Детальніше

Ессенціале форте Н 300 мг капсули №30

Обліковий номер: 336452

221.4 грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник: Nattermann (Германия)

Назва російською: Эссенциале форте Н 300 мг капсулы №30

Форма выпуску: Капсулы

Температура зберiгання : +8 до +15

Опис

Інструкція Ессенціале Форте Н (Essentiale) 300 мг капсули

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина: &laquo Ессенціальні фосфоліпіди&raquo = EPL -субстанція (фосфоліпіди із соєвих бобів ((3-sn-фосфатидил)холін), які містять аll-rac-a-токоферол)

1 капсула містить &laquo Ессенціальні фосфоліпіди&raquo = EPL - субстанція

(фосфоліпіди із соєвих бобів ((3-sn-фосфатидил)холін), які містять аll-rac-a-токоферол) &ndash 300 мг

допоміжні речовини: жир твердий, олія соєвих бобів рафінована, олія рицинова гідрогенізована, етанол 96 %, етилванілін, 4-метоксіацетофенон, пуста капсула: желатин, вода очищена, титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172), натрію лаурилсульфат.

Лікарська форма

Ессенціале - Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості:

Ессенціале Форте Н - непрозорі, довгасті, тверді капсули кольору хакі з пастоподібним вмістом, схожим на мед.&nbsp Можна пріоресті за низькою ціною в нашій аптеці.

Фармакотерапевтична група

Препарати, що застосовуються при захворюваннях печінки, ліпотропні речовини. Код АТХ А05В А.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. При захворюваннях печінки мембрани гепатоцитів та їх органели завжди зазнають ушкоджень, що може призводити до зміни активності мембранозв&rsquo язаних ферментів та рецепторних систем, порушення метаболічної функції клітини та зниження інтенсивності регенерації печінки.

Фосфоліпіди, що містяться у препараті Ессенціале форте Н, за своєю хімічною структурою подібні до ендогенних фосфоліпідів, але мають набагато вищий вміст поліненасичених (есенціальних) жирних кислот. Ці високоенергетичні молекули вбудовуються переважно у структури клітинних мембран та полегшують відновлення ушкоджених тканин печінки. Оскільки цис-подвійні зв&rsquo язки цих полієнових кислот перешкоджають паралельному розташуванню вуглеводневих ланцюгів мембранних фосфоліпідів, щільність розташування фосфоліпідних структур зменшується, внаслідок чого швидкість надходження і виведення речовин зростає. Мембранозв&rsquo язані ферменти утворюють функціональні одиниці, які можуть посилювати їх активність та забезпечувати фізіологічне протікання основних метаболічних процесів.

Фосфоліпіди впливають на порушений ліпідний метаболізм шляхом регуляції метаболізму ліпопротеїнів, у результаті чого нейтральні жири та холестерин перетворюються на форми, придатні для транспортування, особливо завдяки збільшенню здатності ліпопротеїнів високої щільності (ЛПВЩ) приєднувати холестерин, та спрямовуються для подальшого окиснення. Під час виведення фосфоліпідів через жовчовивідні шляхи літогенний індекс знижується і відбувається стабілізація жовчі.

Фармакокінетика. При пероральному прийомі Ессенціале Форте Н більше 90 % препарату всмоктується в тонкому кишечнику. Основна кількість розщеплюється під дією фосфоліпази-А до 1-ацил-лізо-фосфатидилхоліну, 50 % якого відразу реацилюється в поліненасичений фосфатидилхолін ще під час всмоктування в тонкому кишечнику. Поліненасичений фосфатидилхолін потрапляє в кров через лімфатичні шляхи і далі, переважно у комплексі з ЛПВЩ, транспортується в печінку. Максимальний вміст фосфатидилхоліну у крові через 6&ndash 24 години після перорального прийому становить у середньому 20 %.

Період напіввиведення для холінового компонента становить 66 годин, для насичених жирних кислот &ndash 32 години. У ході досліджень кінетики в людському організмі менше 5 % кожного із введених ізотопів 3Н і 14С виводилося з фекаліями.

Показання

Неалкогольний стеатогепатит, алкогольний стеатогепатит, гострі і хронічні гепатити різної етіології, цироз печінки, перед- і післяопераційне лікування при хірургічному втручанні на печінці та жовчовивідних шляхах, псоріаз, радіаційний синдром.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів Ессенціале Форте Н.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Дані про несумісність або взаємодію Ессенціале форте Н з іншими лікарськими засобами відсутні.

Не можна виключати взаємодію Ессенціале форте Н, капсули по 300 мг, та антикоагулянтів. У зв&rsquo язку з цим, може виникнути необхідність коригування дози цього медичного препарату.

Особливості застосування

У рідкісних випадках&nbsp Ессенціале Форте Н може спричиняти важкі алергічні реакції, оскільки він містить соєву олію.

Ессенціале Форте Н&nbsp не заміняє відміни застосування речовин, які ушкоджують печінку (наприклад алкоголю).

Якщо у Вас є хронічний гепатит, підтримувальне лікування фосфоліпідами соєвих бобів є доцільним лише у тому випадку, якщо на фоні лікування Ессенціале Форте Н спостерігається покращення Вашого стану. Якщо симптоми посилюються або якщо з&rsquo являються інші симптоми незрозумілого походження, пацієнту слід проконсультуватися з лікарем.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Існує обмежена кількість даних клінічних досліджень щодо застосування&nbsp Ессенціале Форте Н вагітним.

Тому застосування препарату Ессенціале форте Н не рекомендується у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

При застосуванні Ессенціале форте Н швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не змінюється.

Спосіб застосування та дози

Початкова доза&nbsp Ессенціале Форте Н для дорослих і дітей віком від 12 років становить по 2 капсули 3 рази на добу, підтримуюча &ndash по 1 капсулі 3 рази на добу. Капсули застосовують під час прийому їжі, не розжовують, запивають невеликою кількістю води. Рекомендований курс лікування &ndash не менше 3 місяців.

Лікування псоріазу починають з прийому 2 капсул Ессенціале форте Н 3 рази на добу протягом 2 тижнів. Після цього рекомендовано 10 внутрішньовенних ін&rsquo єкцій по 5 мл з одночасним призначенням PUVA-терапії.

Після закінчення курсу ін&rsquo єкцій поновлюють прийом капсул&nbsp Ессенціале Форте Н і продовжують застосування препарату протягом 2 місяців.

Діти

Ессенціале Форте Н&nbsp призначений для застосування дітям віком від 12 років, маса тіла яких становить 43 кг і більше.

Передозування

На сьогодні жодного повідомлення про передозування Ессенціале Форте Н або виникнення інтоксикації при застосуванні капсул Ессенціале форте Н не надходило.

Побічні реакції

Частоту побічних ефектів Ессенціале Форте Н визначали за такими критеріями: дуже часто (&ge 1/10) часто (від &ge 1/100 до &lt 1/10) нечасто ( від &ge 1/1000 до &lt 1/100) рідко (від &ge 1/10 000 до &lt 1/1000) дуже рідко (&lt 1/10 000) частота невідома.

В окремих випадках прийом препарату Ессенціале форте Н може спричинити порушення з боку шлунково-кишкового тракту, включаючи дискомфорт у шлунку, пом&rsquo якшення випорожнення або діарею.

Дуже рідко можуть виникати алергічні реакції, у т.ч. екзантема та кропив&rsquo янка. Можливий свербіж шкіри (частота випадків невідома). Про появу будь-яких небажаних ефектів, не вказаних в інструкції для медичного застосування, слід повідомити лікаря.

У разі виникнення будь-якого з вищезгаданих побічних ефектів, особливо реакцій гіперчутливості, прийом препарату Ессенціале форте Н слід припинити. Пацієнт повинен звернутися до лікаря, який зможе визначити ступінь тяжкості реакції та призначити необхідне лікування.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати Ессенціале Форте Н у недоступному для дітей місці.

Зберігати Ессенціале Форте Н у сухому місці при температурі не вище 21 &deg С.

Упаковка

Капсули №30 (10&times 3): по 10 капсул у блістері, по 3 блістери у картонній коробці.

Капсули №100 (10&times 10): по 10 капсул у блістері, по 10 блістерів у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Ессенціале форте Н 300 мг капсули №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Ессенціале форте Н 300 мг капсули №30

Обліковий номер : 336452

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник : Nattermann (Германия)

Назва російською : Эссенциале форте Н 300 мг капсулы №30

Форма выпуску : Капсулы

Температура зберiгання : +8 до +15

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО