Детальніше

  • -17%
Солпадеїн Актив таблетки №12

Обліковий номер: 456441

72.9 грн.

88.00 грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

GlaxoSmithKline

Виробник: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення: UA/12392/01/01

Мiжнародна назва: Парацетамол+кофеїн*

Форма выпуску: Таблетки

Температура зберiгання: Не вище +25

Опис

Коли Ви страждаєте від болю Солпадеїн актив застосування допоможе послабити цей неприємний симптом в незалежності від його локалізації. Зверніть увагу не тільки на вартість Солпадеїн актив але і на беззаперечні переваги лікувального засобу: швидкість дії яскраво виражений знеболюючий ефект а також його універсальність.

СОЛПАДЕЇН АКТИВ (SOLPADEINE ACTIVE) інструкція для застосування

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить 500 мг парацетамолу та 65 мг кофеїну

допоміжні речовини: крохмаль прежелатинізований крохмаль кукурудзяний повідон калію сорбат тальк кислота стеаринова натрію кроскармелоза гіпромелоза гліцерол триацетат.

Лікарська форма.

Основні фізико-хімічні властивості:

білі таблетки капсулоподібної форми вкриті оболонкою з плоскими краями з тисненням у вигляді трикутного логотипу та символа + з одного боку і без тиснення з іншого боку.

Фармакотерапевтична група.

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол комбінації без психолептиків.

Код АТX N02B E51.

Фармакологічні властивості.

Парацетамол є аналгетиком-антипіретиком. Ефект базується на інгібуванні синтезу простагландинів у ЦНС. Кофеїн збільшує ефективність аналгезії завдяки збуджувальному впливу на ЦНС що може усувати депресію яка часто супроводжує біль.

Клінічні характеристики.

Показання.

Препарат чинить помірну болезаспокійливу та жарознижувальну дію. Показаннями для застосування є головний біль включаючи мігрень зубний біль невралгії ревматичний біль періодичні болі у жінок для полегшення симптомів застуди та грипу болю у горлі.

Протипоказання.

Гіперчутливість до парацетамолу кофеїну або до будь-якого іншого компонента препарату в анамнезі тяжкі порушення печінки і/або нирок вроджена гіпербілірубінемія дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази алкоголізм захворювання крові виражена анемія лейкопенія стани підвищеного збудження порушення сну епілепсія виражене підвищення артеріального тиску органічні захворювання серцево-судинної системи у тому числі тяжкий атеросклероз тяжка гіпертонічна хвороба декомпенсована серцева недостатність гострий інфаркт міокарда пароксизмальна тахікардія гіпертиреоз гострий панкреатит тяжкі форми цукрового діабету глаукома вік понад 60 років.

Не застосовувати разом з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО.

Протипоказано пацієнтам які приймають трициклічні антидепресанти або бета- блокатори.

Особливі заходи безпеки.

Необхідно порадитися з лікарем стосовно можливості застосування препарату пацієнтам з порушеннями функції нирок і печінки. Перед застосуванням препарату необхідно порадитися з лікарем якщо ви застосовуєте варфарин чи подібні препарати які мають антикоагулянтний ефект. Ризик передозування найбільший у пацієнтів із нециротичним алкогольним захворюванням печінки. Препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти.

Під час лікування препаратом не рекомендується вживати надмірну кількість напоїв що містять кофеїн (таких як кава чай). Це може призвести до проблеми зі сном тремору неприємного відчуття за грудниною через серцебиття.

Не перевищувати зазначених доз.

Не приймати препарат з іншими засобами що містять парацетамол.

Якщо симптоми не зникають необхідно звернутися до лікаря.

Якщо головний біль стає постійним слід звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися при застосуванні метоклопраміду та домперидону і зменшуватися при застосуванні холестираміну. Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів із підвищенням ризику кровотечі може посилитися внаслідок тривалого регулярного застосування парацетамолу. Прийом разових доз не виявляє значного ефекту. Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу. Антисудомні препарати (включаючи фенітоїн барбітурати карбамазепін) які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. При одночасному застосуванні парацетамолу із гепатотоксичними засобами збільшується токсичний вплив препаратів на печінку. Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. Парацетамол знижує ефективність діуретиків.

Не застосовувати одночасно з алкоголем.

Одночасне застосування кофеїну з інгібіторами МАО може спричинити небезпечний підйом артеріального тиску. Кофеїн посилює ефект (покращує біодоступність) аналгетиків-антипіретиків потенціює ефекти похідних ксантину альфа- та бета-адреноміметиків психостимулюючих засобів.

Циметидин гормональні контрацептиви ізоніазид посилюють дію кофеїну.

Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Парацетамол і кофеїн проникають у грудне молоко. Не рекомендується застосовувати препарат у період годування груддю. Кофеїн може виявляти стимулюючий вплив на немовлят у період годування груддю але значної токсичності не спостерігалось.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Немає істотного впливу.

Спосіб застосування та дози.

Препарат призначений для перорального застосування.

Дорослим та дітям від 12 років: по 1-2 таблетки 4 рази на день. Не приймати більше 8 таблеток (4000 мг/520 мг парацетамол/кофеїн) протягом 24 годин. Інтервал між прийомами не менше ніж 4 години. Не перевищувати рекомендовану дозу.

Не приймати разом з іншими лікарськими засобами що містять парацетамол. Тривалість лікування визначає лікар.

Діти.

Препарат не рекомендується дітям віком до 12 років.

Передозування.

Ураження печінки можливе у дорослих які прийняли 10 г і більше парацетамолу та у дітей що прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном фенобарбітоном фенітоїном примідоном рифампіцином звіробоєм чи іншими лікарськими засобами що індукують ферменти печінки регулярний прийом надмірних кількостей етанолу глутатіонова кахексія (розлади травлення муковісцидоз ВІЛ-інфекція голод кахексія)) прийом 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.

Симптоми передозування у перші 24 години: блідість нудота блювання анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати в енцефалопатію крововиливи гіпоглікемію кому та мати летальний наслідок. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем гематурією протеїнурією і розвинутись навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначались також серцева аритмія та панкреатит.

При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Пацієнта слід негайно доставити у лікарню навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування. Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням або можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження органів. Слід розглянути лікування активованим вугіллям якщо надмірну дозу парацетамолу було прийнято у межах 1 години. Концентрація парацетамолу в плазмі крові повинна вимірюватися через 4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації не є достовірними). Лікування N-ацетилцистеїном можна застосувати протягом 24 годин після прийому парацетамолу але максимальний захисний ефект отримують при його застосуванні протягом 8 годин після прийому. Ефективність антидоту різко знижується після цього часу. При необхідності пацієнту внутрішньовенно вводять N-ацетилцистеїн згідно з рекомендованим дозуванням. При відсутності блювання можна застосувати метіонін перорально як відповідну альтернативу у віддалених районах поза лікарнею.

Побічні реакції.

з боку системи травлення: нудота блювання печія біль в епігастрії

з боку ендокринної системи: гіпоглікемія аж до гіпоглікемічної коми

з боку системи крові та лімфатичної системи: тромбоцитопенія агранулоцитоз анемія сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз задишка болі в серці) гемолітична анемія синці чи кровотечі

з боку серцево-судинної системи: тахікардія аритмія підвищення артеріального тиску прискорене серцебиття

з боку центральної нервової системи: безсоння неспокій запаморочення

з боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів чутливих до ацетилсаліцилової кислоти та до інших нестероїдних протизапальних засобів

з боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки підвищення активності печінкових ферментів як правило без розвитку жовтяниці гепатонекроз (дозозалежний ефект).

Одночасний прийом препарату в рекомендованих дозах з продуктами що містять кофеїн може посилити побічні ефекти зумовлені кофеїном такі як запаморочення підвищена збудливість безсоння неспокій тривога роздратованість головний біль порушення з боку шлунково-кишкового тракту і прискорене серцебиття.

Термін придатності.

Умови зберігання.

Упаковка.

По 12 таблеток вкритих оболонкою у блістері по 1 блістеру в картонній коробці.

Категорія відпуску.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Солпадеїн Актив таблетки №12

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Солпадеїн Актив таблетки №12

Обліковий номер: 456441

88.00 грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
GlaxoSmithKline

Виробник: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення: UA/12392/01/01

Мiжнародна назва: Парацетамол+кофеїн*

Форма выпуску: Таблетки

Температура зберiгання: Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО