Детальніше

Кетолонг 3% розчин 1 мл ампули№10

Обліковий номер: 329340

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Дарница ЗАО (Украина, Киев)

Виробник: Дарница ЗАО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2190/01/01

Назва російською: Кетолонг-дарница® раствор д/ин., 30 мг/мл по 1 мл в амп. №10

Мiжнародна назва : Кеторолак

Форма выпуску: Ампулы

Дiюча речовина : Кеторолак

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Розчин для ін'єкцій

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

КЕТОЛОНГ-ДАРНИЦЯ&reg

(KETOLONG-DARNITSA)

Склад:

діюча речовина: 1 мл розчину містить 30 мг кеторолаку трометаміну

допоміжні речовини:

Лікарська форма.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора злегка жовтуватого або зеленувато-жовтуватого кольору рідина.

Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні і протиревматичні засоби. Похідні оцтової кислоти та споріднені сполуки. Код АТХ M01A B15.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Як і інші НПЗЗ має жарознижувальну і протизапальну дії. Здатний гальмувати агрегацію тромбоцитів.

Фармакокінетика.

Клінічні характеристики.

Показання.

Купірування помірного та сильного післяопераційного болю протягом нетривалого часу.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до кеторолаку або до будь-якого іншого компонента препарату та до інших НПЗЗ.

Активна пептична виразка нещодавня шлунково-кишкова кровотеча або перфорація або виразкова хвороба або шлунково-кишкова кровотеча в анамнезі.

Наявність або підозра на шлунково-кишкову кровотечу або черепно-мозковий крововилив. Стан із високим ризиком кровотечі або неповного гемостазу геморагічний діатез.

Тяжкі порушення функцій нирок (креатинін сироватки крові вище 160 мкмоль/л).

Порушення згортання крові.

Супутнє застосування антиагрегантів (ацетилсаліцилова кислота) антикоагулянтів включаючи варфарин та низьку дозу гепарину (2500-5000 ОД кожні 12 годин).

Тяжка серцева печінкова недостатність.

Бронхіальна астма бронхоспазм поліпи порожнини носа ангіоневротичний набряк в анамнезі.

Препарат протипоказаний при переймах.

Одночасне лікування іншими НПЗЗ включаючи селективні інгібітори циклооксигенази ацетилсаліциловою кислотою варфарином пентоксифіліном пробенецидом або солями літію.

Гіперчутливість до ацетилсаліцилової кислоти або до інших інгібіторів синтезу простагландинів (у таких хворих спостерігаються тяжкі анафілактичні реакції).

Не застосовувати як аналгетичний засіб перед і під час оперативного втручання.

Протипоказане епідуральне або інтратекальне введення препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Варфарин дигоксин саліцилати і гепарин.in vitroin vitro дигоксину варфарину ібупрофену напроксену піроксикаму ацетамінофену фенітоїну і толбутаміду

Ацетилсаліцилова кислота.

Пробенецид. Одночасне застосування кетолораку трометаміну і пробенециду протипоказане.

Неполяризуючі міорелаксанти. Офіційних досліджень супутнього застосування кетолораку трометаміну і міорелаксантів не проводилося.

Зидовудин. Одночасне застосування НПЗЗ із зидовудином призводить до підвищення ризику гематологічної токсичності. Існує підвищений ризик гемартрозу та гематоми у ВІЛ-інфікованих які страждають на гемофілію та які лікуються одночасно зидовудином та ібупрофеном.

При одночасному застосуванні з антикоагулянтами можливе посилення кровотеч. Одночасне застосування з антикоагулянтами (такими як варфарин) протипоказано.

При одночасному застосуванні препарату з іншими НПЗЗ можливий розвиток адитивних побічних ефектів.

Діуретики

Антибіотики циклоспоринового ряду

Глюкокортикостероїди

Хінолони

Міфепристон

Солі літію

Опіоїдні аналгетики

НПЗЗ можуть погіршувати серцеву недостатність зменшувати швидкість клубочкової фільтрації та підвищувати плазмові рівні серцевих глікозидів. одночасно призначати з обережністю.

повідомлялося про поодинокі випадки виникнення судом при одночасному застосуванні кеторолаку трометаміну і протисудомних засобів (фенітоїну карбамазепіну).

при одночасному застосуванні кеторолаку і психотропних засобів (флуоксетину тіотексену алпразоламу) повідомлялося про виникнення галюцинацій. підвищує ризик появи кровотечі.

Препарати що містять часник цибулю гінкго дволопатеве можуть посилювати ефект кеторолаку та підвищувати ризик розвитку геморагічних ускладнень.

Особливості застосування.

Рекомендовано застосовувати в умовах стаціонару.

Імовірність виникнення побічних ефектів можна мінімізувати застосовуючи найменшу ефективну дозу протягом найкоротшого проміжку часу необхідного для контролю симптомів.

При лікування пацієнтів із серцевою нирковою або печінковою недостатністю які приймають діуретики або після хірургічного втручання з гіповолемією необхідно проводити ретельний контроль діурезу та функції нирок.

Вплив на фертильність.

Вплив на травний тракт.

Слід з обережністю застосовувати НПЗЗ пацієнтам з хворобою Крона та виразковим колітом в анамнезі через можливість погіршення перебігу захворювання.

Вплив на гемостаз.

При супутньому прийомі кеторолаку трометаміну у пацієнтів які отримують антикоагулянтну терапію може підвищуватися ризик виникнення кровотечі. Детальних досліджень одночасного застосування кеторолаку та профілактичних низьких доз гепарину (2500-5000 ОД кожні 12 годин) не проводили тому такий режим теж може підвищувати ризик появи кровотечі. Пацієнти які вже приймають антикоагулянти або які потребують введення низьких доз гепарину кеторолаку трометамін отримувати не повинні. За станом пацієнтів які приймають інші засоби що негативно впливають на гемостаз при введенні кеторолаку трометаміну слід пильно спостерігати. Кеторолак пригнічує агрегацію тромбоцитів і подовжує час кровотечі. На відміну від пролонгованої дії після прийому ацетилсаліцилової кислоти функція тромбоцитів повертається до норми протягом 24-48 годин після відміни кеторолаку. У пацієнтів яким робили операцію з високим ризиком кровотечі або неповним гемостазом кеторолаку трометамін застосовувати не можна. Кеторолаку трометамін не має седативних або анксіолітичних властивостей.

Застосування пацієнтам з порушенням функцій нирок.

Як і інші НПЗЗ кетолорак пригнічує синтез простагландинів та може виявляти токсичний вплив на нирки тому його слід з обережністю застосовувати пацієнтам з порушенням функції нирок або з хворобами нирок в анамнезі. До групи ризику відносяться пацієнти з порушеною функцією нирок гіповолемією серцевою недостатністю з порушенням функції печінки пацієнти які застосовують діуретики та пацієнти літнього віку.

Вплив на серцево-судинну систему та судини головного мозку.

За станом хворих на артеріальну гіпертензію та/або з незначною і помірною серцевою недостатністю в анамнезі необхідно пильно спостерігати.

Щоб мінімізувати потенційний ризик розвитку побічних кардіоваскулярних ускладнень у пацієнтів які застосовують НПЗЗ слід застосовувати найменшу ефективну дозу протягом найкоротшого можливого проміжку часу. Кеторолаку трометамін призначати пацієнтам із неконтрольованою гіпертензією застійною серцевою недостатністю встановленою ішемічною хворобою серця захворюваннями периферичних артерій та/або судин головного мозку тільки після ретельної оцінки всіх переваг та недоліків такого лікування. Так само слід зважувати доцільність призначення кеторолаку перед початком тривалого лікування пацієнтів групи ризику щодо розвитку серцево-судинних захворювань (наприклад з артеріальною гіпертензією гіперліпідемією цукровим діабетом а також курців).

Клінічні дослідження та епідеміологічні дані свідчать про те що застосування деяких НПЗЗ особливо у високих дозах та протягом тривалого часу може асоціюватися з незначним підвищенням ризику артеріальних тромботичних ускладнень таких як інфаркт міокарда або інсульт. Не можна виключити такий ризик і для кетолораку.

Застосування пацієнтам з порушенням функцій печінки.

Кеторолаку трометамін слід з обережністю призначати пацієнтам з порушенням функцій печінки або з захворюваннями печінки в анамнезі. Значні підвищення (більше ніж втричі за норму) АЛТ та АСТ в сироватці крові спостерігалися в контрольованих клінічних дослідженнях менш ніж у 1 % пацієнтів.

Респіраторна система.

Застосування препарату пацієнтам хворим на системний червоний вовчак або захворювання сполучної тканини може асоціюватися із підвищеним ризиком розвитку асептичного менінгіту.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування кеторолаку трометаміну протипоказане у період вагітності під час перейм та пологів через відомі ефекти НПЗЗ на серцево-судинну систему плода.

Не застосовувати у період годування груддю через можливий негативний вплив інгібіторів синтезу простагландину на немовлят.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

У деяких пацієнтів при застосуванні кеторолаку трометаміну може виникнути запаморочення сонливість порушення зору головний біль вертиго безсоння або депресія. Якщо спостерігаються ці або інші подібні побічні ефекти не слід керувати автотранспортними засобами або працювати з точними механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Імовірність виникнення побічних ефектів можна мінімізувати застосовуючи найменшу ефективну дозу протягом найкоротшого проміжку часу необхідного для контролю симптомів. Препарат не можна вводити епідурально або інтраспінально.

Дорослі.

Пацієнти літнього віку.

Пацієнтам віком від 65 років рекомендовано призначати найнижче значення з діапазону дозування. Загальна добова доза не повинна перевищувати 60 мг.

Пацієнти з порушенням функції нирок.

Діти.

Препарат протипоказаний дітям віком до 16 років.

Передозування.

Симптоми: загальмований стан сонливість нудота блювання біль в епігастральній ділянці шлунково-кишкова кровотеча артеріальна гіпертензія гостра ниркова недостатність пригнічення дихання та кома. Повідомлялося про розвиток анафілактоїдних реакцій які можуть виникати і при передозуванні.

Лікування. Терапія симптоматична і підтримуюча. Специфічний антидот відсутній. Пацієнтам не пізніше 4 годин після прийому препарату із симптомами передозування або після великого передозування (при прийомі пероральної дози що в 5-10 разів більша за звичайну) показано викликати блювання прийняти активоване вугілля (60-100 г для дорослих) та/або прийняти осмотичний проносний засіб.

Застосування форсованого діурезу алкілування сечі гемодіалізу або переливання крові неефективні зважаючи на високий рівень зв' язування препарату з білками плазми крові. Однократне передозування кеторолаком у різний час призводило до болю в животі нудоти блювання гіпервентиляції пептичних виразок та/або ерозивного гастриту і порушень функції нирок які проходили після відміни препарату.

Побічні реакції.

З боку шлунково-кишкового тракту:

З боку печінки і жовчовивідних шляхів:

З боку центральної і периферичної нервової систем:

З боку органів чуття: порушення смакових відчуттів нечіткість зорового сприйняття неврит зорового нерва ретробульбарний неврит шум у вухах зниження та втрата слуху.

З боку опорно-рухового апарату: міалгія.

З боку сечовидільної системи: сильний біль у місці проекції нирок дизурія часте сечовипускання олігурія гіпонатріємія гіперкаліємія гематурія протеїнурія підвищення рівня сечовини і креатиніну в сироватці крові азотемія затримка сечі гостра ниркова недостатність ниркова недостатність інтерстиціальний нефрит папілярний некроз нефротичний синдром гемолітичний уремічний синдром біль у боку (з/без гематурії).

З боку серцево-судинної системи: блідість припливи біль у грудях відчуття серцебиття брадикардія серцева недостатність артеріальна гіпертензія пальпітація набряки. Дані клінічних та епідеміологічних досліджень свідчать про те що застосування деяких НПЗЗ особливо у високих дозах і протягом тривалого часу може бути асоційоване з підвищеним ризиком розвитку артеріальних тромбоемболічних ускладнень (інфаркт міокарда або інсульт).

З боку системи крові: пурпура лейкопенія еозинофілія тромбоцитопенія нейтропенія агранулоцитоз апластична анемія гемолітична анемія в результаті чого можливе виникнення крововиливів під шкіру гематоми носові кровотечі зниження швидкості згортання крові подовження часу кровотечі та підвищена післяопераційна кровоточивість ран.

З боку органів дихання: задишка тахіпное або диспное тяжкість у грудній клітці свистяче дихання астма ускладнення перебігу астми набряк легенів.

З боку статевої системи (у жінок): безпліддя.

З боку шкіри:

Алергічні реакції:

З боку організму в цілому: астенічний синдром нездужання набряки гарячка о ознобом або без підвищена пітливість збільшення маси тіла біль припухлість і гіперемія у місці введення.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Несумісність.

Упаковка.

По 1 мл в ампулі по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці по 2 контурні чарункові упаковки в пачці по 10 ампул у контурній чарунковій упаковці по 1 контурній чарунковій упаковці в пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 02093 м. Київ вул. Бориспільська 13.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Кетолонг 3% розчин 1 мл ампули№10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Кетолонг 3% розчин 1 мл ампули№10

Обліковий номер : 329340

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Дарница ЗАО (Украина, Киев)

Виробник : Дарница ЗАО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2190/01/01

Назва російською : Кетолонг-дарница® раствор д/ин., 30 мг/мл по 1 мл в амп. №10

Мiжнародна назва : Кеторолак

Форма выпуску : Ампулы

Дiюча речовина : Кеторолак

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Розчин для ін'єкцій

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО