Детальніше

Алмагель Нео суспензія 10 мл пакетик №20

Обліковий номер: 363331

170 грн.

226.67  грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Balkanpharma (Болгария)

Виробник: Balkanpharma (Болгария)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7938/01/01

Назва російською: Алмагель® нео суспензия д/перор. прим. по 10 мл в пак. №20

Мiжнародна назва : Алюмінію гідроксид*+магнію гідроксид*+симетикон

Форма выпуску: Суспензия

Дiюча речовина : Симетикон

Фрамацевтична форма : Суспензія для внутрішнього застосування

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АЛМАГЕЛЬ&reg НЕО

(ALMAGEL NEO)

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 5 мл (1 мірна ложка) суспензії містять:

алюмінію гідроксиду гелю у перерахуванні на алюмінію гідроксид 340 мг

магнію гідроксиду пасти у перерахуванні на магнію гідроксид 395 мг

емульсії симетикону 30 % у перерахуванні на полідиметилсилоксан 36 мг

10 мл (1 пакетик) суспензії містять:

алюмінію гідроксиду гелю у перерахуванні на алюмінію гідроксид 680 мг

магнію гідроксиду пасти у перерахуванні на магнію гідроксид 790 мг

емульсії симетикону 30 % у перерахуванні на полідиметилсилоксан 72 мг

допоміжні речовини: розчин пероксиду водню (30 %) сорбіт (Е 420) сахарин натрію гідроксіетилцелюлоза кислоти лимонної моногідрат етилпарагідроксибензоат (Е 214) пропілпарагідроксибензоат (Е 216) пропіленгліколь макроголь 400 ароматизатор апельсиновий етанол 96 % вода очищена.

Лікарська форма.

Суспензія для перорального застосування.

Суспензія білого або майже білого кольору з запахом апельсина.

Назва і місцезнаходження виробника.

Балканфарма-Троян АТ/Balkanpharma-Troyan AD.

Болгарія 5600 Троян вул. Крайречна 1/1 Krayrechna Str. 5600 Troyan Bulgaria.

Фармакотерапевтична група. Антациди. Комбінації простих солей і вітрогінні (антифлатуленти). Код АТС А02А F02.

Алмагель

Подвійний механізм його дії що поєднує кислото-нейтралізуючу здатність і цитопротекторну активність забезпечує захист слизової оболонки шлунка та її загоювання при ушкодженні.

Лужні активні компоненти препарату дрібно дисперговані завдяки чому збільшується їх активна поверхня забезпечується більш тісний контакт з поверхнею слизової оболонки шлунка та дванадцятипалої кишки уповільнюється евакуація вмісту шлунка та подовжується нейтралізуюча дія.

Цитопротекторна активність пов' язана з активацією синтезу простагландинів які стимулюють секрецію слизу та бікарбонатів зі слизової оболонки шлунка.

Зважаючи на здатність препарату зв' язувати жовчні кислоти та лізолецитин а також чинити гастропротекторну дію Алмагель Нео можна застосовувати для лікування дуоденогастрального рефлюксу.

Симетикон який входить до складу препарату сприяє усуненню метеоризму.

Симетикон є стабільною силіконовою сполукою яка не всмоктується з травного каналу спричиняє природне вивільнення газів та їх поглинання стінками кишечнику.

Симетикон чинить свою дію у просвіті тонких кишок і виводиться з організму у незміненому вигляді.

Складові препарату не всмоктуються у шлунково-кишковому тракті і таким чином не призводять до клінічно значущих плазмових концентрацій при застосуванні у рекомендованих дозах і при рекомендованій тривалості лікування.

Алюмінію гідроксид нейтралізує підвищену секрецію соляної кислоти у шлунку утворюючи алюмінію хлорид. Під впливом лужного середовища кишечнику останній перетворюється у лужні солі алюмінію які мало всмоктуються і виводяться з калом. При нормальній функції нирок сироватковий рівень алюмінію практично не змінюється.

Магнію гідроксид теж нейтралізує соляну кислоту у шлунку та перетворюється у магнію хлорид. У кишечнику він перетворюється на магнію карбонат який погано всмоктується тому концентрація іонів магнію у крові практично не змінюється.

У хворих із хронічною нирковою недостатністю рівень іонів алюмінію та магнію може підвищитись до токсичних значень внаслідок порушення їх виведення.

Показання для застосування.

Симптоматичне лікування захворювань травного тракту які супроводжуються підвищеною або нормальною кислотністю шлункового соку та підвищеним газоутворенням.

Препарат застосовувати самостійно або у комбінації з іншими лікарськими засобами при:

гастриті та дуоденіті

виразці шлунка та дванадцятипалої кишки

ерозіях шлунка та дванадцятипалої кишки

гастроезофагеальній рефлюксній хворобі

дуоденогастральному рефлюксі

функціональній диспепсії

метеоризмі дискомфорті внаслідок підвищеного газоутворення.

Протипоказання.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Перед початком застосування препарату слід виключити наявність злоякісного процесу.

Алюмінію гідроксид може призвести до запору а магнію гідроксид може обумовити гіпокінезію кишечнику. Застосування цього продукту у високих дозах може викликати або ускладнити обструкцію кишечнику та кишкову непрохідність особливо у пацієнтів з підвищеним ризиком таких ускладнень наприклад у пацієнтів з нирковою недостатністю або у пацієнтів літнього віку.

Хворим треба звернутися до лікаря у випадку:

-зменшення маси тіла

-виникнення утруднень при ковтанні або постійному відчутті дискомфорту у животі

-

-ниркової недостатності.

У пацієнтів із порушенням функції нирок можливе підвищення плазмових рівнів алюмінію і/або магнію тому слід враховувати що тривале застосування високих доз препарату може призвести до розвитку деменції і мікроцитарної анемії.

Під час лікування хворих із нирковою недостатністю необхідно контролювати у динаміці показники стану нирок розмір виразки поява діареї сироватковий рівень алюмінію та магнію.

Кожна доза (10 мл) препарату містить:

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Нео можна застосовувати тільки за призначенням лікаря у випадку якщо очікувана користь для матері переважає можливий ризик для плода/дитини.

Слід враховувати вміст іонів алюмінію і магнію здатних впливати на транзит у шлунково-кишковому тракті а саме:

солі магнію гідроксиду можуть спричинити діарею

тому слід уникати тривалого застосування і перевищення доз цього лікарського засобу.

При застосуванні Алмагелю

Під час лікування препаратом слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Немає даних щодо негативного впливу на здатність керувати транспортними засобами або працювати зі складними механізмами.

Діти. Застосовувати дітям віком від 14 років.

Безпека та ефективність застосування препарату дітям віком до 14 років не встановлені.

Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям віком старше 14 років:

При гастроезофагеальній рефлюксній хворобі рекомендована доза становить 10-15 мл
(2-3 мірні ложки) або 1 пакетик 4 рази на добу через 1 годину після прийому їжі і перед сном. Після досягнення бажаного ефекту рекомендована доза становить 10 мл (2 мірні ложки) або 1 пакетик 4 рази на добу.

Тривалість лікування визначає лікар.

Якщо симптоми не зникають слід звернутися до лікаря.

Препарат необхідно приймати у нерозведеному вигляді. Не рекомендується вживання рідин протягом 30 хвилин після його прийому. Перед застосуванням суспензію необхідно ретельно гомогенізувати струшуючи флакон.

Пацієнти з порушенням функції нирок. Лікарський засіб слід приймати після консультації з лікарем. При тривалому застосуванні слід враховувати стан функції нирок.

Передозування. Тривале застосування АлмагелюНео може спричинити гіпермагніємію незважаючи на те що препарат майже не всмоктується з травного каналу. Симптоми передозування проявляються швидкою стомлюваністю почервонінням обличчя виснаженням м' язовою слабкістю та неадекватною поведінкою.

Можуть спостерігатися також ознаки метаболічного алкалозу: зміна настрою або розумової активності оніміння або біль у м' язах знервованість і швидка стомлюваність уповільнення дихання неприємні смакові відчуття.

При підозрі на передозування препарату або при появі клінічних ознак необхідно відмінити препарат та вжити заходів по швидкому виведенню препарату зі шлунково-кишкового тракту (ввести активоване вугілля зробити промивання шлунка та інші процедури для зменшення всмоктування іонів алюмінію та магнію).

Лікування при передозуванні магнієм: регідратація форсований діурез. Можна призначити кальцію глюконат внутрішньовенно. У випадку ниркової недостатності необхідний гемодіаліз або перитонеальний діаліз.

Побічні ефекти.

Тривале застосування АлмагелюНео або прийом високих доз можуть спричинити синдром дефіциту фосфору (втрата апетиту м' язова слабкість зменшення маси тіла).

Алюмінію гідроксид може бути небезпечний для пацієнтів з порфірією які отримують гемодіаліз.

-з боку шлунково-кишкового тракту: порушення смаку (відчуття присмаку крейди) діарея запор нудота блювання зміна кольору калових мас

-з боку імунної системи:

У випадку виявлення будь-яких небажаних впливів або незвичних реакцій порадьтеся з Вашим лікарем щодо подальшого застосування препарату!

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Алмагель

Рекомендується приймати за 2 години до або через 2 години після застосування препарату Альмагель Нео: антибіотики групи тетрацикліну (тетрациклін доксициклін) фторхінолони (ципрофлоксацин норфлоксацин офлоксацин) Н2

Комбінації які слід враховувати: при одночасному застосуванні з саліцилатами підсилюється виведення саліцилатів нирками внаслідок олужнення сечі.

Препарат не застосовувати одночасно з хінолінами.

Може порушуватися виведення хінідину з проявами хінідинової токсичності особливо у хворих із нирковою недостатністю.

Одночасне застосування з холінергічними засобами знижує їх ефективність.

Одночасне застосування алюмінію гідроксиду та цитратів може призводити до підвищення рівнів алюмінію особливо у пацієнтів з нирковою недостатністю.

Застосування препарату разом з лікарськими засобами які мають кишковорозчинну оболонку може призвести до більш швидкого розчинення оболонки та подразнення шлунка і дванадцятипалої кишки.

Препарат може зменшити всмоктування фолієвої кислоти.

При комбінованому застосуванні з левотироксином можливе зменшення його гормональної дії. Пірензепин посилює та подовжує дію АлмагелюНео.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Після першого розкриття первинної упаковки суспензію можна зберігати протягом 30 днів у зазначених умовах.

Упаковка.

По 170 мл або по 200 мл у флаконі разом з мірною ложкою.

По 10 мл у пакетиках з фольги. 10 або 20 пакетиків у картонній пачці разом з інструкцією для застосування.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Алмагель Нео суспензія 10 мл пакетик №20

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Алмагель Нео суспензія 10 мл пакетик №20

Обліковий номер : 363331

226.67  грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Balkanpharma (Болгария)

Виробник : Balkanpharma (Болгария)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7938/01/01

Назва російською : Алмагель® нео суспензия д/перор. прим. по 10 мл в пак. №20

Мiжнародна назва : Алюмінію гідроксид*+магнію гідроксид*+симетикон

Форма выпуску : Суспензия

Дiюча речовина : Симетикон

Фрамацевтична форма : Суспензія для внутрішнього застосування

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО