Препарати від застуди

Товари від 1 до 16 з 486

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 16 з 486

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Препарати від застуди

Відомо, що грип викликає вірус грипу, а так звану застуду (ГРВІ) - понад 200 інших вірусів. Незважаючи на різне походження, обидва захворювання характеризуються схожими проявами («ломота» в тілі, озноб, висока температура, нежить і ін.). Ефективна допомога при застуді і грипі - сучасні комплексні препарати, до складу яких входять відразу кілька активних компонентів. Кожна з діючих речовин допомагає зняти конкретний симптом, а разом вони сприяють швидкому усуненню захворювання. Щоб розібратися, що можна приймати при застуді і грипі, необхідно зрозуміти, як виникають ці захворювання.

Причинами респіраторних захворювань можуть бути:

 • Вірус грипу. Найпоширенішими збудниками грипу є віруси двох типів - A і B. Перші ознаки захворювання з'являються на першу-другу добу після попадання в організм патогенного мікроорганізму. Тривалість хвороби становить в середньому 7 діб. А якщо не використовівати при грипі ніяких ліків, одужання може настати і пізніше.
 • Риновіруси. Розмноження цих мікроорганізмів відбувається в клітинах слизової оболонки носоглотки. Риновіруси легко передаються від зараженої людини до здорової, викликаючи нежить. Перші симптоми застуди, викликаної цими збудниками, з'являються на другу-четверту добу після зараження. Тривалість захворювання, якщо лікувати його ефективними засобами, становить в середньому 5-9 діб.
 • Аденовіруси. Аденовіруси групи B, групи С і групи Е викликають гостру інфекцію респіраторного тракту і очей. Характерними ознаками застуди, викликаної аденовірусами, є підвищена температура, запалення глотки і кон'юнктиви очей.
 • Вірус парагрипу. При зараженні таким вірусом, як правило, запалюється гортань (розвивається ларингіт), а потім інфекція потрапляє в бронхи. Дещо рідше уражається слизова оболонка носа (в цьому випадку спостерігається нежить). Перші симптоми застуди зазвичай з'являються на 2-7 добу. Якщо не вживати ніяких препаратів, тривалість гарячкового періоду у дорослих становить до 8 діб.

Для кожного зі вказаних різновидів лікар підбирає найбільш ефективний засіб.

Різновиди препаратів від застуди та грипу

Медикаментозні засоби лікування застуди та грипу представлені наступними категоріями:

 • Противірусними препаратами. Для лікування застуди та грипу застосовуються етіотропні засоби, які можуть бути активні щодо конкретного мікроорганізму-збудника захворювання. При грипі та інших ГРВІ також рекомендують приймати препарати на основі інтерферону, які активують речовини, що перешкоджають розмноженню вірусів.
 • Антибактеріальними препаратами. Лікуватися від грипу антибіотиками можна тільки при підозрі на те, що захворювання викликане бактеріями, а також при ризиках ускладнень (наприклад, бронхіту або пневмонії).
 • Імуностимулюючі засоби. При застуді можна приймати препарати, що містять у складі аскорбінову кислоту. Під час хвороби у людини зростає потреба у вітаміні С (з 70 мг до 200 мг на добу). Аскорбінова кислота сприяє виробленню інтерферону і заповнює підвищену потребу організму у вітаміні С. При рецидивуючих інфекційних захворюваннях в якості імунокоригуючих ліків можна приймати бактеріальні імуномодулятори.

Для симптоматичного лікування також застосовуються спеціальні засоби. Так, частіше за все використовують жарознижуючі препарати, найпопулярнішим серед яких залишається парацетамол. Він є активним діючою речовиною багатьох порошків від застуди. Також користуються популярністю і протизапальні засоби – як правило, це препарати для місцевої терапії, що полегшують біль в горлі, яка часто спостерігається при грипі. Ліки випускаються у вигляді спреїв, пастилок, розчинів для полоскання. Антигістамінні ліки, в свою чергу, допомагають усунути алергійний набряк слизової оболонки носа та зменшити кількість виділень. Такі засоби приймають, щоб відновити вільне носове дихання.

Якщо шукаєте дійсно ефективні і недорогі препарати від застуди, купуйте їх у нас: «1 Соціальна Аптека» пропонує оригінальні та перевірені засоби по найнижчим в Україні цінам!