Препарати для імунітету

Товари від 1 до 16 з 110

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 16 з 110

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Препарати для імунітету

Імуномодулятори – це природні або синтетичні речовини, дія яких спрямована на зміну захисних функцій організму. Вони мають досить багато побічних ефектів, тому їх прийом, як для дітей, так і для дорослих, повинен проводитися тільки за призначенням і під наглядом лікаря, який зможе підібрати найкращий медикамент для ефективного лікування.

Засоби для імунітету допомагають підтримувати захисну систему в балансі, однак приймати такі медикаменти без серйозних підстав не варто. Особливо це стосується дітей до трьох років, так як подібні ліки примушують імунітет працювати в невластивому йому посиленому режимі, що може привести до його виснаження і вкрай слабку стійкість організму до зовнішнього впливу і збудників інфекційних захворювань. Прийом імунопрепаратів дітьми повинен відбуватися під суворим наглядом лікаря, оскільки дозування препаратів для дітей до року, віком 2 роки і 4 роки може сильно відрізнятися. Більш того, самостійне втручання в роботу в повному обсязі виробленої імунної системи може призвести до різного роду патологій, а також вплинути на подальше формування імунітету. 

Сучасні імуномодулюючі ліки поділяються на два види:

 • Імуностимулятори – активізують опірність імунітету;
 • Імунодепресанти (імуносупресори) – штучно пригнічують імунну систему (використовуються, коли відбувається збій в організмі і він починає боротьбу проти самого себе).

По функціях, які виконують імунокоректори, їх також поділяють на чотири групи:

 • імунопідсилюючі;
 • іммунопідтримуючі;
 • противірусні імуностимулюючі;
 • протипухлинні імуностимулюючі. 

При прийомі імуномодуляторів варто звертати увагу на наявність протипоказань, а також спостерігати за можливим проявом побічних реакцій. Для жінок існує два основних обмеження, при яких потрібно бути особливо пильними – це вагітність і період лактації. У цей час жінки знаходяться в стані зниженої опірності збудників, тому, щоб максимально знизити можливість появи ускладнень і побічних ефектів, слід приймати м'які і щадні препарати (обов'язково під наглядом лікаря акушера-гінеколога).