Детальніше

Кеторол розчин для ін'єкцій 1 мл/30 мг №10

Обліковий номер: 336822

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Dr. Reddy"s (Индия)

Виробник: Dr. Reddy"s (Индия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2566/01/01

Назва російською: Кеторол раствор д/ин., 30 мг/мл по 1 мл в амп. №10

Мiжнародна назва : Кеторолак

Форма выпуску: Раствор

Дiюча речовина : Кеторолак

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Розчин для ін'єкцій

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

КЕТОРОЛ

(KETOROL)

Склад:

діюча речовина: ketorolac

1 мл розчину містить кеторолаку трометаміну 30 мг

допоміжні речовини:

Лікарська форма.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора від безбарвного до світло-жовтого кольору рідина практично вільна від видимих часток та сторонніх включень.

Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.

Код АТХ М01А В15.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Максимальний аналгетичний ефект кеторолаку досягається протягом 2-3 годин. Цей ефект не має статистично значущих відмінностей у рамках рекомендованого діапазону дозування. Найбільша різниця між великими та малими дозами кеторолаку полягає у тривалості аналгезії. Аналгетична доза кеторолаку чинить також протизапальну дію.

Фармакокінетика.

Кеторолаку трометамін є рацемічною сумішшю [˗

Лінійна фармакокінетика.

Метаболізм.

Екскреція.

Накопичення.

Фармакокінетика в окремих групах пацієнтів.

Пацієнти літнього віку.

За даними отриманими після одноразового введення період напіввиведення рацемату кеторолаку трометаміну збільшувався з 5 до 7 годин у пацієнтів літнього віку (6578 років) порівняно з молодими здоровими добровольцями (24-35 років).

Діти.

Ниркова недостатність.

За даними отриманими після одноразового введення препарату середній період напіввиведення кеторолаку трометаміну у пацієнтів з порушеннями функції нирок становить 619 годин і залежить від вираженості порушень. Кореляції між кліренсом креатиніну та загальним кліренсом кеторолаку трометаміну у пацієнтів літнього віку та пацієнтів з порушенням функції нирок майже немає (r = 0 5). У пацієнтів із захворюванням нирок значення AUC8

Печінкова недостатність.

Значення періоду напіввиведення AUC8 та Сmax у 7 пацієнтів із захворюванням печінки суттєво не відрізнялися від показників здорових добровольців.

Клінічні характеристики.

Показання.

Купірування помірного та сильного післяопераційного болю протягом нетривалого часу.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до кеторолаку або до будь-якого іншого компонента препарату

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Варфарин дигоксин саліцилати і гепарин.

in vitro in vitro

Ацетилсаліцилова кислота.

Діуретики.

У деяких пацієнтів кеторолак здатен зменшувати натрійуретичну дію фуросеміду і тіазидів. Під час супутньої терапії із застосуванням НПЗЗ за пацієнтом слід уважно спостерігати для виявлення ознак ниркової недостатності а також щоб упевнитися в ефективності діуретичних препаратів.

Пробенецид.

Супутнє застосування кеторолаку трометаміну і пробенециду призводило до зниження кліренсу кеторолаку і значного підвищення його плазмових рівнів і періоду напіввиведення. Отже одночасне застосування кеторолаку трометаміну і пробенециду протипоказане.

Літій.

При одночасному застосуванні НПЗЗ і препаратів літію за пацієнтами слід уважно спостерігати для виявлення ознак токсичності літію. Повідомлялося про підвищення плазмових концентрацій літію при одночасному застосуванні з кеторолаком.

Антикоагулянти.

Кеторолаку трометамін слід обережно призначати разом з антикоагулянтами оскільки супутній прийом може посилювати антикоагуляційний ефект.

Серцеві глікозиди.

НПЗЗ можуть посилювати серцеву недостатність зменшувати швидкість клубочкової фільтрації та підвищувати плазмові рівні серцевих глікозидів при одночасному застосуванні з останніми.

Метотрексат.

Одночасно призначати слід з обережністю.

Інгібітори АПФ.

Протисудомні засоби.

Повідомлялося про поодинокі випадки виникнення судом під час одночасного застосування кеторолаку трометаміну та протисудомних засобів (фенітоїну карбамазепіну).

Психотропні засоби.

При одночасному застосуванні кеторолаку і психотропних засобів (флуоксетину тіотексену алпразоламу) повідомлялося про виникнення галюцинацій.

Пентоксифілін.

Одночасне застосування кеторолаку трометаміну і пентоксифіліну підвищує ризик появи кровотечі.

Недеполяризуючі міорелаксанти.

Офіційних досліджень супутнього застосування кеторолаку трометаміну і міорелаксантів не проводилося. Повідомлялося про випадки можливої взаємодії кеторолаку та недеполяризуючих міорелаксантів яка призводила до апное.

Міфепристон. Після застосування міфепристону протягом 8-12 днів не слід застосовувати НПЗЗ оскільки вони можуть послаблювати ефекти міфепристону.

Кортикостероїди.

Як і при застосуванні всіх НПЗЗ з обережністю слід одночасно призначати кортикостероїди через підвищений ризик виникнення шлунково-кишкової кровотечі.

Хіноліни.

Пацієнти які приймають хіноліни мають підвищений ризик виникнення судом.

Зидовудин.

Одночасне застосування НПЗЗ із зидовудином призводить до підвищення ризику гематологічної токсичності. Існує підвищений ризик гемартрозу та гематоми у ВІЛінфікованих які страждають на гемофілію та які лікуються одночасно із зидовудином та ібупрофеном.

Вплив на результати лабораторних аналізів.

Кеторолак пригнічує агрегацію тромбоцитів та може подовжувати час кровотечі.

Особливості застосування.

Вплив на фертильність.

Вплив на травний тракт.

Вплив на кровоносну систему.

При супутньому застосуванні кеторолаку трометаміну у пацієнтів які отримують антикоагулянтну терапію підвищується ризик виникнення кровотечі. Детальних досліджень одночасного застосування кеторолаку та профілактичних низьких доз гепарину (2500-5000 ОД кожні 12 годин) не проводили тому при такому режимі теж треба зважати на ризик появи кровотечі. Пацієнти які вже приймають антикоагулянти або які потребують введення низьких доз гепарину не повинні отримувати кеторолаку трометамін. За станом пацієнтів які приймають інші засоби що негативно впливають на гемостаз при введенні кеторолаку трометаміну слід пильно спостерігати. Кеторолак пригнічує агрегацію тромбоцитів і подовжує час кровотечі. У пацієнтів із нормальною функцією кровотечі її час збільшувався але не перевищував нормальний діапазон який становить 2-11 хв. На відміну від пролонгованої дії після прийому ацетилсаліцилової кислоти функція тромбоцитів повертається до норми протягом 24-48 годин після відміни кеторолаку. Пацієнтам яким робили операцію з високим ризиком кровотечі або неповним гемостазом кеторолаку трометамін застосовувати не можна. Кеторолаку трометамін не є анестетиком і не має седативних або анксіолітичних властивостей.

Застосування пацієнтам із порушенням функції нирок .

Вплив на серцево-судинну систему та судини головного мозку.

За станом пацієнтів з артеріальною гіпертензією та/або із незначною і помірною серцевою недостатністю в анамнезі необхідно пильно спостерігати.

Щоб мінімізувати ризик розвитку побічних кардіоваскулярних ускладнень у пацієнтів які застосовують НПЗЗ слід застосовувати найменшу ефективну дозу протягом найкоротшого можливого проміжку часу. Кеторолаку трометамін призначати пацієнтам із неконтрольованою артеріальною гіпертензією застійною серцевою недостатністю встановленою ішемічною хворобою серця захворюваннями периферичних артерій та/або судин головного мозку тільки після ретельного обмірковування всіх переваг та недоліків такого лікування. Так само необхідно зважувати доцільність призначення кеторолаку перед початком тривалого лікування пацієнтів групи ризику розвитку серцево-судинних захворювань (наприклад з артеріальною гіпертензією гіперліпідемією цукровим діабетом а також курців).

Респіраторна система.

Застосування пацієнтам із порушенням функції печінки.

Цей лікарський засіб містить невелику кількість етанолу (алкоголю) менше 100 мг/дозу.

Цей лікарський засіб містить менше 1 ммоль (23 мг)/дозу натрію тобто практично вільний від натрію.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Через відомі ефекти нестероїдних протизапальних препаратів на серцево-судинну систему плода не слід застосовувати кеторолак у період вагітності (особливо у ІІІ триместрі). Застосування кеторолаку трометаміну протипоказане у період вагітності під час переймів та пологів.

Не застосовувати у період годування груддю через можливий негативний вплив інгібіторів синтезу простагландину на немовлят.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Рекомендовано застосовувати в умовах стаціонару.

Дорослі.

Пацієнти літнього віку.

Пацієнтам віком від 65 років рекомендовано призначати найнижче значення діапазону дозування. Загальна добова доза не має перевищувати 60 мг.

Пацієнти із порушенням функції нирок.

Діти. Не застосовувати дітям віком до 16 років.

Передозування.

Симптоми: загальмований стан сонливість нудота блювання біль в епігастральній ділянці кишково-шлункова кровотеча артеріальна гіпертензія гостра ниркова недостатність пригнічення дихання та кома. Повідомлялося про розвиток анафілактоїдних реакцій. Після умисного передозування спостерігався метаболічний ацидоз.

Лікування.

Побічні реакції.

З боку травної системи: нудота блювання диспепсія абдомінальний біль зміни смаку ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту кровотеча перфорація виразки діарея сухість у роті сильна спрага метеоризм запор холестатична жовтяниця гепатит гепатомегалія гострий панкреатит стоматит відчуття переповнення шлунка гастрит езофагіт відрижка гематемезис мелена загострення коліту та хвороби Крона печінкова недостатність.

З боку центральної нервової системи:

З боку серцево-судинної системи:

З боку органів кровотворення: апластична анемія гемолітична анемія агранулоцитоз лейкопенія еозинофілія тромбоцитопенія нейтропенія.

З боку респіраторного тракту: бронхоспазм диспное набряк легень набряк гортані бронхіальна астма загострення бронхіальної астми.

З боку сечовидільної системи: нефротичний синдром олігурія дизурія підвищення частоти сечовипускання гіпонатріємія гіперкаліємія підвищення рівня креатиніну та сечовини інтерстиціальний нефрит затримка сечі біль у попереку гостра ниркова недостатність гематурія азотемія гемолітикоуремічний синдром (гемолітична анемія ниркова недостатність тромбоцитопенія пурпура).

З боку шкіри: шкірні висипання (включаючи макуло-папульозні висипання) пурпура ексфоліативний дерматит (гіперемія ущільнення або лущення шкіри збільшення і/або болючість піднебінних мигдаликів) фотосенсибілізація синдром Лайєлла бульозні реакції.

З боку системи гемостазу: кровотеча з післяопераційної рани носова кровотеча ректальна кровотеча підвищення часу кровотечі.

З боку репродуктивної системи: жіноче безпліддя.

Алергічні реакції:

З боку органів чуття: зниження слуху втрата слуху дзвін у вухах порушення зору нечіткість зорового сприйняття неврит зорового нерва.

Загальні порушення: пітливість набряки міалгія болючість зміни у місці введення.

Зміна лабораторних показників: еозинофілія підвищення активності печінкових трансаміназ.

Інші: набряки обличчя гомілок пальців ступень набряк язика збільшення маси тіла підвищене потовиділення гарячка з ознобом або без анорексія.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Несумісність. Не змішувати в одній ємності з іншими лікарськими засобами.

Упаковка. По 1 мл в ампулах із темного скла. По 10 ампул разом з інструкцією для медичного застосування у блістері. Блістери в груповій упаковці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Дільниці № 137 138 та 146 С. В. Кооператив Індустріал Істейт Боларам Джінарам Мандал округ Медак Андра Прадеш Індія.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Кеторол розчин для ін'єкцій 1 мл/30 мг №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Кеторол розчин для ін'єкцій 1 мл/30 мг №10

Обліковий номер : 336822

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Dr. Reddy"s (Индия)

Виробник : Dr. Reddy"s (Индия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2566/01/01

Назва російською : Кеторол раствор д/ин., 30 мг/мл по 1 мл в амп. №10

Мiжнародна назва : Кеторолак

Форма выпуску : Раствор

Дiюча речовина : Кеторолак

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Розчин для ін'єкцій

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО