Захворювання кісток

Товари від 1 до 16 з 59

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 16 з 59

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Препарати для лікування кісток

Кістки - дуже важлива складова опорно-рухової системи кожної людини. Саме вони захищають внутрішні органи і м'які тканини. Однак, зустрічаються найрізноманітніші захворювання кісток, які можуть вражати як дорослих, так і дітей. Кісткова тканина має потребу в регулярному підживленні вітамінами і мінералами, їх недостатня кількість або повна відсутність призведе до хвороб і повного руйнування кісток.

Вроджені вади опорно-рухового апарату, дегенеративні зміни, що з'являються з віком, порушення цілісності кісток призводять до серйозних проблем зі здоров'ям. Захворювання можуть бути викликані занесеної інфекцією, що викликала запалення. Негативні наслідки має і запізніле лікування, тому дуже важливо своєчасно звернутися до фахівця.

Залежно від причини розвитку, захворювання кісток можна розділити на кілька груп:

 • вроджені;
 • викликані інфекціями;
 • метаболічні;
 • посттравматичні.

Захворювання променевої кістки часто пояснюються суттєвим м'язовим навантаженням, патології стопи з'являються через остеопороз, п'яткову шпору. Незалежно від виду, вони важко протікають і можуть спричинити за собою серйозні наслідки. Провівши діагностику, лікар призначить вам ефективні таблетки.

Правильна тактика лікування визначається після ретельного обстеження. Терапія може зайняти кілька місяців. Для лікування захворювання кісток доцільно купити препарати з наступними речовинами в складі:

 • бісфосфонатами;
 • фторидами;
 • кальцитонінами;
 • вітаміном Д;
 • осеїн-гідроксіаппатітним комплексом.

Після проведення лікування можна помітити істотне збільшення щільності кісткової тканини, інші біохімічні показники також відновлюються. 

Крім прийому медикаментів, знадобиться спеціальна дієта з підвищеним вмістом кальцію та інших мікроелементів. Лікар може призначити знеболюючі і протизапальні засоби. У деяких випадках не обійтися без оперативного втручання. Комплекс заходів, призначених досвідченим фахівцем, дозволяє позбутися від болю і м'язового напруги, сприяє швидкому відновленню пацієнта. Підвищити ефективність терапії можна за допомогою фізіотерапії, масажу м'язів і лікувальної гімнастики.

Профілактика передбачає відмову від шкідливих звичок, підвищення рівня фізичної активності, збільшення кількості кальцію і продуктів, що містять вітамін Д в раціоні. В якості альтернативи можна приймати вітамінні добавки або проводити більше часу на сонці. А ось кількість споживаної солі доведеться зменшити, адже надлишок натрію призводить до розвитку захворювань кісток.