Анальгетики

Товари від 1 до 16 з 160

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 16 з 160

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Анальгетики

Одним із засобів першої необхідності є знеболюючі препарати, адже біль може виникнути раптово і сигналізувати про найрізноманітніші порушення нашого організму. Головний біль, зубний біль, біль в спині, симптоматичні болі при різних хворобах – все це вимагає негайного реагування, а значить під рукою повинен знаходитися відповідний ефективний засіб. Багато анальгетиків продаються без рецепта, і при їх покупці важливо врахувати принцип їх дії, найбільш підходящу лікарську форму, показання, протипоказання і інші фактори.

Знеболюючі препарати - це засоби, купіруючі больові синдроми різної локалізації і відносяться до групи опіоїдів, неопіоідов або комбінованих ліків. Лікарі в один голос стверджують, що біль - це серйозний тривожний «дзвіночок», що сигналізує про розвиток проблем зі здоров'ям. В ідеалі здорова людина не повинна відчувати біль, тому її виникнення не можна ігнорувати, але і безконтрольно заглушати її анальгетиками також не варто. Важливо пам'ятати одне: знеболюючий препарат, яким би сучасним і безпечним він не був, не здатний позбавити від причини больового синдрому, а лише на час усуває неприємні відчуття. Якщо біль з'явилася раптово, вона носить постійний характер і не дає вільно займатися повсякденними справами, варто звернутися за медичною допомогою і приймати анальгетики тільки за призначенням лікаря і після детального обстеження, спрямованого на встановлення діагнозу. Засоби, що знімають біль, в залежності від їх складу і лікарської форми, можуть надавати як місцеву болезаспокійливу дію, так і системну - на центральну нервову систему і головний мозок.

Види анальгетиків

Анальгетики - це група медичних препаратів, які застосовуються для полегшення больового синдрому, пов'язаного із запаленням або пошкодженням тканин і органів. На відміну від анестетиків, анальгізуючі засоби діють вибірково. Вони послаблюють або усувають біль, не знижуючи чутливість певної області тіла.

Види анальгетиків

Наркотичні. Такі препарати призначають при вкрай інтенсивного болю (пацієнтам з важкими травмами, при онкозахворюваннях і т. д.), В тому числі для запобігання больового шоку. Наркотичні анальгетики впливають на центральну нервову систему і викликають звикання.

Ненаркотичні. Такі препарати застосовуються при слабкій або помірній болях, які зазвичай супроводжують запальні процеси в організмі. Ці лікарські засоби не викликають залежності, пригнічення дихання, ейфорії, а також можуть надавати жарознижувальний та місцевий протизапальний ефект.

Залежно від хімічного складу, виділяють наступні групи даних анальгізуючих засобів:

 • похідні саліцилової кислоти (наприклад, ацетилсаліцилова кислота);
 • похідні піразолону (наприклад, анальгін);
 • похідні аніліну (наприклад, парацетамол).

Перш ніж приймати будь-які препарати-анальгетики, необхідно ознайомитися з переліком протипоказань. Зазвичай до них відносяться індивідуальна гіперчутливість до активного компоненту, деякі патології печінки і нирок, запальні і виразкові захворювання шлунково-кишкового тракту. З повним списком протипоказань можна ознайомитися в інструкції до конкретного препарату. Перед застосуванням будь-якого анальгетика необхідно проконсультуватися з лікарем.