Детальніше

Кетолонг-Д 0,01 г таблетки №10

Обліковий номер: 329245

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Дарница ЗАО (Украина, Киев)

Виробник: Дарница ЗАО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2190/02/01

Назва російською: Кетолонг-дарница® таблетки по 10 мг №10 (10х1)

Мiжнародна назва : Кеторолак

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Кеторолак

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КЕТОЛОНГ-ДАРНИЦЯ&reg

(kETOLONG-Darnitsa)

Склад:

діюча речовина: ketorolac tromethamine

1 таблетка містить кеторолаку трометаміну 10 мг

допоміжні речовини: лактоза моногідрат целюлоза мікрокристалічна кросповідон магнію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.

Код ATC М01А В15.

Клінічні характеристики.

Показання.

Короткочасне лікування болю помірної інтенсивності включаючи післяопераційний біль.

Протипоказання.

-Підвищена чутливість до кеторолаку або до будь-якого компонента препарату

-пацієнти з активною пептичною виразкою з нещодавною шлунково-кишковою кровотечею або перфорацією з виразковою хворобою або шлунково-кишковою кровотечею в анамнезі

-

-бронхіальна астма в анамнезі

-не застосовують як аналгезуючий засіб перед і під час оперативного втручання

-тяжка серцева недостатність

-повний або частковий синдром носових поліпів набряку Квінке або бронхоспазму

-не застосовують пацієнтам у яких було оперативне втручання з високим ризиком крововиливу або неповної зупинки кровотечі та пацієнтам які отримують антикоагулянти включаючи низькі дози гепарину (2500-5000 одиниць кожні 12 годин)

-печінкова або помірна/тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну у сироватці крові понад 160 мкмоль/л)

-підозрювана або підтверджена цереброваскулярна кровотеча геморагічний діатез включаючи порушення згортання крові і високий ризик кровотечі

-одночасне лікування іншими нестероїдними протизапальними засобами (НПЗЗ) (включаючи селективні інгібітори циклооксигенази) ацетилсаліциловою кислотою варфарином пентоксифіліном пробенецидом або солями літію

-гіповолемія дегідратація.

Спосіб застосування та дози.

Таблетки бажано приймати під час або після їди. Препарат рекомендується лише для короткочасного застосування (до 7 діб).

З метою мінімізації побічних ефектів препарат слід застосовувати у найменшій ефективній дозі протягом найкоротшого періоду часу що необхідний для контролю симптомів. Перед початком лікування необхідно досягти нормоволемії.

Кетолонг -Дарниця

Пацієнти літнього віку.

Побічні реакції.

З боку травного тракту: пептична виразка перфорація або шлунково-кишкова кровотеча іноді фатальна (особливо у людей літнього віку) нудота диспепсія шлунково-кишковий біль відчуття дискомфорту у животі блювання блювання з домішками крові гастрит езофагіт діарея запор відрижка метеоризм відчуття переповнення шлунка мелена ректальна кровотеча виразковой стоматит крововиливи перфорація панкреатит загострення коліту та хвороба Крона спазм або печіння в епігастральній ділянці.

З боку центральної нервової системи: тривожність сонливість запаморочення головний біль сухість у роті посилена спрага нервозність парестезія функціональні порушення депресія ейфорія судоми нездатність сконцетруватися безсоння незвичайні сновидіння нездужання підвищена втомлюваність збудження вертиго міалгія сплутаність свідомості галюцинації гіперкінезія асептичний менінгіт з відповідною симптоматикою психотичні реакції порушення мислення.

З боку органів чуття: зниження слуху дзвін у вухах неврит зорового нерва порушення зору нечіткість зорового сприйняття порушення смакових відчуттів можлива втрата слуху.

З боку сечостатевої системи: підвищена частота сечовипускання олігурія ниркова недостатність (у т.ч. гостра) гіпонатріємія гіперкаліємія гемолітичний уремічний синдром біль у боку (з/без гематурії) підвищений вміст сечовини та креатиніну у сироватці крові інтерстиціальний нефрит затримка сечі нефротичний синдром безпліддя.

З боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки гепатит жовтяниця та печінкова недостатність гепатомегалія.

З боку серцево-судинної системи: припливи крові до обличчя брадикардія блідість артеріальна гіпертензія пальпітація біль у грудній клітці виникнення набряків серцева недостатність.

Застосування деяких НПЗЗ особливо у високих дозах та тривалий час може бути асоційоване з підвищеним ризиком розвитку артеріальних тромбоемболічних ускладнень (інфаркт міокарда або інсульт).

З боку системи дихання: задишка бронхіальна астма набряк легень.

З боку системи крові: пурпура тромбоцитопенія нейтропенія агранулоцитоз апластична та гемолітична анемія еозинофілія.

З боку шкіри: свербіж кропив' янка фотосенсибілізація шкіри синдром Лайєлла бульозні реакції включаючи синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (дуже рідко) ексфоліативний дерматит висипання (включаючи макулопапульозні).

Гіперчутливість:

Такі реакції можуть спостерігатися у пацієнтів з або без відомої гіперчутливості до кеторолаку або до інших НПЗЗ. Вони також можуть спостерігатися в осіб у яких в анамнезі був ангіоневротичний набряк бронхоспастична реактивність (наприклад бронхіальна астма та поліпи у носі). Анафілактоїдні реакції такі як анафілаксія можуть мати летальний наслідок.

Інші: післяопераційна кровотеча з рани гематома носова кровотеча подовження тривалості кровотечі астенія набряки обличчя гомілок пальців ступнів набряк язика збільшення маси тіла підвищене потовиділення підвищення температури тіла.

Передозування.

Симптоми:

Лікування: промивання шлунка застосування активованого вугілля. Необхідно забезпечити достатній діурез. Слід ретельно контролювати функцію нирок та печінки. За станом пацієнтів слід спостерігати принаймі протягом 4 годин після прийому потенційно токсичної кількості. Часті або тривалі судоми слід лікувати шляхом внутрішньовенного введення діазепаму. Інші заходи можуть бути призначені залежно від клінічного стану пацієнта. Терапія симптоматична.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Даних відносно безпеки застосування препарату у період вагітності немає тому препарат протипоказаний у період вагітності переймів та пологів. Початок пологів може бути затриманий а тривалість подовжена з підвищеною тенденцією виникнення кровотечі як у матері так і у дитини.

Кеторолак проникає у грудне молоко тому препарат протипоказаний у період годування груддю.

Діти.

Особливості застосування.

Максимальна тривалість лікування не має перевищувати 7 днів.

Вплив на фертильність.

Застосування кеторолаку як і будь якого іншого препарату що інгібує синтез циклооксигенази/простагландину може ослаблювати фертильність та не рекомендується для застосування жінкам які планують завагітніти. Для жінок які не можуть завагітніти або проходять обстеження з приводу фертильності слід розглянути питання щодо відміни кеторолаку.

Шлунково-кишкова кровотеча утворення виразок та перфорація.

Про шлунково-кишкові кровотечі утворення виразок або перфорації що можуть бути летальними повідомлялося у разі застосування НПЗЗ у будь-який час протягом лікування з або без симптомів-передвісників або у разі тяжких порушень з боку травного тракту в анамнезі. Ризик розвитку тяжких шлунково-кишкових кровотеч залежить від дозування препарату. Це зокрема стосується пацієнтів літнього віку які застосовують кеторолак у середній добовій дозі понад 60 мг. Для цих пацієнтів а також для пацієнтів які одночасно застосовують низькі дози ацетилсаліцилової кислоти або інших препаратів що можуть збільшувати ризик для травного тракту слід розглянути можливість комбінованого лікування із захисними засобами (наприклад мізопростолом або інгібіторами протонної помпи). Кетолонг-Дарниця з обережністю застосовують пацієнтам які отримують паралельно медикаментозне лікування що може збільшувати ризик утворення виразок або кровотечі таких як пероральні кортикостероїди селективні інгібітори зворотнього захоплення серотоніну або антитромбоцитарні засоби такі як ацетилсаліцилова кислота. У разі виникнення шлунково-кишкової кровотечі або утворення виразок у пацієнтів які отримують Кетолонг-Дарниця курс лікування слід припинити.

Порушення дихальної функції.

Необхідна обережність у разі застосування препарату пацієнтам із бронхіальною астмою (або з астмою в анамнезі) оскільки повідомлялося що НПЗЗ у таких пацієнтів прискорює виникнення бронхоспазму.

Вплив на нирки.

Порушення з боку серцево-судинної системи нирок та печінки.

слід відмінити.

Затримка рідини та набряки.

Повідомлялося про затримку рідини та набряк під час застосування кеторолаку тому його слід призначати з обережністю пацієнтам із серцевою декомпенсацією артеріальною гіпертензією або подібними станами.

Серцево-судинні та цереброваскулярні ефекти.

Наразі немає достатньої інформації щоб оцінити такий ризик для кеторолаку трометаміну. Пацієнти з неконтрольованою артеріальною гіпертензією застійною серцевою недостатністю діагностованою ішемічною хворобою серця захворюваннями периферичних артерій та/або цереброваскулярними захворюваннями мають перебувати під наглядом лікаря.

Системний червоний вовчак та змішані захворювання сполучної тканини.

У пацієнтів із системним червоним вовчаком та різними змішаними захворюваннями сполучної тканини підвищується ризик розвитку асептичного менінгіту.

Дерматологічні ефекти.

Кетолонг-Дарниця слід відмінити при перших ознаках висипів на шкірі ураженнях слизових оболонок або будь-яких інших ознаках підвищеної чутливості.

Гематологічні ефекти.

Пацієнтам із порушенням згортання крові не слід призначати Кетолонг-Дарниця не є засобом для анестезії та не має седативних або анксіолітичних властивостей отже він не рекомендується як засіб премедикації перед операцією для підтримки анестезії.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

У деяких пацієнтів у разі застосування кеторолаку можуть виникати сонливість запаморочення вертиго безсоння підвищена втомлюваність порушення зору або депресія. Таким пацієнтам не слід керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Не можна застосовувати одночасно з кеторолаком.

Лікарські засоби у комбінації з кеторолаком слід призначати з обережністю.

Пацієнти які приймають НПЗЗ і хінолони можуть мати підвищений ризик розвитку судом.

Одночасне застосування НПЗЗ із зидовудином призводить до підвищення ризику гематологічної токсичності. Існує підвищений ризик гемартрозу та гематоми у ВІЛ-інфікованих які страждають на гемофілію та які лікуються одночасно із зидовудином та ібупрофеном.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка

Фармакокінетика.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі таблетки білого кольору зі слабким жовтуватим відтінком плоскоциліндричної форми з фаскою.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Упаковка.

По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці по 1 контурній чарунковій упаковці у пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження.

Україна 02093 м. Київ вул. Бориспiльська 13.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Кетолонг-Д 0,01 г таблетки №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Кетолонг-Д 0,01 г таблетки №10

Обліковий номер : 329245

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Дарница ЗАО (Украина, Киев)

Виробник : Дарница ЗАО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2190/02/01

Назва російською : Кетолонг-дарница® таблетки по 10 мг №10 (10х1)

Мiжнародна назва : Кеторолак

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Кеторолак

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО