Менопауза

Товари від 1 до 16 з 18

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 16 з 18

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Ліки при менопаузі

Клімакс – тривалий процес поступового згасання репродуктивної системи жінок. Гормональні зміни, що виникають на цьому етапі життя, відображаються на всьому жіночому організмі. Багато хто починає досить швидко повніти, люди відчувають щоденні неприємні відчуття у вигляді пітливості, припливів, різних розладів і інших негативних проявів. Всі нові прояви в організмі жінки виникають через зниження рівня статевих гормонів - прогестерону і естрогену. Це не вважається відхиленням від норми, але доставляє представницям жіночої статі чимало проблем, завдає істотної дискомфорт. Так, у жінок при клімаксі відзначаються: печіння і сухість у піхві, виникнення глибоких зморшок, депресія, дратівливість, апатія, агресивність, паніка, неуважність уваги.

Все це значно ускладнює життя прекрасної половини населення, що досягла певного віку. Тому, при появі характерних симптомів клімаксу, краще негайно звертатися за допомогою до лікаря, щоб професіонал підібрав засоби або біодобавки, що допомагають полегшити її стан, а також поліпшити самопочуття.

Для полегшення проявів клімаксу розроблені численні ліки, які можна розділити на кілька груп:

  • Синтетичні гормональні засоби. Вони покликані заповнювати недолік естрогену і успішно виконують свою задачу, позбавляючи жінок від перепадів настрою, припливів, безсоння, передчасного старіння, але, на жаль, такі засоби підходять далеко не всім, зважаючи на низку обмежень. Існують такі форми гормональних ліків: таблетки, капсули, гелі, пластирі.
  • Ліки при менопаузі, що містять рослинні естрогени і вітаміни. Тільки досвідчений фахівець-гінеколог може порадити, який засіб краще прийняти на початку клімактеричного періоду і при менопаузі. Фітоестрогени не викликають миттєве поліпшення самопочуття, як синтетичні гормони, вони покликані діяти м'якше, поступово накопичуючись в організмі. Пити їх потрібно довго і ефект буде не таким очевидним.
  • Препарати на основі пептидів. Зовсім недавно вчені розробили новий клас засобів, що вирішує проблеми, що виникають у жінок при клімаксі. Безпечний механізм дії лікує клімакс, не викликаючи при цьому ризиків побічних ефектів.
  • Засоби народної медицини, трави. Незважаючи на наявність протипоказань до застосування у більшості лікарських рослин, їх не бояться безконтрольно застосовувати прихильники траволікування. Існують багатокомпонентні і монокомпонентні збори трав від симптомів клімаксу, які користуються великим попитом у жінок. Відвар готується на водяній бані, настоюється в термосі, пити при клімаксі його потрібно тричі за день і тільки теплим.

Нерідко для коригування емоційно-психічного стану жінок лікар призначає протисудомні і антигіпертензійні препарати, які застосовуються в невеликих дозах. У складних випадках підбір терапії здійснюється в умовах стаціонару.

Родичі повинні подбати про те, щоб жінка не була перевантажена роботою, не думала над тим, який препарат застосовувати при менопаузі, мала можливість повноцінно відпочивати, більше перебувати на природі. Препарат, який приймається пацієнткою, повинен полегшити її стан, а також мінімізувати прояви клімаксу і уповільнити старіння організму. Трав'яні препарати при клімаксі можна використовувати для приготування ванн. Заспокійливі трави (валеріану, мелісу, м'яту) настоюють в термосі. Рекомендований настій використовують як основу для лікувальної ванни, яку приймають 2-3 рази на тиждень проти безсоння.