Детальніше

Кардіодарон 0,2 г таблетки №10x3

Обліковий номер: 329203

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Здоровье ООО (Украина, Харьков)

Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/1713/02/01

Назва російською: Кардиодарон-здоровье таблетки по 200 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Аміодарон

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Амиодарон

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КАРДІОДАРОН-ЗДОРОВ' Я

(CARDIODARON-ZDOROVYE)

Склад:

amiodarone

1 таблетка містить аміодарону гідрохлориду 200 мг

допоміжні речовини: лактози моногідрат крохмаль картопляний целюлоза мікрокристалічна кальцію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Антиаритмічні засоби III класу. Код АТС С01В D01.

Клінічні характеристики.

Показання.

Профілактика рецидивів:

Лікування суправентрикулярної тахікардії: уповільнення або зменшення фібриляції або тріпотіння передсердь.

Ішемічна хвороба серця та/або порушення функції лівого шлуночка.

Протипоказання.

Синусова брадикардія синоатріальна блокада серця за відсутності ендокардіального кардіостимулятора (штучного водія ритму) синдром слабкості синусового вузла за відсутності ендокардіального кардіостимулятора (ризик зупинки синусового вузла) порушення атріовентрикулярної провідності високого ступеня при відсутності ендокардіального кардіостимулятора дисфункція щитовидної залози

Спосіб застосування та дози. Призначати дорослим внутрішньо під час або після їди не розжовуючи запиваючи невеликою кількістю рідини.

Початкове лікування.

У деяких випадках на початку лікування можна застосовувати вищі дози (4-5 таблеток на добу) які приймати короткий період часу і під контролем ЕКГ.

Підтримуюче лікування.

Побічні реакції.

З боку органів зору: мікродепозити у рогівці (складні ліпідні відкладення) у виняткових випадках вони асоційовані з кольоровими гало в сліпучому світлі або з затуманенням зору не вимагають відміни аміодарону та завжди є повністю зворотніми після відміни препарату нейропатія (неврит) зорового нерва з нечіткістю зору та погіршенням зору а також із набряком соска зорового нерва що може прогресувати до зниження гостроти зору (рекомендується відмінити аміодарон) сліпоти.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: фотосенсибілізація пігментація шкіри синюшного або синюшно-сірого кольору при тривалому застосуванні високих добових доз яка повільно зникає після відміни препарату (протягом 10-24 місяців) еритема на тлі променевої терапії шкірні висипання зазвичай неспецифічні ексфоліативний дерматит хоча зв' язок між його появою та прийомом препарату чітко не встановлений алопеція кропив' янка.

З боку ендокринної системи: зміни з боку вмісту гормонів щитовидної залози в крові (збільшений рівень Т4 нормальний або дещо зменшений рівень Т3) що не вимагають відміни препарату гіпотиреоз (зникає протягом 1-3 місяців після припинення прийому препарату відміна препарату не обов' язкова) гіпертиреоз (потребує обов' язкової відміни аміодарону та належної терапії кортикостероїдами (1 мг/кг)) рідкісні випадки гіпонатріємії можуть свідчити про розвиток синдрому неадекватної секреції антидіуретичного гормона особливо при одночасному застосуванні з лікарськими засобами які можуть індукувати гіпонатріємію.

З боку респіраторної системи грудної клітки та середостіння: інтерстиціальне або дифузне альвеолярне захворювання легень та облітеруючий бронхіоліт з організуючою пневмонією (іноді летальні) що супроводжуються появою задишки при фізичному навантаженні або сухого кашлю як ізольованих так і асоційованих із погіршенням загального стану здоров' я (підвищена втомлюваність зниження маси тіла та невелике підвищення температури тіла) які потребують рентгенологічного обстеження та при необхідності відміни препарату оскільки можуть призводити до легеневого фіброзу плеврит зазвичай асоційований з інтерстиціальною пневмопатією легеневі кровотечі що часто асоційовані з пневмопатією індукованою аміодароном.

З боку нервової системи: тремор або інша екстрапірамідна симптоматика порушення сну у тому числі нічні кошмари сенсорна моторна або змішана периферична нейропатія (як правило зворотні після відміни препарату) міопатія мозочкова атаксія доброякісна внутрішньочерепна гіпертензія головний біль.

З боку печінки та жовчовивідних шляхів: зазвичай помірне та ізольоване підвищення рівнів трансаміназ (у 1 5-3 рази вище норми) гостре ураження печінки з підвищенням рівнів трансаміназ у крові та/або з жовтяницею включаючи печінкову недостатність іноді летальне яке вимагає відміни препарату хронічне ураження печінки з гістологічними змінами що відповідають картині псевдоалкогольного гепатиту (необхідно запідозрити у випадку підвищення трансаміназ у крові навіть помірного що виникає після прийому препарату протягом більш ніж 6 місяців) цироз печінки іноді летальний.

З боку серцево-судинної системи: брадикардія зазвичай помірна та дозозалежна порушення провідності міокарда (синоатріальна блокада атріовентрикулярна блокада різного ступеня) виражена брадикардія та у виняткових випадках відмова синусового вузла виникнення або погіршення існуючої аритмії яка іноді супроводжується зупинкою серця.

З боку шлунково-кишкового тракту: легкі розлади травлення (нудота блювання дисгевзія).

З боку молочних залоз та репродуктивної системи: епідидиміт імпотенція.

З боку судин: васкуліт зниження артеріального тиску відчуття припливів.

З боку крові та лімфатичної системи: тромбоцитопенія гемолітична та апластична анемії.

З боку сечовидільної системи: ураження нирок з помірним підвищенням рівня креатиніну.

З боку імунної системи: ангіоневротичний набряк анафілактичний шок.

Передозування. Випадки гострого передозування аміодарону недостатньо документовані. Повідомлялося про кілька випадків виникнення синусової брадикардії шлуночкових аритмій особливо torsades de pointes та ураження печінки.

Лікування симптоматичне. Рекомендоване моніторування стану пацієнта особливо серцевої функції протягом досить тривалого періоду часу.

Аміодарон та його метаболіти не виводяться за допомогою діалізу.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Зважаючи на вплив на щитовидну залозу плода аміодарон протипоказаний у період вагітності.

Аміодарон та його метаболіти разом з йодом екскретуються у грудне молоко у концентраціях вищих ніж їхні концентрації у плазмі крові. Через ризик розвитку гіпотиреозу у новонародженого годування груддю протипоказане на період лікування аміодароном.

Діти. Безпека та ефективність аміодарону у дітей на даний час не оцінювалися тому застосування цього препарату дітям не рекомендується.

Особливості застосування.

Ефекти з боку серця

До початку застосування препарату необхідно зробити ЕКГ.

У пацієнтів літнього віку на тлі прийому препарату може посилюватися сповільнення частоти серцевих скорочень.

Аміодарон індукує зміни ЕКГ. Ці індуковані зміни включають подовження інтервалу QT внаслідок подовженої реполяризації з можливою появою зубця U. Це є ознакою терапевтичної дії препарату а не його токсичності.

Незважаючи на те що аміодарон може викликати подовження інтервалу QT його здатність провокувати пароксизмальну шлуночкову тахікардію torsades de pointes є слабкою.

Виникнення на тлі лікування атріовентрикулярної блокади ІІ або ІІІ ступеня синоатріальної блокади або біфасцикулярної блокади вимагає відміни препарату. Розвиток атріовентрикулярної блокади I ступеня вимагає інтенсифікації нагляду за пацієнтом.

Порушення з боку щитовидної залози

Цей лікарський засіб містить йод у зв' язку з чим впливає на результати деяких показників функції щитовидної залози (зв' язування радіоактивного йоду білковозв' язаного йоду). Але визначення інших показників функції щитовидної залози (Т3 Т4 ТТГ) при цьому можливе.

Порушення з боку легень

Рекомендовано здійснювати за пацієнтами ретельний нагляд під час штучної вентиляції легень.

Порушення з боку печінки

Нервово-м' язові порушення

При виникненні у поодиноких випадках головного болю необхідно обстежитися для визначення його можливої причини.

Порушення з боку органів зору

Порушення пов' язані з взаємодіями з іншими лікарськими засобами

-бета-блокатори окрім соталолу (протипоказана комбінація) та есмололу (комбінація яка вимагає запобіжних заходів при застосуванні)

-верапаміл та дилтіазем

мають розглядатися лише для профілактики небезпечних для життя шлуночкових аритмій.

Порушення пов' язані з допоміжними речовинами

Цей лікарський засіб містить лактозу. У зв' язку з цим він не рекомендований до застосування пацієнтам з непереносимістю галактози дефіцитом лактази Лаппа або синдромом мальабсорбції глюкози і галактози (рідкісні спадкові захворювання).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Слід врахувати можливість розвитку побічних реакцій з боку нервової системи та органів зору.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Протиаритмічні препарати

Багато протиаритмічних препаратів пригнічують серцевий автоматизм провідність та скоротливість міокарда.

Одночасне застосування протиаритмічних засобів одного і того ж класу не рекомендоване окрім виняткових випадків оскільки таке лікування збільшує ризик кардіальних побічних ефектів.

Одночасне застосування з лікарськими засобами які мають негативну інотропну дію сприяють сповільненню серцевого ритму та/або сповільнюють атріовентрикулярну провідність є делікатним процесом який потребує ретельного клінічного та ЕКГ моніторування.

До лікарських засобів які можуть обумовлювати розвиток torsades de pointes зокрема належать протиаритмічні препарати Іа і ІІІ класів та деякі нейролептики. Для еритроміцину спіраміцину та вінкаміцину ця взаємодія реалізується лише при використанні їхніх лікарських форм які вводять внутрішньовенним шляхом.

Одночасне використання двох лікарських засобів кожен з яких сприяє виникненню torsades de pointes зазвичай протипоказане.

Проте метадон і деякі підгрупи препаратів є винятком із цього правила:

-

-нейролептики які можуть індукувати torsades de pointes також не рекомендовані до застосування разом із іншими засобами що сприяють виникненню torsades de pointes але така комбінація не протипоказана.

Препарати що сповільнюють серцевий ритм

Багато лікарських засобів можуть обумовлювати брадикардію. Це зокрема стосується протиаритмічних препаратів Іа класу бета-блокаторів деяких протиаритмічних препаратів ІІІ класу деяких блокаторів кальцієвих каналів препаратів наперстянки пілокарпіну та антихолінестеразних препаратів.

-протиаритмічні засоби Іа класу (хінідин гідрохінідин дизопірамід)

-протиаритмічні засоби ІІІ класу (соталол дофетилід ібутилід)

-інші лікарські засоби такі як: сполуки миш' яку бепридил цизаприд дифеманіл доласетрон внутрішньовенно еритроміцин внутрішньовенно мізоластин вінкаміцин внутрішньовенно моксифлоксацин спіраміцин внутрішньовенно тореміфен.

Циклоспорин. Збільшення сироваткових концентрацій циклоспорину через погіршення його метаболізму у печінці з ризиком прояву нефротоксичних ефектів. Кількісне визначення сироваткових концентрацій циклоспорину моніторування ниркової функції та коригування дози циклоспорину на фоні лікування аміодароном.

Фторхінолони. Впродовж лікування аміодароном потрібно уникати застосування фторхінолонів.

Дилтіазем для ін' єкцій. Ризик розвитку брадикардії та атріовентрикулярної блокади. Якщо застосування цієї комбінації уникнути не можна надзвичайно важливо здійснювати ретельний клінічний нагляд та безперервне моніторування ЕКГ.

Верапаміл для ін' єкцій. Ризик розвитку брадикардії та атріовентрикулярної блокади. Якщо застосування цієї комбінації уникнути не можна надзвичайно важливо здійснювати ретельний клінічний нагляд та безперервне моніторування ЕКГ.

Протипаразитарні препарати які можуть індукувати torsades de pointes (галофантрин люмефантрин пентамідин).

Нейролептики які можуть індукувати torsades de pointes (амісульприд хлорпромазин ціамемазин дроперидол флуфеназин галоперидол левомепромазин пімозид піпамперон піпотіазин сертиндол сульпірид сультоприд тіаприд зуклопентиксол).

Метадон.

Комбінації які вимагають запобіжних заходів при застосуванні

Пероральні антикоагулянти. Посилення антикоагулянтного ефекту та збільшення ризику геморагічних ускладнень. Більш частий контроль МНВ. Можливе коригування дози перорального антикоагулянту на тлі лікування аміодароном та протягом 8 діб після відміни препарату.

Бета-блокатори окрім соталолу (протипоказана комбінація) та есмололу (комбінація яка вимагає запобіжних заходів при застосуванні). Порушення автоматизму та провідності (пригнічення компенсаторних симпатичних механізмів). ЕКГ та клінічне моніторування.

Дабігатран.

Препарати наперстянки. Пригнічення автоматизму (надмірне сповільнення серцевого ритму) та порушення атріовентрикулярної провідності. При використанні дигоксину спостерігається збільшення рівнів дигоксину в крові через зменшення кліренсу дигоксину. ЕКГ та клінічне моніторування кількісне визначення рівнів дигоксину в крові та при необхідності коригування дози дигоксину.

Дилтіазем для перорального застосування. Ризик розвитку брадикардії або атріовентрикулярної блокади особливо у пацієнтів літнього віку. ЕКГ та клінічне моніторування.

Деякі макроліди (азитроміцин кларитроміцин рокситроміцин).

Верапаміл для перорального застосуваня. Ризик розвитку брадикардії та атріовентрикулярної блокади особливо у пацієнтів літнього віку. ЕКГ та клінічне моніторування.

Есмолол. Порушення скоротливості автоматизму та провідності (пригнічення компенсаторних симпатичних механізмів). ЕКГ та клінічне моніторування.

Препарати що знижують вміст калію: діуретики що знижують вміст калію (ізольовано або у комбінації) стимулюючі проносні амфотерицин В (при внутрішньовенному введенні) глюкокортикоїди (при системному застосуванні) тетракозактид. Збільшення ризику шлуночкових аритмій особливо torsades de pointes (гіпокаліємія є сприятливим фактором). Необхідно усунути гіпокаліємію до призначення лікарського засобу та здійснювати моніторування ЕКГ вмісту електролітів та клінічне моніторування.

Лідокаїн.

Орлістат.

Фенітоїн ( Збільшення плазмових концентрацій фенітоїну з ознаками передозування особливо неврологічними ознаками (пригнічення метаболізму фенітоїну у печінці). Клінічне моніторування кількісне визначення плазмових концентрацій фенітоїну та можливе коригування дози.

Симвастатин. Збільшення ризику виникнення побічних ефектів (концентраційзалежне) таких як рабдоміоліз (пригнічення метаболізму симвастатину у печінці). Враховуючи цей тип взаємодії не слід перевищувати дозу симвастатину 20 мг на добу або використовувати інший статин.

Такролімус. Збільшення концентрацій такролімусу у крові через пригнічення його метаболізму аміодароном. Кількісне визначення концентрацій такролімусу у крові моніторування функції нирок та коригування дози такролімусу на тлі одночасного застосування аміодарону та при його відміні.

Препарати що уповільнюють серцевий ритм. Збільшення ризику розвитку шлуночкових аритмій особливо torsades de pointes. Клінічне та ЕКГ моніторування.

Флекаінид. Аміодарон підвищує плазмові рівні флекаіниду шляхом інгібування цитохрому CYP2D6. Тому слід проводити корекцію дози флекаіниду.

Препарати які метаболізуються цитохромом Р450 3А4

Коли такі лікарські засоби застосовуються одночасно з аміодароном інгібітором CYP3A4 це може призводити до підвищення їх плазмових рівнів та до підвищення їхньої токсичності:

-Циклоспорин: комбінація з аміодароном може призводити до підвищення рівня циклоспорину у плазмі крові. Потрібно проводити корекцію дози.

-Фентаніл: комбінація з аміодароном може підсилювати фармакологічну дію фентанілу та збільшувати ризик його токсичності.

-

-Інші лікарські засоби які метаболізуються за допомогою CYP3A4: лідокаїн такролімус силденафіл мідазолам тріазолам дигідроерготамін ерготамін.

Комбінації які потребують особливої уваги

Пілокарпін. Ризик надмірного сповільнення серцевого ритму (адитивні ефекти препаратів які сповільнюють серцевий ритм).

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Антиаритмічні властивості:

-Подовження Ш фази потенціалу дії кардіоміоцитів обумовлено головним чином зменшенням току іонів калію (клас ІІІ за класифікацією Воген-Вільямса)

-сповільнення серцевого ритму завдяки пригніченню автоматизму синусового вузла. Цей ефект не блокується атропіном

-неконкурентна альфа- та бета-антиадренергічна дія

-сповільнення синоатріального передсердного та вузлового проведення імпульсу у міокарді яке тим більше виражене чим швидше ритм

-відсутність змін з боку внутрішньошлуночкової провідності

-збільшення рефрактерного періоду та зменшення збудливості міокарда на передсердному вузловому та шлуночковому рівнях

-сповільнення провідності та подовження рефрактерних періодів у додаткових атріовентрикулярних провідних шляхах.

Інші властивості:

-Зменшення споживання кисню через помірне зменшення периферичного опору судин та зменшення частоти серцевих скорочень

-Збільшення коронарного кровотоку завдяки прямій дії на гладенькі м' язи судин міокарда та підтримання серцевого викиду на тлі зниженого артеріального тиску і периферичного опору судин та при відсутності негативних інотропних ефектів.

Існують дані що препарат статистично значуще знижує загальну летальність та летальність з причин пов' язаних з порушеннями ритму у пацієнтів з хронічною серцевою недостатністю та у пацієнтів які нещодавно перенесли інфаркт міокарда.

Фармакокінетика.

Аміодарон є сполукою для якої властиві повільне транспортування та висока тканинна афінність.

Терапевтична активність проявляється в середньому протягом одного тижня прийому препарату (від кількох днів до двох тижнів).

Період напіввиведення аміодарону тривалий та характеризується значною міжіндивідуальною варіабельністю (від 20 до 100 днів). Під час перших днів лікування препарат кумулюється у більшості тканин організму особливо у жировій тканині. Елімінація розпочинається через кілька днів і співвідношення надходження/виведення препарату досягає рівноваги протягом одного або кількох місяців залежно від пацієнта.

Такі характеристики обґрунтовують використання навантажувальних доз для швидкого досягнення рівня захоплення препарату тканинами необхідного для прояву його терапевтичної активності.

Відбувається вивільнення деякої кількості йоду який виводиться з сечею у вигляді йодиду при застосуванні аміодарону у добовій дозі 200 мг виведення йоду становить 6 мг/добу. Решта сполуки і відповідно більша частина йоду екскретуються з калом після печінкового транспорту.

Оскільки з сечею елімінується незначна кількість препарату у пацієнтів з нирковою недостатністю можуть використовуватися звичайні дози.

Післ

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Кардіодарон 0,2 г таблетки №10x3

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Кардіодарон 0,2 г таблетки №10x3

Обліковий номер : 329203

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Здоровье ООО (Украина, Харьков)

Виробник : Здоровье ООО (Украина, Харьков)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/1713/02/01

Назва російською : Кардиодарон-здоровье таблетки по 200 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Аміодарон

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Амиодарон

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО