Препарати від нудоти, блювоти

Товари від 1 до 16 з 19

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 16 з 19

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Препарати від нудоти, блювоти

Кожен з нас в цьому житті стикався з відчуттям нудоти або блювання. Причини їх розвитку можуть бути абсолютно різноманітними: починаючи від непереносимості руху в транспортному засобі і закінчуючи інфекціями шлунково-кишкового тракту (ШКТ), вагітністю або серйозними захворюваннями.

Причини нудоти:

 • Токсикоз вагітних.
 • Роздратування блювотного центру в головному мозку (через підвищеного артеріального тиску, захворювань внутрішнього вуха, заколисування і ін.) .
 • Роздратування блукаючого нерва (віруси, бактерії, запалення шлунково-кишкового тракту).

Причини блювоти:

 • Інфекції, бактерії.
 • Токсини (алкоголь, лікарські препарати).
 • Різні захворювання (панкреатит, гострий інфаркт міокарда, запалення очеревини).
 • Центральна блювота (підвищений артеріальний тиск, нейроинфекция).
 • Обмінні порушення.

Лікарські препарати від нудоти і блювоти

Для тих, хто відчуває нудоту при переміщенні в транспортному засобі (наземному, водному, або повітряному), використовуються такі таблетки від захитування та нудоти: метоклопрамід, таблетки м'яти перцевої і бензодіазепінові транквілізатори (діазепам, лоразепам) - для зменшення вираженості нервозності і нудоти, пов'язаної з нервовими станами.

При захворюваннях шлунку слід застосовувати препарати, які допоможуть усунути збудників інфекції і дію токсинів: нітрофурани (наприклад, ніфуроксазид та ін), антибіотики (наприклад, азитроміцин, ципрофлоксацин), метоклопрамід. 

Засіб від нудоти і блювоти для дітей повинен підбирати педіатр, так як у цій категорії пацієнтів блювота може викликати сильне зневоднення організму. Для відновлення втраченої рідини використовують сольові і мінеральні розчини (наприклад, Регідрон) разом з 5% глюкозою. Протягом перших 6 годин розлади у дитини необхідну кількість рідини становить не менше 100 мл / кг маси тіла, далі - не менше 100 мл / кг протягом доби. Дитині у віці старше 3 років також призначають метоклопрамід (Церукал).

Ліки від нудоти і блювоти вагітним підбирає виключно лікар, так як прийом більшості препаратів пов'язаний з ризиком негативного впливу на плід.