Детальніше

Дифлюзол 150 мг капсули №1

Обліковий номер: 328088

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

Виробник: Київмедпрепарат ПАТ (Украина, Київ)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/5156/01/03

Назва російською: Дифлюзол® капсулы по 150 мг №1

Мiжнародна назва : Флуконазол

Форма выпуску: Капсулы

Дiюча речовина : Флуконазол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Капсули

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ДИФЛЮЗОЛ&reg

(DIFLUZOL)

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: флуконазол

1 капсула містить флуконазолу у перерахуванні на 100 % речовину 150 мг

допоміжні речовини: кальцію стеарат натрію крохмальгліколят (тип А).

Лікарська форма. Капсули.

Тверді желатинові капсули № 1 корпус бірюзового кольору кришка зеленого кольору.

Назва та місцезнаходження виробника.

Україна 01032 м. Київ вул. Саксаганського 139.

Фармакотерапевтична група. Протигрибкові засоби для системного застосування. Похідні триазолу. Код АТС J02A C01.

Можливі випадки суперінфекції викликаної видами Candida іншими крім С. albicans які мають природну нечутливість до флуконазолу (наприклад ). Такі випадки потребують альтернативної антимікотичної терапії.

Флуконазол є високоспецифічним до цитохром Р450 залежних фунгальних ферментів.

Флуконазол добре проникає у всі рідини організму. У роговому шарі епідермісі дермі і потовій рідині досягаються концентрації що перевищують сироваткові флуконазол накопичується у роговому шарі.

Виводиться здебільшого нирками приблизно 80 % дози що була застосована виявляють у сечі у незміненому вигляді. Кліренс препарату пропорційний до кліренсу креатиніну.

Показання для застосування.

Вагінальні кандидози у пацієнток які були попередньо діагностовані (або виявляються епізодично) лікарем.

Протипоказання.

Індивідуальна підвищена чутливість до флуконазолу та до допоміжних речовин або до інших азольних речовин близьких до нього за своєю хімічною структурою. Одночасне застосування лікарських засобів що подовжують інтервал QT та метаболізуються ензимами CYP3A4 (астемізол пімозид хінідин терфенадин цизаприд).

Належні заходи безпеки при застосуванні.

У поодиноких випадках застосування флуконазолу може супроводжуватися токсичними ураженнями печінки у тому числі з летальним наслідком (в основному вони спостерігаються у хворих із тяжкими супутніми захворюваннями).

У поодиноких випадках як і для інших азолів можливе виникнення анафілактичних реакцій.

Флуконазол впливає на подовження інтервалу QT тому його слід призначати з обережністю пацієнтам з можливим виникненням аритмії: вроджений чи набутий подовжений інтервал QT кардіоміопатія особливо у пацієнтів з серцевою недостатністю синусова брадикардія симптоматична аритмія одночасний прийом лікарських засобів що подовжують інтервал QT та не метаболізуються ензимами CYP3A4 гіпокаліємія гіпомагніємія гіпокальціємія.

Флуконазол слід призначати з обережністю пацієнтам з потенційною схильністю до аритмії. Пацієнтам із захворюванням печінки серця та нирок необхідно проконсультуватися з лікарем перед початком лікування флуконазолом.

Позитивна динаміка симптомів зазвичай розпочинається через 24 години. Однак повне їх зникнення може відбутися за кілька днів. Якщо протягом кількох днів у пацієнта не відбулося покращення слід звернутися до лікаря.

Особливі застереження.

Адекватні та добре контрольовані дослідження у вагітних жінок не проводилися.

Слід уникати застосування флуконазолу вагітним жінкам та жінкам репродуктивного віку без застосування адекватної контрацепції.

У період годування груддю застосування препарату не рекомендується.

Діти.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі.

Для лікування вагінального кандидозу Дифлюзол

Пацієнти літнього віку.

Лікування із застосуванням разової дози 150 мг флуконазолу пацієнтам віком старше 60 років без нагляду лікаря не рекомендується.

Застосування хворим з нирковою недостатністю.

Флуконазол виводиться в основному з сечею у незмінному вигляді. При одноразовому прийомі флуконазолу хворим з початковим та помірним ступенями ниркової недостатності змінювати дозу не потрібно.

Кліренс креатиніну мл/хв

Відсоток рекомендованої дози

50

100 %

50 %

Хворі які перебувають на регулярному діалізі

100 % після кожного сеансу діалізу

Передозування.

У поодиноких випадках при передозуванні флуконазолом можливе виникнення галюцинацій та параноїдальної поведінки. У випадку передозування рекомендується негайне промивання шлунка та симптоматичне лікування (у тому числі підтримуючі заходи).

Флуконазол виводиться з сечею тому форсований діурез може прискорити виведення препарату. Сеанс гемодіалізу тривалістю 3 години знижує рівень флуконазолу у плазмі крові приблизно на 50 %.

Побічні ефекти.

З боку нервової системи: головний біль запаморочення вертиго судоми тремор порушення смаку безсоння сонливість парестезія.

З боку травного тракту: біль у животі діарея метеоризм диспепсія нудота блювання сухість у роті порушення травлення.

З боку крові та лімфатичної системи: лейкопенія включаючи нейтропенію та агранулоцитоз тромбоцитопенія.

З боку імунної системи:

Метаболічні порушення: гіперхолестеринемія гіпертригліцеридемія гіпокаліємія.

З боку серцево-судинної системи:

З боку гепатобіліарної системи: токсичні ураження печінки включаючи поодинокі летальні випадки підвищення рівня ферментів печінки (АЛТ АСТ ЛФ) білірубіну печінкова недостатність гепатит гепатоцелюлярні ушкодження холестаз жовтяниця.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: алопеція підвищена пітливість ексфоліативний дерматит включаючи синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз висипання гострий генералізований екзантематозний пустульоз.

Інше: міалгія слабкість астенія гарячка.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Наведені нижче взаємодії виникають при багаторазовому прийомі препарату та не відзначені при одноразовому застосуванні.

Пацієнтам які одночасно застосовують інші лікарські засоби слід проконсультуватися з лікарем перед початком лікування флуконазолом.

Антикоагулянти.

Азитроміцин. Значущих фармакокінетичних взаємодій між флуконазолом та азитроміцином не відзначено.

Бензодіазепіни (короткої дії). Одночасне застосування з мідазоламом призводить до значного підвищення концентрації флуконазолу і до виникнення психомоторних реакцій. Цей ефект мідазоламу більш виражений при прийомі флуконазолу у капсулах порівняно з флуконазолом який вводився внутрішньовенно. Якщо пацієнту який отримує лікування флуконазолом необхідно призначити бензодіазепін дозу останнього слід зменшити а за пацієнтом встановити ретельний нагляд.

Цизаприд.

Циклоспорин. У пацієнтів після трансплантації нирок флуконазол у дозі 200 мг/добу повільно збільшує концентрацію циклоспорину. Однак при багаторазовому застосуванні флуконазолу по 100 мг/добу зміни рівня циклоспорину у пацієнтів після трансплантації кісткового мозку не відзначалися. При лікуванні флуконазолом рекомендується проводити моніторинг концентрації циклоспорину в крові.

Гідрохлоротіазид.

Пероральні контрацептиви.

Фенітоїн.

Рифабутин. Одночасне застосування флуконазолу з рифабутином призводить до підвищення рівня рифабутину у сироватці крові а також можливі випадки увеїту. Необхідний ретельний нагляд за хворими.

Рифампіцин. Одночасне застосування флуконазолу і рифампіцину призводить до зменшення АUС на 25 % і тривалості періоду напіввиведення флуконазолу на 20 %. У хворих які отримують одночасно рифампіцин і флуконазол необхідно розглянути доцільність збільшення дози останнього.

Препарати сульфонілсечовини. Флуконазол подовжує період напіввиведення пероральних препаратів сульфонілсечовини (хлорпропаміду глібенкламіду гліпізиду та толбутаміду). Флуконазол і пероральні препарати сульфонілсечовини можна призначати сумісно хворим на цукровий діабет але при цьому слід враховувати можливий розвиток гіпоглікемії.

Такролімус. При взаємодії флуконазолу і такролімусу відбувається підвищення сироваткових рівнів останнього. Описані випадки підвищення нефротоксичності при їх одночасному застосуванні. Необхідний ретельний нагляд.

Терфенадин (при дозах флуконазолу 400 мг). Через розвиток серйозних серцевих аритмій щодо подовження QT-інтервалу у пацієнтів які отримували похідні азолів одночасно з терфенадином одночасне лікування терфенадином і дозами флуконазолу понад 400 мг протипоказано.

Теофілін. Застосування флуконазолу протягом 14 днів призводить до зниження кліренсу теофіліну із плазми крові. При появі симптомів передозування теофіліном терапію необхідно змінити належним чином.

Зидовудин. Одночасне застосування з флуконазолом призводить до підвищення концентрації зидовудину у плазмі крові. За хворими необхідний ретельний нагляд.

Астемізол.

Еритроміцин. Еритроміцин підвищує концентрацію флуконазолу в плазмі крові.

Пімозид.

Амітриптилін. Флуконазол підвищує ефект амітриптиліну. При необхідності дозування амітриптиліну повинно бути скореговано.

Амфотерицин.C. albicans та антагонізм двох препаратів при інфекціях спричинених А. fumigatus. Однак ці дані клінічно не підтверджені.

Карбамазепін. Флуконазол інгібує метаболізм карбамазепіну та збільшує його вміст у сироватці крові на 30 % тому необхідна корекція дози останнього.

Целекоксиб.max та AUC целекоксибу збільшується на 68 % та 134 % відповідно. В окремих випадках є необхідність застосування половини дози целекоксибу.

Циклофосфамід. Одночасне застосування циклофосфаміду та флуконазолу призводить до підвищення білірубіну та креатиніну в сироватці крові.

Фентаніл. Флуконазол значно уповільнює виведення фентанілу. Підвищена концентрація фентанілу може призвести до пригнічення дихання та летального випадку.

Інгібітори ГМГ-КоА-редуктази. При одночасному застосуванні флуконазолу з інгібіторами ГМГ-КоА-редуктази що метаболізуються за допомогою CYP3A4 (аторвастатин та симвастатин) та CYP2С9 (флувастатин) підвищується ризик розвитку міопатії та рабдоміолізу. У випадку необхідності супутньої терапії пацієнт має бути обстежений на наявність симптомів міопатії та рабдоміолізу а також контролювати креатинінкіназу. У випадку наявності симптомів цих захворювань інгібітори ГМГ-КоА-редуктази слід відмінити.

Лосартан. Флуконазол інгібує метаболізм лосартану в його активний метаболіт. Необхідний постійний контроль за артеріальним тиском пацієнтів що одночасно приймають флуконазол та лосартан.

Метадон. Флуконазол може підвищувати концентрацію метадону в сироватці крові. Можлива корекція дозування метадону.

Нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ). При одночасному застосуванні флуконазолу та флурбіпрофену спостерігається підвищення Cmax та AUC флурбіпрофену на 23 % та 81 % відповідно. Також при одночасному застосуванні з рацемічним ібупрофеном (400 мг) підвищується Cmax

Преднізолон. Пацієнтам які проходять довготривале лікування флуконазолом та преднізолоном необхідно контролювати можливий розвиток недостатності кори наднирників.

Вітамін А. Дана комбінація можлива але можливі побічні реакції з боку центральної нервової системи (доброякісна внутрішньочерепна гіпертензія яка проходить після відміни флуконазолу).

Є дані що для флуконазолу який слід приймати разом з їжею циметидином антацидами та застосовується одночасно з тотальним опроміненням всього організму після трансплантації кісткового мозку абсорбційні властивості практично не змінюються.

Дослідження взаємодії з іншими лікарськими засобами не проводилися тому взаємодія є потенційно можливою.

4 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

Капсули по 150 мг № 1 у блістері 1 або 2 блістери у пачці або № 2 у блістері 1 блістер у пачці.

Категорія відпуску.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Дифлюзол 150 мг капсули №1

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Дифлюзол 150 мг капсули №1

Обліковий номер : 328088

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

Виробник : Київмедпрепарат ПАТ (Украина, Київ)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/5156/01/03

Назва російською : Дифлюзол® капсулы по 150 мг №1

Мiжнародна назва : Флуконазол

Форма выпуску : Капсулы

Дiюча речовина : Флуконазол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Капсули

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО