Детальніше

Кеторол 10 мг таблетки №20

Обліковий номер: 327155

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Dr. Reddy"s (Индия)

Виробник: Dr. Reddy"s (Индия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2566/02/01

Назва російською: Кеторол таблетки, п/плен. обол., по 10 мг №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Кеторолак

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Кеторолак

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

Основною властивістю препарату Кеторол є усунення больових відчуттів на біохімічному рівні. Показання і побічні ефекти докладно описані в Кетарол інструкція із застосування а з переваг ліків можна виділити протизапальний та жарознижувальний ефекти від прийому а також відсутність звикання до засобу.

КЕТОРОЛ (KETOROL) інструкція для застосування

Склад:

ketorolac

1 таблетка вкрита плівковою оболонкою містить кеторолаку трометаміну 10 мг

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна крохмаль прежелатинізований крохмаль кукурудзяний кремнію діоксид колоїдний безводний магнію стеарат плівкове покриття Opadry 03К51148 Green*.

*Якісний склад плівкового покриття: гіпромелоза титану діоксид (Е 171) триацетин триацетат заліза оксид жовтий (Е 172) діамантовий блакитний FCF (E 133).

Лікарська форма.

Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група.

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.

Код АТХ М01А В15.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Кеторолаку трометамін інгібує синтез простагландинів та вважається аналгетиком периферичної дії. Він не має відомого впливу на опіатні рецептори. Після застосування кеторолаку трометаміну у контрольованих клінічних дослідженнях не спостерігалося явищ які б свідчили про пригнічення дихання. Кеторолаку трометамін не спричиняє звуження зіниць.

Фармакокінетика.

Клінічні характеристики.

Показання.

Короткочасне лікування болю помірної інтенсивності включаючи післяопераційний біль.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до кеторолаку або до будь-якого компонента препарату

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Не можна застосовувати одночасно з кеторолаком.

Лікарські засоби у комбінації з кеторолаком слід призначати з обережністю.

Малоймовірно що наступні лікарські засоби взаємодіють з кеторолаком.

in vitro

Протиепілептичні засоби.

Повідомлялося про поодинокі випадки виникнення нападів епілепсії під час одночасного застосування кеторолаку та протиепілептичних засобів (фенітоїну карбамазепіну).

Психотропні засоби.

При одночасному застосуванні кеторолаку та психотропних засобів (флуоксетину тіотексену алпразоламу) повідомлялося про виникнення галюцинацій.

Вплив на результати лабораторних аналізів.

Кеторолак пригнічує агрегацію тромбоцитів та може подовжувати час кровотечі.

Особливості застосування.

Максимальна тривалість лікування не повинна перевищувати 7 днів.

Вплив на фертильність.

Застосування кеторолаку як і будь-якого препарату що інгібує синтез циклооксигенази/простагландину може послаблювати фертильність та не рекомендується для застосування жінкам які планують завагітніти. Для жінок які не можуть завагітніти або проходять обстеження з приводу фертильності слід розглянути питання про відміну кеторолаку.

Шлунково-кишкова кровотеча утворення виразок та перфорація.

Про шлунково-кишкові кровотечі утворення виразок або перфорації що можуть бути летальними повідомлялося у разі застосування НПЗЗ у будь-який час протягом лікування з або без симптомів-передвісників або у разі тяжких порушень з боку травного тракту в анамнезі. Ризик розвитку тяжких шлунково-кишкових кровотеч залежить від дозування препарату. Це зокрема стосується пацієнтів літнього віку які застосовують кеторолак у середній добовій дозі вище 60 мг. Для цих пацієнтів а також для пацієнтів які одночасно застосовують низькі дози ацетилсаліцилової кислоти або інших препаратів що можуть збільшувати ризик для травного тракту слід розглянути можливість комбінованого лікування із захисними засобами (наприклад мізопростолом або інгібіторами протонної помпи). Кеторолак з обережністю застосовувати пацієнтам які отримують паралельно медикаментозне лікування що може збільшувати ризик утворення виразок або кровотечі таких як пероральні кортикостероїди селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну або антитромбоцитарні засоби такі як ацетилсаліцилова кислота. У разі виникнення шлунково-кишкової кровотечі або утворення виразок у пацієнтів які отримують кеторолак курс лікування слід припинити.

Порушення дихальної функції.

Необхідна обережність у разі застосування препарату пацієнтам із бронхіальною астмою (або з бронхіальною астмою в анамнезі) оскільки повідомлялося що НПЗЗ у таких пацієнтів прискорює виникнення бронхоспазму.

Вплив на нирки.

Порушення з боку серцево-судинної системи нирок та печінки.

Затримка рідини та набряки.

Повідомлялося про затримку рідини та набряк під час застосування кеторолаку тому його слід призначати з обережністю пацієнтам із серцевою декомпенсацією артеріальною гіпертензією або подібними станами.

Серцево-судинні та цереброваскулярні ефекти.

Наразі немає достатньої інформації щоб оцінити такий ризик для кеторолаку трометаміну. Пацієнти з неконтрольованою артеріальною гіпертензією застійною серцевою недостатністю діагностованою ішемічною хворобою серця захворюваннями периферичних артерій та/або цереброваскулярними захворюваннями мають перебувати під наглядом лікаря.

Системний червоний вовчак та змішані захворювання сполучної тканини.

У пацієнтів із системним червоним вовчаком та різними змішаними захворюваннями сполучної тканини підвищується ризик розвитку асептичного менінгіту.

Дерматологічні.

Кеторолак слід відмінити у разі перших ознак висипань на шкірі уражень слизових оболонок або будь-яких інших ознак підвищеної чутливості.

Гематологічні ефекти.

Гіповолемію слід скорегувати перед тим як розпочинати застосування кеторолаку.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Безпека застосування кеторолаку у період вагітності у людини не встановлена. З огляду на відомий вплив НПЗЗ на серцево-судинну систему плода (ризик передчасного закриття артеріальної протоки) кеторолак протипоказаний у період вагітності переймів та пологів. Початок пологів може бути затриманий а тривалість подовжена з підвищеною тенденцією виникнення кровотечі як у матері так і у дитини.

Кеторолак проникає у грудне молоко у низьких рівнях тому препарат протипоказаний у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Деякі пацієнти у разі застосування кеторолаку можуть відчувати сонливість запаморочення вертиго безсоння підвищену втомлюваність порушення зору або депресію. Якщо пацієнти відчувають вищевказані або інші аналогічні побічні ефекти їм не слід керувати автотранспортом або працювати з механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Пацієнти літнього віку.

Пацієнти літнього віку мають більший ризик розвитку тяжких ускладнень зокрема з боку травного тракту. Під час лікування із застосуванням НПЗЗ слід регулярно спостерігати за станом пацієнта зазвичай рекомендується більший інтервал між застосуванням препарату наприклад 6-8 годин.

Діти.

Не застосовувати дітям віком до 16 років.

Передозування.

промивання шлунка застосування активованого вугілля. Необхідно забезпечити достатній діурез. Слід ретельно контролювати функцію нирок та печінки. За станом пацієнтів слід спостерігати принаймні протягом 4 годин після прийому потенційно токсичної кількості. Часті або тривалі судоми слід лікувати шляхом внутрішньовенного введення діазепаму. Інші заходи можуть бути призначені залежно від клінічного стану пацієнта. Терапія симптоматична. Діаліз не виводить кеторолак із кровообігу.

Побічні реакції.

пептична виразка перфорація або шлунково-кишкова кровотеча іноді летальна (особливо у пацієнтів літнього віку) нудота диспепсія шлунково-кишковий біль відчуття дискомфорту у животі криваве блювання гастрит езофагіт діарея відрижка запор метеоризм відчуття переповнення шлунка мелена ректальна кровотеча виразковий стоматит блювання крововиливи перфорація панкреатит загострення коліту та хвороба Крона.

тривожність порушення зору неврит зорового нерва сонливість запаморочення головний біль підвищена пітливість сухість у роті нервозність парестезія функціональні порушення депресія ейфорія судоми посилена спрага нездатність сконцентруватися безсоння нездужання підвищена втомлюваність збудження вертиго порушення смакових відчуттів та зору міалгія незвичні сновидіння сплутаність свідомості галюцинації гіперкінезія втрата слуху дзвін у вухах асептичний менінгіт із відповідною симптоматикою психотичні реакції порушення мислення.

підвищена частота сечовипускання олігурія гостра ниркова

недостатність гіпонатріємія гіперкаліємія гемолітичний уремічний синдром біль у боку (з/без гематурії) підвищений вміст сечовини та креатиніну у сироватці крові інтерстиціальний нефрит затримка сечі нефротичний синдром безплідність ниркова недостатність.

порушення функції печінки гепатит жовтяниця та печінкова недостатність.

припливи брадикардія блідість артеріальна гіпертензія пальпітація біль у грудній клітці виникнення набряків серцева недостатність.

Дані клінічних та епідеміологічних досліджень свідчать що застосування деяких НПЗЗ особливо у високих дозах та тривалий час може бути асоційоване з підвищеним ризиком розвитку артеріальних тромбоемболічних ускладнень (інфаркт міокарда або інсульт).

задишка бронхіальна астма набряк легень.

пурпура тромбоцитопенія нейтропенія агранулоцитоз апластична та гемолітична анемія гематома подовження тривалості кровотечі.

Гіперчутливість:

Такі реакції можуть спостерігатися у пацієнтів з або без відомої гіперчутливості до кеторолаку або до інших нестероїдних протизапальних засобів. Вони також можуть спостерігатися в осіб у яких в анамнезі був ангіоневротичний набряк бронхоспастична реактивність (наприклад бронхіальна астма та поліпи у носі). Анафілактоїдні реакції такі як анафілаксія можуть мати летальний наслідок.

післяопераційна кровотеча з рани гематома носова кровотеча подовження тривалості кровотечі астенія набряки збільшення маси тіла підвищення температури тіла.

Термін придатності.

3 роки.

Умови зберігання.

Упаковка.

По 10 таблеток у алюміній-алюмінієвому (Alu-Alu) блістері. По 2 блістери у пачці.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Кеторол 10 мг таблетки №20

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Кеторол 10 мг таблетки №20

Обліковий номер : 327155

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Dr. Reddy"s (Индия)

Виробник : Dr. Reddy"s (Индия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2566/02/01

Назва російською : Кеторол таблетки, п/плен. обол., по 10 мг №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Кеторолак

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Кеторолак

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО