Препарати від печії і нетравлення

Товари від 1 до 16 з 40

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 16 з 40

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Препарати від печії і нетравлення

Печія - неприємний стан, що супроводжується палінням в області загрудинного простору або в верхній частині живота. Постійна печія може бути наслідком захворювання органів травлення, іноді супроводжує її гіркота в роті. Сильна, але короткочасна печія може бути викликана аспірином, ібупрофеном та іншими засобами.

Причини виникнення патологічного стану різноманітні: різні захворювання, вагітність, переїдання, надмірне вживання деяких продуктів або спиртного, внаслідок чого шлунковий вміст закидається в стравохід, дратуючи стінки і провокуючи печіння. Печія у дітей частіше викликається гастроезофангальним рефлюксом різного ступеня.

Після виявлення причин стану, лікуючий лікар призначає медикаменти, в список яких входять:

  • Антацидні препарати від печії. Потрапляючи в шлунок, вони гасять кислотність його соку. При підвищеній кислотності, печіння може супроводжувати відрижка або здуття живота - ці симптоми також йдуть. У даній групі знаходяться фармзасоби, які всмоктуються і не всмоктуються в кров. Вони випускаються у формі таблеток, порошків або суспензій. На жаль, ліки-антациди надають короткочасний ефект, усуваючи наслідок, а не причину. Завдяки цьому, застосовуються при вагітності.
  • Прокінетики – це засоби від печії, які нормалізують роботу стінок шлунково-кишкового тракту, стимулюючи тонус нижнього сфінктера шлунку, підсилюючи виведення його вмісту далі в кишечник. Вони прибирають не тільки печію, а й почуття переповнення, а також нудоту після їжі, полегшуючи стан. Не впливають на кислотність, однак протипоказані при ерозіях слизової шлунка.
  • Засоби на натуральній основі – до них відносять різні таблетки з рослинними компонентами, наприклад, з водоростями, що володіють обволікаючим ефектом – альгінати, спазмолітики, пребіотики і пробіотики, ферментні препарати.

Жовчний міхур, який видалили, також стає причиною печії, яка лікується тільки медикаментозно. Найголовніше - правильно визначити причину виникнення патологічного стану, щоб скорегувати лікування і призначити найбільш ефективні препарати.

В аптеці при печії зможуть запропонувати різні дієві препарати, які не тільки усунуть печіння, але і зможуть знизити прояв його в подальшому. Якщо не влаштовує ціна в роздрібних аптеках - розумніше пошукати на нашому сайті.