Детальніше

Кетанов 10 мг таблетки №100

Обліковий номер: 327417

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Ranbaxy (Индия)

Виробник: Terapija (Румыния)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2596/01/01

Назва російською: Кетанов таблетки, п/о, по 10 мг №100 (10х10)

Мiжнародна назва : Кеторолак

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Кеторолак

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

КЕТАНОВ

(KETANOV)

Склад:

діюча речовина: ketorolac tromethamine

1 таблетка вкрита оболонкою містить кеторолаку трометаміну 10 мг

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Таблетки вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група.

Нестероїдні протизапальні і протиревматичні засоби. Код АТХ М01А В15.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Фармакокінетика.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до кеторолаку або до інших компонентів препарату.

-Активна пептична виразка нещодавня шлунково-кишкова кровотеча або перфорація виразкова хвороба або шлунково-кишкова кровотеча в анамнезі

-

-бронхіальна астма в анамнезі

-не застосовувати як аналгезуючий засіб перед і під час значного оперативного втручання та після маніпуляцій на коронарних судинах

-тяжка серцева недостатність

-повний або частковий синдром носових поліпів набряку Квінке або бронхоспазму

-не застосовувати пацієнтам у яких було оперативне втручання з високим ризиком крововиливу або неповної зупинки кровотечі та пацієнтам які отримують антикоагулянти включаючи низькі дози гепарину (2500-5000 одиниць кожні 12 годин)

-печінкова або помірна тяжка ниркова недостатність (рівень креатиніну в сироватці крові більше 160 мкмоль/л)

-підозрювана або підтверджена цереброваскулярна кровотеча геморагічний діатез включаючи порушення згортання крові і високий ризик кровотечі

-одночасне лікування іншими нестероїдними протизапальними засобами (НПЗЗ) (включаючи селективні інгібітори циклооксигенази) ацетилсаліциловою кислотою варфарином пентоксифіліном пробенецидом або солями літію

-гіповолемія дегідратація

-

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Не можна застосовувати одночасно з кеторолаком.

Лікарські засоби в комбінації з кеторолаком слід призначати з обережністю.

Пацієнти які приймають НПЗЗ і хінолони можуть мати підвищений ризик розвитку судом.

Одночасне застосування НПЗЗ із зидовудином призводить до підвищення ризику гематологічної токсичності. Існує підвищений ризик гемартрозу та гематоми у ВІЛ-інфікованих які страждають на гемофілію та які лікуються одночасно зидовудином та ібупрофеном.

Малоймовірно що наступні лікарські засоби взаємодіють з кеторолаком.

in vitro

Протиепілептичні засоби.

Повідомлялося про поодинокі випадки виникнення нападів епілепсії під час одночасного застосування кеторолаку та протиепілептичних засобів (фенітоїну карбамазепіну).

Психотропні засоби.

При одночасному застосуванні кеторолаку та психотропних засобів (флуоксетину тіотексену алпразоламу) повідомлялося про виникнення галюцинацій.

Вплив на результати лабораторних аналізів.

Кеторолак пригнічує агрегацію тромбоцитів та може подовжувати час кровотечі.

Особливості застосування.

Максимальна тривалість лікування не повинна перевищувати 5 днів.

Вплив на фертильність.

Застосування кеторолаку як і будь-якого препарату що інгібує синтез циклооксигенази/ простагландину може ослаблювати фертильність та не рекомендується для застосування жінкам які планують завагітніти. Для жінок які не можуть завагітніти або проходять обстеження з приводу фертильності слід розглянути питання про відміну кеторолаку.

Шлунково-кишкова кровотеча утворення виразок та перфорація.

Про шлунково-кишкові кровотечі утворення виразок або перфорації що можуть бути летальними повідомлялося у разі застосування НПЗЗ у будь-який час протягом лікування з або без симптомів-передвісників або у разі тяжких порушень з боку травного тракту в анамнезі. Ризик розвитку тяжких шлунково-кишкових кровотеч залежить від дозування препарату. Це зокрема стосується пацієнтів літнього віку які застосовують кеторолак у середній добовій дозі вище 60 мг. Для цих пацієнтів а також для пацієнтів які одночасно застосовують низькі дози ацетилсаліцилової кислоти або інших препаратів що можуть збільшувати ризик для травного тракту слід розглянути можливість комбінованого лікування із захисними засобами (наприклад мізопростолом або інгібіторами протонної помпи). Кетанов з обережністю застосовувати пацієнтам які отримують паралельно медикаментозне лікування що може збільшувати ризик утворення виразок або кровотечі таких як пероральні кортикостероїди селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну або антитромбоцитарні засоби такі як ацетилсаліцилова кислота. У разі виникнення шлунково-кишкової кровотечі або утворення виразок у пацієнтів які отримують Кетанов курс лікування слід припинити.

\

Порушення дихальної функції.

Необхідна обережність у разі застосування препарату пацієнтам із бронхіальною астмою (або з астмою в анамнезі) оскільки повідомлялося що НПЗЗ у таких пацієнтів прискорює виникнення бронхоспазму.

Вплив на нирки.

Порушення з боку серцево-судинної системи нирок та печінки.

З обережністі призначати кеторолак пацієнтам з кардіоваскулярними порушеннями в анамнезі.

Затримка рідини та набряки.

Повідомлялося про затримку рідини та набряк під час застосування кеторолаку тому його слід призначати з обережністю пацієнтам із серцевою декомпенсацією артеріальною гіпертензією або подібними станами.

Серцево-судинні та цереброваскулярні ефекти.

Наразі немає достатньої інформації щоб оцінити такий ризик для кеторолаку трометаміну. Пацієнти з неконтрольованою артеріальною гіпертензією застійною серцевою недостатністю діагностованою ішемічною хворобою серця захворюваннями периферичних артерій та/або цереброваскулярними захворюваннями мають перебувати під наглядом лікаря.

Системний червоний вовчак та змішані захворювання сполучної тканини.

У пацієнтів із системним червоним вовчаком та різними змішаними захворюваннями сполучної тканини підвищується ризик розвитку асептичного менінгіту.

Дерматологічні.

Кетанов слід відмінити у разі перших ознак висипань на шкірі ураження слизових оболонок або будь-яких інших ознак підвищеної чутливості.

Гематологічні ефекти.


Підвищення дози кеторолаку в таблетках вище ніж добова доза 40 мг не підвищує його ефективність але збільшує ризик розвитоку побічних реакцій.

Кеторолак не викликає залежності у випадку припинення прийому препарату не було зафіксовано синдрому відміни.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Безпека кеторолаку у період вагітності у людини не встановлена. З огляду на відомий вплив НПЗЗ на серцево-судинну систему плода (ризик передчасного закриття артеріальної протоки) кеторолак протипоказаний у період вагітності переймів та пологів. Початок пологів може бути затриманий а тривалість подовжена з підвищеною тенденцією виникнення кровотечі як у матері так і у дитини.

Кеторолак проникає у грудне молоко у низьких рівнях тому Кетанов протипоказаний у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Деякі пацієнти у разі застосування кеторолаку можуть відчувати сонливість запаморочення вертиго безсоння підвищену втомлюваність порушення зору або депресію. Якщо пацієнти відчувають вищевказані або інші аналогічні ефекти їм не слід керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Пацієнти літнього віку.

Діти.

Не застосовувати

Передозування.

Симптоми:

Лікування: промивання шлунка застосування активованого вугілля. Необхідно забезпечити достатній діурез. Слід ретельно контролювати функцію нирок та печінки. За станом пацієнтів слід спостерігати принаймні протягом 4 годин після прийому потенційно токсичної кількості. Часті або тривалі судоми слід лікувати шляхом внутрішньовенного введення діазепаму. Інші заходи можуть бути призначені залежно від клінічного стану пацієнта. Терапія симптоматична. Діаліз не виводить кеторолак із кровообігу.

Побічні реакції.

З боку травного тракту: пептична виразка перфорація або шлунково-кишкова кровотеча іноді з летальним наслідком (особливо у людей літнього віку) нудота диспепсія шлунково-кишковий біль відчуття дискомфорту у животі спазм або печіння в епігастральній ділянці блювання з домішками крові гастрит езофагіт діарея відрижка запор метеоризм відчуття переповнення шлунка мелена ректальна кровотеча виразковий стоматит блювання крововиливи перфорація панкреатит загострення коліту та хвороби Крона.

З боку центральної нервової системи: тривожність сонливість запаморочення головний біль нервозність парестезія функціональні порушення депресія ейфорія судоми нездатність сконцентруватися безсоння нездужання підвищена втомлюваність збудження вертиго незвичайні сновидіння сплутаність свідомості галюцинації гіперкінезія асептичний менінгіт з відповідною симптоматикою психотичні реакції порушення мислення.

З боку органів зору: порушення зору нечіткість зорового сприйняття неврит зорового нерва.

З боку органів слуху: втрата слуху дзвін у вухах.

З боку сечовидільної системи: підвищена частота сечовипускання олігурія гостра ниркова недостатність гіпонатріємія гіперкаліємія гемолітичний уремічний синдром біль у боку (з/без гематурії) підвищений вміст сечовини та креатиніну у сироватці крові інтерстиціальний нефрит затримка сечі нефротичний синдром ниркова недостатність.

З боку репродуктивної системи: жіноче безпліддя.

З боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки гепатит жовтяниця та печінкова недостатність гепатомегалія.

З боку серцево-судинної системи: припливи брадикардія блідість артеріальна гіпертензія пальпітація біль у грудній клітці виникнення набряків серцева недостатність.

Дані клінічних та епідеміологічних досліджень свідчать що застосування деяких НПЗЗ особливо у високих дозах та тривалий час може бути асоційоване з підвищеним ризиком розвитку артеріальних тромбоемболічних ускладнень (інфаркт міокарда або інсульт).

З боку системи дихання: задишка астма набряк легень.

З боку системи крові: пурпура тромбоцитопенія нейропенія агранулоцитоз апластична та гемолітична анемія еозинофілія.

З боку шкіри:

Гіперчутливість:

Такі реакції можуть спостерігатися у пацієнтів з або без відомої гіперчутливості до кеторолаку або до інших нестероїдних протизапальних засобів. Вони також можуть спостерігатися в осіб у яких в анамнезі був ангіоневротичний набряк бронхоспастична реактивність (наприклад астма та поліпи в носі). Анафілактоїдні реакції такі як анафілаксія можуть мати летальний наслідок.

Інші: післяопераційна кровотеча з рани гематома носова кровотеча подовження тривалості кровотечі астенія набряки збільшення маси тіла підвищення температури тіла підвищена пітливість сухість у роті посилена спрага порушення смакових відчуттів міалгія.

Термін придатності.

3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС в недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері по 1 або 2 або 10 блістерів у картонній упаковці.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

Ранбаксі Лабораторіз Лімітед Індія.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Індастріал Ареа 3 Девас-455001 Індія/Industrial Area - 3 Dewas-455001 India.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Кетанов 10 мг таблетки №100

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Кетанов 10 мг таблетки №100

Обліковий номер : 327417

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Ranbaxy (Индия)

Виробник : Terapija (Румыния)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2596/01/01

Назва російською : Кетанов таблетки, п/о, по 10 мг №100 (10х10)

Мiжнародна назва : Кеторолак

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Кеторолак

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО