Кістки і суглоби

Товари від 1 до 16 з 112

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 16 з 112

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Препарати для кісток і суглобів

Порушення в роботі опорно-рухового апарату – серйозна проблема, яка може торкнутися людини будь-якої вікової категорії, професії та соціального статусу. Однак найбільш схильні до таких недуг особи похилого віку, жінки після 45 років, професійні спортсмени, а також люди, що займаються важкою фізичною працею. У групі ризику і особи, що ведуть малоактивний спосіб життя і вимушені довго перебувати в незручній позі. 

Захворювання опорно-рухового апарату - це велика група недуг, що охоплюють як хвороби хребта, так і захворювання хрящової і кісткової тканини, м'язової та сполучної тканин, а також суглобів. 

Найбільш поширеними є:

 • сколіоз, кіфоз - викривлення хребетного стовпа;
 • артрит - запалення суглобів;
 • артроз - важка недуга, часто виникає на тлі вже наявних хронічних хвороб, полягає в запаленні суглобової сумки, можливій ​​деформації і руйнуванні хряща;
 • остеопороз - серйозна недуга, що характеризується руйнуванням кісткових тканин;
 • остеохондрози різної локалізації;
 • ревматизм і ревматоїдний артрити;
 • міозит - запалення м'язових тканин опорно-рухового апарату;
 • бурсит - запальний процес, що виникає в результаті множинних травм або інфекційного ураження.

Зустрічаються і інші, але вони не такі поширені.

Засоби для лікування кісток і суглобів

Лікування опорно-рухового апарату має проводитися під контролем досвідчених фахівців. Необхідна ретельна діагностика з виявленням причини хвороби. Найчастіше пацієнта направляють на апаратне обстеження, роблять рентген-знімок, відправляють біоматеріали в лабораторію.

Залежно від виду патології, призначається лікування, яке в більшості випадків є тривалим. Комплекс заходів спрямований на поліпшення загального самопочуття хворого, якого в переважній більшості випадків переслідують сильні болі, що обмежують рухливість. Проводяться в разі потреби і фізіопроцедури, призначається медикаментозне лікування, їли мова йде про сколіозі, кіфоз або остеохондрозі – лікар визначає комплекс спеціальних вправ. Особливо запущені форми захворювань не піддаються лікуванню методами мануальної терапії, голковколювання, прийому лікарських засобів і фізіопроцедур. Консервативні методи лікування тут безглузді і неефективні. Спеціаліст після детального вивчення результатів обстеження може обрати хірургічний метод. Він ефективний лише при деяких видах захворювань, переважно в тих, де причиною була травма, зміщення або руйнування хрящової тканини, яка не піддається відновленню.

Механічна міцність і здатність частин тіла людини зберігати форму визначається властивостями сполучної тканини, яка, в якості допоміжної, присутній у всіх органах і займає в них 60% -90%. Зі сполучної тканини утворюється опорний каркас і захисні покриви всіх органів, в тому числі остеобласти кісток, фібробласти зв'язок і сухожиль, хондробласти хрящів. Спеціальні препарати для зміцнення суглобів і кісток приходять на допомогу при надмірній на них навантаженні, травмах, хронічного болю і дистрофічних процесах.

Препарати для зміцнення суглобів і кісток

Руйнування хряща суглоба призводить до захворювання остеоартрозу, який супроводжується болем, обмеженням рухової активності і носить на практиці незворотного характеру, часто приводячи до інвалідності. Профілактика захворювань зв'язок або суглобів, що дуже погано піддаються лікуванню, є найбільш ефективним засобом збереження здоров'я, особливо для людей старше 30 років. Не всі наявні в продажу засоби відповідають сучасним вимогам якості. Колаген, глюкозамін і хондроїтин сульфат відрізняються особливою ефективністю в якості компонентів препаратів для зміцнення сполучної тканини сухожиль, суглобів і кісток.

Для синтезу нових клітин, при відновленні зв'язок і суглобів, потрібна достатня кількість вітамінів і мінералів, які беруть участь в цьому процесі. В результаті клінічних випробувань препаратів для зміцнення суглобів і кісток встановлено зв'язок якості синтезу сполучної тканини з достатньою кількістю цинку, який активізує вироблення ферментів, що відповідають за ріст і цілісність клітин. При достатній кількості бору і марганцю збільшується синтез колагену, і покращується метаболізм. Присутність міді призводить до активізації вироблення лізил-оксидази, що впливає на перетворення колагену і еластину.

Дослідженнями доведено, що нестача вітаміну D викликає запалення зв'язок і суглобів. Вітаміни С і B5 необхідні для синтезу колагену. Вітаміни групи B - B6, B9, B12, мають протизапальну дію. Вітамін Е - потужний антиоксидант, зменшує біль і оберігає суглоби від пошкодження.

Для отримання максимального профілактичного і лікувального ефекту, препарати для зміцнення суглобів і кісток (даної категорії) включають в себе:

 • глюкозамін сульфат;
 • кальцій у вигляді легко засвоюваній форми;
 • хондроїтин сульфат;
 • вітамін D;
 • колаген у вигляді добової норми желатину.

При лікуванні захворювань опорно-рухового апарату важливо застосовувати препарати для поліпшення кровообігу кінцівок.