Детальніше

Актрапід HM 100 МО/мл10 мл

Обліковий номер: 331826

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Novo Nordisk (Дания)

Виробник: Novo Nordisk (Дания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0325/01/02

Назва російською: Актрапид® нм раствор д/ин., 100 мо/мл по 10 мл во флак. №1

Мiжнародна назва : Інсуліни та їх аналоги*

Форма выпуску: Флакон

Дiюча речовина : Инсулин человеческий

Фрамацевтична форма : Розчин для ін'єкцій

Опис

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування лікарського засобу

АКТРАПІД&reg НМ

(ACTRAPID НМ)

Cклад:

діюча речовина: інсулін людський (рДНК)

1 мл розчину для ін' єкцій містить 100 МО інсуліну людського біосинтетичного (виробленого за технологією рДНК в Saccharomycescerevisiae)

1 флакон містить10 мл що еквівалентно 1000 МО.

1 МО (Міжнародна Одиниця) дорівнює 0 035 мг безводного людського інсуліну

допоміжні речовини: цинку хлорид гліцерин метакрезол натрію гідроксид кислота хлористоводнева розведена вода для ін' єкцій.

Лікарська форма. Розчин для ін' єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: нейтральний прозорий безбарвний водний розчин.

Фармакотерапевтична група.

Код АТХ А10А В01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Результати клінічного дослідження в одному відділенні інтенсивної терапії при лікуванні гіперглікемії (рівень глюкози крові вище 10 ммоль/л) у 204 пацієнтів хворих на діабет та 1344 пацієнтів без діабету які перенесли велике оперативне втручання показали що нормоглікемія (рівень глюкози 4 4-6 1 ммоль/л) індукована внутрішньовенним введенням Актрапід НМ знизила летальність на 42 % (8 % порівняно з 4 6 %).

Актрапід

Початок дії спостерігається впродовж 30 хвилин максимальний ефект досягається впродовж 1 5-3 5 години та тривалість дії становить приблизно 7-8 годин.

Фармакокінетика. Період напіввиведення інсуліну з крові становить кілька хвилин. Тому характер дії препарату інсуліну зумовлений виключно характеристиками його абсорбції. Цей процес залежить від ряду факторів (наприклад дози інсуліну способу і місця ін' єкції товщини підшкірної клітковини типу діабету) що зумовлює значну варіабельність ефекту препарату інсуліну як в одного так і в різних хворих.

Абсорбція. Пік концентрації в плазмі настає протягом 1 5-2 5 години після підшкірної ін' єкції.

Розподіл. Значного зв' язування інсуліну з білками плазми крові за винятком циркулюючих антитіл до нього (при їхній наявності) виявлено не було.

Метаболізм. Людський інсулін розщеплюється інсуліновими протеазами чи інсулін-деградуючими ферментами і можливо протеїндисульфідизомеразою. Виявлено ряд ділянок у яких відбуваються гідроліз молекули людського інсуліну. Жоден із метаболітів що утворилися після гідролізу не має біологічної активності.

Елімінація.

Діти та підлітки. Фармакокінетичний профіль препарату Актрапід НМ досліджували у невеликої кількості (n=18)дітей (6-12 років) і підлітків (13-17 років) хворих на діабет. Обмежені дані свідчать що фармакокінетичний профіль інсуліну у дітей підлітків і дорослих практично однаковий. Проте рівень Сmax (максимальної концентрації) був різним у дітей різного віку що вказує на важливість індивідуального підбору доз препарату.

Доклінічні дані з безпеки.

Доклінічні дослідження (токсичність повторного введення препарату генотоксичність канцерогенність токсичний вплив на репродуктивну здатність) не виявили будь-якої небезпеки введення препарату Актрапід НМ.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування цукрового діабету.

Протипоказання.

Гіпоглікемія. Підвищена чутливість до людського інсуліну або будь-якого інгредієнта препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Як відомо ряд лікарських засобів впливає на обмін глюкози.

Лікарські засоби які можуть знижувати потребу в інсуліні.

Пероральні цукрознижувальні засоби (ПЦЗ) інгібітори моноаміноксидази (МАО) неселективні b

Лікарські засоби які можуть підвищувати потребу в інсуліні.

Пероральні контрацептиви тіазиди глюкокортикоїди тиреоїдні гормони симпатоміметики гормон росту і даназол.

b-адреноблокатори можуть маскувати симптоми гіпоглікемії та сповільнювати відновлення після гіпоглікемії.

Октреотид/ланреотид може як знижувати так і підвищувати потребу в інсуліні.

Алкоголь може посилювати або зменшувати гіпоглікемічний ефект інсуліну.

Особливості застосування.

Неадекватне дозування або припинення лікування (особливо при діабеті І типу) можуть призвести до гіперглікемії та діабетичного кетоацидозу. Звичайно перші симптоми гіперглікемії розвиваються поступово впродовж кількох годин або діб. Вони включають відчуття спраги часте сечовипускання нудоту блювання сонливість почервоніння і сухість шкіри сухість у роті втрату апетиту а також запах ацетону в повітрі що видихається.

При діабеті I типу гіперглікемія що не лікується призводить до діабетичного кетоацидозу який потенційно є летально небезпечним.

Гіпоглікеміяможе виникнути якщо доза інсуліну занадто висока по відношенню до потреби в інсуліні. У разі гіпоглікемії або якщо гіпоглікемія підозрюється препарат не вводити.

Пропуск прийому їжі або непередбачене підвищене фізичне навантаження можуть призвести до появи гіпоглікемії.

Хворі в яких істотно поліпшився контроль рівня глюкози в крові завдяки інтенсивній інсулінотерапії можуть відзначити зміни звичних симптомів-провісників гіпоглікемії про що їх слід завчасно попередити.

Звичайні симптоми-провісники можуть зникнути у пацієнтів з довготривалим діабетом.

Супутні захворювання особливо інфекції та гарячкові стани збільшують потребу в інсуліні. Супутні захворювання нирок печінки наднирників гіпофіза щитовидної залози можуть спричинити потребу у зміні доз інсуліну. Коли пацієнта переводять на інший тип інсуліну симптоми гіпоглікемії можуть змінитися або стають менш вираженими.

Переведення хворого на інший тип або вид інсуліну відбувається під суворим медичним контролем. Зміна концентрації виду (виробника) типу походження інсуліну (людський або аналог людського інсуліну) та/або методу виробництва може зумовити необхідність корекції дози інсуліну. Пацієнти яких переводять на Актрапід

НМ.

Актрапід

Комбінація тіазолідиндіонів та продуктів інсуліну.

При застосуванні тіазолідиндіонів у комбінації з інсуліном повідомлялося про випадки розвитку застійної серцевої недостатності особливо у хворих з факторами ризику розвитку застійної серцевої недостатності. Це варто враховувати при призначенні лікування комбінацією тіазолідиндіонів з інсуліном. При комбінованому застосуванні цих препаратів пацієнтамслід перебувати під наглядом лікаря щодо розвитку ознак та симптомів застійної серцевої недостатності збільшення маси тіла та виникнення набряків. У випадку будь-якого погіршення функції серця лікування тіазолідиндіонами слід припинити.

Актрапід НМ містить метакрезол який може зумовити алергічні реакції.

Особливі популяції

У пацієнтів літнього віку слід посилити моніторинг глюкози та індивідуально відкоригувати дозу інсуліну.

Ниркова та печінкова недостатність

Ниркова та печінкова недостатність може знизити потребу в інсуліні. У пацієнтів з нирковою та печінковою недостатністю слід посилити моніторинг глюкози та індивідуально відкоригувати дозу інсуліну.

Діти

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Оскільки інсулін не проникає через плацентарний бар' єр немає обмежень лікування діабету інсуліном у період вагітності. Рекомендується посилити контроль рівня глюзи в крові та контроль за лікуванням вагітних жінок хворих на діабет протягом усього періоду вагітності а також при підозрі на вагітність оскільки при неадекватному контролі діабету як гіпоглікемія так і гіперглікемія підвищують ризик вади розвитку та смерті плода.

Після пологів потреба в інсуліні швидко повертається до початкового рівня.

Обмежень щодо лікування діабету інсуліном у період годування груддю також немає оскільки лікування матері не створює будь-якого ризику для дитини. Однак може виникнути необхідність корекції дози та/або дієти для матері.

Фертильність

не виявили будь-якого негативного впливу на фертильність.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Реакція хворого та його здатність концентрувати увагу можуть бути порушені при гіпоглікемії. Це може стати фактором ризику в ситуаціях коли ця здатність набуває особливого значення (наприклад при керуванні автомобілем або механізмами).

Хворим слід рекомендувати вживати заходів з профілактики гіпоглікемії перед тим як сідати за кермо. Це особливо важливо для хворих в яких ослаблені чи відсутні симптоми-провісники гіпоглікемії або епізоди гіпоглікемії виникають часто. При таких обставинах слід зважити доцільність керування автомобілем узагалі.

Спосіб застосування та дози.

Актрапід НМ є препаратом короткочасної дії тому його часто застосовують у комбінації з інсуліном тривалої дії.

Дозування.

Дозування інсуліну індивідуальне і визначається лікарем відповідно до потреб хворого.

Корекція дози.

Супутні захворювання особливо інфекції та гарячкові стани звичайно підвищують потребу хворого в інсуліні. Супутні захворювання нирок печінки або ураження надниркових залоз гіпофіза або щитовидної залози вимагають змін у дозі інсуліну.

Корекція дози може також бути потрібна при зміні пацієнтами фізичної активності або свого звичайного раціону харчування. Підбір дози також може бути необхідним при переведенні хворих на інші препарати інсуліну.

Введення.

Актрапід

Актрапід

Актрапід НМ можна також вводити внутрішньовенно. Ці ін' єкції має виконувати лише лікар.

Актрапід НМ у флаконах застосовувати зі спеціальними інсуліновими шприцами які мають відповідне градуювання. Актрапід НМ постачається з інструкцією в упаковці із докладною інформацією для застосування.

Застосування для внутрішньовенного введення.

Інфузійні системи з препаратом Актрапід

НМ не призначений для застосування в інсулінових насосах для тривалого підшкірного введення.

НМ для хворого.

Не застосовувати препарат Актрапід НМ:

В інфузійних насосах.

Якщо у пацієнта алергія (гіперчутливість) до людського інсуліну або будь-якого іншого інгредієнта препарату Актрапід НМ

Якщо пацієнт підозрює що у нього розвивається гіпоглікемія (низький рівень цукру в крові).

Якщо запобіжна пластмасова кришечка нещільно прилягає до флакона або відсутня.

Кожен флакон має захисну пластмасову кришечку для індикації відкриття.

Якщо препарат зберігався неналежним чином або був заморожений.

Якщо інсулін не є прозорим і безбарвним.

Перед застосуванням препарату АктрапідНМ:

Перевірити етикетку щоб переконатися в тому що тип інсуліну відповідає призначеному.

Як застосовувати цей препарат інсуліну.

Актрапід

При необхідності Актрапід

Як вводити Актрапід

Переконатися що пацієнт використовує інсуліновий шприц який має відповідне градуювання.

Набрати в шприц об' єм повітря який дорівнює дозі інсуліну що необхідна пацієнту.

Утримувати голку під шкірою не менше 6 секунд щоб упевнитися що введено повну дозу.

Діти.

Препарати біосинтетичного людського інсуліну є ефективними і безпечними лікарськими засобами при лікуванні цукрового діабету різних вікових груп дітей та підлітків.

Добова потреба в інсуліні у дітей та підлітків залежить від стадії хвороби маси тіла віку дієти фізичних навантажень ступеню інсулінорезистентності та дінаміки рівня глікемії.

Передозування.

Хоча для інсуліну специфічне поняття передозування не сформульоване однак після його введення може розвинутися гіпоглікемія у вигляді послідовних стадій якщо застосовувалися занадто високі порівняно з потребами пацієнта дози.

Легку гіпоглікемію можна лікувати застосуванням внутрішньо глюкози або солодких продуктів. Тому хворим на діабет рекомендують постійно мати при собі декілька продуктів що містять вуглеводи.

Після того як хворий опритомніє йому слід вжити продукти що містять вуглеводи для запобігання рецидиву.

Побічні реакції.

Найчастішим побічним ефектом терапії є гіпоглікемія. За даними клінічних досліджень а також даними щодо застосування препарату після випуску його на ринок частота виникнення гіпоглікемії варіює у різних групах хворих при різних режимах дозування та рівнях контролю глікемії (див. інформацію нижче).

Різке поліпшення контролю глікемії внаслідок інтенсифікаціії інсулінотерапії може супроводжуватися тимчасовим загостренням діабетичної ретинопатії у той час як тривалий добре налагоджений контроль глікемії зменшує ризик прогресування діабетичної ретинопатії.

За даними клінічних досліджень нижче наведено побічні реакції класифіковані за частотою та класами систем органів згідно з MedDRA.

З боку імунної системи.

Анафілактичні реакції*

З боку метаболізму та харчування.

Гіпоглікемія*

З боку нервової системи.

З боку органів зору.

З боку шкіри та підшкірної клітковини.

Ліподистрофія*

Генералізовані порушення та реакції у місцях ін' єкцій.

*- Див. інформацію нижче.

Опис окремих побічних реакцій.

Анафілактичні реакції.

Симптоми генералізованої гіперчутливості (включаючи генералізовані шкірні висипання свербіж пітливість порушення травлення ангіоневротичний набряк утруднене дихання прискорене серцебиття зниження артеріального тиску та запаморочення/втрату свідомості) зустрічаються дуже рідко але можуть бути потенційно небезпечними для життя.

Гіпоглікемія.

Найчастішим побічним ефектом є гіпоглікемія. Вона може виникнути коли доза значно перевищує потреби хворого в інсуліні. Тяжка гіпоглікемія може призвести до втрати свідомості та/або виникнення судом з подальшими тимчасовими або постійними порушеннями функції головного мозку і навіть до летального наслідку. Симптоми гіпоглікемії зазвичай виникають раптово. Вони можуть включати холодний піт блідість і похолодніння шкіри стомлюваність знервованість або тремор тривожність незвичайне стомлювання або слабкість сплутаність свідомості утруднення концентрації уваги сонливість надмірний голод зміни зору головний біль нудоту та прискорене серцебиття.

Ліподистрофія.

Термін придатності. 30 місяців.

Умови зберігання.

Невикористаніфлакони Актрапіду

Не піддавати дії тепла або прямих сонячних променів.

Флакони Актрапіду НМ якими користуються

Препаратами інсуліну які було заморожено користуватися не можна.

Ніколи не застосовувати інсулін після закінчення терміну придатності вказаного на упаковці.Можна застосовувати лише прозорий і безбарвний розчин Актрапіду НМ.

Несумісність.

Як правило інсулін можна додавати до лікарських засобів з якими встановлена його сумісність. Лікарські препарати додані до інсуліну можуть викликати його руйнування наприклад препарати що містять тіоли або сульфіти.

Упаковка.

По 10 мл у флаконі по 1 флакону у картонній коробці.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

A/TНово Нордіск (Данія).

Місцезнаходженнявиробника та його адреса місця провадження діяльності.

Ново Аллє ДК-2880 Багсваерд Данія.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Актрапід HM 100 МО/мл10 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Актрапід HM 100 МО/мл10 мл

Обліковий номер : 331826

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Novo Nordisk (Дания)

Виробник : Novo Nordisk (Дания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0325/01/02

Назва російською : Актрапид® нм раствор д/ин., 100 мо/мл по 10 мл во флак. №1

Мiжнародна назва : Інсуліни та їх аналоги*

Форма выпуску : Флакон

Дiюча речовина : Инсулин человеческий

Фрамацевтична форма : Розчин для ін'єкцій

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО