Засоби для безпечної засмаги

Товари від 1 до 16 з 67

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 16 з 67

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

SPF-захист: багато не буває

Засоби з SPF-захистом – це ключова потреба на пляжі. Навіть якщо Ви вже встигли отримати засмагу до від'їзду у відпустку, дану косметику необхідно обов'язково застосовувати в зоні активного сонця. Вже згадана категорія засобів повинна обов'язково містити чинники захисту від UVA і UVB променів: перші призводять до мутаційних процесів в клітинах шкіри, а другі – до сильних сонячних опіків. Саме тому шкірі потрібен надійний захисний бар'єр під час прийому сонячних ванн. Засоби з SPF-захистом повинні бути в будь-який косметичці обов'язково!

Однак SPF-захист потрібен не тільки шкірі, але і волоссю. Прийом сонячних ванн повинен здійснюватися виключно в головному уборі. За заявами трихологів, улюблені капелюшки і кепки можуть захистити тільки шкіру голови, в той час як самі пасма піддаються негативному впливу ультрафіолетового випромінювання, вітру і агресивної солоної води. Ці природні чинники призводять до того, що волосся втрачає вологу, в результаті чого стоншується, сушиться і стає ламким. Якщо його не захищати, то можливо і випадання. Тому, щоб зберегти розкішний вигляд локонів, рекомендується використовувати спеціальні незмивні кондиціонери та спреї для волосся з SPF-фактором. 

Крім захисту від УФ-променів, такі засоби містять:

 • силікони;
 • масла;
 • вазелін;
 • різні вологоутримуючі компоненти.

Вони допоможуть запобігти вицвітання і втрату вологи локонами, зберігши їх природний блиск і еластичність.

Не зайвими будуть спеціальні лінії, розроблені для реабілітації волосся після тривалого перебування на сонці. Це спеціальні шампуні, кондиціонери, а також маски категорії After Sun. У їх складі зазвичай містяться високоефективні кераміди і комплекс спеціальних масел, які зміцнюють стовбур волоса, розгладжують лусочки, живлять волосся вологою і оберігають пігмент від вицвітання.