Препарати від аритмії

Товари від 1 до 16 з 37

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 16 з 37

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Препарати від аритмії

При порушеннях частоти, ритмічності і послідовності збудження, а також скорочення серця, ставлять діагноз аритмія. Лікарські препарати, які призначають при даному стані, діляться на 4 категорії. З огляду на те, що різні форми аритмії мають свої причини і ознаки, то і таблетки для серця призначають різні.

Принципи першої допомоги при будь-яких видах аритмії, засновані на прийомі заспокійливих препаратів. Це може бути Корвалол, Настоянка валеріани. Хворим аритмією рекомендують завжди мати під рукою відповідний засіб, так як порушення серцевого ритму завжди виникає непередбачено. Лікар при купіруванні нападу підбере більш сильні ліки, в залежності від стану пацієнта.

Ліки проти аритмії

На схему лікування впливає форма захворювання. Якщо у пацієнта порушена збудливість, призначають бета-блокатори - Атенолол, Пропранолол.

Порушення ритму серця, викликане миготливою аритмією, виправляють за допомогою Хінідину. Його прийом супроводжується рядом протипоказань, тому повинен прийматися під контролем лікаря. Літнім людям необхідно приймати антиангінальні засоби, а також медикаментозні засоби, що поліпшують трофіку міокарда.

Ефективні вітаміни, рекомендовані при даному стані:

  • В8 - відповідає за нормалізацію жирового обміну, зниженню холестерину в крові, поліпшення плинності крові. В8 не дає формуватися тромбам, що допомагає відновити роботу серця;
  • Р - головні завдання цього вітаміну: відновлення еластичності судин, зниження ламкості капілярів. Це допомагає нормалізувати кровопостачання і забезпечити живлення серцевого м'яза;
  • Е - відповідальний за зміцнення серцевого м'яза і капілярів.

Дуже важливо дотримуватися регулярності прийому лікарських засобів: капсул, таблеток або ін., Завжди мати їх під рукою. Краще рішення - виробити режим, наприклад, пити ліки після їжі.

Всі препарати від аритмії серця за міжнародною класифікацією ATX відносять до підгрупи СO1B - антиаритмічні препарати І та ІІІ класів (групи препаратів для лікування серця CO1). Це препарати, що пригнічують аритмію через «наведення порядку» в роботі клітинних мембран. Препарати І класу змінюють прохідність натрієвих і калієвих каналів. Препарати ІІІ класу працюють з калієвими каналами.

Дія засобів від аритмії, що пригнічують збудження, спрямована на зменшення транспортування натрію через мембрану клітини. Таким чином, послаблюється здатність провідної системи серця до порушення. Тобто до м'язових волокон не підходять зайві нервові імпульси - а вони, як наслідок, не скорочуються. З цих препаратів можна назвати Новокаїнамід, Лідокаїн, Пропанорм, що випускаються в різних лікарських формах.

Дія ліків 3 класу від аритмії серця заснована на збільшенні часу, протягом якого діє збудження. Це призводить до блокування небажаних порушень, пов'язаних з порушенням кальцієвих каналів. З препаратів цього класу найбільш відомий і поширений аміодарон, можна також назвати бретілат. Здебільшого це таблетки, але випускаються і інші лікарські форми.