Препарати від болю в горлі

Товари від 1 до 16 з 149

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 16 з 149

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Препарати від болю в горлі

Такі захворювання, як ангіна, тонзиліт і фарингіт особливо активно проявляються в міжсезоння, коли знижується імунний захист. У цей період ліки від горла стають досить затребуваним товаром. Існує кілька форм випуску препаратів які позбавляють від болю в горлі: льодяники, сиропи, пастилки, таблетки, аерозолі.

Хворобливі відчуття, зазвичай, виникають в результаті дії вірусів, алергії, бактеріальних інфекцій, а також вживання холодних продуктів і напоїв. Для симптоматичного лікування лікар повинен призначити найбільш ефективний препарат.

Основні групи препаратів для усунення болю в горлі

В арсеналі сучасної фармакології наступні категорії препаратів:

 • Антисептики – мають виражену протимікробну дію. Ці засоби борються з бактеріями, а також відомі своїми обволікаючими властивостями. Тривалість ефекту – не більше чотирьох годин. Будьте уважними та читайте інструкцію, оскільки у більшості випадків після прийому антисептиків не можна їсти і пити близько двох годин. До того ж надмірне вживання препарату викликає проблеми з печінкою.
 • Анестетики – направлені на зниження болю. Функція анестетиків полягає в усуненні болю і першіння. 
 • Комбіновані засоби (поєднання антисептиків і анестетиків). 

Також для усунення неприємних симптомів у горлі використовують імуномодулятори. Вони підвищують імунний статус, надаючи організму можливість самостійно впоратися із захворюванням.

Щодо форм випуску, то вони представлені різноманітними льодяниками, спреями, таблетками та цукерками для розсмоктування. Розсмоктати льодяники - найпопулярніший спосіб усунути біль в горлі. В їх основі фенол, який вбиває бактерії на поверхні слизової оболонки. Речовина утримує інфекцію і не дає прогресувати, надаючи організму можливість чинити опір вірусу. Компоненти в складі препарату сприяють онімінню нервових закінчень, які відповідають за біль. Через півгодини пацієнт відчуває полегшення. Спреї борються з хворобливими відчуттями тільки на деякий час. Перевага цієї форми перед іншими – локальність дії, можливість концентрації компонентів в місці патологічного процесу. Що стосується таблеток, то вони, крім позбавлення від хворобливих симптомів, знімають запалення і знищують віруси. Випускаються ліки для локального і загального лікування горла. У першому випадку суть така ж, як у льодяників, у другому - дія поширюється на весь організм в цілому. Цукерки також мають антисептичну і протизапальну дію. Використовуються не тільки для лікування, але і для профілактики.

Біль у горлі є одним з найбільш частих приводів звернення населення в аптеки для придбання препаратів, що мають швидку симптоматичну дію. Самолікування неприпустиме, оскільки неправильний вибір препарату може тільки нашкодити. Окрім того, важливо прийняти до уваги можливі ускладнення і потенційні побічні ефекти.