Детальніше

Вератард 180 мг капсули №30

Обліковий номер: 347401

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Борщаговский ХФЗ ЗАО НПЦ (Украина, Киев)

Виробник: Борщаговский ХФЗ ЗАО НПЦ (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3845/01/01

Назва російською: Вератард 180 капсулы прол./д. по 180 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Верапаміл

Форма выпуску: Капсулы

Дiюча речовина : Верапамил

Фрамацевтична форма : Капсули пролонгованої дії

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ВЕРАТАРД 180

(VERATARD 180)

Склад:

верапамілу гідрохлорид

1 капсула містить верапамілу гідрохлориду 180 мг у вигляді пелет з пролонгованим вивільненням

допоміжні речовини у складі пелет: цукор сферичний шелак повідон тальк

капсула тверда желатинова № 1: желатин.

Лікарська форма. Капсули пролонгованої дії.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді капсули з кришечкою жовтого кольору і прозорим безбарвним корпусом які містять пелети білого з жовтим або білого з кремовим відтінком кольору.

Фармакотерапевтична група. Селективні антагоністи кальцію з переважною дією на серце. Код АТX C08D A01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Верапаміл належить до похідних фенілалкіламінів. Селективний блокатор кальцієвих каналів. Препарат чинить антигіпертензивні антиангінальні антиішемічні та антиаритмічні властивості. Механізм фармакологічної дії препарату полягає у блокаді Са2+-каналів і пригніченні трансмембранного переміщення іонів Са2+

Фармакокінетика.

Клінічні характеристики.

Показання.

Артеріальна гіпертензія.

Ішемічна хвороба серця включаючи стабільну стенокардію напруження нестабільну стенокардію (прогресуюча стенокардія стенокардія спокою) вазоспастичну стенокардію (варіантна стенокардія стенокардія Принцметала) постінфарктну стенокардію у пацієнтів без серцевої недостатності якщо не показані b-адреноблокатори.

Аритмії: пароксизмальна надшлуночкова тахікардія тріпотіння/мерехтіння передсердь зі швидкою атріовентрикулярною провідністю (за винятком синдрому Вольфа-Паркінсона-Уайта (WPW)).

Протипоказання.

Гіперчутливість до верапамілу або до будь-яких інших компонентів препарату.

Кардіогенний шок.

Атріовентрикулярна блокада II або III ступеня (крім пацієнтів з функціонуючим штучним водієм ритму).

Синдром слабкості синусового вузла (за винятком пацієнтів зі штучним водієм ритму).

Серцева недостатність зі зниженням фракції викиду менше 35 % та/або тиском у легеневій артерії вище 20 мм рт. ст. (якщо тільки вторинна надшлуночкова тахікардія не піддається впливу терапії верапамілом).

Одночасне застосовування блокаторів b-адренорецепторів для внутрішньовенного введення (за винятком інтенсивної терапії).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Дослідження метаболізму верапамілу гідрохлориду in vitro показали що він метаболізується цитохромом Р450 CYP3A4 CYP1A2 CYP2C8 CYP2C9 та CYP2С18. Верапаміл є інгібітором ферментів CYP3A4 та Р-глікопротеїнів (Р-gp). Повідомлялося про клінічно важливі взаємодії з інгібіторами CYP3A4 що супроводжувалися підвищенням рівня верапамілу у плазмі крові тоді як індуктори CYP3A4 спричиняли зниження плазмових рівнів верапамілу гідрохлориду тому необхідно проводити моніторинг щодо взаємодії з іншими лікарськими засобами.

Празозин: підвищення Сmax

Теразозин: підвищення AUC (~ 24 %) та Сmax (~ 25 %) теразозину. Адитивний гіпотензивний ефект.

Хінідин:

Флекаїнідин:

Теофілін:

Карбамазепін: підвищення AUC карбамазепіну (~ 46 %) у пацієнтів з рефрактерною парціальною епілепсією підвищення рівнів карбамазепіну що може спричинити побічні ефекти карбамазепіну такі як диплопія головний біль атаксія або запаморочення.

Фенітоїн: зниження концентрації верапамілу у плазмі крові.

Іміпрамін: збільшення AUC (~ 15 %) іміпраміну без впливу на активний метаболіт дезипрамін.

Глібурид: підвищення Сmax

Колхіцин: збільшення AUC (приблизно у 2 рази) та Смах (приблизно у 1 3 раза) колхіцину. Рекомендується зменшити дозу колхіцину (див. інструкцію для медичного застосування колхіцину).

Кларитроміцин еритроміцин телітроміцин: можливе підвищення рівнів верапамілу.

Рифампіцин: max

Доксорубіцин: при одночасному застосуванні доксорубіцину та верапамілу (перорально) підвищується AUC (~ 104 %) та Сmax (~ 61 %) доксорубіцину у плазмі крові у пацієнтів з дрібноклітинним раком легенів.

Фенобарбітал: може знизити концентрацію верапамілу в плазмі крові.

Буспірон:max буспірону у 3 4 раза.

Мідазолам: збільшення AUC мідазоламу у 3 рази та Смах

Метопролол:max

Пропранолол:max

Дигоксин: у здорових добровольців збільшення Сmax 12hss

Дигітоксин:

Циметидин:

Циклоспорин: збільшення AUC Сmax СSS

Еверолімус: збільшення AUC еверолімусу (приблизно у 3 5 раза) та Сmax (приблизно у 2 3 раза). Збільшення Ctrough верапамілу (приблизно у 2 3 раза). Може бути необхідним точне визначення концентрації та дози еверолімусу.

Сиролімус: збільшення AUC (приблизно у 2 2 раза) сиролімусу збільшення AUC (приблизно у 1 5 раза) S-верапамілу. Може бути потрібним визначення концентрацій та корекція дози сиролімусу.

Такролімус: можливе збільшення рівня цього препарату у плазмі крові.

Гіполіпідемічні засоби (інгібітори ГМГ-КоА-редуктази (статини)): лікування інгібіторами ГМГ-КоА-редуктази (симвастатин аторвастатин ловастатин) пацієнтам які приймають верапаміл слід розпочинати з найнижчих можливих доз та поступово їх збільшувати. Якщо пацієнту який вже приймає верапаміл необхідне призначення інгібітору ГМГ-КоА-редуктази слід врахувати необхідне зниження дози статинів і підібрати дозування відповідно до концентрації холестерину у плазмі крові.

Аторвастатин: можливе підвищення рівня аторвастатину. Аторвастатин збільшує AUC верапамілу ~ на 43 %.

Ловастатин: можливе підвищення рівня ловастатину. Збільшення AUC (~ 63 %) і Сmax (~ 32 %) верапамілу.

Симвастатин: збільшення AUC симвастатину приблизно у 2 6 раза Сmax

Флувастатин правастатин та розувастатин не метаболізуються цитохромом CYP3A4 та мають меншу імовірність взаємодії з верапамілом.

Алмотриптан:max

Сульфінпіразон: можливе зниження концентрації верапамілу в плазмі крові. Може спостерігатися зниження гіпотензивного ефекту.

Грейпфрутовий сік: збільшується AUC R-верапамілу (~ 49 %) та S-верапамілу (~ 37 %) збільшується Сmax R-верапамілу (~ 75 %) та S-верапамілу (~ 51 %) без зміни періоду напіввиведення та ниркового кліренсу. Слід уникати вживання грейпфрутового соку з верапамілом.

Звіробій продірявлений: зменшується AUC R-верапамілу (~ 78 %) та S-верапамілу (~ 80 %) з відповідним зниженням Сmax.

Інші взаємодії

Противірусні (ВІЛ) засоби: через здатність деяких противірусних засобів таких як ритонавір пригнічувати метаболізм плазмові концентрації верапамілу можуть зростати. Призначати з обережністю тому що може виникнути необхідність у зниженні дози верапамілу.

Літій: повідомлялося про підвищену нейротоксичність літію при одночасному застосуванні верапамілу гідрохлориду та літію без або з підвищенням рівнів літію у плазмі крові. Однак у пацієнтів які постійно отримували однакову дозу літію перорально додавання верапамілу гідрохлориду призводило до зниження рівнів літію у плазмі крові. Пацієнти які отримують обидва лікарські засоби повинні перебувати під ретельним наглядом.

Ацетилсаліцилова кислота: підвищена можливість кровотечі.

Етанол (алкоголь): підвищення рівня етанолу у плазмі крові.

Антигіпертензивні засоби діуретики вазодилататори: посилення гіпотензивного ефекту.

Пероральні протизаплідні препарати гідантоїн саліцилати сульфаніламіди та похідні сульфонілсечовини:

Солі кальцію та вітамін D:

Рентгеноконтрастні засоби:

Особливості застосування.

Гострий інфаркт міокарда. Препарат слід застосовувати з обережністю пацієнтам з гострим інфарктом міокарда ускладненим брадикардією вираженою артеріальною гіпотензією або дисфункцією лівого шлуночка.

Серцева блокада/атріовентрикулярна блокада І ступеня/брадикардія/асистолія. Верапамілу гідрохлорид впливає на атріовентрикулярний та синоатріальний вузли та пролонгує час атріовентрикулярної провідності. Застосовувати з обережністю оскільки розвиток атріовентрикулярної блокади ІІ або ІІІ ступеня (що є протипоказанням) або однопучкової двопучкової або трипучкової блокади ніжки Гіса потребує відміни верапамілу гідрохлориду та призначення відповідної терапії в разі потреби.

Антиаритмічні засоби b-адреноблокатори. Взаємне посилення кардіоваскулярної дії (підвищення ступеня атріовентрикулярної блокади значне зниження частоти серцевих скорочень поява серцевої недостатності значне зниження артеріального тиску). Асимптоматична брадикардія (36 уд/хв) з блукаючим водієм ритму передсердя спостерігалася у пацієнтів які отримували супутню терапію очними краплями з тимололом (b-адреноблокатор) на тлі лікування верапамілу гідрохлоридом.

Дигоксин.

Серцева недостатність. Перед початком лікування верапамілом необхідно компенсувати серцеву недостатність у пацієнтів із фракцією викиду більше 35 % та адекватно контролювати їх стан протягом усього періоду лікування.

Ниркова недостатність. Хоча дані підтверджених порівняльних досліджень показали що ниркова недостатність не впливає на фармакокінетику верапамілу у пацієнтів із термінальною стадією ниркової недостатності було кілька повідомлень які свідчать про те що пацієнтам із нирковою недостатністю слід застосовувати верапаміл з обережністю та під ретельним наглядом. Верапаміл не виводиться за допомогою гемодіалізу.

Печінкова недостатність. Пацієнтам з порушенням функції печінки (рекомендується зменшити дозу до 30 % від звичайної добової) залежно від ступеня тяжкості дія верапамілу гідрохлориду посилюється та подовжується через уповільнення розпаду лікарського засобу тому дозування слід встановлювати з особливою обережністю.

Препарат містить цукор сферичний тому його слід з обережністю застосовувати пацієнтам хворим на цукровий діабет.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Чіткі та добре вивчені дані застосування препарату вагітним жінкам відсутні. Тому препарат слід застосовувати у період вагітності тільки у разі нагальної потреби.

Верапаміл проникає через плаценту та визначається у пуповинній крові.

Зважаючи на ризик появи серйозних побічних реакцій у новонароджених які знаходяться на грудному годуванні верапаміл у період годування груддю можна застосовувати тільки у разі нагальної потреби для матері.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Через антигіпертензивний ефект верапамілу гідрохлориду залежно від індивідуальної реакції здатність керувати транспортними засобами іншими механізмами або працювати у небезпечних умовах може бути порушена. Особливо це стосується початкової фази лікування при підвищенні дози при зміні гіпотензивного препарату а також при одночасному застосуванні препарату з алкоголем. Верапаміл може підвищувати рівень алкоголю у плазмі крові та уповільнювати його виведення тому дія алкоголю може посилюватися.

Спосіб застосування та дози.

Дозу підбирає лікар індивідуально. Таблетки ковтати цілими не розсмоктувати не розжовувати не подрібнювати не ділити

Порушення функції печінки

У пацієнтів з порушеннями функцій печінки залежно від ступеня тяжкості дія верапамілу гідрохлориду посилюється та подовжується через уповільнення розпаду лікарського засобу. Тому в таких випадках дозу слід встановлювати з особливою обережністю та розпочинати з малих доз (наприклад для пацієнтів з порушеннями функцій печінки спочатку 2-3 рази на добу по 40 мг* відповідно 80-120 мг* на добу)

*При необхідності застосування верапамілу у дозі 40 мг 80 мг або 120 мг слід застосовувати препарат з можливістю такого дозування.

Порушення функції нирок

Не приймати препарат у положенні лежачи.

Верапамілу гідрохлорид не можна призначати пацієнтам з інфарктом міокарда протягом 7 днів після його розвитку.

Після тривалої терапії препарат слід відміняти поступово знижуючи дозу.

Тривалість лікування визначає лікар індивідуально вона залежить від стану пацієнта та перебігу захворювання.

Діти.

Дітям препарат в даній лікарській формі не слід призначати.

Передозування.

Симптоми: артеріальна гіпотензія кардіогенний шок з набряком легенів втрата свідомості брадикардія до AV-блокади високого ступеня та зупинки синусового вузла гіперглікемія гіпокаліємія асистолія або зупинка серця запаморочення аж до коматозного стану ступор метаболічний ацидоз гіпоксія порушення функції нирок та судоми.

Спостерігалися летальні випадки у результаті передозування.

Лікування:

У разі значної артеріальної гіпотензії або AV-

Верапамілу гідрохлорид не виводиться за допомогою гемодіалізу.

Побічні реакції.

Частіше спостерігалися такі побічні реакції: головний біль запаморочення шлунково-кишкові розлади: нудота запор біль у животі брадикардія тахікардія відчуття серцебиття зниження артеріального тиску гіперемія периферичний набряк та підвищена втомлюваність.

Імунна система: гіперчутливість алергічний гепатит.

Нервова система:

Органи слуху та вестибулярний апарат: дзвін у вухах вертиго.

Серцево-судинна система:

Дихальна система: бронхоспазм диспное.

Травний тракт: дискомфорт у животі біль шлунково-кишкові розлади такі як нудота блювання метеоризм атонія кишечнику кишкова непрохідність запор сухість у роті гіперплазія ясен (гінгівіт і кровотеча).

Нирки та сечовидільна система: ниркова недостатність.

Шкіра та підшкірна клітковина:

Опорно-рухова система:

Репродуктивна система та молочні залози: еректильна дисфункція у тому числі імпотенція порушення менструального циклу у пацієнтів літнього віку при довготривалій терапії розвивалася гінекомастія що повністю минала після відміни препарату галакторея.

Гепатобіліарна система:

Порушення обміну речовин метаболізму: гіперкаліємія.

Інші: комбіноване застосування колхіцину та верапамілу не рекомендоване.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 10 капсул у блістері по 3 блістери в пачці по 10 капсул у блістері по 5 блістерів в пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 03134 м. Київ вул. Миру 17.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Вератард 180 мг капсули №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Вератард 180 мг капсули №30

Обліковий номер : 347401

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Борщаговский ХФЗ ЗАО НПЦ (Украина, Киев)

Виробник : Борщаговский ХФЗ ЗАО НПЦ (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3845/01/01

Назва російською : Вератард 180 капсулы прол./д. по 180 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Верапаміл

Форма выпуску : Капсулы

Дiюча речовина : Верапамил

Фрамацевтична форма : Капсули пролонгованої дії

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО