Препарати при діареї, отруєнні

Товари від 1 до 16 з 81

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 16 з 81

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Препарати при діареї, отруєнні

Діарея або пронос - це часте (більше 3 разів на день) випорожнення кишечника, яке нерідко супроводжується хворобливістю в області живота різного ступеня інтенсивності. Найчастіше є симптомом гострої кишкової інфекції: бактеріальної, вірусної або паразитарної. Переважно зустрічається з липня по вересень, а також в період відпусток, поїздок і подорожей, що пов'язано з особливостями харчування та особистої гігієни. Однак і в повсякденному житті ніхто не застрахований від діареї. Давайте розберемося, що призводить до розладу випоржнення і ​​якими засобами можна стабілізувати роботу кишечника.

Чому може з'явитися пронос?

За даними ВООЗ, щорічно реєструється 1,7 млрд випадків діареї у дітей (переважно до 5 років). Але в основному таку статистику формують жаркі країни з обмеженим доступом до води та антисанітарними умовами проживання. Це зайвий раз доводить, що особиста гігієна і гігієна харчування - це основна міра профілактики діареї. У розвинених країнах ця проблема не настільки масштабна, але може завдати чимало клопоту, погіршити на деякий час загальний стан здоров'я або зіпсувати відпустку.

Всі типи і причини діареї можна об'єднати в дві групи:

 • Інфекційна. У більшості випадків діарея викликається бактеріями, рідше - вірусами і паразитами. До неї можна віднести наступні види:
 1. «Діарея мандрівників». Один або більше епізодів зустрічається у 75% туристів, переважно у виїжджають в теплі країни. У 80% випадків збудником стає кишкова паличка.
 2. Харчове отруєння . Розвивається не тільки при вживанні несвіжої, але і забрудненої їжі.
 3. Хвороба брудних рук. Найбільш характерна для маленьких дітей.
 4. Отруєння сирою неочищеною водою, забрудненою рідкими побутовими відходами.
 5. Вірусна діарея, що виникає при ряді гострих респіраторних вірусних інфекцій.
 • Неінфекційна. Причина криється в деяких спадкових (хвороба Крона, целіакія та ін.) І хронічних (панкреатит, виразковий коліт та ін.) Захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Також може розвинутися на тлі стресу, прийому антибактеріальних препаратів, стати наслідком захворювань інших органів і систем або прийому ряду лікарських засобів, що підвищують перистальтику кишечника і прискорюють просування калових мас.
 • Супутні симптоми при діареї можуть значно варіювати в залежності від збудника та вираженості інфекції. До них можна віднести підвищення температури тіла, блювоту, симптоми інтоксикації, домішки крові та слизу в калових масах, болі в животі, які можуть зникати або слабшати після спорожнення кишечника. Залежно від типу діареї та її причини вже і підбирається засіб від проносу, який буде найбільш ефективним в кожному конкретному випадку.

Особливості препаратів від проносу та діареї

Позбутися від проносу допоможуть медикаменти. Їх можна розділити на кілька основних груп:

 • сорбенти;
 • антибіотики и антисептики;
 • пробіотики;
 • антідіарейні засоби;
 • засоби для Відновлення Рідини в організмі (гідратації).

В будь-якому випадку такі засоби повинен виписувати виключно лікар, а самі препарати від діареї слід купувати тільки в аптеці.