Таблетки від головного болю

Товари від 1 до 16 з 210

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 16 з 210

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Таблетки від головного болю

Головний біль може перетворити життя будь-якої людини в жах. Неможливо працювати, зосередитися на чомусь, повноцінно розслабитися і відпочити. Думки постійно повертаються до дратівливим больових відчуттів. Причин появи болю в голові може бути маса. Іноді це просто втома, брак сну або свіжого повітря, а іноді - симптом серйозних захворювань. Тому, перш ніж пити болезаспокійливі засоби, краще звернутися до лікаря, який визначить чому болить голова і призначить відповідне лікування.

Багато таблеток від головного болю, які дозволені для дорослих, суворо заборонені для дітей, тому перед тим як купити в аптеці недорогі препарати від головного болю, обов'язково вивчіть їх склад, інструкцію, а ще краще - проконсультуйтеся з фахівцем.

Сьогодні існує маса засобів, за допомогою яких можна медикаментозно полегшити свій стан і позбутися від головного болю. Всі ефективні лікарські препарати можна умовно розділити на кілька груп:

 • На основі аспірину – хороші знеболюючі засоби, які можна купити без рецепта. Ціна таких таблеток, як правило, невисока. Аспірин ефективний при будь-якому болю, але кращий результат показує при запаленнях. Тому ліки цієї групи рекомендовані для болів, причиною яких стала ангіна, розтягнення зв'язок, неврити і т. д. Аспірин має ряд протипоказань, тому слід грунтовно вивчити інструкцію до даних лікарських засобів перед їх прийомом.
 • Амідопірин і анальгін – відносяться до універсальних знеболюючих, які впливають на нервову систему і заважають передачі больових імпульсів. Ці засоби також знімають запалення і жар.
 • Парацетамол - найбезпечніші ліки від головного болю, хоч і поступається в ефективності двох попередніх груп. Переважно його використовують як жарознижуючий засіб.

В аптеці завжди є тисячі різних препаратів з різними назвами. Але, якщо заглибитися в склад, можна побачити, що всі з них засновані на перерахованих вище речовин.