Препарати при діареї, отруєнні
-
Алмагель А суспензія 10 мл пакетик №20
Balkanpharma-Troyan (Болгария)Звичайна ціна: 204,00 грн
Special Price 178,00 грн
Вугілля біле таблетки №24
Фармекс Групп ООО (Украина, Борисполь)Звичайна ціна: 56,90 грн
Special Price 54,90 грн
Препарати при діареї, отруєнні
Діарея або пронос - це часте (більше 3 разів на день) випорожнення кишечника, яке нерідко супроводжується хворобливістю в області живота різного ступеня інтенсивності. Найчастіше є симптомом гострої кишкової інфекції: бактеріальної, вірусної або паразитарної. Переважно зустрічається з липня по вересень, а також в період відпусток, поїздок і подорожей, що пов'язано з особливостями харчування та особистої гігієни. Однак і в повсякденному житті ніхто не застрахований від діареї. Давайте розберемося, що призводить до розладу випоржнення і якими засобами можна стабілізувати роботу кишечника.
Чому може з'явитися пронос?
За даними ВООЗ, щорічно реєструється 1,7 млрд випадків діареї у дітей (переважно до 5 років). Але в основному таку статистику формують жаркі країни з обмеженим доступом до води та антисанітарними умовами проживання. Це зайвий раз доводить, що особиста гігієна і гігієна харчування - це основна міра профілактики діареї. У розвинених країнах ця проблема не настільки масштабна, але може завдати чимало клопоту, погіршити на деякий час загальний стан здоров'я або зіпсувати відпустку.
Всі типи і причини діареї можна об'єднати в дві групи:
- Інфекційна. У більшості випадків діарея викликається бактеріями, рідше - вірусами і паразитами. До неї можна віднести наступні види:
- «Діарея мандрівників». Один або більше епізодів зустрічається у 75% туристів, переважно у виїжджають в теплі країни. У 80% випадків збудником стає кишкова паличка.
- Харчове отруєння . Розвивається не тільки при вживанні несвіжої, але і забрудненої їжі.
- Хвороба брудних рук. Найбільш характерна для маленьких дітей.
- Отруєння сирою неочищеною водою, забрудненою рідкими побутовими відходами.
- Вірусна діарея, що виникає при ряді гострих респіраторних вірусних інфекцій.
- Неінфекційна. Причина криється в деяких спадкових (хвороба Крона, целіакія та ін.) І хронічних (панкреатит, виразковий коліт та ін.) Захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Також може розвинутися на тлі стресу, прийому антибактеріальних препаратів, стати наслідком захворювань інших органів і систем або прийому ряду лікарських засобів, що підвищують перистальтику кишечника і прискорюють просування калових мас.
- Супутні симптоми при діареї можуть значно варіювати в залежності від збудника та вираженості інфекції. До них можна віднести підвищення температури тіла, блювоту, симптоми інтоксикації, домішки крові та слизу в калових масах, болі в животі, які можуть зникати або слабшати після спорожнення кишечника. Залежно від типу діареї та її причини вже і підбирається засіб від проносу, який буде найбільш ефективним в кожному конкретному випадку.
Особливості препаратів від проносу та діареї
Позбутися від проносу допоможуть медикаменти. Їх можна розділити на кілька основних груп:
- сорбенти;
- антибіотики и антисептики;
- пробіотики;
- антідіарейні засоби;
- засоби для Відновлення Рідини в організмі (гідратації).
В будь-якому випадку такі засоби повинен виписувати виключно лікар, а самі препарати від діареї слід купувати тільки в аптеці.