Препарати для підвищення апетиту у дітей

7 шт.

на сторінці

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
 • Аїру корені 50 г

  Виола ФФ ЗАО (Украина, Запорожье)
  35,80 грн
  Додати до списку бажань
 • Апілак таблетки №25

  Grindeks (Латвия)
  184,80 грн
  Додати до списку бажань
 • Золототисячнику трава 75 г

  Лектравы ЗАО (Украина, Житомир)
  47,40 грн
  Додати до списку бажань
 • Корневища лепехи (аиру) 1,5 г фильтр-пакет №20

  Лектравы ЗАО (Украина, Житомир)
  28,60 грн
  Додати до списку бажань
 • Лепехи кореневища по 1.5 г у фільтр-пакетах №20

  Відсутній на складі

  Відсутній на складі

  Додати до списку бажань
 • Лепехи корневища 100 г

  Відсутній на складі

  Відсутній на складі

  Додати до списку бажань
 • Тріметабол розчин 150 мл + порошок 3 г

  J.Uriach & Cia (Испания)
  198,90 грн
  Додати до списку бажань

7 шт.

на сторінці

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Препарати для підвищення апетиту у дітей

Дитина не хоче їсти – це головний біль майже у всіх сім'ях. Велика частина батьків стикається з проблемою, як повернути апетит їх чаду. Батьки відразу намагаються знайти ліки для апетиту у дітей, звертаються за допомогою до лікарів, читають багато різної літератури. Для вирішення цієї важкої проблеми необхідно проаналізувати образ життєвий образ сім'ї, і уважно постежити за дитиною. Але, якщо проблема є, необхідно розглянути причини цього і варіанти, за допомогою яких можна підвищити апетит малюка.

Батьки, які відчайдушно борються з цією проблемою, починають шукати різні засоби для підвищення апетиту у дітей. Застосовувати їх необхідно вкрай обережно, і тільки проконсультувавшись з лікарем. Часом поганий апетит з'являється через підвищений рівень кислотності в шлунку. У подібній ситуації лікар призначає пепсин. Він контролює рівень кислотності в шлунку і позитивно впливає на апетит. Батькам, які турбуються відсутністю почуття голоду у крихти, потрібно переконатися і в тому, що чадо витрачає потрібний обсяг енергії і достатньо часу знаходиться на повітрі. Іноді така дрібниця істотно змінює ситуацію. Поганий апетит – це не дуже дріб'язкова проблема, як здається спочатку. Міцний апетит завжди вважали і вважають основою здорового, сильного організму, а його зниження веде до того, що вітаміни і мікроелементи не містяться в достатній кількості, і в результаті, виникають різні хвороби. І не у всіх ситуаціях проблему вирішує прогулянка на свіжому повітрі і фізичны вправи. Якщо немає апетиту більше 2 тижнів – це вагомий привід, щоб почати турбуватися.

В більшості випадків лікар радить вирішити проблему за допомогою лікарських препаратів:

 • Апілак. Бджолине маткове молочко, багате вітамінами, мінералами та мікроелементами. Натуральна речовина, що стимулює апетит. Приймають по 0,5 - 1 таблетці 3 рази на день. 
 • Триметабол. Комплексний препарат, основною діючою речовиною якого є карнітин. Призначений для гармонійного розвитку, росту організму та покращення засвоєння їжі. Випускається у формі розчину, зручно дозується за допомогою мірної ложки. 
 • Вітаміни. Батькам, які прагнуть повернути апетит своїй дитині, потрібно подумати про курс комплексу вітаміныв, включаючи вітаміни групи В. Велика ймовірність, що недолік цих компонентів призвів до значного зниження почуття голоду. 

Організм малюка – це складна самоконтролююча система, яка знає, скільки потрібно їжі. Якщо чадо неважливо їсть, то це свідчить про те, що йому потрібні якісь інші продукти, на відміну від тих, які їсть його мама. Визначивши, що саме не властиво організму малюка, мама повинна замінити цей продукт чимось іншим. А в загальному, є певний список того, чого мамі, яка годує грудьми, не можна їсти, і що, навпаки, повинно бути в її харчуванні. Виконуючи рекомендації лікаря, мама ніколи не зіткнеться з подібною проблемою.