Детальніше

Алмагель суспензія 170 мл

Обліковий номер: 327774

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Balkanpharma-Troyan (Болгария)

Виробник: Balkanpharma-Troyan (Болгария)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3264/01/01

Назва російською: Алмагель® суспензия ор. по 170 мл во флак.

Мiжнародна назва : Алюмінію гідроксид*+магнію гідроксид*

Форма выпуску: Суспензия , флакон

Дiюча речовина : Магния гидроксид

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Суспензія для внутрішнього застосування

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

АЛМАГЕЛЬ&reg

(ALMAGEL)

Склад:

діючі речовини:

5 мл суспензії (одна дозувальна ложка) містять:

алюмінію гідроксиду гелю

у перерахуванні на алюмінію оксид218 мг

магнію гідроксиду пасти350 мг

у перерахуванні на магнію оксид75 мг

10 мл (1 пакетик) суспензії містить:

у перерахуванні на алюмінію оксид

у перерахуванні на

допоміжні речовини: сорбіт (Е 420) гідроксіетилцелюлоза метилпарагідроксибензоат (Е 218) пропілпарагідроксибензоат (Е 216) бутилпарагідроксибензоат натрію сахарин олія лимонна етанол 96 % вода очищена водню пероксиду розчин (30 %) пропіленгліколь макрогол 4000.

Лікарська форма. Суспензія оральна.

Основні фізико-хімічні властивості: cуспензія білого або майже білого кольору при зберіганні на поверхні може виділятися шар прозорої рідини при енергійному збовтуванні вмісту флакона гомогенність суспензії відновлюється.

Фармакотерапевтична група.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Алмагель не спричиняє алкалозу та утворення CO2 у шлунку.

Гідроксид магнію також нейтралізує соляну кислоту у шлунку перетворюючись у хлорид магнію який чинить незначну послаблюючу дію.

Алмагель як і інші антациди що містять алюміній проявляють деяку цитопротективну дію на слизову оболонку шлунка зумовлену стимулюванням синтезу простагландинів. Це підвищує її стійкість і захищає від некротичних запальних та ерозивно-геморагічних уражень внаслідок застосування подразнювальних і ульцерогенних агентів таких як ацетилсаліцилова кислота нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ) етанол.


10-15 хвилин до їди.

Сорбітол має слабку вітрогонну і помірну жовчогінну дію а також помірний послаблюючий ефект що компенсує у більшості пацієнтів схильність до запорів під дією гідроксиду алюмінію.

Фармакокінетика. Солі алюмінію всмоктуються незначною мірою в кишечнику та виводяться з калом. При нормальній функції нирок сироватковий рівень алюмінію практично не змінюється.

Іони магнію всмоктуються лише на 10 % і їх концентрація в крові майже не змінюється. Тривалість дії залежить від швидкості випорожнення шлунка. При застосуванні натщесерце вона варіює від 20 до 60 хвилин. При застосуванні через 1 годину після їди антацидна дія може тривати до 3 годин.

Клінічні характеристики.

Показання.

Симптоматичне лікування захворювань травного тракту які супроводжуються підвищеною кислотністю шлункового соку

Профілактично для зменшення подразнювальної та ульцерогенної дії деяких лікарських засобів на слизову оболонку стравоходу шлунка і дванадцятипалої кишки (наприклад кортикостероїдів нестероїдних протизапальних засобів).

Протипоказання.

Застосування Алмагелю не рекомендується при гіперчутливості до компонентів препарату звичному запорі хворобі Альцгеймера при тяжкому болі в животі неуточненого ґенезу при підозрі на гострий апендицит наявності виразкового коліту колостомії або ілеостомії при хронічній діареї геморої тяжкій нирковій недостатності гіпофосфатемії у період годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Інтервал між застосуванням Алмагелю та інших лікарських засобів має бути не менше
1-2 годин.

Алмагель змінює кислотність вмісту шлунка що впливає на всмоктуваність біодоступність максимальні сироваткові концентрації а також на виведення більшості лікарських засобів при одночасному застосуванні.

Алмагель зменшує всмоктуваність дигоксину індометаціну саліцилатів хлорпромазину фенітоїну резерпіну Н2-блокаторів (циметидину ранітидину фамотидину) лансопразолу
ципрофлоксацину норфлоксацину офлоксацину еноксацину грепафлоксацину) азитроміцину цефподоксиму пивампіциліну рифампіцину непрямих антикоагулянтів барбітуратів фексофенадину натрію фториду дипіридамолу залцитабіну жовчних кислот (хенодеоксихолевої та урсодеоксихолевої кислот) пеніциламіну лансопрозолу глікозидів наперстянки солей заліза препаратів літію хінідину мексилетину фенотіазинових препаратів антибіотиків тетрациклінового ряду лінкозамідів фосфору (добавок) і кетоконазолу. Тому у разі можливості проміжок часу між застосуванням препарату Алмагелю та даних препаратів повинен становити більше 2 годин.

нерозчинних комплексів та/або олужненням вмісту шлунка.

При одночасному застосуванні кишковорозчинних препаратів підвищена лужність шлункового соку може призвести до прискореного руйнування їх оболонки і спричинити подразнення шлунка і дванадцятипалої кишки.

М-холіноблокатори уповільнюють спорожнення шлунка та посилюють продовжують дію Алмагелю.

Може порушуватися виведення хінідину з проявами хінідінової токсичності особливо у хворих із нирковою недостатністю.

Одночасне застосування алюмінію гідроксиду та цитратів може призвести до підвищення рівнів алюмінію особливо у пацієнтів з нирковою недостатністю. Препарат може зменшити всмоктування фолієвої кислоти.

При комбінованому застосуванні з левотироксином можливе зменшення його гормональної дії.

Пірензипін посилює та подовжує дію Алмагелю.

Вплив на лабораторні дослідження.

Алмагель може вплинути на результати деяких лабораторних і функціональних досліджень та тестів: він знижує рівень шлункової секреції при визначенні її кислотності порушує тест візуалізації дивертикулів і сцинтиграфії кісток за допомогою технецію (Тс99) помірно і на короткий час підвищує сироватковий рівень гастрину підвищує сироватковий рівень фосфору рН сироватки і сечі.

Особливості застосування.

Не рекомендується застосування препарату хворим при дивертикульозі при порушеннях кислотно-лужної рівноваги в організмі при наявності метаболічного алкалозу при цирозі печінки при тяжкій серцевій недостатності при токсикозі вагітних при ниркових порушеннях (через небезпеку розвитку гіпермагніємії та інтоксикації алюмінієм).

Алюмінію гідроксид може призвести до запору а магнію гідроксид може зумовити гіпокінезію кишечнику. Застосування цього продукту у високих дозах може спричинити або ускладнити обструкцію кишечнику та кишкову непрохідність особливо у пацієнтів з підвищеним ризиком таких ускладнень наприклад у пацієнтів з нирковою недостатністю або у пацієнтів літнього віку.

Застосування антацидів що містять алюміній хворим літнього віку слід обмежувати. При тривалому застосуванні пацієнтами літнього віку можливе погіршення стану існуючих захворювань кісток і суглобів.

При тривалому застосуванні (понад 14 днів) необхідний регулярний контроль лікаря і відстеження сироваткового рівня магнію та алюмінію при лікуванні хворих із нирковою недостатністю. У даної категорії пацієнтів необхідно також контролювати у динаміці показники стану нирок розмір виразки появу діареї.

Під час лікування не рекомендується вживання алкоголю і кофеїну через зменшення дії препарату.

Допоміжні речовини

Препарат містить сорбітол що дозволяє приймати його хворим на цукровий діабет але не слід застосовувати хворим із вродженою непереносимістю фруктози оскільки це може спричинити подразнення шлунка та діарею.

Алмагель

Алмагель містить етиловий спирт у результаті чого можливе виникнення ускладнень у пацієнтів із захворюваннями печінки та мозку у хворих на епілепсію та алкоголізм у вагітних та дітей віком до 10 років.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Немає даних клінічних досліджень щодо застосування Алмагелю вагітним жінкам тому препарат не рекомендований у період вагітності. У разі необхідності Алмагель можна застосовувати у період вагітності тільки за призначенням лікаря якщо очікувана користь для матері переважає можливий ризик для плода/дитини. У цьому випадку препарат рекомендовано застосовувати не більше 5-6 днів і тільки під наглядом лікаря.

Слід враховувати вміст іонів алюмінію і магнію здатних впливати на транзит шлунково-кишкового вмісту а саме:

Не рекомендується призначати при токсикозі вагітних.

Годування груддю

Немає даних про те чи проникають активні речовини препарату в грудне молоко тому у разі необхідності лікування препаратом годування груддю слід припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Етанол що міститься у препараті в такій кількості не може вплинути на здатність керування автотранспортом або роботу з іншими механізмами при прийомі рекомендованих добових доз.

Спосіб застосування та дози.

Симптоматичне лікування захворювань травного тракту які супроводжуються підвищеною кислотністю шлункового соку.

Протягом 15 хвилин після застосування препарату не слід пити воду.

З метою досягнення симптоматичної антацидної дії Алмагель застосовувати зазвичай через
45-60 хвилин після їжі та ввечері перед сном.

Для профілактики.
1 пакетик за 15 хвилин до прийому ліків які подразнюють слизову оболонку стравоходу шлунка або дванадцятипалої кишки.

Дітям від 10 до 14 років призначати половину рекомендованої дози для дорослих.

У випадку призначення препарату в разовій дозі 5 або 15 мл рекомендується використовувати Алмагель

Перед вживанням суспензію необхідно ретельно гомогенізувати шляхом струшування флакона або шляхом розминання пакетика. Відмірювання необхідної кількості препарату з флакона відбувається шляхом використання дозувальної ложки яка міститься в комплекті. При використанні препарату у пакетиках необхідно дотримуватися наступних рекомендацій: тримати пакет вертикально відрізати або відірвати один з кутів у позначеному місці. Вміст пакетика вилити через отвір пакетика у ложку або безпосередньо у ротову порожнину.

Пацієнти з нирковою недостатністю. Під час лікування хворих з порушеною функцію нирок необхідно зменшити добову дозу або збільшити інтервал між прийомами.

Діти. Не застосовувати дітям віком до 10 років зважаючи на неможливість точного дозування.

Передозування.

При одноразовому випадковому прийомі великої дози не спостерігається інших ознак передозування крім запору метеоризму відчуття металевого присмаку в роті.

При тривалому застосуванні високих доз можливе утворення каменів у нирках поява тяжких запорів біль у животі сонливість гіпермагніємія. Можуть спостерігатися також ознаки метаболічного алкалозузміна настрою або розумової активності уповільнення дихання неприємні смакові відчуття.

Лікування: необхідно негайно вжити заходів для швидкого виведення препаратузастосувати промивання шлунка викликати блювання прийняти ентеросорбенти. При передозуванні магнієм рекомендовані регідрація форсований діурез. Можна призначити кальцію глюконат внутрішньовенно. У випадку ниркової недостатності необхідний гемодіаліз або перитонеальний діаліз.

Побічні реакції.

З боку шлунково-кишкового тракту: можливі прояви запору які зникають при зниженні дози діарея зміна кольору калових мас нудота блювання спазми шлунка

лабораторні показники: найчастіше у хворих із нирковою недостатністю та у випадку тривалого застосування або прийом високих доз препарату внаслідок можливі гіпокальціємія гіперкальціурія

з боку нирок та сечовивідних шляхів: нефрокальциноз порушення функції нирок

з реакції гіперчутливості: алергічні реакції місцевого і загального типу

з боку центральної нервової системи: при тривалому застосуванні препарату хворим з нирковою недостатністю і хворим які знаходяться на діалізі можливі прояви енцефалопатії нейротоксичності (зміни настрою та розумової активності) деменція порушення стану при хворобі Альцгеймера

з боку опорно-рухового апарату: остеопороз при тривалому прийомі високих доз препарату разом з дефіцитом фосфору в їжі можливе виникнення остеомаляції

інші: зміна смакових відчуттів.

При тривалому застосуванні препарату хворим з нирковою недостатністю і хворим які знаходяться на діалізі можливі прояви відчуття спраги зниження артеріального тиску гіпорефлексії а також можливий розвиток мікроцитарної анемії.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 С в оригінальній упаковці.

Не заморожувати. Зберігати в місцях недоступних для дітей.

Упаковка.

По 170 мл суспензії у флаконі вкладеному в картонну коробку разом з дозувальною ложкою.

По 10 мл суспензії у пакетику. По 10 або 20 пакетиків у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник.

Балканфарма-Троян АТ/Balkanpharma-Troyan AD.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Болгарія 5600 Троян вул. Крайречна 1/1 Krayrechna Str. 5600 Troyan Bulgaria.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Алмагель суспензія 170 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Алмагель суспензія 170 мл

Обліковий номер : 327774

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Balkanpharma-Troyan (Болгария)

Виробник : Balkanpharma-Troyan (Болгария)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3264/01/01

Назва російською : Алмагель® суспензия ор. по 170 мл во флак.

Мiжнародна назва : Алюмінію гідроксид*+магнію гідроксид*

Форма выпуску : Суспензия , флакон

Дiюча речовина : Магния гидроксид

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Суспензія для внутрішнього застосування

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО