Інсулін

14 шт.

на сторінці

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

14 шт.

на сторінці

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Препарати інсуліну

Цукровий діабет сьогодні вважається досить поширеним захворюванням. З ним активно борються, розробляючи нові ефективні препарати, складні глюкометри і тести. Створені спеціальні засоби, що допомагають самостійно контролювати цукор та рівень інсуліну в крові. З кожним днем ​​збільшується кількість асоціацій і педагогів, проводяться лекції та семінари по «м`якій» інсулінотерапії.

На сучасному фармацевтичному ринку представлені різні види інсуліну. Між собою вони відрізняються, насамперед, тривалістю дії, терміном досягнення найкращої ефективності, а також способом введення в організм пацієнта (ін'єкції, таблетки).

В залежності від швидкості дії, препарати діляться на декілька груп:

  • Засоби швидкої дії, які включаються в роботу буквально через 15-20 хв. після введення. Найкращий результат досягається через годину і зберігається протягом 3-5 годин. Їх можна вводити підшкірно. Засоби закривають потребу пацієнта в інсуліні і сприяють швидкому розчепленню цукру. 
  • Короткодіючі препарати. Вони вже протягом 30 хвилин знижують кількість глюкози в крові, тому необхідно ввести даний вид інсуліну якраз за півгодини до планованого прийому їжі. Найкраща ефективність досягається протягом 2-4 годин і може зберігатися до 8 год. 
  • Проміжні інсуліни - затримують поглинання цукру. Найкраща активність проявляється приблизно через годину після потрапляння лікарського засобу в кров, а ефект може зберігатися до доби. Такі препарати доступні тільки для підшкірного введення.
  • Тривалі інсулінові ліки приймають тільки 1 або 2 рази на день, оскільки їх дія зберігається протягом доби. Залежно від того, який у пацієнта діабет, такі препарати можуть бути суміщені з інсулінами короткої дії. Кращу комбінацію повинен порекомендувати лікар. 
  • Змішані інсулінові препарати - в одній ін'єкції поєднуються 2 різних види інсуліну в різних пропорціях.

Будь-які препарати інсуліну повинен призначати тільки лікар. Флакони з ліками або шприц-ручка завжди повинні зберігатися в холодильнику, без загрози замерзання.

Знаючи назву препарату, можна купити інсулін в аптеці. Введіть потрібну вам назву на сайті «Першої Соціальної Аптеки» і замовляйте оригінальні ліки по цінам, значно нижчим за середньоринкові!