Детальніше

Кетонал 5% крем 30 г

Обліковий номер: 326432

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Sandoz Pharmaceuticals (Словения)

Виробник: Sandoz Pharmaceuticals (Словения)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/8325/07/01

Назва російською: Кетонал® крем 5 % по 30 г в тубах

Мiжнародна назва : Кетопрофен

Форма выпуску: Крем

Дiюча речовина : Кетопрофен

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Крем

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

КЕТОНАЛ&reg

(KETONAL)

Склад:

діюча речовина: кетопрофен

1 г крему містить кетопрофену 50 мг

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Крем.

Основні фізико-хімічні властивості: білого або майже білого кольору гомогенний крем.

Фармакотерапевтична група.

Нестероїдні протизапальні засоби для місцевого застосування. Код АТХ M02A А10.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Кетопрофен є нестероїдним протизапальним засобом (НПЗЗ) що чинить аналгезуючу та протизапальну дію. Кетопрофен гальмує активність циклооксигенази-1 та циклооксигенази-2 унаслідок чого зменшується синтез простагландинів що відіграють головну роль у патогенезі запалення та болю. Механізм протизапальної дії кетопрофену вивчений не повністю. Він зменшує кисневий метаболізм нейтрофілів та вивільнення лізосомальних ферментів гальмує міграцію макрофагів та проявляє антибрадикінінову активність. Властивості такого типу дозволяють скоротити другу фазу запальної реакції за рахунок зменшення міграції макрофагів та гранулоцитів у синовіальну оболонку та утворення клітинних фільтратів.

Фармакокінетика.

Кетопрофен метаболізується у печінці з утворенням конюгатів що повільно виводяться головним чином із сечею. Метаболізм кетопрофену не змінюється у пацієнтів літнього віку при вираженій нирковій недостатності або цирозі печінки.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Не рекомендується одночасне застосування інших лікарських засобів для місцевого застосування що містять кетопрофен або інші НПЗЗ оскільки це може посилювати їх дію так само як і спричинені ними побічні реакції.

Незважаючи на низький ступінь абсорбції кетопрофену через шкіру його одночасне застосування з високими дозами метотрексату не рекомендується через зниження екскреції метотрексату внаслідок чого значно підвищується токсичність метотрексату. Кетопрофен може незначною мірою гальмувати виведення метотрексату і солей літію та зменшувати ефект дії деяких діуретиків наприклад тіазидів і фуросеміду.

Оскільки концентрація препарату у плазмі крові вкрай низька прояви взаємодії з іншими препаратами (як і симптоми при системному застосуванні) можливі тільки при частому і тривалому застосуванні:

Рекомендується нагляд за пацієнтами які приймають кумарин.

Особливості застосування.

Препарат застосовувати тільки зовнішньо. Якщо пропущений час нанесення крему при черговому застосуванні препарату дозу не подвоювати.

Не застосовувати на ушкоджених ділянках шкіри (наприклад екзема акне інфекційний процес або відкриті рани).

Не слід застосовувати крем разом з іншими місцевими засобами на одних і тих же ділянках шкіри. Не слід перевищувати рекомендовану кількість крему та тривалість лікування оскільки з часом підвищується ризик розвитку контактного дерматиту та реакцій фотосенсибілізації.

Необхідно захищати від сонця (у тому числі від УФ-променів у солярії) ділянки шкіри на які нанесений препарат під час лікування та протягом 2 тижнів після його закінчення для зменшення будь-якого ризику фотосенсибілізації. Ділянки на яких застосовують крем необхідно захищати одягом від сонячного світла.

Слід негайно припинити застосування препарату при появі будь-яких реакцій з боку шкіри у тому числі шкірних реакцій після одночасного застосування із засобами що містять октокрилен (октокрилен входить до складу деяких косметичних і гігієнічних продуктів таких як шампуні гелі після гоління гелі для душу креми губні помади омолоджувальні креми засоби для зняття макіяжу лаки для волосся для затримки їх фотодеградації).

Необхідно старанно вимити руки після кожного нанесення крему. Якщо крем необхідно втирати у шкіру протягом тривалого часу слід застосовувати хірургічні рукавички.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування препарату протипоказано у ІІІ триместрі вагітності в І і ІІ триместрах застосування крему можливе тільки за призначенням лікаря у разі коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. Усі інгібітори синтезу простагландинів у тому числі кетопрофен спричиняють токсичне ураження кардіопульмональної системи та нирок плода.

Наприкінці вагітності як у матері так і у дитини може подовжитися час кровотечі.

Годування груддю необхідно припинити на період лікування кетопрофеном.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Дані відсутні.

Спосіб застосування та дози.

Для зовнішнього застосування.

Крем слід нанести на шкіру ураженої ділянки тонким шаром 2 рази на добу та обережно втерти. Кількість крему залежить від розміру ураженої ділянки. Препарат слід застосовувати як правило не більше 10 діб. Крем можна застосовувати у комбінації з іншими лікарськими формами (капсули таблетки супозиторії). Загальна максимальна добова доза не повинна перевищувати 200 мг кетопрофену незалежно від застосованої лікарської форми.

Застосовувати стягувальні та герметичні повязки не рекомендується. Після застосування препарату слід вимити руки крім випадків аплікації крему саме на руки.

Діти.

Даних немає тому препарат не слід призначати даній категорії пацієнтів.

Передозування.

Симптоми: подразнення еритема свербіж або посилення проявів інших побічних реакцій.

Оскільки рівень кетопрофену що проникає через шкіру у плазмі крові низький то передозування малоймовірне. Розвиток системних побічних реакцій можливий при застосуванні препарату тривалий час у високих дозах або на великі ділянки шкіри. Якщо нанесено забагато крему на шкіру її слід промити водою.

При випадковому застосуванні кетопрофену внутрішньо препарат може спричинити сонливість запаморочення нудоту блювання біль в епігастральній ділянці. Ці симптоми зазвичай минають після відповідного симптоматичного лікування. Високі дози кетопрофену при системному застосуванні можуть спричинити брадипное кому конвульсії шлунково-кишкові кровотечі гостру ниркову недостатність і підвищення або зниження артеріального тиску.

Лікування:

Побічні реакції.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості анафілактичні реакції включаючи ангіоневротичний набряк та анафілаксія відзначені при системному і місцевому застосуванні кетопрофену бронхоспазм напади бронхіальної астми.

З боку шкіри і підшкірної клітковини:

З боку травного тракту: печія пептична виразка шлунково-кишкові кровотечі нудота блювання діарея або запори (при тривалому застосуванні).

З боку сечовидільної системи: описаний випадок погіршення функції нирок у пацієнта з хронічною нирковою недостатністю після місцевого застосування кетопрофену. У поодиноких випадках виникає інтерстиціальний нефрит.

Кетопрофен може спричинити напади бронхіальної астми у хворих із гіперчутливістю до ацетилсаліцилової кислоти або до її похідних.

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 30 г крему в тубі по 1 тубі у картонній коробці.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

Салютас Фарма ГмбХ Німеччина/Salutas Pharma GmbH Germany.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Кетонал 5% крем 30 г

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Кетонал 5% крем 30 г

Обліковий номер : 326432

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Sandoz Pharmaceuticals (Словения)

Виробник : Sandoz Pharmaceuticals (Словения)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/8325/07/01

Назва російською : Кетонал® крем 5 % по 30 г в тубах

Мiжнародна назва : Кетопрофен

Форма выпуску : Крем

Дiюча речовина : Кетопрофен

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Крем

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО