Детальніше

Лантус Солостар розчин для інфузій 100 Одля мл 3 мл №5 (Діабет)

Обліковий номер: 431551

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник: Sanofi-Aventis Deutschland (Германия) (м)

Назва російською: Лантус® солостар® раствор д/ин., 100 од./мл по 3 мл в картр., влож. в шпр.-руч. №5

Мiжнародна назва : Інсуліни та їх аналоги*

Форма выпуску: Раствор

Дiюча речовина : Инсулин гларгин

Температура зберiгання : +2 до +8

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЛАНТУС&reg СолоСтар&reg

(LANTUS SoloStar)

Склад:

інсулін гларгін

допоміжні речовини: цинку хлорид м-крезол гліцерин (85 %) кислота хлористоводнева концентрована натрію гідроксид вода для ін' єкцій.

Лікарська форма.

Фармакотерапевтична група.

Код АТС А10А Е04.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування цукрового діабету у дорослих підлітків та дітей віком від 2 років.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини що входить до складу препарату.

Спосіб застосування та дози.

Дозування

Режим дозування препарату Лантус СолоСтар (доза та час введення) слід підбирати індивідуально. Пацієнтам хворим на цукровий діабет ІІ-го типу Лантус СолоСтар СолоСтар

Пацієнти літнього віку ( старше 65 років)

У людей літнього віку вікове прогресуюче погіршення функції нирок може стати причиною постійного зменшення потреби в інсуліні.

Ниркова недостатність

У пацієнтів з нирковою недостатністю потреба в інсуліні може бути зменшена через послаблення метаболізму інсуліну.

Печінкова недостатність

У пацієнтів з печінковою недостатністю потреба в інсуліні може зменшуватися через зниження здатності до глюконеогенезу та уповільнення метаболізму інсуліну.

Перехід від інших інсулінів на препарат Лантус СолоСтар

При переході від схем лікування інсулінами середньої тривалості дії або тривалої дії на схему лікування препаратом Лантус СолоСтар може виникнути потреба у зміні дози базального інсуліну а також у корекції супутньої протидіабетичної терапії (доз і часу введення додатково застосованих звичайних (регуляр) інсулінів або аналогів інсуліну швидкої дії чи доз пероральних протидіабетичних лікарських засобів).

20-30 % протягом перших тижнів лікування.

Упродовж цього періоду зниження дози має бути принаймні частково компенсовано збільшенням дози інсуліну введення якого пов' язане із прийманням їжі. Після завершення цього періоду режим дозування слід коригувати індивідуально.

Як і при застосуванні інших аналогів інсуліну у пацієнтів які отримують великі дози інсуліну внаслідок наявності антитіл до людського інсуліну при переході на Лантус СолоСтар може спостерігатися покращення відповіді організму на введення інсуліну.

Під час переходу на інший препарат та впродовж перших тижнів після цього рекомендується ретельно контролювати метаболічні показники.

Спосіб введення

Лантус СолоСтар

Лантус СолоСтар СолоСтар

Немає клінічно значущої різниці у рівнях інсуліну або глюкози у плазмі крові після введення Лантус СолоСтар

Лантус СолоСтар

Перед першим застосуванням шприц-ручку слід витримати при кімнатній температурі протягом 1-2 годин. Перевірити картридж перед його використанням. Його можна застосовувати лише тоді коли розчин у ньому є прозорим безбарвним без видимих твердих часточок та має таку ж консистенцію як вода. Оскільки Лантус СолоСтар є розчином він не вимагає ресуспендування перед застосуванням.

Лантус СолоСтар не можна змішувати з будь-яким іншим інсуліном або розводити. При змішуванні або розведенні може змінитися профіль дії препарату у часі. Крім цього змішування з іншими інсулінами може призвести до утворення осаду.

Порожні шприц-ручки не можна використовувати повторно вони мають бути належним чином знищені.

Щоб запобігти інфікуванню кожну шприц-ручку може застосовувати лише одна особа.

ІНСТРУКЦІЯ

з використання шприц-ручки Лантус СолоСтар

Уважно і повністю прочитати інструкцію перед першим використанням шприц-ручки. При необхідності перечитати інструкцію перед подальшими застосуваннями шприц-ручки. Зберігати дану інструкцію оскільки може знадобитися перечитати її в майбутньому.

Перед початком користування шприц-ручкою СолоСтар уважно ознайомитися з цими інструкціями. Якщо не спроможні самостійно повністю дотримуватися всіх інструкцій то слід користуватися СолоСтар тільки при допомозі особи яка може дотримуватися інструкцій. Тримати шприц-ручку так як показано у цій інструкції. Щоб переконатися в тому що Ви правильно встановили дозу тримайте шприц-ручку горизонтально голкою ліворуч а селектором дози праворуч як це показано на ілюстраціях нижче.

Можна встановлювати дози від 1 до 80 одиниць з кроком в 1 одиницю. У кожній шприц-ручці міститься декілька доз.

Схематичне зображення шприц-ручки Лантус СолоСтар

Будова шприца-ручки

Важлива інформація щодо використання шприц-ручки Лантус СолоСтар

Лантус СолоСтар.

.

і не слід передавати її іншим особам.

СолоСтар у разі її пошкодження або при наявності сумніву щодо правильності її функціонування.

СолоСтар на випадок втрати або пошкодження.

A.Уважно прочитати етикетку на Вашому екземплярі шприц-ручки для того щоб переконатися у введенні відповідного інсуліну. Лантус СолоСтар

B.Зняти ковпачок шприц-ручки.

C.Проконтролювати зовнішній вигляд інсуліну. Лантус є прозорим інсуліном. Не використовувати шприц-ручку Лантус СолоСтар

Стадія 2. Приєднання голки.

захисну етикетку з контейнера голки.

гарантії того що шприц-ручка і голка функціонують нормально

видалення пухирців повітря.

A.Відміряти дозу що дорівнює 2 одиницям повертаючи дозувальний селектор.

B.

C.

D.

E.

A.

B.Вибрати необхідну дозу (на нижченаведеному прикладі обрана доза становить 30 одиниць). Якщо Ви встановили дозу що перевищує необхідну слід повернути дозувальний селектор у початкове положення.

СолоСтар для введення повної дози.

В. Ввести голку у шкіру.

Стадія 6. Видалення та викидання голки.

забруднення та/або потрапляння інфекції

потрапляння повітря до ємності для інсуліну та витікання інсуліну що може призвести до неправильного дозування.

A.

B.

C.

Інструкції щодо зберігання.

Соло-Стар.

СолоСтар

Використана шприц-ручка Лантус СолоСтар підлягає знищенню згідно з встановленими правилами.

Експлуатація.

СолоСтар від пилу та бруду.

Очистити зовнішню сторону шприц-ручки ЛантусСолоСтар

Не занурювати у рідину не промивати і не змащувати шприц-ручку оскільки цим Ви можете пошкодити її.

Шприц-ручка Лантус СолоСтар

Її необхідно використовувати з обережністю. СолоСтар

Побічні реакції.

Гіпоглікемія як правило є найчастішою побічною реакцією що спостерігається під час інсулінотерапії. Вона виникає тоді коли доза введеного інсуліну набагато перевищує потребу у ньому.

У кожній з цих груп побічні реакції наведені у порядку зменшення ступеня їх серйозності.

Клас органів та систем MedDRA

Дуже часто

Часто

Нечасто

Рідко

Дуже рідко

Розлади з боку імунної системи

Алергічні реакції

Метаболічні та

аліментарні розлади

Гіпоглікемія

Розлади з боку нервової системи

Дисгевзія

Розлади з боку органів зору

Порушення зору

ретинопатія

Розлади з боку шкіри та підшкірних тканин

Ліпогіпертро-фія

Ліпоатро-фія

Розлади з боку опорно-рухової системи та сполучної тканини

Міалгія

Порушення загального стану та реакції у місці введення

Набряк

Метаболічні та аліментарні розлади

Тяжкі епізоди гіпоглікемії особливо якщо вони виникають неодноразово можуть стати причиною ураження нервової системи. Тривала або тяжка гіпоглікемія може становити загрозу для життя хворого.

У багатьох пацієнтів появі симптомів що свідчать про недостатнє надходження глюкози до тканин головного мозку (нейроглікопенія) передують ознаки адренергічної контррегуляції. Як правило чим більше та швидше знижується рівень цукру в крові тим більш вираженою є адренергічна контррегуляція та інтенсивніше проявляються симптоми характерні для цього.

Розлади з боку імунної системи

Реакції гіперчутливості негайного типу на інсулін виникають рідко. Проявами таких реакцій на інсулін (у тому числі на інсулін гларгін) або допоміжні речовини можуть бути наприклад генералізовані реакції з боку шкіри ангіоневротичний набряк бронхоспазм гіпотензія і шок які можуть становити загрозу для життя хворого.

Введення препаратів інсуліну може зумовити утворення антитіл до нього. Під час клінічних випробувань у груп пацієнтів які отримували лікування НПХ інсуліном та інсуліном гларгіном утворення антитіл що перехресно реагували з людським інсуліном спостерігалося з однаковою частотою. У поодиноких випадках через наявність антитіл до інсуліну може виникати потреба у корекції дози щоб попередити виникнення гіпо- або гіперглікемії.

Розлади з боку органів зору

Значна зміна рівня глюкози у крові може спричинити тимчасове порушення зору внаслідок тимчасової зміни тургору та індексу рефракції кришталика.

Ризик прогресування діабетичної ретинопатії зменшується при досягненні тривалої нормалізації рівня глюкози у крові. Однак інтенсифікація інсулінотерапії із раптовими покращенням глікемічного контролю може супроводжуватися тимчасовим погіршенням перебігу діабетичної ретинопатії. У хворих на проліферативну ретинопатію особливо у тих яким не проводилася фотокоагуляція епізоди тяжкої гіпоглікемії можуть призвести до виникнення тимчасової втрати зору.

Розлади з боку шкіри та підшкірних тканин

Порушення загального стану та реакції у місці введення

До реакцій що виникають у місці введення належать почервоніння шкіри біль свербіж кропивянка припухлість або запалення Більшість нетяжких реакцій на інсулін які виникають в місці введення препарату зазвичай минають упродовж періоду від кількох днів до кількох тижнів

Зрідка інсулін може призводити до затримки в організмі натрію та появи набряків особливо у випадках коли завдяки посиленню інтенсивності інсулінотерапії вдається покращити глікемічний контроль який до цього не був адекватним.

Діти та підлітки

Загалом профіль безпеки препарату у дітей та підлітків (молодше 18 років) не відрізняється від його профілю безпеки у дорослих пацієнтів.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції

Передозування.

Симптоми

Передозування інсуліну може призвести до тяжкої а іноді тривалої гіпоглікемії яка може бути небезпечною для життя хворого.

Лікування

Нетяжкі випадки гіпоглікемії зазвичай можуть бути скориговані пероральним застосуванням вуглеводів. Може знадобитися також корекція дози лікарського препарату і внесення змін у режим харчування чи фізичної активності.

Більш тяжкі епізоди гіпоглікемії які супроводжуються комою судомами або неврологічними порушеннями вимагають внутрішньом' язового/підшкірного введення глюкагону або внутрішньовенного введення концентрованого розчину глюкози. Оскільки гіпоглікемія може повторитися навіть після явного покращання клінічного стану хворого необхідними заходами є тривале приймання вуглеводів і спостереження за пацієнтом.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Не існує клінічних даних отриманих у ході контрольованих клінічних досліджень стосовно застосування інуліну гларгіну у період вагітності. Нечисленні дані щодо застосування цього препарату вагітним жінкам (є дані про 300-1000 випадків вагітності) отримані під час постмаркетингового спостереження вказують на те що інсулін гларгін не має шкідливого впливу на перебіг вагітності а також не спричиняє ані вад розвитку у плода/новонародженого ані токсичного впливу на нього. Дослідження на лабораторних тваринах не виявили ознак репродуктивної токсичності. Препарат Лантус СолоСтар можна призначати під час вагітності якщо у цьому є потреба.

Годування груддю. Поки що невідомо чи виділяється інсулін гларгін у грудне молоко. Виникнення будь-яких метаболічних ефектів спричинених проникненням інсуліну гларгіну в організм новонародженого/немовля із грудним молоком не очікується оскільки інсулін гларгін є пептидом який у шлунково-кишковому тракті людини розщеплюється на амінокислоти. Однак жінки під час грудного годування можуть потребувати корекції дози препарату та дієти.

Репродуктивна функція.

Дослідження на лабораторних тваринах не виявили безпосереднього шкідливого впливу на репродуктивну функцію.

Діти.

Безпека та ефективність препарату ЛантусСолоСтар встановлена у підлітків та дітей віком

2 років і старше.

Особливості застосування.

Лантус СолоСтар

Переведення пацієнта на інший тип або марку інсуліну має відбуватися під ретельним медичним наглядом. Зміни сили дії марки (виробника) типу (регуляр НПХ ленте тривалої дії і т.і.) походження (тваринний людський аналог людського інсуліну) та/або методу виробництва можуть призвести до необхідності змінити дозу інсуліну.

Гіпоглікемія

Час через який розвивається гіпоглікемія залежить від профілю дії інсулінів що застосовуються і тому може змінюватися при зміні режиму лікування. Внаслідок більш стабільного надходження в організм базального інсуліну при застосуванні препарату Лантус слід очікувати меншої імовірності виникнення гіпоглікемії у нічний час тоді як у ранні ранкові години гіпоглікемія є більш імовірною.

Дотримуватися особливої обережності і посилено контролювати рівень глюкози у крові необхідно пацієнтам у яких напади гіпоглікемії можуть бути особливо небезпечними з клінічної точки зору як наприклад пацієнтам з вираженим стенозом коронарних артерій або кровоносних судин що постачають кров`ю головний мозок (ризик серцевих чи мозкових ускладнень гіпоглікемії) а також пацієнтам з проліферативною ретинопатією яким не проводилася фотокоагуляція (ризик виникнення транзиторної постгіпоглікемічної сліпоти).

Пацієнти повинні знати про те що за певних обставин перші симптоми розвитку гіпоглікемії можуть бути менш помітними. Симптоми що вказують на розвиток гіпоглікемії можуть змінюватися ставати менш вираженими або бути взагалі відсутніми у пацієнтів що належать до певних груп ризику. Серед них хворі:

-у яких спостерігається значне покращення глікемічного контролю

-у яких гіпоглікемія розвивається поступово

-літнього віку

-що перейшли з інсуліну тваринного походження на людський інсулін

-з автономною (вегетативною) ней

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Лантус Солостар розчин для інфузій 100 Одля мл 3 мл №5 (Діабет)

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Лантус Солостар розчин для інфузій 100 Одля мл 3 мл №5 (Діабет)

Обліковий номер : 431551

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник : Sanofi-Aventis Deutschland (Германия) (м)

Назва російською : Лантус® солостар® раствор д/ин., 100 од./мл по 3 мл в картр., влож. в шпр.-руч. №5

Мiжнародна назва : Інсуліни та їх аналоги*

Форма выпуску : Раствор

Дiюча речовина : Инсулин гларгин

Температура зберiгання : +2 до +8

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО