Детальніше

  • -17%
Карсил 22,5 мг таблетки №80

Обліковий номер: 416894

149 грн.

179.49  грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Sopharma (Болгария)

Виробник: Sopharma (Болгария)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2773/01/01

Назва російською: Карсил® таблетки, п/о, по 22,5 мг №80 (10х8)

Мiжнародна назва : Силімарин*

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Силимарин

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

Инструкция карсил (Carsil) 22,5 мг таблетки

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина карсил:&nbsp 1 таблетка вкрита оболонкою містить сухого екстракту плодів розторопші плямистої (Silybi mariani fructus extractum siccum) (35-50:1) (екстрагент: метанол &ge 99 0 %) &ndash 40 9-56 3 мг що еквівалентно 22 5&nbsp мг силімарину

допоміжні речовини карсил:&nbsp лактози моногідрат крохмаль пшеничний повідон К 25 целюлоза мікрокристалічна магнію стеарат тальк маніт (Е 421) кросповідон полісорбат 80 натрію гідрокарбонат

оболонка карсил:&nbsp целюлози ацетилфталат діетилфталат цукроза акація желатин тальк титану діоксид (Е 171) макрогол 6000 Опалюкс AS 26586 коричневий (цукроза заліза оксид червоний (Е 172) заліза оксид чорний (Е 172) метилпарагідроксибензоат (Е 218) пропілпарагідроксибензоат (Е 216)) гліцерин.

Лікарська форма

Таблетки вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:&nbsp

таблетки вкриті оболонкою правильної круглої форми коричневого кольору без запаху.

Фармакотерапевтична група

Препарати які застосовують при захворюваннях печінки ліпотропні речовини.

Гепатопротекторні препарати.

Код АТХ А05В А03.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Силімарин є рослинною активною складовою частиною препарату Карсил&nbsp отриманою з екстракту плодів рослини розторопші плямистої (Silybum marianum). Препарат карсил має гепатопротекторну та антиоксидантну дію. Карсил&nbsp гальмує проникнення токсинів у клітини печінки (показано на отруті блідої поганки) а також спричиняє фізико-хімічну стабілізацію клітинної мембрани гепатоцитів обмежує або попереджає втрату розчинних компонентів (у тому числі трансаміназ) клітин печінки.

Антиоксидантний ефект препарату Карсил&nbsp зумовлений взаємодією силібініну з вільними радикалами у печінці та перетворенням їх у менш токсичні сполуки. Тим самим переривається процес перекисного окислення ліпідів та не відбувається подальшого руйнування клітинних структур токсини знешкоджуються фізіологічним шляхом.

Силімарин стимулює синтез білків (структурних і функціональних) та фосфоліпідів в уражених клітинах печінки (нормалізуючи ліпідний обмін) стабілізує їх клітинні мембрани зв'язує вільні радикали (антиоксидантна дія) захищаючи таким чином клітини печінки від шкідливих впливів і сприяючи їх регенерації. Клінічна дія препарату Карсил&nbsp проявляється у покращенні загального стану пацієнтів із захворюваннями печінки зменшенні суб&rsquo єктивних скарг (таких як слабкість почуття тяжкості у правому підребер&rsquo ї втрата апетиту шкірний свербіж блювання).

Покращуються лабораторні показники: знижується активність трансаміназ гаммаглутамілтрансферази лужної фосфатази та рівень білірубіну у плазмі крові. Тривале застосування препарату Карсил&nbsp достовірно збільшує відсоток виживаності хворих які страждають на цироз печінки.

Фармакокінетика.

Після перорального застосування силімарин повільно та частково всмоктується із шлунково-кишкового тракту. Піддається кишково-печінковій циркуляції. Не кумулюється в організмі.

Період напіввиведення силімарину становить 3 години. Виводиться переважно з жовчю&nbsp у вигляді глюкуронідів і сульфатів.

Показання

Токсичні ураження печінки: для підтримуючого лікування у пацієнтів з хронічними запальними захворюваннями печінки або цирозом печінки.

Протипоказання

Гіперчутливість до діючої або до будь-якої з допоміжних речовин. Гострі отруєння різної етіології.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При одночасному застосуванні силімарину і пероральних контрацептивних засобів та&nbsp препаратів що застосовуються при естрогензамісному лікуванні лікуванні тамоксифеном&nbsp можливе зниження ефективності останніх.

За рахунок пригнічення системи цитохрому Р450 силімарин посилює дію антиалергічних лікарських засобів (фексофенадин) антикоагулянтів (клопідогрель варфарин).

Силімарин може підсилити ефекти таких лікарських засобів як діазепам алпрозолам кетоконазол ловастатин аторвастатин вінбластин за рахунок його інгібуючої дії на систему цитохрому Р450.

Рослинні продукти що містять силімарин широко використовуються в якості гепатопротекторів в онкологічній практиці одночасно із цитостатиками. Клінічні дослідження показують незначний ризик можливих фармакокінетичних взаємодій силімарину як інгібітора ізоферменту CYP3A4 і UGT1A1 та цитостатиків які є субстратами цих ферментів.

Особливості застосування

Лікування препаратом Карсил&nbsp при печінкових ураженнях буде ефективним при дотриманні дієти або утриманні наприклад від алкоголю.

У випадку розвитку жовтяниці необхідно проконсультуватися у лікаря для проведення корекції терапії.

Через можливий естрогенподібний ефект силімарину його слід застосовувати з обережністю пацієнтам з гормональними порушеннями (ендометріоз міома матки карцинома молочної залози яєчників і матки карцинома передміхурової залози). У таких випадках потрібна консультація пацієнта з лікарем.

Препарат карсил містить як допоміжну речовину пшеничний крохмаль. Пшеничний крохмаль може містити глютен але тільки у незначній кількості і тому вважається безпечним для пацієнтів з целіакією (глютенова ентеропатія).

До складу допоміжних речовин препарату карсил входить лактози моногідрат. Пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю галактози дефіцитом лактази Лаппа або глюкозо-галактозною мальабсорбцією&nbsp не слід приймати препарат карсил.

Лікарський засіб у складі оболонки містить цукрозу. Пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції або з дефіцитом сахарази-ізомальтази не слід приймати препарат карсил.

До складу оболонки таблетки входить метилпарагідроксибензоат (Е 218) і пропілпарагідроксибензоат (Е 216). Вони можуть спричинити алергічні реакції (можливо уповільненого типу).

Застосування у період вагітності або годування груддю

Дані щодо безпечності та ефективності застосування препарату карсил у період вагітності або годування груддю відсутні тому його не слід призначати в цей період.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Карсил &nbsp не впливає на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Пацієнтам з вестибулярними порушеннями необхідно з обережністю застосовувати препарат карсил при керуванні автотранспортом та роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Таблетки приймати внутрішньо цілими не розжовуючи запиваючи достатньою кількістю рідини.

Дорослі та діти віком від 12 років:

Карсил застосовувати перорально в легких і помірної тяжкості випадках &ndash 1-2 таблетки 3&nbsp рази на добу. При тяжких формах захворювання дозу можна подвоїти до 2-4 таблеток 3&nbsp рази на добу.

Курс лікування визначається індивідуально залежно від характеру і перебігу захворювання. Середня тривалість лікування &ndash 3 місяці.

Діти

Не рекомендується застосовувати препарат карсил дітям віком до 12 років.

Передозування

Немає повідомлень про випадки передозування.&nbsp При випадковому прийомі високої дози слід викликати блювання промити шлунок прийняти активоване вугілля та у разі необхідності застосовувати симптоматичне лікування призначене лікарем.

Побічні реакції

Лікарський препарат карсил володіє хорошою переносимістю. Рідко в окремих випадках і при індивідуальній підвищеній чутливості можна спостерігати наступні побічні дії.

З боку травної системи: діарея у результаті посиленої функції печінки і жовчного міхура нудота диспепсія блювання зменшення апетиту метеоризм печія.

З боку імунної системи:&nbsp алергічні реакції (можливо уповільненого типу) реакції гіперчутливості включаючи шкірні висипання свербіж анафілактичний шок.

З боку органів слуху і лабіринту:&nbsp посилення існуючих вестибулярних порушень.

З боку дихальної системи:&nbsp задишка.

З боку сечовивідної системи:&nbsp посилення діурезу.

З боку шкіри і шкірних придатків: посилення алопеції.

Побічні дії минущі і зникають після припинення прийому препарату карсил без вживання спеціальних заходів.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати карсил у недоступному для дітей місці. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 &deg С.

Упаковка

По 10 таблеток карсил у блістері з ПВХ плівки/алюмінієвої фольги по 8 блістерів у картонній пачці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

&nbsp

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Карсил 22,5 мг таблетки №80

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Карсил 22,5 мг таблетки №80

Обліковий номер : 416894

179.49  грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Sopharma (Болгария)

Виробник : Sopharma (Болгария)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2773/01/01

Назва російською : Карсил® таблетки, п/о, по 22,5 мг №80 (10х8)

Мiжнародна назва : Силімарин*

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Силимарин

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО