Детальніше

  • -19%
Лазолван 15 мг сироп зі смаком лісових ягід 100 мл

Обліковий номер: 328844

60.9 грн.

75.19  грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Boehringer Ingelheim (Германия)

Виробник: Boehringer Ingelheim (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9887/01/01

Мiжнародна назва : Амброксол

Форма выпуску: Сироп

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

Лазолван 15 мг сироп зі смаком лісових ягід&nbsp (Lasolvan with woodberry flavour) інструкція по застосуванню

Склад:

діюча речовина: ambroxol hydrochloride
5 мл сиропу містять амброксолу гідрохлориду 15 мг
допоміжні речовини: цукралоза, кислота бензойна (E 210), гідроксіетилцелюлоза, аромат &laquo лісові ягоди&raquo (містить пропіленгліколь (Е 1520)), ванільний аромат (містить пропіленгліколь (Е 1520)), вода очищена.

Лікарська форма

Сироп.

Основні фізико-хімічні властивості:

прозорий або майже прозорий, безбарвний або майже безбарвний, злегка в&rsquo язкий сироп зі смаком лісових ягід.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Муколітичні засоби.
Код АТX R05C B06.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.
Діюча речовина сиропу Лазолван зі смаком лісових ягід &ndash амброксолу гідрохлорид &ndash підвищує частку серозного компонента бронхіального секрету. Амброксол посилює виділення легеневого сурфактанта шляхом прямого впливу на пневмоцити типу ІІ у альвеолах та клітинах Клара у бронхіолах, а також стимулює активність війок циліарного епітелію, внаслідок чого знижується в'язкість мокротиння та покращується його виведення (мукоциліарний кліренс). Покращення мукоциліарного кліренсу було доведено під час клініко-фармакологічних досліджень.
Посилення вироблення та зниження в&rsquo язкості секрету і покращення мукоциліарного кліренсу сприяють відхаркуванню та полегшують відкашлювання мокроти.
Довготривале застосування (6 місяців) амброксолу гідрохлориду (капсул з пролонгованою дією по 75 мг) у хворих ХОЗЛ призвело до істотного зменшення загострень після 2-місячного періоду лікування. У пацієнтів, які отримували амброксолу гідрохлорид, тривалість захворювання та терапії антибіотиками була значно меншою. Порівняно з плацебо, лікування амброксолу гідрохлоридом, капсулами з пролонгованою дією, показало статистично значне покращення симптомів, пов&rsquo язаних з проблемами відхаркування, кашлем, задишкою та аускультативними ознаками.
Місцевий анестезуючий ефект амброксолу гідрохлориду, що може пояснюватися властивостями блокування натрієвих каналів, спостерігали на моделі кролячого ока. Дослідження in vitro показали, що амброксолу гідрохлорид блокує нейронні натрієві канали зв&rsquo язування було оборотним і залежним від концентрації.
Амброксолу гідрохлорид продемонстрував протизапальний вплив in vitro. Таким чином, амброксолу гідрохлорид значно зменшує вивільнення цитокінів з мононуклеарних і поліморфнонуклеарних клітин крові та тканин.
У результаті клінічних випробувань із залученням пацієнтів з фарингітом продемонстровано значне зменшення болю і почервоніння в горлі при застосуванні препарату.
Завдяки фармакологічним властивостям амброксолу швидко полегшувався біль під час лікування захворювань верхніх відділів дихальних шляхів, що спостерігалось у ході досліджень клінічної ефективності інгаляційних форм амброксолу.
Після застосування амброксолу гідрохлориду підвищуються концентрації антибіотиків&nbsp (амоксициліну, цефуроксиму, еритроміцину і доксицикліну) у бронхолегеневому секреті та у&nbsp мокроті. На сьогодні не було виявлено ніякої клінічної значущості цього факту.

Фармакокінетика.

Абсорбція. Абсорбція амброксолу гідрохлориду з пероральних форм негайного вивільнення&nbsp швидка і досить повна, з лінійною залежністю у терапевтичному діапазоні. Максимальний&nbsp рівень у плазмі крові досягається через 1&ndash 2,5 години при пероральному прийомі лікарських&nbsp форм швидкого вивільнення і в середньому після 6,5 години при застосуванні форм повільного&nbsp вивільнення.
Абсолютна біодоступність після прийому таблетки 30 мг становить 79%.
Розподіл. При пероральному прийомі розподіл амброксолу гідрохлориду з крові до тканин&nbsp швидкий і різко виражений, з найвищою концентрацією активної речовини у легенях. Об&rsquo єм&nbsp розподілу при пероральному прийомі становить 552 л. У плазмі крові у терапевтичному&nbsp діапазоні приблизно 90 % препарату зв&rsquo язується з білками.
Метаболізм та виведення. Приблизно 30 % дози після перорального застосування виводиться&nbsp внаслідок пресистемного метаболізму. Амброксолу гідрохлорид метаболізується головним&nbsp чином у печінці шляхом глюкуронізації і розщеплення до дибромантранілової кислоти&nbsp (приблизно 10 % дози). Клінічні дослідження на мікросомах печінки людини показали, що&nbsp CYP3A4 відповідає за метаболізм амброксолу гідрохлориду до дибромантранілової кислоти.
За 3 дні перорального прийому близько 6 % дози виводяться у незміненій формі, тоді як&nbsp приблизно 26 % дози &ndash у кон&rsquo югованій формі з сечею.
Період напіввиведення з плазми крові становить близько 10 годин. Загальний кліренс&nbsp становить приблизно 660 мл/хв. Нирковий кліренс становить приблизно 8 % від загального.
Через 5 днів приблизно 83% загальної дози виводиться з сечею.

Фармакокінетика у особливих груп хворих. У пацієнтів із порушенням функції печінки&nbsp виведення амброксолу гідрохлориду зменшене, що зумовлює в 1,3&ndash 2 рази вищий рівень у&nbsp плазмі крові. Оскільки терапевтичний діапазон амброксолу гідрохлориду достатньо широкий,&nbsp змінювати дозування не потрібно.
Вік та стать не мають клінічно значущого впливу на фармакокінетику амброксолу&nbsp гідрохлориду, тому будь-яка корекція дози не потрібна.
Прийом їжі не впливає на біодоступність амброксолу гідрохлориду.

Показання

Секретолітична терапія при гострих і хронічних бронхопульмональних&nbsp захворюваннях, пов&rsquo язаних із порушеннями бронхіальної секреції та ослабленням просування&nbsp слизу.

Протипоказання

Лазолван зі смаком лісових ягід, сироп, 15 мг/5 мл, не можна&nbsp застосовувати пацієнтам з відомою гіперчутливістю до амброксолу гідрохлориду або інших&nbsp компонентів препарату.
Лазолван зі смаком лісових ягід дітям віком до 2 років застосовувати за призначенням лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Одночасне застосування&nbsp препарату Лазолван зі смаком лісових ягід, сиропу, 15 мг/5 мл, та засобів, що пригнічують&nbsp кашель, може призвести до надмірного накопичення слизу внаслідок пригнічення кашльового&nbsp рефлексу. Тому така комбінація можлива тільки після ретельної оцінки лікарем&nbsp співвідношення очікуваної користі та можливого ризику від застосування.

Особливості застосування

Надходили повідомлення про тяжкі ураження шкіри: мультиформна еритема, синдром&nbsp Стівенса&ndash Джонсона (ССД)/токсичний епідермальний некроліз (ТЕН) та гострий&nbsp генералізований екзантематозний пустульоз (ГГЕП), пов&rsquo язані із застосуванням амброксолу&nbsp гідрохлориду. Якщо присутні ознаки прогресування висипання на шкірі (іноді пов&rsquo язані з
появою пухирців або ураженням слизової оболонки), слід негайно припинити лікування&nbsp амброксолу гідрохлоридом та звернутися за медичною допомогою.
При порушенні бронхіальної моторики та посиленій секреції слизу (наприклад, при такому&nbsp рідкісному захворюванні, як первинна циліарна дискінезія) препарат Лазолван зі смаком&nbsp лісових ягід, сироп, 15 мг/5 мл, слід застосовувати з обережністю через ризик сприяння&nbsp накопиченню секрету.
Пацієнтам із порушеною функцією нирок або тяжким ступенем печінкової недостатності слід&nbsp приймати Лазолван зі смаком лісових ягід, сироп, 15 мг/5 мл, тільки після консультації з&nbsp лікарем. У пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю при застосуванні амброксолу, як і&nbsp будь-якої діючої речовини, яка метаболізується в печінці, а потім виводиться нирками,
можливе накопичення метаболітів, які утворюються в печінці.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність. Амброксолу гідрохлорид проникає через плацентарний бар&rsquo єр. Дослідження на&nbsp тваринах не виявили прямих чи непрямих шкідливих впливів на перебіг вагітності, розвиток&nbsp ембріона/плода, пологи чи постнатальний розвиток.
У результаті клінічних досліджень застосування препарату після 28-го тижня вагітності не&nbsp виявлено жодного шкідливого впливу на плід.
Однак потрібно дотримуватися звичних застережних заходів стосовно прийому ліків під час&nbsp вагітності. Зокрема, у І триместрі вагітності не рекомендується застосовувати Лазолван зі&nbsp смаком лісових ягід, сироп, 15 мг/5 мл.
Годування груддю. Амброксолу гідрохлорид проникає у грудне молоко. Лазолван зі смаком&nbsp лісових ягід не рекомендується застосовувати у період годування груддю.
Фертильність. Доклінічні дослідження не вказують на прямий або непрямий шкідливий&nbsp вплив на фертильність.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими&nbsp механізмами

Немає даних щодо впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом&nbsp або роботі з іншими механізмами. Дослідження впливу на швидкість реакції при керуванні&nbsp автотранспортом або іншими механізмами не проводилися.

Спосіб застосування та дози

Якщо не прописано інше, рекомендована доза препарату

Лазолван зі смаком лісових ягід, сиропу, 15 мг/5 мл, така:

  • діти віком до 2 років: 2,5 мл (1/2 чайної ложки) 2 рази на добу (еквівалентно 15 мг амброксолу&nbsp гідрохлориду на добу)
  • діти віком 2&ndash 5 років: 2,5 мл (1/2 чайної ложки) 3 рази на добу (еквівалентно 22,5 мг&nbsp амброксолу гідрохлориду на добу)
  • діти віком 6&ndash 12 років: 5 мл (1 чайна ложка) 2&ndash 3 рази на добу (еквівалентно 30&ndash 45 мг&nbsp амброксолу гідрохлориду на добу)
  • дорослі та діти віком від 12 років: доза становить 10 мл (2 чайні ложки) 3 рази на добу&nbsp (еквівалентно 90 мг амброксолу гідрохлориду на добу) протягом перших 2&ndash 3 днів і потім 10&nbsp мл (2 чайні ложки) 2 рази на добу (еквівалентно 60 мг амброксолу гідрохлориду на добу).

За необхідності терапевтичний ефект для дорослих та дітей віком від 12 років може бути&nbsp підсилений збільшенням дози до 20 мл 2 рази на добу (еквівалентно 120 мг амброксолу&nbsp гідрохлориду/добу).
Для дорослих та дітей віком від 12 років рекомендовано застосування сиропу з вищою&nbsp концентрацією (Лазолван з полунично-вершковим смаком, сироп, 30 мг/5 мл).
Лазолван зі смаком лісових ягід, сироп, 15 мг/5 мл, можна застосовувати незалежно від&nbsp вживання їжі. Дозу препарату Лазолван зі смаком лісових ягід, сиропу, 15 мг/5 мл, можна&nbsp відміряти за допомогою мірного ковпачка, що додається.
Загалом немає обмежень щодо тривалості застосування, але тривалу терапію слід проводити&nbsp під медичним наглядом.
Лазолван зі смаком лісових ягід, сироп, 15 мг/5 мл, не слід застосовувати довше 4&ndash 5 днів без&nbsp консультації з лікарем.
Лазолван зі смаком лісових ягід, сироп, 15 мг/5 мл, підходить для застосування пацієнтам,&nbsp хворим на цукровий діабет 5 мл містить 1,2 г вуглеводів.
Лазолван зі смаком лісових ягід, сироп, 15 мг/5 мл, не містить алкоголю.

Діти

Препарат можна застосовувати в педіатричній практиці. Дітям віком до 2 років&nbsp застосовувати за призначенням лікаря.

Передозування

Досі немає повідомлень щодо специфічних симптомів передозування. Симптоми, відомі з&nbsp поодиноких повідомлень про передозування і/або випадки помилкового застосування ліків,&nbsp відповідають відомим побічним реакціям при застосуванні препарату Лазолван зі смаком&nbsp лісових ягід, сиропу 15 мг/5 мл, в рекомендованих дозах і потребують симптоматичного
лікування.

Побічні реакції

Для оцінки частоти побічних явищ було використано таку класифікацію:
дуже часто &ge 1/10
часто &ge 1/100 - 1/10
нечасто &ge 1/1000 - 1/100
рідко &ge 1/10000 - 1/1000
дуже рідко 1/10000
частота невідома неможливо оцінити на основі наявних даних.
З боку імунної системи:
рідко &ndash реакції гіперчутливості
частота невідома &ndash анафілактичні реакції, включаючи анафілактичний шок, ангіоневротичний&nbsp набряк і свербіж.
З боку шкіри та підшкірної клітковини:
рідко &ndash висип, кропив&rsquo янка
частота невідома &ndash серйозні шкірні побічні реакції (у тому числі мультиформна еритема,
синдром Стівенса&ndash Джонсона/ токсичний епідермальний некроліз і гострий генералізований&nbsp екзантематозний пустульоз).
З боку нервової системи:
часто &ndash дисгевзія (розлад смаку).
З боку шлунково-кишкового тракту:
часто &ndash нудота, зниження чутливості у ротовій порожнині
нечасто &ndash блювання, діарея, диспепсія, біль у животі, сухість у роті
рідко &ndash сухість у горлі
дуже рідко &ndash слинотеча.
З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння:
часто &ndash зниження чутливості у глотці
частота невідома &ndash диспное (як реакція гіперчутливості).
Загальні розлади:
нечасто &ndash лихоманка, реакції з боку слизових оболонок.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції
Повідомлення про підозрювані побічні реакції після реєстрації лікарського засобу є важливою&nbsp процедурою. Це дає змогу продовжувати контролювати співвідношення користь/ризик для&nbsp цього лікарського засобу. Медичних працівників просять повідомляти про усі підозрювані&nbsp побічні реакції через національну систему повідомлень Державний експертний центр МОЗ&nbsp України.

Термін придатності

3&nbsp роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну&nbsp придатності, зазначеного на упаковці. Після відкриття флакона препарат придатний до&nbsp застосування 6 місяців.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 &deg С у місці, недоступному для дітей.

Упаковка

По 100 мл або 200 мл у скляному флаконі з пластиковим закупорювальним&nbsp пристроєм із захистом від відкриття дітьми по 1 флакону в комплекті з пластиковим мірним&nbsp ковпачком у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Лазолван 15 мг сироп зі смаком лісових ягід 100 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Лазолван 15 мг сироп зі смаком лісових ягід 100 мл

Обліковий номер : 328844

75.19  грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Boehringer Ingelheim (Германия)

Виробник : Boehringer Ingelheim (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9887/01/01

Мiжнародна назва : Амброксол

Форма выпуску : Сироп

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО