Препарати для печінки

Товари від 1 до 16 з 136

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 16 з 136

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Препарати для печінки

Печінка людини щодня піддається великому навантаженню, що в кінцевому підсумку може призвести до виникнення патологій різного ступеня тяжкості. Навантаження на орган дуже велике, а неправильне харчування, алкоголь і погана екологія тільки збільшують його. Щоб підтримати її нормальну роботу і запобігти захворювання, були розроблені спеціальні препарати для печінки – гепатопротектори.

Щоб уникнути проблем з органом,  слід уже сьогодні подбати про неї: вести правильний спосіб життя, не зловживати алкоголем і жирною їжею. У разі, коли вести абсолютно здоровий спосіб життя неможливо, з метою профілактики можна приймати гепатопротектори – препарати для відновлення печінки і її захисту від несприятливих факторів. Подібні засоби покликані захистити орган від шкідливого впливу ззовні, знизити вплив на орган і жовчовивідні шляхи спирту та інших токсинів, створити умови для відновлення клітин і допомогти їй переробляти отрути і продукти розпаду. Сучасні гепатопротектори повинні працювати відразу в декількох напрямках – мати протизапальну, антиоксидантну і антифібротичну дію. Після постановки діагнозу лікар вибирає лікарський препарат, виходячи зі складу діючих речовин, так як його ефективність залежить саме від цього.

Особливості складу препаратів для лікування печінки

Найчастіше таблетки, капсули або суспензії для печінки містять один або кілька наступних компонентів:

 • Гліціризинову кислоту, що є основним активним компонентом кореня солодкий, який застосовується в медицині близько 3000 років. Згідно з численними даними клінічних випробувань, було встановлено, що ця речовина захищає печінку від різних шкідливих агентів,  а також має протизапальну, гепатопротекторну, антифібротичну і антиоксидантну дію. Застосування гепатопротекторів на основі глиціризинової кислоти показано при жировому гепатозі алкогольного і неалкогольного характеру, фіброзі і інших захворюваннях печінки, а також для запобігання розвитку цирозу. Протипоказання: вагітність, дитячий вік до 12 років і індивідуальна непереносимість.
 • Фосфоліпіди. Основний будівельний матеріал клітинних мембран печінки. Брак цих речовин призводить до того, що пошкоджені клітини не відновлюються. Препарати для лікування печінки, що містять фосфоліпіди, сприяють регенерації мембран клітин печінки та інших органів. Для досягнення стійкого ефекту подібні препарати краще приймати тривалими курсами. Протипоказання: дитячий вік, індивідуальна непереносимість.
 • Урсодезоксихолієву кислоту. Один з гепатопротекторів, який застосовується при холестазі. Ця кислота має жовчогінну дію, перешкоджає утворенню каменів і розчиняє вже наявні дрібні холестеринові камені в жовчному міхурі, а також знижує рівень «поганого» холестерину. Протипоказання: наявність жовчних каменів з високим вмістом кальцію, гострий холецистит, непрохідність жовчовивідних шляхів, печінкова і ниркова недостатність, великі холестеринові камені.
 • Адеметіонін. Є похідним амінокислоти – метіоніну. Покращує стан печінки при токсичних ураженнях, використовується в комплексному лікуванні наслідків зловживання алкоголем, а також надає антидепресивну дію. Протипоказання: I і II триместри вагітності, грудне вигодовування, індивідуальна чутливість.
 • Орнітин. Амінокислота, яка має здатність знижувати рівень аміаку, часто застосовується в лікуванні жирової дистрофії і токсичного гепатиту. Однак при алкогольному ураженні печінки цей засіб малоефективний. Протипоказання: важка ниркова недостатність, період грудного вигодовування, вагітність.
 • Екстракт розторопші плямистої. Рослинний гепатопротектор, що має антиоксидантну дію. Прискорює відновлення клітин печінки, підвищує апетит. При гепатиті В і алкогольних ураженнях печінки расторопша не дає значного ефекту. Протипоказання: гіперчутливість.
 • Екстракт рутки лікарської. Ще один природний засіб для захисту печінки і шлунково-кишкового тракту, нормалізує кількість жовчі, знімає спазм жовчного міхура і жовчних проток. Протипоказання: гострі запальні захворювання печінки і жовчовивідних шляхів, вік до 18 років.
 • Тіоктова кислота використовується в препаратах для лікування і профілактики жирової дистрофії печінки, цирозу, хронічного гепатиту, гепатиту А, інтоксикацій (в тому числі солями важких металів), отруєнь блідою поганкою, гіперліпідемії (в тому числі з розвитком коронарного атеросклерозу). Протипоказання: гіперчутливість, дитячий вік до 6 років.
 • Аргінінвиявляє гепатопротекторну дію, має антиоксидантну, антигіпоксичну та мембраностабілізуючу дію,позитивно впливає на процеси енергозабезпечення в гепатоцитах. При алкогольній інтоксикації Глутаргін стимулює утилізацію алкоголю, прискорює виведення токсичних продуктів, знажує негативний вплив алкоголю на ЦНС.
 • Антраль - препарат з однойменною назвою, що використовується при гострих та хронічних гепатитах різного генезу, цирозах. Здатен знімати біль в печінці при гострих станах.

У багатьох активних речовинах, які використовуються в препаратах, є цілий ряд протипоказань. Безконтрольний прийом деяких засобів-може принести істотну шкоду здоров'ю. Тому обов'язково порадьтеся зі своїм лікарем, перш ніж почнете пити таблетки для печінки.