Препарати від болю в м'язах і суглобах

Товари від 1 до 16 з 172

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 16 з 172

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Препарати від болю в м'язах і суглобах

Біль в суглобах (артралгія) – це симптом, на який часто скаржаться як молоді люди, так і представники старшого покоління. Подібна біль приносить значний дискомфорт: заважає рухатися, не дає нормально працювати і повноцінно відпочивати.

Причини болю в суглобах:

 • Фізичне навантаження. Болі, що виникають після активних розваг, довгих прогулянок, інтенсивних занять спортом, зазвичай несильні і проходять після короткочасного відпочинку або прийому таблеток від болю в суглобах. Найчастіше така артралгія – нормальне явище, вона не є небезпечною і не вимагає звернення до лікаря.
 • Травми. При їх отриманні можуть пошкоджуватися хрящі, зв'язки або капсула суглоба. Ознаками травматизації тканин можуть служити не тільки постійні больові відчуття при русі і в спокої, але і почервоніння шкіри і набрякання пошкодженої області. Прийом знеболюючого препарату при ударі, розтягу або вивиху зазвичай є необхідною першої допомогою.
 • Артрити. Це запалення тканин суглобів. Найчастіше від артриту страждають дрібні суглоби кистей і стоп, трохи рідше – колінні, ліктьові і інші. Про артрит може говорити наявність постійного болю, утруднення руху (скутість) суглобів і припухлість тканин навколо суглоба, також може виникати почервоніння шкіри над суглобом. Артрити можуть бути викликані різними причинами, для їх визначення і підбору оптимальної терапії необхідне проведення обстеження у фахівця. Полегшити стан хворого і зменшити больовий синдром може допомогти правильно підібраний засіб від болю в суглобах.
 • Артрози (остеоартрози). Це серйозне захворювання, при якому пошкоджуються всі елементи суглобів: хрящі, капсула суглоба, зв'язки, розташовані поруч м'язи. При артрозі людина відчуває біль при русі і в спокої, напругу в м'язах, що знаходяться поруч. Згодом суглоб починає деформуватися, рухливість в ньому зменшується, характерною ознакою є ранкова скутість. Якщо на початку хвороби біль виникає лише періодично, після значного фізичного навантаження, і швидко проходить в спокої, то в міру прогресування інтенсивність болю збільшується, вона не зникає після відпочинку і з'являється в нічні години. Лікування артрозу має бути комплексним, воно проводиться під наглядом лікаря і, як правило, включає застосування знеболюючих препаратів.
 • Інфекції. Часто суглобові болі є ознаками інфекційних захворювань: грипу, краснухи, гепатиту, туберкульозу та ін. Як правило, подібні болі проходять самостійно після одужання, проте в тому випадку, якщо вони зберігаються протягом тривалого часу або турбують своєю інтенсивністю, необхідно звернутися до фахівця.

Знеболюючі при болях в суглобах

Дискомфорт не потрібно терпіти. Тривала наявність больового синдрому не тільки порушує звичний ритм життя і вибиває з колії, а й обмежує рухливість в суглобах, а також може призводити до «порочного кола» -  посилення болю і/або його збереженню навіть при зменшенні фактора, що дії викликав її (наприклад, травми або запалення). Відсутність своєчасного купірування больового синдрому може привести до того, що синдром перейде в хронічну форму. Знеболюючі та протизапальні засоби для суглобів здатні швидко і надовго усунути неприємні відчуття. Багато комбінованих препаратів не тільки зменшують біль, але і впливають на його причину (запалення, набряк або спазм), а також на сприйняття болю в головному мозку.

Найбільш популярні ліки:

 • Напроксен відноситься до нестероїдних протизапальних засобів і тому зменшує запалення, набряк і біль у вогнищі пошкодження або запалення. Завдяки тривалому виведенню з організму, напроксен надає тривалий знеболюючу та протизапальний ефект.
 • Парацетамол є центральним анальгетиком – тобто впливає на сприйняття больового відчуття в головному мозку, а також бере участь в роботі так званої антиноцицептивної системи нашого організму – спеціальної системи, робота якої спрямована на придушення болю. Важливою особливістю парацетамолу є швидкий початок знеболюючої дії - як правило, вже протягом півгодини після прийому препарата.
 • Дротаверин добре відомий і широко застосовується в клінічній практиці, завдяки вираженій спазмолітичній дії - знімаючи спазм в гладких м'язах, він сприяє і усунення болю, викликаної спазмом.
 • Включення кофеїну і феніраміну до складу комбінованого препарату зумовлена ​​їх здатністю посилювати знеболювальний ефект анальгетиків, що дозволяє знизити дозу окремих компонентів і таким чином знизити ризик побічних ефектів.

Завдяки сприятливому профілю безпеки, більшість із вказаних засобів відпускається з аптек без рецепта.