Детальніше

Колдрекс таблетки №12

Обліковий номер: 328679

Товару немає в наявності

Короткий огляд

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare (Великобритания)


Виробник: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2675/01/01

Назва російською: Колдрекс® таблетки №12 (12х1)

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Кофеин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування лікарського засобу

КОЛДРЕКС&reg

(COLDREX)

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить 500 мг парацетамолу 25 мг кофеїну 5 мг фенілефрину гідрохлориду 20 мг терпінгідрату та 30 мг аскорбінової кислоти

допоміжні речовини: крохмаль прежелатинізований крохмаль кукурудзяний повідон калію сорбат натрію лаурилсульфат жовтий захід FCF (Е 110) кислота стеаринова тальк.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група. Парацетамол комбінації без психолептиків.

Код АТX N02B E51.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Парацетамол є аналгетиком-антипіретиком. Механізм дії пояснюється пригніченням синтезу простагландинів у центральній нервовій системі діє на центр терморегуляції у гіпоталамусі.

Терпінгідрат збільшує бронхіальну секрецію застосовується як відхаркувальний засіб.

Активні інгредієнти препарату не мають седативного ефекту.

Фармакокінетика.

Парацетамол легко всмоктується у шлунково-кишковому тракті. Він метаболізується у печінці і виводиться з сечею в основному у формі глюкорунідних і сульфатних кон' югатів.

Аскорбінова кислота легко всмоктується у шлунково-кишковому тракті і розподіляється по всіх тканинах організму 25% зв' язується з білками плазми. Залишок аскорбінової кислоти що перевищує потреби організму виводиться із сечею у формі метаболітів.

Фенілефрину гідрохлорід нерівномірно всмоктується у шлунково-кишковому тракті і зазнає досистемного метаболізму під дією моноаміноксидази у кишечнику і печінці відповідно при пероральному прийомі біодоступність фенілефрину знижується. Він виводиться з сечею майже повністю у формі сульфатного кон' югату.

Відсутні відповідні фармакокінетичні дані для терпінгідрату.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату тяжкі порушення функції печінки і/або нирок вроджена гіпербілірубінемія дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази алкоголізм захворювання крові виражена анемія лейкопенія тромбоз тромбофлебіт стани підвищеного збудження порушення сну тяжка артеріальна гіпертензія органічні захворювання серцево-судинної системи (в тому числі атеросклероз) глаукома літній вік пацієнта епілепсія гіпертиреоз декомпенсована серцева недостатність порушення серцевої провідності тяжкий атеросклероз схильність до спазму судин ішемічна хвороба серця гострий панкреатит гіпертрофія передміхурової залози тяжкі форми цукрового діабету закритокутова глаукома вагітність годування груддю.

Не застосовувати разом з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО. Протипоказано пацієнтам які приймають трициклічні антидепресанти або бета-блокатори.

Особливі заходи безпеки.

Пацієнтам з феохромоцитомою гіпербілірубінемією хворобою Рейно артеріальною гіпертензією діабетом пацієнтам літнього віку перед застосуванням препарату необхідно порадитись з лікарем стосовно можливості застосування препарату. При тривалому застосуванні необхідний контроль функціонального стану печінки та картини периферичної крові.

Препарат містить барвник жовтий захід FCF (Е 110) який може викликати алергічні реакції.

Слід уникати одночасного прийому з іншими препаратами що містять парацетамол симпатоміметиками (такими як деконгестанти засобами що пригнічують апетит амфетаміноподібними психостимулюючими засоби).

Потрібно уникати надмірного прийому кофеїну (чаю кави та інших напоїв що містять кофеїн) так-як може викликати проблеми зі сном тремор неприємне відчуття у грудині через серцебиття.

Необхідно порадитись з лікарем стосовно можливості застосування препарату пацієнтам з порушеннями функції нирок і печинки. Ризик передозування найбільший у пацієнтів із нециротичним алкогольним захворюванням печінки. Особам яки зловживають алкоголем перед прийомом препарату необхідно порадитися з лікарем оскільки збільшується ризик виникнення гепатотоксичної дії парацетамолу.

При прийомі великих доз і тривалому застосуванні препарату слід контролювати функцію нирок рівень артеріального тиску а також функцію підшлункової залозі.

Аскорбінова кислота може впливати на результати різних лабораторних досліджень наприклад при визначенні вмісту в крові глюкози білірубіну активності трансаміназ лактатдегідрогенази тощо.

Оскільки аскорбінова кислота підвищує всмоктування заліза ії застосування у високих дозах може бути небезпечним для хворих на гемохроматоз таласемію поліцитемію лейкемію і сидеробластну анемію. Пацієнтам при наявності високого вмісту заліза в організмі слід застосувати препарат у мінімальних дозах.

Під час лікування не слід вживати алкогольні напої.

Препарат містить фенілефрин який може спричинити напади стенокардії.

Не перевищувати зазначені дози.

Якщо під час лікування препаратом стан хворого не покращується слід звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посилений при одночасному довготривалому регулярному щоденному застосуванні парацетамолу з підвищенням ризику кровотечі.

Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу.

Антисудомні препарати (включаючи фенітоїн барбітурати карбамазепін) рифампіцин що стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. При одночасному застосуванні парацетамолу з гепатотоксичними засобами збільшується токсичний вплив препаратів на печінку.

Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. Парацетамол знижує ефективність діуретиків.

Не застосовувати одночасно з алкоголем.

Аскорбінова кислота посилює всмоктування пеніциліну зменшує дію гепарину і антикоагулянтів непрямої дії. При одночасному застосуванні із саліцилатами збільшується ризик появи кристалурії.

Антидепресанти протипаркінсонічні і антипсихотичні препарати фенотіазинові похідні підвищують ризик розвитку затримки сечі сухості в роті запорів. Глюкокортикостероїди збільшують ризик розвитку глаукоми.

Одночасне застосування кофеїну з інгібіторами МАО може спричинити небезпечний підйом артеріального тиску.

Кофеїн підвищує ефект (покращує біодоступність) аналгетиків-антипіретиків потенціює ефекти похідних ксантину альфа- та бета-адреноміметиків психостимулюючих засобів.

Циметидин гормональні контрацептиви ізоніазид посилюють дію кофеїну.

Кофеїн знижує концентрацію літію в крові.

не рекомендується застосовувати хворим які лікуються вищезазначеними препаратами.

Особливості застосування.

Не рекомендується застосовувати препарат вагітним жінкам.

У період годування груддю не слід застосовувати препарат попередньо не проконсультувавшись із лікарем.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначений для перорального прийому.

Дорослим та дітям віком від12 років -

Не перевищувати рекомендовану дозу.

Діти.

Не рекомендується застосовувати препарат дітям віком до 12 років.

Передозування.

При застосуванні високих доз препарату може розвинутись нефротоксичність (ниркова коліка інтерстиціальний нефрит капілярний некроз) порушення сечовипускання (з більшою ймовірністю трапляється у хворих з синдромом інфравезикальної обструкції такої як гіпертрофія простати) кристалурія утворення уратних та оксалатних конкрементів у нирках та сечовидільних шляхах.

Передозування як правило зумовлено парацетамолом: ураження печінки можливе у дорослих які прийняли 10 г і більше парацетамолу та у дітей які прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном фенобарбіталом фенітоїном примідоном рифампіцином звіробоєм чи іншими лікарськими засобамі що індукують ферменти печінки регулярний прийом надмірних кількостей етанолу глутвтіонова кахексія (роздади травлення муковісцидоз ВІЛ-інфекція голод) прийняття 5г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.

Симптоми передозування у перші 24 години: блідість шкіри анорексія нудота блювання абдомінальний біль гепатонекроз підвищення активності печінкових трансаміназ збільшення протромбінового індексу.

Лікування

Ефекти передозування можуть бути віднесені до категорії таких що спричинені тяжким ураженням печінки в результаті передозування парацетамолу.

При тривалому застосуванні у високих дозах можливе пригнічення інсулярного апарату підшлункової залози розвиток циститу прискорення утворення конкрементів (уратів оксалатів цистинових каменів) дистрофія міокарда.

Лікування

Призначення метіоніну перорально або ацетилцистеїну внутрішньовенно може дати позитивний ефект протягом 48 годин після передозування. Необхідно також використовувати загальнопідтримуючі заходи симптоматичну терапію.

Передозування обумовлене дією кофеїну може проявитись збудженням запамороченням прискореним диханням блюванням тремтінням судомами екстрасистолією. Високі дози кофеїну можуть викликати біль в епігастральній ділянці діурез тахікардію або серцеву аритмію вплив на центральну нервову систему (запаморочення безсоння нервове збудження дратівливість стан афекту тривожність тремор конвульсії). Клінічно важливі симптоми передозування кофеїном пов' язані також із ураженням печінки парацетамолом.

Лікування: промивання шлунка оксигенотерапія. Специфічний антидот відсутній. При судомах застосовують діазепам. Симптоматична терапія.

Передозування терпінгідрату може спричинити шлунково-кишкові розлади такі як нудота блювання та біль в епігастральній ділянці.

Побічні реакції.

З боку шкіри і підшкірної клітковини:

З боку імунної системи: анафілактичний шок ангіоневротичний набряк висипання мультиформна ексудативна еритема синдром Стівенса-Джонсона токсичний епідермальний некроліз.

Неврологічні розлади: головний біль запаморочення психомоторне збудження і порушення орієнтації занепокоєність нервова збудженість відчуття страху дратівливість порушення сну безсоння сплутаність свідомості депресивні стани тремор відчуття поколювання і тяжкості в кінцівках шум у вухах.

З боку органа зору: порушення зору та акомодації підвищення внутрішньоочного тиску.

З боку системи травлення: нудота блювання сухість у роті дискомфорт і біль в епігастральній ділянці гіперсалівація зниження апетиту підвищення активності печінкових ферментів печія діарея печінкова дисфункція.

З боку органів кровотворення і лімфатичної системи: анемія сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз задишка болі в серці) гемолітична анемія тромбоцитопенія агранулоцитоз гепатонекроз (дозозалежний ефект) неспокій синці чи кровотечі гіперрефлексія судоми тривога.

З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія тахікардія або рефлекторна брадикардія серцебиття аритмія.

З боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів чутливих до аспірину та інших НПЗЗ.

Інші: загальна слабкість посилене потовиділення гіпоглікемія аж до гіпоглікемічної коми гіперглікемія глюкозурія порушення обміну цинку та міді.

Термін придатності. 4 роки.

Умови зберігання.

С у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 12 таблеток у блістері в картонній коробці.

По 12 таблеток у блістері по 1 блістеру в картонній коробці з маркуванням украінською мовою.

Категорія відпуску.

Без рецепта.

Виробники.

ГлаксоСмітКлайн Дангарван Лімітед /GlaxoSmithKline Dungarvan Limited.

С.К.Єврофарм С.А /S.C. Europharm S.A.

Місцезнаходження виробників та їх адреса місця провадження діяльності

Нокбрек Дангарван графство Уотерфорд Ірландія / Knockbrack Dungarvan Co. Waterford Ireland.

вул.Панселелор 2 Брашов обл. Брашов 500419 Румунія / 2 Panselelor St. Brasov county of Brasov 500419 Romania.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Колдрекс таблетки №12

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Колдрекс таблетки №12

Обліковий номер : 328679

Товару немає в наявності

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare (Великобритания)


Виробник : GlaxoSmithKline Consumer Healthcare (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2675/01/01

Назва російською : Колдрекс® таблетки №12 (12х1)

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Кофеин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки