Засоби про кашлю для дітей

Товари від 1 до 16 з 26

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 16 з 26

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Засоби проти кашлю для дітей

Кашель є природним процесом, що виникає через подразнення слизової оболонки дихальних шляхів. Це свого роду захисна реакція організму, яка спрямована на звільнення дихальних шляхів від мокроти або сторонніх тіл. У кашлю може бути безліч різних причин: алергічні реакції, вірусні/бактеріальні хвороби та інші. Перш ніж призначати лікування, лікар визначає захворювання, вид кашлю і виходячи з цього рекомендує, ніж лікувати малюка.

За характером кашель у дітей ділиться на вологий (продуктивний) та сухий (непродуктивний). Перший супроводжується відхаркуванням (відходженням мокротиння) і може спровокувати появу хрипів і болю в грудині. Сухий кашель – нападоподібний і гавкаючий. Він може супроводжуватися втратою голосу, першінням або болем в горлі.

Залежно від тривалості кашель буває:

 • гострим, який триває не більше 21 дня;
 • затяжним, який спостерігається у пацієнта більше 3 тижнів.

Для лікування кашлю у дітей 3 років і старше випускається безліч ліків, в числі яких – сиропи та пастилки. Вони створені на основі рослинних компонентів та рекомендуються в якості симптоматичної терапії при хронічних і гострих захворюваннях верхніх дихальних шляхів (фарингітах, ларингіті, трахеїтах і бронхітах), які супроводжуються сухим або вологим (іноді його ще називають «мокрим») кашлем.

Також часто застосовуються комплексні ліки, що мають широкий спектр дії:

 • борються з причиною кашлю - запаленням;
 • розширюють бронхи;
 • розріджують мокротиння;
 • виводять інфекцію з організма.

Дані засоби можуть використовуватися довше в порівнянні з хімічними препаратами, завдяки чому дають можливість вилікувати сильний кашель у дитини до кінця. Також ліки у формі сиропу легше давати малюкові в порівнянні з таблетками.

Додаткові способи лікування кашлю:

 • Зволоження повітря. Занадто тепле сухе повітря може пересушити слизову оболонку носоглотки і дихальних шляхів і тим самим викликати застій слизу. Щоб уникнути цього, необхідно підтримувати оптимальну вологість не нижче 50%. Це допомагає поліпшити відходження мокроти і полегшити стан дитини.
 • Підтримка оптимальної температури повітря в кімнаті. Ідеальний варіант – це  20-22 °С. Перед сном вночі бажано провітрювати приміщення.
 • Вживання достатнью кількість рідини. Давайте дитині питво невеликими порціями кілька разів на день. Слідкуйте, щоб малюк пив нешвидко. Можна дати теплу воду, компот або морси. Рідина допомагає розріджувати слиз і виводити мокроту.

Звертаємо Вашу увагу! Вибрати, що краще дати від кашлю дитині 3 років, може тільки лікар після ретельної діагностики.