Детальніше

Бетак 20 мг таблетки №30

Обліковий номер: 331033

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Medochemie (Кипр)

Виробник: Medochemie (Кипр)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7563/01/01

Назва російською: Бетак таблетки, п/плен. обол., по 20 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Бетаксолол

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Бетаксолол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

БЕТАК

(BETAC)

Склад:

бетаксолол

1 таблетка містить бетаксололу гідрохлориду 10 мг або 20 мг

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки по 10 мг - круглі двоопуклі таблетки білого або майже білого кольору вкриті плівковою оболонкою діаметром ядра приблизно 7 0 мм

таблетки по 20 мг - круглі двоопуклі таблетки білого або майже білого кольору з розділяючою борозенкою діаметром приблизно 9 5 мм вкриті плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Селективні блокатори бета-адренорецепторів.

Код АТХ С07А В05.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Бетаксолол характеризується трьома фармакологічними властивостями:

- відсутністю часткової агоністичної активності (тобто не проявляє власної симпатоміметичної активності)

- слабким мембраностабілізуючим ефектом (подібно до хінідину або до місцевих анестетиків) у концентраціях які перевищують рекомендовані терапевтичні дози.

Фармакокінетика.

Абсорбція.

Метаболізм.

Виділення. Період напіввиведення бетаксололу з організму становить 15-20 годин.

Клінічні характеристики.

Показання.

Профілактика нападів стенокардії напруження.

Протипоказання.

Серцева недостатність яка не контролюється лікуванням.

Кардіогенний шок.

Атріовентрикулярна блокада II та III ступеня у хворих які не мають водія ритму.

Стенокардія Принцметала (протипоказана монотерапія препаратом при ізольованій/типовій формі цього захворювання).

Дисфункція синусового вузла (включаючи синоатріальну блокаду).

Тяжкі форми синдрому Рейно та інших порушень периферичного кровообігу.

Нелікована феохромоцитома.

Артеріальна гіпотензія.

Гіперчутливість до бетаксололу.

Анафілактичні реакції в анамнезі.

Метаболічний ацидоз.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Брадикардія може бути зумовлена цілим рядом лікарських засобів: бета-адреноблокаторами антиаритмічними препаратами класу Іа (хінідин дизопірамід) класу ІІІ (аміодарон і соталол) класу IY (дилтіазем і верапаміл) а також глікозидами наперстянки клонідином гуафанцином мефлохіном і інгібіторами холінестерази які застосовують для лікування хвороби Альцгеймера.

Протипоказано одночасне застосування препарату Бетак з зазначеними нижче препаратами.

Флоктафенін. У разі шоку або артеріальної гіпотензії зумовленої флоктафеніном бета-адреноблокатори спричиняють зниження компенсаторних серцево-судинних реакцій.

Сультоприд. Порушення автоматизму серця (надмірна брадикардія) зумовлена адитивним ефектом зменшення частоти скорочень.

Блокатори кальцієвих каналів (бепридил дилтіазем і верапаміл).

Аміодарон. Порушення скоротливості автоматизму та провідності (пригнічення симпатичних компенсаторних механізмів).

Інгаляційні анестетики які містять галоген. Бета-адреноблокатори спричиняють зниження серцево-судинних компенсаторних реакцій (під час операції пригнічення бета-адренорецепторів можна усунути за допомогою бета-стимуляторів). Як правило терапію бета-блокаторами не слід припиняти а різкої відміни препарату слід уникати у будь-якому випадку. Необхідно повідомити анестезіолога про лікування що проводиться.

Пропафенон.

Баклофен. Посилення антигіпертензивної дії. Потрібен контроль артеріального тиску та коригування дози антигіпертензивного засобу.

Інсулін і антидіабетичні сульфонаміди.

Інгібітори холінестерази (амбеноміум донепезил галантамін неостигмін піридостигмін ривастигмін такрин).

Антигіпертензивні засоби центральної дії (клонідин апраклонідин альфа-метилдопа гуанфанцин моксонідин рилменідин). Значне підвищення артеріального тиску при різкій відміні антигіпертензивного препарату центральної дії. Необхідно уникати раптової відміни антигіпертензивного засобу та проводити клінічний контроль.

Лідокаїн (внутрішньовенно).

Комбінації які потребують особливої уваги.

Нестероїдні протизапальні препарати (системної дії) у тому числі селективні інгібітори ЦОГ-2. Зниження гіпотензивного ефекту (пригнічення вазодилатуючих простагландинів нестероїдними протизапальними препаратами і затримка рідини та натрію піразолоновими похідними).

Блокатори кальцієвих каналів (дигідропіридини). Артеріальна гіпотензія недостатність кровообігу у хворих із латентною або неконтрольованою серцевою недостатністю. Лікування бета-адреноблокаторами може мінімізувати рефлекторні симпатичні механізми які запускаються при надмірних гемодинамічних реакціях.

Антидепресанти споріднені з іміпраміном нейролептики. Посилення гіпотензивного ефекту та ризик ортостатичної гіпотензії (адитивна дія).

Мефлохін. Ризик брадикардії (адитивна дія відносно розвитку брадикардії).

Дипіридамол (внутрішньовенно). Посилення антигіпертензивного ефекту.

Альфа-блокатори які застосовуються в урології (альфузозин доксазозин празозин тамсулозин теразозин). Посилення антигіпертензивного ефекту. Підвищений ризик ортостатичної гіпотензії.

Аміфостин. Посилення антигіпертензивного ефекту.

Серцеві глікозиди. Комбінація яка може подовжувати час атріовентрикулярної провідності та спричиняти брадикардію.

Фінголімод.

Йодовмісні контрасні речовини. У випадку виникнення шоку або артеріальної гіпотензії на введення водовмісних контрасних речовин бета-блокатори спричиняють зниження серцево-судинних компенсаторних реакцій.

Коли можливо лікування бета-блокаторами треба зупинити перед проведенням радіографічного дослідження. Якщо застосування є необхідним лікар повинен мати можливості проведення інтенсивної терапії.

Кортикостероїди та тетракозактид. Зниження антигіпертензивного ефекту (затримка води та натрію в комбінації з кортикостероїдами).

Запобіжні заходи при застосуванні. Відміна препарату.

Бронхіальна астма та хронічне обструктивне захворювання легень.

2-адреноміметики).

Серцева недостатність. Для лікування хворих із нерефрактерною серцевою недостатністю Бетак при необхідності можна застосовувати під ретельним медичним наглядом у низьких дозах які поступово підвищуються.

Брадикардія. Дозу необхідно зменшити якщо частота серцевих скорочень у стані спокою нижче за 50-55 ударів за хвилину та у хворого є клінічні прояви брадикардії.

Атріовентрикулярна блокада І ступеня. Враховуючи негативний дромотропний ефект бета-блокаторів Бетак з обережністю слід призначати пацієнтам із атріовентрикулярною блокадою І ступеня.

Стенокардія Принцметала. Кількість і тривалість нападів стенокардії можуть збільшитися при застосуванні бета-блокаторів у хворих на стенокардію Принцметала. Застосування препарату можливе при захворюванні помірного ступеня тяжкості та за умови що лікування проводити одночасно із застосуванням судинорозширювальних засобів.

Порушення периферичного кровообігу. Бета-адреноблокатори можуть призводити до погіршення стану хворих із порушеннями периферичного кровообігу (хвороба Рейно або синдром Рейно артеріїт або хронічні облітеруючі захворювання артерій нижніх кінцівок). У таких випадках рекомендується застосовувати кардіоселективний бета-блокатор із наявністю властивостей часткового агоністу бета-рецепторів призначати його слід з обережністю.

Феохромоцитома. При застосуванні бета-адреноблокаторів для лікування артеріальної гіпертензії спричиненої феохромоцитомою потрібний ретельний моніторинг артеріального тиску.

Хворі літнього віку.

Хворі з нирковою недостатністю.

Хворі на цукровий діабет.

Псоріаз.

Алергічні реакції.

Загальна анестезія. Бета-блокатори спричиняють ослаблення рефлекторної тахікардії та збільшують ризик артеріальної гіпотензії. Продовження лікування бета-блокаторами знижує ризик розвитку аритмії міокардіальної ішемії та гіпертонічних кризів. Необхідно повідомити анестезіолога про те що хворий проходить лікування бета-блокатором.

Терапія бета-адреноблокаторами не повинна припинятися:

-

-

Офтальмологія. Блокада бета-адренорецепторів зумовлює зниження внутрішньоочного тиску та може призводити до зміни результатів скринінгового дослідження на глаукому. Офтальмолог має бути інформований про те що пацієнт приймає бетаксолол. За пацієнтами які отримують бета-блокатори і системно й у вигляді очних крапель необхідно встановити нагляд враховуючи можливий адитивний ефект цих препаратів.

Тиреотоксикоз. Бета-блокатори маскують серцево-судинні симптоми тиреотоксикозу.

Спортсмени.

Препарат містить лактозу тому його протипоказано застосовувати пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність.

Тератогенний аспект. Дотепер немає повідомлень про тератогенні ефекти у людей.

Неонатальний аспект.

Годування груддю.

Бета-адреноблокатори проникають у грудне молоко. Годування груддю у період лікування препаратом Бетак слід припинити оскільки ризик розвитку гіпоглікемії або брадикардії у новонароджених не досліджували.

Дозування для хворих із нирковою недостатністю. У хворих із нирковою недостатністю кліренс бетаксололу зменшується зі зниженням функцій нирок.

20 мл/хв корекція дози не потрібна. Однак рекомендується проводити клінічне спостереження починаючи з 1-го тижня лікування до досягнення рівноважних рівнів препарату у крові (у середньому 4 доби).

Для хворих із тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну 20 мл/хв) рекомендована початкова доза становить 10 мг на добу (незалежно від частоти та розкладу процедур діалізу у хворих яким проводиться гемодіаліз).

Для хворих із печінковою недостатністю немає необхідності коригувати дозу однак на початку терапії бажане клінічне спостереження.

Діти. Безпека та ефективність застосування препарату дітям не встановлені тому застосовування його цій категорії пацієнтів протипоказане.

Передозування.

Симптоми передозування препарату: брадикардія або надмірне зниження артеріального тиску.

При брадикардії або надмірному зниженні артеріального тиску необхідно ввести

-1-2 мг атропіну внутрішньовенно

-1 мг глюкагону (введення препарату повторювати при необхідності)

-

При серцевій декомпенсації у новонароджених матері яких у період вагітності застосовували бета-адреноблокатори:

-глюкагон у дозі 0 3 мг/кг маси тіла

-госпіталізація у відділення інтенсивної терапії

-ізопреналін і добутамін: зазвичай у досить високих дозах і тривалий час під наглядом спеціаліста.

Побічні реакції.

Розлади з боку шкіри та підшкірної клітковини

Розлади з боку нервової системи

: відчуття сухості в очах порушення гостроти зору.

Психічні розлади

: шлунково-кишкові розлади (біль у животі діарея нудота та блювання.)

Метаболічні та нутритивні розлади: гіпоглікемія гіперглікемія брадикардія (можливо тяжка) уповільнення атріовентрикулярної провідності або посилення існуючої атріовентрикулярної блокади серцева недостатність зниження артеріального тиску.

: похолодання кінцівок синдром Рейно погіршення переміжної кульгавості.

: бронхоспазм диспное.

: імпотенція.

Лабораторні показники.

Несумісність. Невідома.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. Зберігати при

Упаковка. По 10 таблеток по 10 мг 20 мг у блістері. По 3 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Медокемі ЛТД (Центральний Завод) / Medochemie LTD (Central Factory).

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

1-10 вул. Константинуполес Лімассол 3011 Кіпр /

1-10 Constantinoupoleos Street Limassol 3011 Cyprus.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Бетак 20 мг таблетки №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Бетак 20 мг таблетки №30

Обліковий номер : 331033

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Medochemie (Кипр)

Виробник : Medochemie (Кипр)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7563/01/01

Назва російською : Бетак таблетки, п/плен. обол., по 20 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Бетаксолол

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Бетаксолол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО