Детальніше

Аваміс спрей назальний 27,5 мкг/120 доз

Обліковий номер: 357868

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

Виробник: GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9306/01/01

Назва російською: Авамис ™ спрей наз., доз., 27,5 мкг/доза по 120 доз во флак.

Мiжнародна назва : Флутикозону фуроат

Форма выпуску: Спрей

Дiюча речовина : Флютиказон

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Спрей назальний

Опис

Інструкція Аваміс (AVAMYS) спрей

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина Аваміс: флютиказону фуроат

1 доза препарату&nbsp Аваміс містить флютиказону фуроату 27,5 мкг

допоміжні речовини Аваміс: глюкоза безводна, целюлоза диспергована, полісорбат 80, розчин бензалконію хлориду, динатрію едетат, вода очищена.

Лікарська форма

Спрей назальний Аваміс, суспензія, дозований.

Основні фізико-хімічні властивості:

білого кольору, однорідна суспензія флютиказону фуроату.

Фармакотерапевтична група

Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Кортикостероїди. Код ATХ R01A D12.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.
Флютиказону фуроат &ndash синтетичний фторований кортикостероїд з дуже високим рівнем спорідненості з рецепторами глюкокортикостероїдів та сильною протизапальною дією.

Фармакокінетика.
Флютиказону фуроат піддається екстенсивному метаболізму першого проходження та неповній абсорбції у печінці та кишечнику, що має наслідком дуже незначний системний вплив препарату Аваміс. Зазвичай при інтраназальному застосуванні 110 мкг 1 раз на добу досягається така концентрація препарату&nbsp Аваміс у плазмі, що не може бути виміряна (&lt 10 пг/мл). Абсолютна біодоступність флютиказону фуроату при застосуванні 880 мкг 3 рази на день (загальна добова доза &ndash 2640 мкг) становить 0,5 %.

Рівень зв&rsquo язування флютиказону фуроату з білками плазми &ndash більше 99 %. Препарат Аваміс широко розподіляється, об&rsquo єм розподілу становить у середньому 608 л.

Аваміс&nbsp швидко виводиться (загальний плазмовий кліренс &ndash 58 л/год) із системної циркуляції, головним чином шляхом печінкового метаболізму з участю ферменту CYP3A4 цитохрому P450 до неактивного 17&beta -карбоксильного метаболіту (GW694301X). Головним механізмом метаболізму є гідроліз S-флюорометил карботіоату до метаболіту 17&beta -карбоксильної кислоти. Виводиться після перорального та внутрішньовенного застосування в основному з фекаліями з ознаками екскреції флютиказону фуроату та його метаболітів у жовчі. Після внутрішньовенного застосування період напіввиведення становить 15,1 години. Рівень екскреції із сечею становить приблизно 1 % та 2 % після перорального та внутрішньовенного застосування відповідно.

Показання

Симптоматичне лікування алергічних ринітів.

Протипоказання

Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату Аваміс.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Аваміс&nbsp швидко виводиться шляхом екстенсивного метаболізму першого проходження у печінці за допомогою цитохрому Р450 3А4.

Відповідно до результатів застосування іншого глюкокортикоїду &ndash флютиказону пропіонату, що також метаболізується CYP3A4, не рекомендується сумісне застосування з ритонавіром у зв&rsquo язку зі збільшенням системного впливу Аваміс.

Слід з обережністю застосовувати Аваміс разом із сильними інгібіторами CYP3A4, включаючи препарати, які містять кобіцистат, у зв&rsquo язку з підвищенням ризику розвитку системних побічних реакцій. Таких комбінацій слід уникати, крім випадків, коли очікувана користь перевищуватиме потенційне підвищення ризику розвитку системних побічних реакцій кортикостероїдів. У таких випадках пацієнтів слід моніторити на предмет розвитку системних небажаних явищ.

У клінічному дослідженні медикаментозної взаємодії&nbsp Аваміс із сильним CYP3A4-інгібітором кетоконазолом кількість осіб, у яких концентрація флютиказону фуроату у плазмі крові була такою, що піддавалась вимірюванню, була більшою у групі, яка застосовувала кетоконазол (6 осіб з 20), порівняно з групою, яка отримувала плацебо (1 особа з 20). Це незначне посилення системного впливу не спричиняло статистично значущої різниці у 24-годинних рівнях сироваткового кортизолу у цих двох групах.

Дані з вивчення ферментативної індукції та інгібіції дають змогу припустити, що немає підстав очікувати метаболічну взаємодію між&nbsp Аваміс і іншими медіаторами метаболізму цитохрому Р450 у відповідних інтраназальних дозах для клінічного застосування. Тому клінічні дослідження з вивчення взаємодії Аваміс та інших лікарських засобів не проводились.

Особливості застосування

При застосуванні назальних кортикостероїдів можливе виникнення системного ефекту, особливо при застосуванні високих доз протягом тривалого часу. Імовірність виникнення такого ефекту менша, ніж при застосуванні пероральних кортикостероїдів, і варіює залежно від різних кортикостероїдів та індивідуальної відповіді пацієнта. Потенційний системний ефект може включати синдром Кушинга, кушингоїдні ознаки, адреналову супресію, затримку росту у дітей та підлітків, катаракту, глаукому та значно рідше &ndash ряд психологічних або поведінкових ефектів, включаючи психомоторну гіперактивність, порушення сну, неспокій, депресію або агресію (особливо у дітей).

Застосування вищих за рекомендовані доз інтраназальних кортикостероїдів може спричиняти клінічно значущу адреналову супресію. У періоди стресу або планового хірургічного втручання слід зважити на необхідність додаткового застосування системних стероїдів, якщо є ознаки застосування вищих за рекомендовані дози інтраназальних кортикостероїдів. Застосування&nbsp Аваміс у дозі 110 мкг на добу не асоціювалося з пригніченням гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи у дорослих і дітей. Однак дозу інтраназального флютиказону фуроату потрібно зменшити до найнижчої ефективної, що дає змогу контролювати симптоми алергічного риніту. Як і при застосуванні інших інтраназальних кортикостероїдів, у разі супутнього застосування будь-яких інших форм стероїдної терапії слід враховувати їх загальний системний вплив.

У разі будь-яких ознак пригнічення адреналової функції переводити пацієнта із системного лікування стероїдами на інтраназальне застосування Аваміс слід з обережністю.

Порушення зору

Порушення зору може спостерігатись при системному і місцевому застосуванні кортикостероїдів. Якщо пацієнт має такі симптоми, як порушення чіткості зору або інші порушення зору, його варто направити до офтальмолога для оцінки можливих причин, які можуть включати катаракту, глаукому або такі рідкісні хвороби, як центральна серозна хоріоретинопатія, про виникнення яких повідомлялося після використання системних і місцевих кортикостероїдів.

При лікуванні дітей інтраназальними кортикостероїдами у рекомендованих дозах спостерігалися випадки затримки росту. При лікуванні дітей флютиказоном фуроатом у дозі 110 мкг на добу протягом року (див. розділ &laquo Побічні реакції&raquo ) спостерігалася затримка швидкості росту. Тому дітей слід лікувати найнижчими ефективними дозами для підтримання адекватного контролю симптомів хвороби (див. розділ &laquo Спосіб застосування та дози&raquo ). Рекомендується регулярно перевіряти зріст дітей, які знаходяться на тривалому лікуванні інтраназальними кортикостероїдами. Якщо ріст дитини сповільнюється, терапію слід переглянути з метою зменшення дози, якщо можливо &ndash до мінімально ефективної для контролю за симптомами захворювання. Також слід розглянути питання щодо направлення пацієнта на огляд до педіатра.

Не рекомендується застосовувати препарат&nbsp Аваміс разом із ритонавіром у зв&rsquo язку з підвищеним ризиком виникнення системного впливу Аваміс.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність

Даних щодо застосування препарату&nbsp Аваміс у період вагітності недостатньо. Під час досліджень у тварин глюкокортикоїди викликали деформації, включаючи розщеплення піднебіння та затримку внутрішньоутробного розвитку. Малоймовірно, що це має відношення до людей при дотриманні рекомендованих доз, що призводить до мінімального системного впливу. Флутиказону фуроат слід застосовувати під час вагітності лише в тому випадку, якщо користь для матері перевищує потенційний ризик для плода чи дитини.

Годування груддю

Невідомо, чи проникає&nbsp Аваміс у грудне молоко при інтраназальному застосуванні. Застосовувати Авамісу період годування груддю слід лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищує можливий ризик для плода/дитини.

Фертильність

Даних щодо впливу&nbsp Аваміс на фертильність людини немає.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Аваміс не впливає або має незначний вплив на здатність керувати транспортними засобами та управляти іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Аваміс слід призначати лише для інтраназального застосування.

Дорослі та діти віком від 12 років: рекомендована початкова доза&nbsp Аваміс &ndash по 2 впорскування (27,5 мкг на одне впорскування) у кожну ніздрю 1 раз на добу (загальна добова доза &ndash 110 мкг).

Після досягнення контролю за симптомами риніту підтримуючу дозу препарату&nbsp Аваміс можна зменшити до 1 впорскування у кожну ніздрю 1 раз на добу (загальна добова доза &ndash 55 мкг).

Діти віком від 6 до 11 років: рекомендована початкова доза &ndash по 1 впорскуванню Аваміс у кожну ніздрю 1 раз на добу (загальна добова доза &ndash 55 мкг).

У разі недостатнього контролю за симптомами риніту при впорскуванні у кожну ніздрю 1 раз&nbsp Аваміс на добу (загальна добова доза &ndash 55 мкг) дозу можна збільшити до 2 впорскувань у кожну ніздрю 1 раз на добу (загальна добова доза &ndash 110 мкг).

Після досягнення контролю за симптомами риніту рекомендується зменшувати дозу до 1 впорскування у кожну ніздрю 1 раз на добу (загальна добова доза &ndash 55 мкг).

Хворі літнього віку: застосовують ті ж дози, що й для дорослих.

Ниркова недостатність: корекція дози не потрібна.

Печінкова недостатність: корекція дози не потрібна.

Для отримання повного терапевтичного ефекту необхідно регулярно застосовувати препарат Аваміс. Початок дії спостерігається через 8 годин після першого застосування, однак максимальний терапевтичний ефект настає через кілька днів від початку лікування, і тому хворі повинні бути проінформовані, що ефект від лікування буде спостерігатися при регулярному застосуванні препарату Аваміс. Тривалість лікування повинна бути обмежена періодом впливу алергену.

Застосування

Правила користування назальним спреєм.

Назальний дозований спрей (див. рисунок нижче) складається зі скляного флакона, поміщеного у пластиковий корпус із захисним ковпачком, що закриває наконечник розпилювача (спеціальний пристрій на верхньому кінці спрея). У нижніх частинах корпусу знаходяться маленькі отвори, через які видно наявність препарату Аваміс у скляному флаконі. На одній з бокових сторін пластикового корпусу знаходиться велика дозуюча кнопка, при натисканні на яку препарат&nbsp Аваміс вивільняється через розпилювач.

Перед першим застосуванням (та якщо препарат&nbsp Аваміс не застосовували протягом місяця) слід перевірити пристрій.

Добре струсити закритий флакон приблизно 10 секунд, не знімаючи захисний ковпачок.
Зняти ковпачок, потягнувши його вгору, злегка натискуючи пальцями з обох боків.
Сильно натиснути на дозуючу кнопку збоку корпусу щонайменше 6 разів для вивільнення достатньої кількості препарату Аваміс у повітря.
Назальний спрей готовий до застосування.

Перед кожним застосуванням необхідно прочистити носа, злегка струсити флакон та виконати такі дії:

  1. Злегка нахилити голову вперед.
  2. Тримати спрей вертикально та обережно помістити розпилювач в одну ніздрю.
  3. Направити наконечник розпилювача у протилежний від перенісся бік, щоб лікарський засіб&nbsp Аваміс рівномірно розподілився у порожнині носа.
  4. Вдихнути носом і одночасно натиснути на дозуючу кнопку на пластиковому корпусі. Слід уникати попадання спрею в очі. Якщо це трапилось, промити очі водою.
  5. Вийняти наконечник розпилювача з носа та видихнути ротом.
  6. Для введення препарату&nbsp Аваміс в іншу ніздрю виконати дії, вказані у пунктах 1 &ndash 5.
  7. Завжди після застосування закривати пристрій захисним ковпачком.

Після кожного використання наконечник розпилювача та захисний ковпачок слід протерти чистою сухою тканиною.

Діти

Дітям віком до 6 років застосовувати препарат Аваміс не рекомендується, оскільки ефективність та безпека застосування даного лікарського засобу пацієнтам цієї вікової категорії не встановлені.

Передозування

За даними клінічних досліджень, при інтраназальному застосуванні до 2640 мкг препарату&nbsp Авамісна добу протягом більш ніж 3 днів побічних ефектів не спостерігалося. Малоймовірно, що у разі гострого передозування необхідним буде інше лікування, окрім медичного спостереження.

Побічні реакції

Побічні реакції розподілено за частотою на такі категорії: дуже часто (&ge 1/10), часто ( &ge 100 та &lt 1/10), нечасто (&ge 1/1 000 та &lt 1/100), рідко (&ge 1/10000 та &lt 1/1000), дуже рідко (&lt 1/10 000), частота невідома (не можна визначити з наявних даних).

Дихальна система.

Дуже часто: носові кровотечі.

Часто: поява виразок у носі.

Носові кровотечі зазвичай були незначні або помірної інтенсивності. У дорослих та підлітків носові кровотечі виникали частіше при тривалому застосуванні (більше 6 тижнів), ніж при застосуванні до 6 тижнів. У ході педіатричних клінічних досліджень тривалістю до 12 тижнів випадки носових кровотеч були аналогічними у групі, що лікувалася Авамісом, і в групі, що отримувала плацебо.

Нечасто: біль у носі, дискомфорт (включаючи печіння, подразнення, болісність у носі), сухість у носі.

Дуже рідко: перфорація носової перетинки.

Імунна система.

Рідко: реакції гіперчутливості, включаючи анафілаксію, ангіоневротичний набряк, висипання та кропив&rsquo янку.

Нервова система.

Часто: головний біль.

Органи зору.

Частота невідома: транзиторні порушення зору, порушення чіткості зору.

Діти.

Скелетно-м&rsquo язова система та сполучні тканини.

Частота невідома: затримка росту.

За даними клінічного дослідження тривалістю один рік щодо оцінки росту дітей препубертатного віку, які отримували 110 мкг&nbsp Аваміс один раз на добу, спостерігалася різниця у швидкості росту -0,27 см на рік порівняно з групою, що отримувала плацебо.

Системна дія.

Можлива поява системного ефекту, особливо при застосуванні високих доз протягом тривалого часу (див. розділ &laquo Особливості застосування&raquo ). При лікуванні дітей назальними кортикостероїдами повідомлялося про випадки затримки росту.

Термін придатності

3 роки. Після першого відкриття &ndash 2 місяці.

Умови зберігання

Зберігати Аваміс при температурі не вище 30 &ordm С. Не зберігати Аваміс у холодильнику. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

Флакони із темного скла з дозуючим пристроєм, розпилювачем і ковпачком. Флакон&nbsp Аваміс містить 30 або 120 доз.

Категорія відпуску

За рецептом.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Аваміс спрей назальний 27,5 мкг/120 доз

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Аваміс спрей назальний 27,5 мкг/120 доз

Обліковий номер : 357868

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

Виробник : GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9306/01/01

Назва російською : Авамис ™ спрей наз., доз., 27,5 мкг/доза по 120 доз во флак.

Мiжнародна назва : Флутикозону фуроат

Форма выпуску : Спрей

Дiюча речовина : Флютиказон

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Спрей назальний

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО