Гомеопатичні препарати

Товари від 1 до 16 з 149

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 16 з 149

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Гомеопатичні засоби

«Подібне лікується подібним»: сутність такого підходу полягає в тому, щоб лікувати захворювання мізерно малими дозами тих речовин, які у великих кількостях можуть викликати симптоми, схожі з ознаками цієї недуги. Лікарі-гомеопати користуються поняттям лікарської конституції людини – це сукупність її фізичних і психічних характеристик. До таких характеристик відносяться: індивідуальний спосіб реагування організму на хворобу, на фактори зовнішнього середовища (наприклад, на зміну погоди), його «слабкі місця» і особливості обміну речовин, а також характер і темперамент хворого, його приховані страхи, переваги в їжі. Лікарський засіб, призначенний лікарем-гомеопатом, виходячи з принципу подібності і відповідно до лікарської конституції людини, покликаний активізувати захисні сили організму і усунути внутрішню причину хвороби, а не тільки її симптоми. 

Переваги гомеопатичних засобів:

 • Ефективність – в гострих випадках при багатьох захворюваннях поліпшення настає вже через кілька хвилин.
 • безпека і нешкідливість – препарати, як правило, не викликають алергії і побічних реакцій. Виникаючі при лікуванні деякими препаратами фармакологічні загострення не є небезпечними для життя і проходять самостійно.
 • Можливість поєднання зі звичайними ліками і методами лікування – гомеопатичні препарати ефективні в якості основних і додаткових засобів.
 • Відсутність протипоказань до застосування у дітей і людей похилого віку.

Сировиною для них служать рослини, кислоти і солі, метали, а також продукти тваринного походження. З аптек гомеопатичні препарати відпускаються в найрізноманітніших лікарських формах.

Форми випуску 

Дані засоби представлені наступними формами:

 • Твердими – порошки, гранули, таблетки, драже та льодяники
 • М'якими – мазями, гелями, кремами
 • Свічками
 • Краплями и розчинами
 • Настоянками
 • Маслами
 • Розчинами для ін'єкцій

Гомеопатичні засоби призначає лікар за індивідуальною програмою, їх виготовляють в гомеопатичних аптеках. Але існують також і готові препарати – їх можна придбати без рецепта і застосовувати в профілактичних цілях або при появі симптомів захворювання (кашель, біль у горлі, підвищення температури та ін.), а також курсами, як зазначено в анотації до препарату.

У гомеопатичній практиці рідко використовується поняття дози. Замість цього є терміни розведення, або потенціювання. З точки зору гомеопатії, більш сильне розведення лікарської речовини не знижує, а, навпаки, підвищує її ефективність. Розведення бувають десятковими, сотенними і т. д. Прийом припиняють при значному поліпшенні стану або при досягненні бажаного ефекту.