Препарати від молочниці

Товари від 1 до 16 з 44

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 16 з 44

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Препарати від молочниці

Молочниця (кандидоз) – інфекційне захворювання, викликане грибами Candida. Вражає органи статевої системи у дорослих, у дітей, особливо у дівчаток, переходячи в хронічну форму. І, навіть, можливо, прояв даного захворювання у немовляти. Специфічна симптоматика у вигляді білих сирнистий виділень, свербіння і печіння в геніталіях. Комплексне лікування - основне завдання, з яким швидко і ефективно справляються протигрибкові препарати у вигляді свічок, мазей, таблеток для дітей і дорослих, що застосовуються як внутрішньо, так і зовнішньо.

Ліки від молочниці:

 • Ністатин – малоефективний лікарський засіб в порівнянні з сучасними препаратами. При виявленні кандидозу в роті і кишечнику - розсмоктують таблетки, при вагінальної молочниці призначають свічки.
 • Пімафуцин – препарат нового покоління, що застосовується без обмежень в період вагітності і лактації.
 • Ліварол. Випускається у формі свічок. Прийом препарату може супроводжуватися роздратуванням слизової піхви, сверблячкою. Протипоказаний на ранніх термінах вагітності. Можливе призначення свічок лікарем вагітним в періоди другого і третього триместрів, годуючим матерям і дітям до 12 років.
 • Мікозон - сучасне протигрибковий засіб у вигляді вагінальних свічок, крему. Застосування свічок вагітним дозволено виключно в першому триместрі.
 • Гіно-Певарил – з діючою речовиною еконазол, характеризується широким спектром дії. Володіє властивістю глибокого проникнення в уражені грибком тканини. Застосування препарату дозволено при вагітності на пізніх термінах вагітності. Побічна дія – можливе роздратування, печіння, свербіж.
 • Залаїн – ефективний засіб в боротьбі з молочницею. Застосовується одноразово, в разі необхідності повторюють процедуру через 7 днів.
 • Кандид, Канізон, Клотримазол – поширені препарати місцевого застосування на основі діючої речовини – клотримазолу. Не призначаються на ранніх термінах вагітності.
 • Ломексин – протигрибковий препарат, застосовується місцево як антибактеріальний і протизапальний засіб. Вкрай рідко можливі побічні ефекти в легкій формі. При цьому, прийом даного фармацевтичного препарату не скасовується. Виключається призначення ліки на ранніх термінах вагітності.
 • Гінофорт – ефективний препарат при молочниці, при використанні якого іноді можливі печіння, свербіж, біль і набряк стінок піхви. Чи не призначають вагітним і в період годування грудьми.
 • Дифлазон, Дифлюкан, Мікомакс, Микосист, Мікофлюкан, Флуконазол, Флукостат, Форкан - препарати для внутрішнього застосування. Характеризуються системним протигрибковим дією. Можливі побічні прояви у вигляді головного болю, запаморочення, нудоти і ін. Має протипоказання при вагітності і лактації. Може взаємодіяти з іншими ліками, тому перед застосуванням даного препарату слід проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з інструкцією до засобів.
 • Ірунін, Ітразол, Орунгал, Орунгамін, Румікоз – препарати широкого спектра протигрибкової дії. Застосовуються як місцево, так і всередину. Після прийому капсул можлива нудота, головний біль, набряки та ін. Вагінальні таблетки рідко викликають свербіння і паління в піхві. У таких випадках скасування лікарського препарату не потрібна.

 

Купити сучасні препарати проти молочниці можна в аптеці. Але ціна може бути, як висока, так і низька в залежності від місця, де ви його купуєте.