Препарати для лікування щитовидної залози

7 шт.

на сторінці

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
 • Віс-нол 120 мг капсули №100

  Фармак ОАО (Украина, Киев)
  291,20 грн
  Додати до списку бажань
 • Вітакап капсули №30

  Mega Lifesciences (Таиланд)

  Звичайна ціна: 246,94 грн

  Special Price 209,90 грн

  Додати до списку бажань
 • Еспа-карб 5 мг таблетки №50

  Відсутній на складі

  Відсутній на складі

  Додати до списку бажань
 • Тіреоідеа 2,2 мл ампули №5

  Heel (Германия)
  558,30 грн
  Додати до списку бажань
 • Тирозол 10 мг таблетки №50

  Merck KGaA (Германия)
  241,50 грн
  Додати до списку бажань
 • Тирозол 5 мг таблетки №50

  Merck KGaA (Германия)
  152,10 грн
  Додати до списку бажань
 • Эспа-карб 10 мг таблетки №50

  191,20 грн
  Додати до списку бажань

7 шт.

на сторінці

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Препарати для лікування щитовидної залози

Щитовидна заліза – орган внутрішньої секреції, відповідальний за вироблення трьох гормонів, необхідних для контролю росту людини, своєчасного і правильного дозрівання тканин і органів, вироблення енергії, протікання обмінних процесів, розвитку кісткового апарату і обміну кальцію в клітинах організму. Його надлишкова і недостатня функціональна активність призводить до розвитку різних захворювань, які проявляються у вигляді пастозності, набряків, повільної мови, грубості голосу, зниження рефлексів, серцевого ритму. Серед інших ознак несприятливого стану здоров'я – нервозність, підвищена плаксивість, прагнення до суєти. Найбільш виражений симптом – це поява зоба в районі щитовидної залози. Після звернення до лікаря в більшості випадків починається медикаментозна терапія.

Які приймати таблетки від захворювань щитовидки?

Останнім часом люди використовують не тільки синтетичні, а й натуральні засоби для лікування щитовидки. По складу препаратів існує наступна класифікація:

 • Йодовмісні. Йод може міститися в органічній або неорганічній формі.
 • Поєднання йоду і рослинних компонентів.
 • Рослинні препарати. Перераховані вище засоби представляють гомеопатію, що має прихильників і противників.

Класичний варіант лікування – це гормональні препарати. Такі засоби потрібні при зниженні функціональної діяльності органу з метою підтримки щитовидної залози і поліпшення її функцій. А саме:

 • «Йодомарин» - це один з найбільш поширених засобів в XXI столітті. Незважаючи на це, препарат ефективний не від усіх захворювань щитовидки. Дозування визначається в індивідуальному порядку під час прийому у ендокринолога.
 • «Тироксин» використовується в багатьох випадках, адже гормон покращує обмінні процеси, стимулює розвиток клітин. У багатьох ситуаціях у пацієнта проявляються побічні ефекти. Крім того, «Тироксин» володіє великою кількістю протипоказань.
 • «Тіреотом» - аналог тироксину, але в цьому випадку небезпека зменшується, побічних ефектів стає менше. Препарат заборонений для людей з проблемами функціонування серця, так як «Тіреотом» викликає стенокардію і порушення в роботі клапанів.
 • «Тіамазон» - ефективний, але дуже небезпечний препарат при самостійному застосуванні. Засіб призводить до пригнічення щитовидної залози. Якщо препарат пити тривалий час, гіпертиреоз може перейти в гіпотеріоз. Раннє припинення лікування призведе до повернення захворювання, яке проявиться в більш важкій формі.

Медичний контроль і регулярні аналізи – гарантія правильно підібраного лікування. И головне: купити ліки для щитовидної залози краще тільки в аптеці. Це гарантія не тільки хорошої ціни, але і оригінальності препарату.