Детальніше

Назонекс 50 мкг назальний спрей 140 доз

Обліковий номер: 353339

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Schering-Plough Central East (Швейцария)

Виробник: Schering-Plough Central East (Швейцария)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7491/01/01

Назва російською: Назонекс® спрей наз., доз., 50 мкг/доза по 140 доз во флак.

Мiжнародна назва : Мометазон

Форма выпуску: Спрей , флакон

Дiюча речовина : Мометазон

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Спрей назальний

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

НАЗОНЕКС&reg

(NASONEX)

Склад:

діюча речовина: 1 доза спрею містить мометазону фуроату моногідрат (мікронізований) у кількості еквівалентній 50 мкг мометазону фуроату (безводного)

допоміжні речовини: целюлоза дисперсна (целюлоза мікрокристалічна та натрію карбоксиметилцелюлоза) гліцерин кислота лимонна моногідрат натрію цитрат дигідрат полісорбат-80 бензалконію хлориду розчин вода очищена.

Лікарська форма. Спрей назальний дозований.

Фармакотерапевтична група. Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Кортикостероїди. Код АТС R01A D09.

Клінічні характеристики.

Показання.

  • Лікування сезонного або цілорічного алергічного риніту у дорослих та дітей віком від 2 років. Профілактичне лікування алергічного риніту середнього і тяжкого перебігу рекомендується розпочати за 4 тижні до передбачуваного початку сезону пилкування.
  • Як допоміжний терапевтичний засіб при лікуванні антибіотиками гострих епізодів синуситів у дорослих (у тому числі літнього віку) і дітей віком від 12 років.
  • Лікування симптомів гострого риносинуситу без ознак тяжкої бактеріальної інфекції у дорослих і дітей віком від 12 років.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якого неактивного компонента препарату.

Препарат не слід застосовувати при наявності нелікованої локалізованої інфекції із залученням слизової оболонки носової порожнини.

Через те що кортикостероїди мають ефект пригнічення загоєння рани пацієнтам яким нещодавно робили операцію у носовій порожнині або у яких були травми не можна застосовувати назальний кортикостероїд поки не відбудеться загоєння.

Спосіб застосування та дози.

Перед початком використання нового флакона препарату слід провести його калібрування.

Перед кожним застосуванням слід енергійно струшувати флакон.

Якщо насадка забилася потрібно зняти пластиковий ковпачок обережно натискуючи на біле кільце легко зняти насадку і промити її теплою проточною водою висушити та встановити на попереднє місце. Не намагатися прочистити насадку голкою або іншим гострим предметом оскільки такі дії пошкодять дозатор.

Регулярне очищення насадки є дуже важливим.

Перед кожним застосуванням слід ретельно очистити ніс від слизу.

Лікування сезонного або цілорічного алергічного риніту:

Препарат продемонстрував клінічно значущий початок дії протягом 12 годин після першого застосування деяким пацієнтам із сезонним алергічним ринітом. Однак повну користь від лікування не можна отримати у перші 48 годин тому пацієнту необхідно продовжувати регулярне застосування для досягнення повного терапевтичного ефекту.

Допоміжне лікування гострих епізодів синуситів.

Гострий риносинусит.

Назальні поліпи.

Побічні реакції.

Після інтраназального застосування мометазону фуроату іноді може спостерігатися алергічна реакція негайного типу (наприклад бронхоспазм диспное). Дуже рідко виникали анафілактична реакція та ангіоневротичний набряк.

Повідомлялося про поодинокі випадки розладів смаку та нюху.

При застосуванні назального спрею Назонекс

У пацієнтів із назальними поліпами гострим риносинуситом при застосуванні спрею Назонекс загальна кількість наведених вище небажаних явищ порівнювалася з такою при застосуванні плацебо та подібна до кількості що спостерігалася у пацієнтів з алергічним ринітом.

Про виникнення інфекції верхніх дихальних шляхів повідомлялося у 1% пацієнтів що застосовували Назонекс для лікування назальних поліпів що порівнювалося з плацебо.

Дуже рідко при інтраназальному застосуванні кортикостероїдів відзначалися випадки перфорації носової перегородки чи підвищення внутрішньоочного тиску.

Про рідкісні випадки глаукоми та/або катаракти повідомлялося при використанні інтраназальних кортикостероїдів.

Передозування.

Унаслідок того що системна біодоступность препарату

Інгаляція або пероральне введення надмірних доз кортикостероїдів може призвести до пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Спеціальних досліджень дії препарату у вагітних жінок не проводилося.

Як і інші кортикостероїди для інтраназального застосування препарат Назонекс застосовують вагітним і жінкам які годують груддю тільки якщо очікувана користь від його застосування виправдовує потенційний ризик для матері плода або немовляти. Немовлят матері яких у період вагітності застосовували кортикостероїди слід ретельно обстежувати на предмет можливої гіпофункції надниркових залоз.

Діти.

При проведенні плацебо-контрольованих клінічних досліджень у дітей яким препарат Назонекс застосовували у добовій дозі 100 мкг протягом року затримки росту не відзначалося.

Особливості застосування.

Застосування препарату дітям молодшого віку необхідно проводити за допомогою дорослих.

Препарат не слід застосовувати при наявності нелікованої місцевої інфекції із залученням у процес слизової оболонки носа.

Препарат Назонекс слід застосовувати з обережністю або не застосовувати зовсім хворим з активною або латентною туберкульозною інфекцією респіраторного тракту а також при нелікованій грибковій бактеріальній системній вірусній інфекції або при інфекції herpes simplex з ураженням очей.

Після 12-місячного лікування препаратом Назонекс не виникало ознак атрофії слизової оболонки носа крім того мометазону фуроат сприяв нормалізації гістологічної картини слизової оболонки носа. Як і впродовж будь-якого довготривалого лікування пацієнтам які застосовують препарат протягом кількох місяців і довше необхідно періодично проходити огляд щодо виявлення можливих змін слизової оболонки носа. У випадку розвитку локальної грибкової інфекції носа чи глотки може знадобитися припинення терапії препаратом або проведення відповідного лікування. Подразнення слизової оболонки носа і глотки що зберігається протягом тривалого часу також може бути показанням до припинення лікування препаратом.

Хоча препарат контролює назальні симптоми у більшості пацієнтів супутнє застосування відповідної додаткової терапії може призвести до додаткового послаблення інших симптомів зокрема симптомів з боку очей.

При тривалому лікуванні препаратом Назонекс ознак пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи не спостерігалося. За пацієнтами які переходять на лікування назальним спреєм після тривалої терапії кортикостероїдами системної дії потрібно уважно спостерігати. Припинення прийому кортикостероїдів системної дії у таких хворих може призвести до недостатності функції кори надниркових залоз що може вимагати поновлення терапії системними кортикостероїдами і застосування іншого відповідного лікування.

Під час переходу від лікування кортикостероїдами системної дії на лікування препаратом Назонекс

Пацієнти які застосовують кортикостероїди потенційно можуть мати знижену імунну реактивність і їх необхідно попереджати про підвищений ризик зараження при контакті з хворими на деякі інфекційні захворювання (наприклад вітряна віспа кір) а також про необхідність консультації лікаря якщо такий контакт відбувся.

Потенційний ризик синдрому Кушинга може виникнути при тривалому застосуванні препарату у високих дозах.

Після застосування інтраназальних кортикостероїдів дуже рідко повідомлялося про приклади перфорації носової перегородки або підвищеного внутрішньоочного тиску.

При проведенні плацебо-контрольованих клінічних досліджень у дітей яким препарат застосовували у щоденній дозі 100 мкг протягом 1 року затримки росту не відзначалося.

Слід попередити пацієнтів про необхідність негайного звернення до лікаря у разі виникнення ознак або симптомів тяжкої бактеріальної інфекції таких як підвищення температури тіла сильний однобічний біль у ділянці обличчя або зубний біль орбітальна або періорбітальна припухлість/набряк або погіршення стану після початкового покращання.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Невідома

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Препарат Назонекс застосовували одночасно з лоратадином при цьому не було відзначено жодного впливу на концентрацію у плазмі крові лоратадину або його головного метаболіту а мометазону фуроат не визначався у плазмі крові навіть у мінімальній концентрації. Сумісна терапія добре переносилася хворими.

Дані щодо взаємодії з іншими препаратами не представлені.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

В основному механізм протизапальної та протиалергічної дії мометазону фуроату пов' язаний з його здатністю пригнічувати виділення медіаторів алергічних реакцій. Мометазону фуроат значно зменшує синтез/вивільнення лейкотрієнів із лейкоцитів пацієнтів які страждають на алергічні захворювання. Мометазон фуроат продемонстрував на культурі клітин у 10 разів більшу активність ніж інші стероїди включаючи беклометазону дипропіонат бетаметазон гідрокортизон та дексаметазон щодо пригнічення синтезу/вивільнення IL-1 IL-5 2 цитокінів IL-4 та IL-5 із людських CD4+ Т-клітин. Мометазону фуроат також у 6 разів активніший ніж беклометазон дипропіонат та бетаметазон відносно пригнічення продукції IL-5.

У дослідженнях із провокаційними тестами з нанесенням антигенів на слизову оболонку носа була виявлена висока протизапальна активність водного назального спрею Назонексяк у ранній так і у пізній стадії алергічної реакції. Це було підтверджено зниженням (порівняно з плацебо) рівня гістаміну та активності еозинофілів а також зменшенням (порівняно з початковим рівнем) кількості еозинофілів нейтрофілів і білків адгезії епітеліальних клітин.

Виражений клінічний ефект у перші 12 годин застосування водного назального спрею Назонекс був досягнутий у 28 % пацієнтів із сезонним алергічним ринітом. У середньому (50 %) полегшення наставало протягом 35 9 години. Окрім цього Назонекс виявив значну ефективність у послабленні очних симптомів (почервоніння сльозотеча свербіж) у пацієнтів із сезонним алергічним ринітом.

У клінічних дослідженнях за участю пацієнтів із назальними поліпами Назонекс

У клінічних дослідженнях за участі пацієнтів віком від 12 років Назонекс

Фармакокінетика.

Суспензія мометазону фуроат

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: білого або майже білого кольору непрозора суспензія.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 оС у недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

Упаковка.

По 18 г (140 доз) суспензії у поліетиленовому флаконі з дозуючим насосом-розпилювачем закритим ковпачком. По 1 флакону у картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробники.

Шерінг-Плау Лабо Н.В. Бельгія/Schering-Plough Labo N.V. Belgium.

МСД Інтернешнл ГмбХ (філія Сінгапур) Сінгапур/MSD International GmbH (Singapore Branch) Singapore.

Місцезнаходження.

Індустрієпарк 30 Хейст-оп-ден-Берг Антверпен Б-2220 Бельгія/Industriepark 30 Heist-op-den-Berg Antwerpen B-2220 Belgium.

70 Туас Вест Драйв 638414 Сінгапур/70 Tuas West Drive 638414 Singapore.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Назонекс 50 мкг назальний спрей 140 доз

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Назонекс 50 мкг назальний спрей 140 доз

Обліковий номер : 353339

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Schering-Plough Central East (Швейцария)

Виробник : Schering-Plough Central East (Швейцария)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7491/01/01

Назва російською : Назонекс® спрей наз., доз., 50 мкг/доза по 140 доз во флак.

Мiжнародна назва : Мометазон

Форма выпуску : Спрей , флакон

Дiюча речовина : Мометазон

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Спрей назальний

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО