Детальніше

  • -27%
Актрапід НМ Пенфіл 3 мл 100 МО/мл №5

Обліковий номер: 326903

Товару немає в наявності

Короткий огляд

Novo Nordisk (Дания)

Виробник: Novo Nordisk (Дания) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/12611/01/01

Назва російською: Актрапид® нм пенфил® раствор д/ин., 100 мо/мл по 3 мл в картр. №5

Мiжнародна назва : Інсуліни та їх аналоги*

Дiюча речовина : Инсулин человеческий

Температура зберiгання : +2 до +8

Фрамацевтична форма : Розчин для ін'єкцій

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АКТРАПІД&reg НМ ПЕНФІЛ&reg

(ACTRAPID НМ PENFILL)

Склад:

діюча речовина: iнсулін людський (рДНК)

одна МО (Міжнародна Одиниця) дорівнює 0 035 мг безводного людського інсуліну

допоміжні речовини:

Лікарська форма.

Фармакотерапевтична група.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування цукрового діабету.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до людського інсуліну або до будь-якого інгредієнта препарату. Гіпоглікемія.

Спосіб застосування та дози.

Актрапід НМ Пенфіл є препаратом інсуліну короткої дії тому його часто застосовують у комбінації з інсуліном тривалої дії.

Дозування

Дозування інсуліну індивідуальне і визначається лікарем відповідно до потреб хворого.

Корекція дози

Супутні захворювання особливо інфекції та гарячкові стани звичайно підвищують потребу хворого в інсуліні. Супутні захворювання нирок печінки або ураження надниркових залоз гіпофіза або щитовидної залози вимагають змін у дозі інсуліну.

Корекція дози може також бути потрібна при зміні пацієнтами фізичної активності або свого звичайного раціону харчування. Підбір дози також може бути необхідним при переведенні хворих на інші препарати інсуліну.

Введення

Актрапід НМ Пенфіл НМ Пенфіл з картриджу виконується винятково тільки в тих випадках коли відсутні флакони. У цьому випадку препарат слід набрати шприцом для інсуліну видаливши повітря зі шприца та виконати вливання або ввести препарат шляхом інфузії. Цю процедуру повинен виконувати лише лікар.

Застосування для внутрішньовенного введення

Препарат Актрапід НМ Пенфіл 100 МО/мл при концентрації інсуліну людського від 0 05 ОД/мл в інфузійному розчині який містить 0 9 % хлориду натрію 5 % або 10 % декстрози і 40 мммоль/л хлориду калію і знаходиться в поліпропіленових інфузійних ємностях є стабільним при кімнатній температурі протягом 24 годин. Деяка кількість інсуліну на початку може адсорбуватися на внутрішній поверхні інфузійної ємності. Під час інфузії інсуліну необхідно проводити моніторинг концентрації глюкози в крові.

Актрапід НМ Пенфіл

Картриджі Пенфіл призначені для використання з шприц-ручками Ново Нордіск та з голками НовоФайн або НовоТвіст. Слід дотримуватися докладної інструкції для використання цих медичних виробів.

НМ Пенфіл для хворого

Не застосовувати препарат Актрапід НМ Пенфіл:

в інфузійних насосах

якщо у Вас алергія (гіперчутливість) до людського інсуліну або будь-якого іншого інгредієнта препарату

якщо препарат зберігався неналежним чином або був заморожений

якщо інсулін не є прозорим і безбарвним.

Перед застосуванням препарату АктрапідНМ Пенфіл:

завжди слід перевіряти картридж включаючи гумовий поршень (пробку). Не слід використовувати картридж якщо є будь-які зовнішні пошкодження або якщо видима ділянка гумового поршня перевищує ширину білої смужки. Пошкоджений картридж слід повернути постачальнику

голка та картридж з препаратом Актрапід НМ Пенфіл призначені тільки для індивідуального використання.

Як застосовувати цей препарат інсуліну

Як вводити цей препарат інсуліну

Ввести інсулін під шкіру згідно з рекомендаціями лікаря або медсестри як описано в інструкції що додана до шприц-ручки.


До виведення голки зі шкіри слід нажати до упору на поршень шприц-ручки. Це забезпечить правильне дозування інсуліну та обмежить можливість попадання крові в голку або картридж з інсуліном.

НМ Пенфіл слід зберігати без голки інакше рідина може витекти що може привести до неправильного дозування.

Не заповнюйте картридж Актрапід НМ Пенфіл повторно.

Картриджі Пенфіл призначені для використання в шприц-ручках Ново Нордіск з голками НовоФайн або НовоТвіст.

При одночасному лікуванні препаратом Актрапід НМ Пенфілта іншим видом інсуліну у картриджі Пенфілдля кожного з картриджів слід використовувати окрему шприц-ручку одну для кожного типу інсуліну.

Слід завжди мати з собою запасну шприц-ручку і картридж як запобіжний захід у випадку їх втрати або пошкодження.

Побічні реакції.

Найчастішим побічним ефектом терапії є гіпоглікемія. Вона може виникнути коли доза значно перевищує потреби хворого в інсуліні. За даними клінічних досліджень а також даними щодо застосування препарату після випуску його на ринок частота виникнення гіпоглікемії варіює в різних групах хворих при різних режимах дозування та рівнях контролю глікемії.

За даними клінічних досліджень нижче наведено побічні реакції класифіковані за частотою та класами систем органів згідно з MedDRA.

Порушення імунної системи

Порушення метаболізму та харчування

Порушення нервової системи

Порушення зору

Реакції шкіри та підшкірної клітковини

Генералізовані порушення та реакції в місцях ін' єкцій

При введенні інсуліну в місцях ін' єкцій можуть виникнути шкірні реакції (почервоніння набряк і свербіж біль гематома) які звичайно проходять при продовженні лікування.

Окремі побічні реакції

Анафілактичні реакції

Симптоми генералізованої гіперчутливості (включаючи генералізовані шкірні висипання свербіж пітливість порушення травлення ангіоневротичний набряк утруднене дихання прискорене серцебиття падіння артеріального тиску та запаморочення/втрату свідомості) зустрічаються дуже рідко але можуть бути потенційно небезпечними для життя.

Гіпоглікемія

Найчастішим побічним ефектом є гіпоглікемія. Вона може виникнути коли доза значно перевищує потреби хворого в інсуліні. Тяжка гіпоглікемія може призвести до втрати свідомості та/або виникнення судом з подальшими тимчасовими або постійними порушеннями функції головного мозку і навіть до смерті. Симптоми гіпоглікемії зазвичай виникають раптово. Вони можуть включати холодний піт блідість і похолодніння шкіри стомлюваність знервованість або тремор тривожність незвичайне стомлювання або слабкість сплутаність свідомості утруднення концентрації уваги сонливість надмірний голод зміни зору головний біль нудоту та прискорене серцебиття.

Ліподистрофія

Про ліподистрофію повідомлялося іноді. Ліподистрофія може розвинутися в місцях ін' єкцій.

Передозування.

Хоча для інсуліну специфічне поняття передозування не сформульоване однак після його введення може розвинутися гіпоглікемія у вигляді послідовних стадій якщо застосовувалися занадто високі порівняно з потребами пацієнта дози.

Легку гіпоглікемію можна лікувати прийомом внутрішньо глюкози або солодких продуктів. Тому хворим на діабет рекомендують постійно мати при собі декілька продуктів що містять вуглеводи.

Після того як хворий опритомніє йому слід вжити продукти що містять вуглеводи для запобігання рецидиву.

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Протягом усього періоду вагітності а також при підозрі на вагітність рекомендується посилити контроль за лікуванням вагітних жінок хворих на діабет оскільки при неадекватному контролі діабету як гіпоглікемія так і гіперглікемія підвищують ризик виникнення вад розвитку та смерті плода.

Потреба в інсуліні звичайно знижується у першому триместрі вагітності та поступово зростає у другому та третьому триместрах. Після пологів потреба в інсуліні звичайно швидко повертається до вихідного рівня.

Обмежень щодо лікування діабету препаратом Актрапід НМ Пенфіл

Діти.

Препарати біосинтетичного людського інсуліну є ефективними і безпечними лікарськими засобами при лікуванні цукрового діабету дітей та підлітків різних вікових груп. Добова потреба в інсуліні у дітей та підлітків залежить від стадії хвороби маси тіла віку дієти фізичних навантажень ступеня інсулінорезистентності та динаміки рівня глікемії.

Особливості застосування.

Неадекватне дозування або припинення лікування (особливо при діабеті І типу) можуть призвести до гіперглікемії. Звичайно перші симптоми гіперглікемії розвиваються поступово протягом кількох годин або діб. Вони включають відчуття спраги часте сечовипускання нудоту блювання сонливість почервоніння і сухість шкіри сухість у роті втрату апетиту а також запах ацетону у повітрі що видихається.

При діабеті 1 типу гіперглікемія що не лікується призводить до діабетичного кетоацидозу який потенційно є смертельно небезпечним.

Гіпоглікемія може виникнути при дуже високій дозі інсуліну відносно потреби в інсуліні.

Пропуск прийому їжі або непередбачене підвищене фізичне навантаження можуть призвести до появи гіпоглікемії.

Хворі в яких істотно поліпшився контроль рівня глюкози в крові завдяки інтенсивній інсулінотерапії можуть відзначити зміни звичних симптомів-провісників гіпоглікемії про що їх слід завчасно попередити.

Звичайні симптоми-провісники можуть зникнути у пацієнтів з довготривалим діабетом.

Переведення хворого на інший тип або вид інсуліну відбувається під суворим медичним контролем. Зміна концентрації виду (виробника) типу походження інсуліну (людський або аналог людського інсуліну) та/або методу виробництва може зумовити необхідність корекції дози інсуліну. Пацієнти яких переводять на Актрапід НМ Пенфіл

НМ Пенфіл.

Актрапід НМ Пенфіл

Комбінація тіазолідиндіонів та продуктів інсуліну

При застосуванні тіазолідиндіонів у комбінації з інсуліном повідомлялося про випадки розвитку застійної серцевої недостатності особливо у хворих з факторами ризику розвитку застійної серцевої недостатності. Це варто враховувати при призначенні лікування комбінацією тіазолідиндіонів з інсуліном. При комбінованому застосуванні цих препаратів пацієнти повинні перебувати під наглядом лікаря щодо розвитку ознак та симптомів застійної серцевої недостатності збільшення маси тіла та виникнення набряків. У випадку будь-якого погіршення функції серця лікування тіазолідиндіонами слід припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Реакція хворого та його здатність концентрувати увагу можуть бути порушені при гіпоглікемії. Це може стати фактором ризику у ситуаціях коли ці здатності набувають особливого значення (наприклад при керуванні автомобілем або роботі з іншими механізмами).

Хворим слід рекомендувати вживати заходів щодо профілактики гіпоглікемії перед тим як сідати за кермо. Це особливо важливо для хворих у яких ослаблені чи відсутні симптоми-провісники гіпоглікемії або епізоди гіпоглікемії виникають часто. При таких обставинах варто зважити доцільність керування автомобілем взагалі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Як відомо ряд лікарських засобів впливає на обмін глюкози.

Лікарські засоби які можуть знижувати потребу в інсуліні

Пероральні цукрознижувальні засоби (ПЦЗ) інгібітори моноаміноксидази (МАО) неселективні b

Лікарські засоби які можуть підвищувати потребу в інсуліні

-Пероральні контрацептиви тіазиди глюкокортикоїди тиреоїдні гормони симпатоміметики і даназол

-b-адреноблокатори можуть маскувати симптоми гіпоглікемії та сповільнювати відновлення після гіпоглікемії

-октреотид/ланреотид може як знижувати так і підвищувати потребу в інсуліні

-алкоголь може посилювати і подовжувати тривалість гіпоглікемічного ефекту інсуліну.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Результати клінічного дослідження в одному відділенні інтенсивної терапії при лікуванні гіперглікемії (рівень глюкози крові вище 10 ммоль/л) у 204 пацієнтів хворих на діабет та 1344 пацієнтів без діабету які перенесли велике оперативне втручання показали що нормоглікемія (рівень глюкози 4 4-6 1 ммоль/л) індукована внутрішньовенним введенням Актрапід НМ Пенфіл знизила смертність на 42 % (8 % порівняно з 4 6 %).

Актрапід НМ Пенфіл

Початок дії спостергіється протягом 30 хвилин максимальний ефект досягається протягом 1 5-3 5 години та тривалість дії становить приблизно 7-8 годин.

Фармакокінетика.

Абсорбція.

Розподіл. Значного зв' язування інсуліну з білками плазми крові за винятком циркулюючих антитіл до нього (при їхній наявності) виявлено не було.

Метаболізм. Людський інсулін розщеплюється інсуліновими протеазами чи
інсуліндеградуючими ферментами і можливо протеїндисульфідізомеразою. Виявлено ряд ділянок на яких відбуваються розриви (гідроліз) молекули людського інсуліну. Жоден з метаболітів що утворилися після гідролізу не має біологічної активності.

Елімінація.

Діти та підлітки

Фармакокінетичний профіль препарату Актрапід НМ Пенфіл досліджували у невеликої кількості (n=18) дітей (6-12 років) і підлітків (13-17 років) хворих на діабет. Обмежені дані свідчать що фармакокінетичний профіль інсуліну у дітей підлітків і дорослих практично однаковий. Проте рівень Сmax (максимальної концентрації) був різним у дітей різного віку що вказує на важливість індивідуального підбору доз препарату.

Доклінічні дані з безпеки

Доклінічні дослідження (токсичність повторного введення препарату генотоксичність канцерогенність токсичний вплив на репродуктивну здатність) не виявили будь-якої небезпеки введення препарату Актрапід НМ Пенфіл.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: безбарвна прозора рідина що не містить сторонніх часток при зберіганні можуть виявлятися сліди дуже тонкого осаду.

Несумісність.

Як правило інсулін можна додавати до речовин з якими його реакція на сумісність відома. Лікарські препарати які додані до інсуліну можуть спричинити його руйнування наприклад препарати що містять тіоли або сульфіти.

Термін придатності. 2 5 роки.

Умови зберігання.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності вказаного на упаковці.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. Скляний картридж (тип 1) ємністю 3 мл що має гумовий поршень (бромбутилова гума) та закритий гумовим диском (бромбутилова/поліізопренова гума). По 5 картриджів у картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. А/Т Ново Нордіск Данія.

Novo Nordisk A/S Denmark.

Місцезнаходження. Ново Аллє ДК-2880 Багсваерд Данія.

Novo Alle DK-2880 Bagsvaerd Denmark.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Актрапід НМ Пенфіл 3 мл 100 МО/мл №5

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Актрапід НМ Пенфіл 3 мл 100 МО/мл №5

Обліковий номер : 326903

Товару немає в наявності
Novo Nordisk (Дания)

Виробник : Novo Nordisk (Дания) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/12611/01/01

Назва російською : Актрапид® нм пенфил® раствор д/ин., 100 мо/мл по 3 мл в картр. №5

Мiжнародна назва : Інсуліни та їх аналоги*

Дiюча речовина : Инсулин человеческий

Температура зберiгання : +2 до +8

Фрамацевтична форма : Розчин для ін'єкцій