Препарати від геморою

Товари від 1 до 16 з 36

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 16 з 36

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Препарати від геморою

Геморой - серйозне захворювання, яке за останні десятиліття значно «помолодшало». Якщо раніше запущені ступені розвитку хвороби зустрічалися переважно в осіб похилого віку, то сьогодні навіть в молоді роки дана судинна патологія може створити людині масу незручностей. Лікування геморою - складний процес. Проблема в тому, що захворювання судин вкрай важко піддаються корекції. Обирається метод повністю залежний від ступеня занедбаності.

 • Перша ступінь - хворий відзначає незначну кровотечу або біль. На цьому етапі лікувати геморой можна консервативними методами. Ефективні: геморой мазь, свічки і спеціальна дієта.
 • Друга ступінь характеризується більш вираженими симптомами. Болі відзначаються не тільки при або після дефекації, але і в стані спокою. Вони інтенсивніше, триваліше за часом. Якщо грамотно підібрати препарат геморой зникне і наступить ремісія. Повністю позбавитися від проблеми раз і назавжди навряд чи вдасться.
 • Третя ступінь - це запущений процес, для якого характерно значне збільшення в обсязі і випадання вузлів, кровотеча, виражений дискомфорт і біль. Медикаментозне лікування малоефективне і лише тимчасово полегшує страждання пацієнта. Найчастіше призначаються малоінвазивні втручання, які не потребують тривалого лікарняного і госпіталізації.
 • Четверта ступінь - вкрай запущений процес, що не піддається лікуванню посредствам медикаментозної терапії. Єдиними «дієвими» препаратами можуть виявитися знеболюючі, тимчасово полегшують неприємні симптоми в періоди загострення хвороби. Позбавлення від проблеми - хірургічне втручання.

Медикаментозне лікування геморою з використанням фармацевтичних продуктів, здатних зменшити набряк, зняти запалення, усунути больовий симптом, можливо тільки на початковій стадії. Потрібна консультація фахівця.

Перед прийомом препаратів місцевої дії необхідно ретельно очищати оброблювану поверхню, щоб попередити занесення інфекції і розвиток ускладнень. Ніяких різких і жорстких дій - тільки плавне і м'яке очищення, що не травмує і без того хвору область.

Існує великий список, що включає в себе ліки від геморою:

 • Мазі. До їх числа можна віднести Безорніл, Рутозид, Венорутон, есцин, Венітан, Гепатромбин-Г, а також Репарил-гель Н. Перевагу даним препаратам надають в разі гострої форми перебігу хвороби. Перед застосуванням необхідно спорожнити кишечник, а також очистити оброблювану область. У більшості випадків в комплекті йде наконечник для обробки.
 • Свічки. Анестезол, Реліф, Гепатромбин-Г. Супозиторії застосовують в разі розвитку хронічної форми захворювання. Перед використанням також необхідно спорожнити кишечник і попередньо підготувати область обробки.
 • Таблетки. Аесцін, Рутазід, Венорутон, Венен, Рутід, Есцід, Ескузан 20. Використовуються при гострих формах захворювання як додатковий засіб терапії.
 • Розчини. Ескузан, Венен, есцин.
 • Порошки. Рутазід, Рутин. 

Своєчасне звернення до фахівця допоможе уникнути переходу гострої форми в хронічну, а також попередити розвиток рецидивів. Лікар не тільки призначить відповідне лікування, а й порекомендує раціон харчування, що сприяє полегшенню стану пацієнта.