Амінокислоти

13 шт.

на сторінці

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

13 шт.

на сторінці

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Амінокислоти 

Амінокислоти беруть участь в синтезі фосфоліпідів і біологічно активних речовин. Застосовуються при ураженнях печінки різними токсинами, хронічному гепатиті, абстинентному синдромі, жирових дистрофічних патологіях печінки, а також депресії. Ефективні для профілактики, але через високу ціну, призначаються в основному для лікування, курсом в 2-4 тижні. Випускаються у вигляді порошків для приготування розчинів, що приймаються перорально. Відпускаються за рецептом.

Гепатопротектори-амінокислоти (адеметионін) приймають участь в синтезі біологічно активних речовин і фосфоліпідів, відновлюють клітини печінки і виводять з неї токсини. Будь-який препарат на їх основі після тижня прийому розщеплює жири і виводить їх з печінки, надає стійку антидепресивну дію.

Амінокислоти використовуються в лікуванні печінки при таких захворюваннях, як:

  • жировий гепатоз;
  • хронічний і токсичний гепатит;
  • депресія, абстинентний синдром.

Багато лікарів відзначають, що даний гепатопротектор показує високий результат тільки при внутрішньовенному вливанні, так як таблетки повністю не всмоктуються в кров, при важких захворюваннях печінки неефективні і не приносять користі. Препарати на основі амінокислот дуже популярні, але не допомагають при алкогольному цирозі тому використовувати їх для відновлення і захисту печінки немає сенсу. При печінковій комі вони показують високий результат, так як речовина орнітин пов'язує в крові отруйні  компоненти для головного мозку.