Детальніше

Диклоберл ретард 100 мг капсули №20

Обліковий номер: 326831

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Berlin-Chemie (Menarini Group) (Германия)

Виробник: Berlin-Chemie (Menarini Group) (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9701/04/01

Назва російською: Диклоберл® ретард капсулы прол./д., тв. по 100 мг №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Диклофенак

Форма выпуску: Капсулы

Дiюча речовина : Диклофенак натрия

Фрамацевтична форма : Капсули пролонгованої дії

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ДИКЛОБЕРЛ&reg РЕТАРД

(DICLOBERL RETARD)

Склад:

діюча речовина:1 капсула тверда пролонгованої дії містить диклофенаку натрію 100 мг

допоміжні речовини: сахароза крохмаль кукурудзяний тальк шелак амонійно-метакрилатнийсополімер (тип А) желатин титану діоксид (Е 171).

Лікарська форма. Капсули тверді пролонгованої дії.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.

Код АТХ М01А В05.

Фармакологiчнi властивості.

Фармакодинаміка.

Ретард є нестероїдною сполукою з вираженими протиревматичними жарознижувальними аналгетичними та протизапальними властивостями. Основним механізмом дії диклофенаку встановленим в умовах експерименту вважається гальмування біосинтезу простагландинів. Простагландини відіграють важливу роль у генезі запалення болю і пропасниці.

In vitro диклофенак натрію у концентраціях еквівалентних тим які досягаються при лікуванні пацієнтів не пригнічує біосинтез протеогліканів хрящової тканини.

При ревматичних захворюваннях протизапальна й аналгетична дія Диклоберл

При наявності запалення спричиненого травмою або хірургічним втручанням ДиклоберлРетард швидко усуває як спонтанний біль так і біль під час руху а також зменшує запальну набряклість тканин і набряк у ділянці хірургічної рани. При спільному застосуванні з опіоїдами для усунення післяопераційного болю ДиклоберлРетард істотно зменшує потребу в опіоїдах.

Фармакокінетика.

Аналіз виведеного з сечею незміненого диклофенаку та його гідроксильованих метаболітів показав що кількість вивільненого та абсорбованого диклофенаку така сама як і в разі застосування еквівалентної дози диклофенаку натрію у формі таблеток з кишковорозчинним покриттям. Однак системна біодоступність диклофенаку (вивільненого з ДиклоберлРетард) становить у середньому 82 % від відповідного показника після застосування внутрішньо кишковорозчинної таблетки Диклоберл у тій самій дозі. Унаслідок повільного вивільнення активної речовини з ДиклоберлРетард максимальні концентрації препарату які досягаються у плазмі крові нижчі ніж після застосування таблеток вкритих кишковорозчинним покриттям. Середній пік концентрації 0 4 мкг/мл або 0 5 мкг/мл (1 25 або 1 6 мкмоль/л) досягається у середньому впродовж 5-6 годин після застосування таблетки 75 мг або 100 мг. Прийом їжі клінічно не впливає на всмоктування і системну біодоступність ДиклоберлРетард майже вдвічі менша ніж у разі парентерального введення еквівалентної дози препарату. Після повторного застосування ДиклоберлРетард показники фармакокінетики не змінюються. При дотриманні рекомендованих інтервалів між прийомами окремих доз препарату кумуляція не відзначається. Відповідні концентрації становлять 22 нг/мл або 25 нг/мл (70 нмоль/л або 80 нмоль/л) при застосуванні диклофенаку у пролонгованій формі 75 мг 2 рази на добу.

Розподіл.

Біотрансформація.

Виведення.

Загальний системний кліренс диклофенаку з плазми крові становить 263+

Фармакокінетика в окремих групах хворих.

Вплив віку пацієнта на всмоктування метаболізм і виведення препарату не визначений.

У хворих на хронічний гепатит або компенсований цироз печінки показники фармакокінетики метаболізм диклофенаку аналогічні таким у пацієнтів без захворювань печінки.

Клінічні характеристики.

Показання.

Полегшення болю та зменшення запалення різного ступеня при різних станах включаючи:

патологію суглобів: ревматоїдний артрит анкілозуючий спондиліт остеоартрит гострі напади подагри

інші патологічні стани спричинені травмами у тому числі переломи біль у попереку розтягнення вивихи ортопедичні стоматологічні та інші незначні оперативні втручання.

Протипоказання.

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якого іншого компонента препарату

гостра виразка шлунка або кишечнику гастроінтенстинальна кровотеча або перфорація

високий ризик розвитку післяопераційних кровотеч незгортання крові порушення гемостазу гемопоетичних порушень чи цереброваскулярних кровотеч

активна форма виразкової хвороби/кровотечі або рецидивуюча виразкова хвороба/кровотеча в анамнезі (два або більше окремих епізоди діагностованої виразки або кровотечі)

запальні захворювання кишечнику (наприклад хворобаКронаабо виразковий коліт)

останній триместр вагітності

печінкова недостатність

ниркова недостатність

застійна серцева недостатність (NYHAII-IV)

ішемічна хвороба серця у пацієнтів які мають стенокардію перенесений інфаркт міокарда

цереброваскулярні захворювання у пацієнтів які перенесли інсульт або мають епізоди транзиторних ішемічних атак

захворювання периферичних артерій

лікування періопераційного болю при аортокоронарному шунтуванні (або використання апарату штучного кровообігу)

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Нижчезазначено взаємодії що спостерігалися при застосуванні диклофенаку у вигляді кишковорозчинних таблеток та/або в інших лікарських формах.

Літій. За умов одночасного застосування диклофенак може підвищити концентрацію літію у плазмі крові. Рекомендується моніторинг рівня літію у сироватці крові.

Дигоксин. За умов одночасного застосування диклофенак може підвищити концентрацію дигоксину в плазмі крові. Рекомендується моніторинг рівнів дигоксину в сироватці крові.

Діуретики та антигіпертензивні засоби.

Препарати що як відомо спричиняють гіперкаліємію.

Антикоагулянти та антитромботичні засоби. Супутнє застосування може підвищити ризик кровотечі тому рекомендується вжити застережних заходів. Хоча клінічні дослідження не свідчать про вплив диклофенаку на активність антикоагулянтів існують окремі дані про збільшення ризику кровотечі у пацієнтів які застосовують одночасно диклофенак та антикоагулянти. Тому для впевненості щоніякізміни в дозуванні антикоагулянтів не потрібні рекомендований ретельний моніторинг таких пацієнтів. Як і інші нестероїдні протизапальні препарати диклофенак у високих дозах може тимчасово пригнічувати агрегацію тромбоцитів.

Інші НПЗП включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2 та кортикостероїди. Одночасне застосування диклофенаку та інших НПЗП або кортикостероїдів може підвищити ризик шлунково-кишкової кровотечі або виразки. Слід уникати одночасного застосування двох або більше НПЗП.

Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС).

Супутнє застосування НПЗП та СІЗЗС може збільшувати ризик шлунково-кишкових кровотеч.

Антидіабетичні препарати. Клінічні дослідження показали що диклофенак може застосовуватися разом із пероральними антидіабетичними засобами і не змінювати їх терапевтичний ефект. Проте є деякі повідомлення про розвиток у таких випадках як гіпоглікемії так і гіперглікемії що зумовлювало необхідність зміни дози антидіабетичних засобів у ході застосування диклофенаку. З цієї причини як застережний захід рекомендовано у ході комбінованої терапії контролювати рівень глюкози в крові.

Метотрексат. Диклофенак може пригнічувати кліренс метотрексату в ниркових канальцях що призводить до підвищення рівнів метотрексату. Слід дотримуватись обережності при призначенні НПЗП включаючи диклофенак менше ніж за 24 години до застосування метотрексату оскільки в таких випадках може підвищуватися концентрація метотрексату в крові і посилюватися його токсична дія. Були зареєстровані випадки серйозної токсичності коли інтервал між застосуванням метотрексату і НПЗП включаючи диклофенак був у межах 24 годин. Ця взаємодія опосередкована через накопичення метотрексату в результаті порушення ниркової екскреції у присутності НПЗП.

Циклоспорин.

Такролімус. При застосуванні НПЗП з такролімусом можливе підвищення ризику нефротоксичності що може бути опосередковано через ниркові антипростагландинові ефекти НПЗП та інгібітору кальциневрину.

Антибактеріальні хінолони. Можливий розвиток судом у пацієнтів які одночасно застосовували похідні хінолону та НПЗП. Це може спостерігатися у пацієнтів як з епілепсією і судомами в анамнезі так і без них. Таким чином слід проявляти обережність при вирішенні питання про застосуваннях інолону пацієнтам які вже отримують НПЗП.

Фенітоїн.

Пробенецид. Лікарські засоби що містять пробенецид можуть гальмувати виведення диклофенаку натрію.

Холестипол та холестирамін. Ці препарати можуть спричинити затримку або зменшення всмоктування диклофенаку. Таким чином рекомендується призначати диклофенак принаймні за 1 годину до або через 4-6 годин після застосування холестиполу/холестираміну.

Серцевіглікозиди.

Міфепристон. НПЗП не слід застосовувати впродовж 8-12 днів після застосування міфепристону оскільки НПЗП можуть зменшити ефект міфепристону.

Потужні інгібітори CYP2C9. Обережність рекомендується при спільному призначенні диклофенаку з потужними інгібіторами CYP2C9 (наприклад звориконазолом) що може призвести до значного збільшення максимальних концентрацій у плазмі крові та експозиції диклофенаку внаслідок пригнічення метаболізму диклофенаку.

Особливості застосування.

Загальні.

Щоб мінімізувати небажані ефекти лікування слід розпочинати з найменшої ефективної дози впродовж найкоротшого періоду часу необхідного для контролю симптомів.

Слід уникати одночасного застосування Диклоберл

Які при застосуванні інших НПЗЗ можуть спостерігатися алергічні реакції у тому числі анафілактичні/анафілактоїдні реакції навіть без попереднього впливу диклофенаку.

Завдяки своїм фармакодинамічним властивостям ДиклоберлРетард які інші НПЗП може маскувати ознакиі симптоми інфекції.

Вплив на травний тракт (ТТ).

Пацієнти літнього віку мають підвищену частоту небажаних реакцій на застосування НПЗП особливо щодо шлунково-кишкової кровотечі та перфорації які можуть бути летальними.

Щоб знизити ризик такого токсичного впливу на ТТ лікування починають та підтримують найнижчими ефективними дозами.Для таких пацієнтів а також тих хто потребує супутнього застосування лікарських засобів що містять низькі дози ацетилсаліцилової кислоти (АСК/аспірин) або інших лікарських засобів які ймовірно підвищують ризик небажаної дії на ТТ слід розглянути питання про застосування комбінованої терапії із застосуванням захисних засобів (наприклад інгібіторів протонної помпи або мізопростолу).Пацієнтам зі шлунково-кишковою токсичністю в анамнезі особливо літнього віку слід повідомляти про будь-які незвичні абдомінальні симптоми (особливо кровотечі в ТТ). Застереження також потрібні для хворих які отримують одночасно лікарські засоби що можуть підвищити ризик виразки або кровотечі такі як системні кортикостероїди антикоагулянти (наприклад варфарин) антитромботичні засоби (наприклад АСК) або селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну.

Вплив на печінку.

Ретельний медичний нагляд потрібен у випадку коли ДиклоберлРетард призначається пацієнтам із порушенням функції печінки оскільки їх стан може погіршитись. Як іпри застосуванні інших НПЗП включаючи диклофенак рівень одного або декількох ферментів печінки може підвищуватися.

У ході довготривалого лікування препаратом ДиклоберлРетард слід припинити. Перебіг захворювань таких як гепатити може проходити без продромальних симптомів. Застереження необхідні у разі якщо ДиклоберлРетард застосовується пацієнтам із печінковою порфірією через імовірність провокування нападу.

Вплив на нирки.

Вплив на шкіру.

Ретард у дуже рідких випадках були зареєстровані серйозні реакції з боку шкіри (деякі з них були летальними включаючи ексфоліативний дерматит синдром Стівенса-Джонсона і токсичний епідермальний некроліз. У пацієнтів найвищий ризик розвитку цих реакцій спостерігається на початку курсу терапії: поява реакції відзначається у більшості випадків впродовж першого місяця лікування. Застосування препарату ДиклоберлРетард необхідно припинити при першій появі шкірних висипань ураженнях слизової оболонки або при появі будь-яких інших ознак підвищеної чутливості.

СЧВ і змішані захворювання сполучної тканини.

У пацієнтів із системним червоним вовчаком (СЧВ) і змішаними захворюваннями сполучної тканини може спостерігатися підвищений ризик розвитку асептичного менінгіту.

Серцево-судинні та цереброваскулярні ефекти.

Пацієнтам із неконтрольованою артеріальною гіпертензією застійною серцевою недостатністю стійкою ішемічною хворобою серця захворюваннями периферичних артерій та/або цереброваскулярною хворобою призначати диклофенак не рекомендовано у разі необхідності застосування можливе лише після ретельної оцінки ризику-користі тільки в дозуванні не більше 100 мг на добу. Подібну оцінку слід провести перед початком довгострокового лікування пацієнтів із факторами ризику розвитку серцево-судинних явищ (наприклад з артеріальною гіпертензією гіперліпідемією цукровим діабетом та пацієнтам які палять).

Пацієнтам слід бути проінформованим щодо можливості виникнення серйозних антитромбічних випадків (біль у грудях задишка слабкість порушення мовлення) яке може відбутися у будь-який час. У цьому випадку треба негайно звернутися до лікаря.

Вплив на гематологічні показники.

При тривалому застосуванні даного препарату як і інших НПЗП рекомендується моніторинг повного аналізу крові.

ДиклоберлРетард може тимчасово пригнічувати агрегацію тромбоцитів. Слід ретельно спостерігати за пацієнтами з порушенням гемостазу геморагічним діатезом або гематологічними порушеннями.

Астма в анамнезі.

Як і інші препарати що пригнічують активність простагландинсинтетази диклофенак натрію та інші НПЗП можуть спровокувати розвиток бронхоспазму при застосуванні пацієнтам які страждають на бронхіальну астму або пацієнтам з бронхіальною астмою в анамнезі.

Фертильність у жінок.

Загальні.

Гострі реакції гіперчутливості (наприклад анафілактичний шок) спостерігаються рідко. За перших ознак реакції гіперчутливості після використання ДиклоберлРетард терапія повинна бути зупинена.

При тривалому застосуванні знеболюючих може виникнути головний біль який не варто лікувати збільшенням дози лікарського засобу.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність.

У І і ІІ триместрах вагітності препарат ДиклоберлРетард можна призначати лише тоді коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода і лише в мінімальній ефективній дозі а тривалість лікування повинна бути настільки коротка наскільки це можливо. Так як і в разі застосування інших НПЗП препарат протипоказаний в останні 3 місяці вагітності (можливе пригнічення скорочувальної здатності матки і передчасне закриття артеріальної протоки у плода).

Інгібування синтезу простагландинівможе негативно позначитися на перебігувагітності та/або розвитку ембріона/плода. Дані епідеміологічних досліджень свідчать про підвищений ризик викиднів та/або ризик розвитку серцевих вад і гастрошизису після застосування інгібітору синтезу простагландинів наранніх термінах вагітності. Абсолютний ризик серцево-судинних вад був збільшений з менш ніж 1% до приблизно 1 5%.

Не виключено що ризик збільшується з дозою і тривалістю лікування. Було показано що у тварин введення інгібітору синтезу простагландинів призводить до збільшення пре- і постімплантаційної втрати та летальності ембріона/плода.

Крім того у тварин які отримували інгібітор синтезу простагландинів у період органогенезу булла зареєстрована підвищена частота різних вад розвитку у тому числі з боку серцево-судинної системи. Якщо Диклоберл

Під час ІІІ триместру вагітності всі інгібітори синтезу простагландинів можуть впливати на плідтаким чином:

- серцево-легенева токсичність (з передчасним закриття мартеріальної протоки та легеневою гіпертензією)

- порушення функцій нирок що може прогресувати до ниркової недостатності з олігогідроамніоном.

На матір і новонародженого а такожнаприкінцівагітності:

- можливіподовження часу кровотечі антиагрегантнийефект якийможеспостерігатисянавіть при дуженизьких дозах

- гальмуванняскорочень матки щопризводить до затримкиабоподовженняпологів.

Отже ДиклоберлРетард протипоказаний під час ІІІ триместру вагітності.

Годування груддю.

Ретард не слід застосовувати жінкам у період годування груддю щоб уникнути небажаного впливу на немовля.

Фертильність у жінок.

Як і інші НПЗП ДиклоберлРетард може негативно впливати на жіночу фертильність тому не рекомендується призначати препарат жінкам які планують вагітність. Для жінок які мають проблеми із зачаттям або проходять дослідження на безпліддя слід розглянути доцільність відміни препарату ДиклоберлРетард.

Пацієнтам у яких у ході терапії препаратом ДиклоберлРетардвиникають порушення зору вертиго сонливість порушення з боку центральної нервової системи млявість або втомлюваність не слід керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Дозу слід підбирати індивідуально починаючи з мінімальної ефективної дози та слід застосовувативпродовж найкоротшого терміну.

Ретард100 мг на добу. Якщо симптоми захворювання найбільш виражені впродовж ночі або вранці ДиклоберлРетард необхідно застосовувати ввечері. Добова доза препарату не повинна перевищувати 150 мг. Капсули слід ковтати цілими не розжовуючи запивати рідиною бажано під час їжі.

Діти:ДиклоберлРетард не рекомендований для застосування дітям.

Пацієнти літнього віку:

Діти.

ДиклоберлРетард не застосовувати дітям через високий вміст діючої речовини.

Передозування.

Симптоми.

Типової клінічної картини характерної для передозування диклофенаку не існує. Передозування може спричинити такі симптоми як головний біль нудота блювання біль в епігастрії шлунково-кишкова кровотеча діарея запаморочення дезорієнтація збудження кома сонливість шум у вухах або судоми. Гостра ниркова недостатність і ураження печінки можливі в разі тяжкої інтоксикації.

Лікування.

Побічні реакції.

Нижчезазначені небажані ефекти включають явища про які повідомлялося за умов короткострокового або довготривалого застосування препарату.

З боку системи крові та лімфатичної системи:тромбоцитопенія панцитопенія агранулоцитоз лейкопенія анемія (гемолітична анемія апластична анемія). Першими ознаками можуть бути підвищена температура фарингіт поверхневі ранки в роті грипоподібні симптоми серйозна апатія кровотеча з носу шкірна кровотеча.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Диклоберл ретард 100 мг капсули №20

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Диклоберл ретард 100 мг капсули №20

Обліковий номер : 326831

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Berlin-Chemie (Menarini Group) (Германия)

Виробник : Berlin-Chemie (Menarini Group) (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9701/04/01

Назва російською : Диклоберл® ретард капсулы прол./д., тв. по 100 мг №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Диклофенак

Форма выпуску : Капсулы

Дiюча речовина : Диклофенак натрия

Фрамацевтична форма : Капсули пролонгованої дії

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО