Детальніше

Кімацеф 0,75 г №1

Обліковий номер: 328136

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

Виробник: Київмедпрепарат ПАТ (Украина, Київ)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0501/01/02

Назва російською: Кимацеф® порошок для р-ра д/ин. по 0,75 г во флак. №1

Мiжнародна назва : Цефуроксим

Форма выпуску: Флакон

Дiюча речовина : Цефуроксим

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Порошок для ін'єкцій

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

КІМАЦЕФ&reg

(KIMACEF)

Склад:

діюча речовина: cefuroxime

1 флакон містить цефуроксиму натрієвої солі у перерахуванні на цефуроксим 0 75 г або 1 5 г.

Лікарська форма.

Основні фізико-хімічні властивості: порошок білого або білого з жовтуватим відтінком кольору.

Фармакотерапевтична група. Протимікробні засоби для системного застосування. Цефалоспорини другого покоління. Код АТX J01D С02.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Набута резистентність до антибіотика відрізняється у різних регіонах та може змінюватися з часом а для окремих штамів може відрізнятись суттєво. Бажано за наявності звернутися до місцевих даних з чутливості до антибіотика особливо при лікуванні тяжких інфекцій.

Препарат високоактивний проти Staphylococcus aureus включаючи штами резистентні до пеніциліну (але не проти поодиноких штамів резистентних до метициліну) Staphylococcus epidermidis Haemophilus influenza Klebsiella spp. Enterobacter spp. Streptococcus pyogenes Escherichia coli Streptococcus mitis (viridians group) Clostridium spp. Proteus mitabilis Proteus rettgeri Salmonella typhi Salmonella typhimurium та інших штамів Salmonella Shigella spp. Neisseria spp. (включаючи штами N. GonorrheaBordetella pertussis. Препарат виявляє помірну чутливість проти Proteus vulgaris Morganella morganii (Proteus morganii) та Bacterides fragilis.

Мікроорганізми нечутливі до цефуроксиму: Clostridium difficile Pseudomonas spp. Campylobacter spp. Acinetobacter calcoaceticus Legionella spp. метицилінрезистентні штами Staphylococcus aureus та Staphylococcus epidermidis.

Деякі штами таких видів також виявилися нечутливими до препарату Кімацеф : та Bacteroides fragilis.

In vitro цефуроксим у комбінації з аміноглікозидними антибіотиками має щонайменше адитивну дію інколи з ознаками синергізму.

Фармакокінетика.

Одночасне введення пробенециду сповільнює виведення цефуроксиму та спричинює підвищення його концентрації в сироватці крові.

Протягом 24 годин від моменту введення препарат практично повністю (85-90 %) виділяється в незміненому стані з сечею більша частина препарату виводиться в перші 6 годин.

Цефуроксим не метаболізується і виводиться шляхом гломерулярної фільтрації та тубулярної секреції.

Рівень цефуроксиму в сироватці зменшується у разі проведення діалізу.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування інфекцій спричинених чутливими до цефуроксиму мікроорганізмами або терапія у період до визначення збудника інфекційного захворювання.

Інфекційні захворювання дихальних шляхів: гострі та хронічні бронхіти інфіковані бронхоектази бактеріальна пневмонія абсцес легенів післяопераційні інфекції органів грудної клітки

інфекційні захворювання горла носа: синусити тонзиліти фарингіти

інфекційні захворювання сечовивідних шляхів: гострий та хронічний пієлонефрити цистити асимптоматичні бактеріурії

целюліти еризипелоїд ранові інфекції

інфекційні захворювання кісток і суглобів: остеомієліти септичні артрити

інфекції в акушерстві та гінекології: інфекційно-запальні захворювання тазових органів

гонорея особливо у випадках коли протипоказаний пеніцилін

інші інфекційні захворювання включаючи септицемії та менінгіти.

Профілактика виникнення інфекційних ускладнень після операцій на грудній клітці та черевній порожнині операцій на тазових органах при васкулярних серцево-судинних та ортопедичних операціях.

У більшості випадків монотерапія препаратом Кімацеф

У разі наявної або очікуваної змішаної аеробної та анаеробної інфекції (наприклад перитоніту аспіраційної пневмонії абсцесу легенів органів тазу та мозку) та високої вірогідності такої інфекції (наприклад при операціях на товстому кишечнику та у гінекологічній хірургії) прийнятним є застосування препарату Кімацеф у комбінації з метронідазолом.

При лікуванні пневмонії та загострення хронічного бронхіту препарат Кімацеф можна призначати перед пероральним застосуванням цефуроксиму аксетилу коли це необхідно.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до цефуроксиму або до інших компонентів препарату.

Підвищена чутливість до цефалоспоринових антибіотиків.

Наявність в анамнезі тяжкої гіперчутливості (наприклад анафілактичні реакції) до інших бета-лактамних антибіотиків (пеніциліни монобактами та карбапенеми).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Як і інші антибіотики цефуроксим може впливати на флору кишечника що призведе до зменшення реабсорбції естрогенів та зниження ефективності комбінованих пероральних контрацептивних засобів.

При лікуванні препаратом Кімацеф рівень глюкози в крові та плазмі рекомендується визначати за допомогою глюкозооксидазної або гексозокіназної методики.

Цефуроксим не впливає на результати ензимних методів визначення глюкозурії. Цефуроксим незначною мірою може впливати на використання методик що базуються на відновленні міді (Бенедикта Фелінга Клінітест) але це не призводить до хибнопозитивних результатів як у разі застосування деяких інших цефалоспоринів.

Цефуроксим не впливає на результат дослідження рівня креатиніну лужним пікратом.

Особливості застосування.

Як і при застосуванні інших бета-лактамних антибіотиків повідомлялося про тяжкі та часом летальні реакції гіперчутливості. У разі виникнення тяжких реакцій гіперчутливості лікування цефуроксимом слід негайно припинити та вжити відповідних невідкладних заходів.

Як і при інших схемах лікування менінгіту у кількох хворих дітей які лікувалися цефуроксимом були зареєстровані випадки втрати слуху від середнього до тяжкого ступеня.

Haemophilus influenzae. Проте клінічне значення цього явища невідоме.

Як і при застосуванні інших антибіотиків тривале застосування цефуроксиму може призвести до надмірного росту нечутливих мікроорганізмів (таких як Candida Enterococci Clostridium difficile) що може потребувати припинення лікування.

При застосуванні антибіотиків повідомлялося про випадки псевдомембранозного коліту різного ступеня тяжкості: від легкого до загрожуючого життю. Тому важливо зважити на встановлення цього діагнозу у пацієнтів у яких виникла діарея під час або після застосування антибіотика. У разі тривалої та значної діареї або виникнення абдомінальних спазмів лікування слід негайно припинити та провести подальше обстеження пацієнта.

При застосуванні препарату Кімацеф у режимі послідовної терапії час переходу на пероральний прийом цефуроксиму визначається тяжкістю інфекції клінічним станом пацієнта та чутливістю мікроорганізму. Перехід на пероральний прийом дозволяється при покращенні загального стану пацієнта. При відсутності клінічного покращення протягом 72 годин слід продовжити парентеральне введення препарату. Перед застосуванням перорального препарату слід ознайомитись з інструкцією для його медичного застосування.

Як і при застосуванні інших антибіотиків тривале застосування цефуроксиму може призвести до надмірного росту нечутливих мікроорганізмів (наприклад Candida Enterococci Clostridium difficile) що може вимагати припинення лікування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Даних щодо ембріотоксичної та тератогенної дії цефуроксиму не було одержано проте як і при застосуванні інших лікарських засобів його слід з обережністю призначати у перші місяці вагітності.

Цефуроксим проникає у грудне молоко тому слід припинити годування груддю на час застосування препарату.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Повідомлень про вплив препарату Кімацеф на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами немає.

Спосіб застосування та дози.

Перед початком терапії із застосуванням цефуроксиму необхідно виключити наявність у пацієнта непереносимості препарату зробивши шкірну пробу.

Чутливість до препарату Кімацеф відрізняється у різних регіонах та може змінюватися з часом. За необхідності слід звернутися до місцевих даних з чутливості до антибіотика.

Оскільки цефуроксим існує також у формі цефуроксиму аксетилу для перорального застосування можна з парентеральної терапії препаратом Кімацеф послідовно перейти на пероральну терапію у тих випадках коли це клінічно доцільно.

Загальні рекомендації.

Дорослі

Діти (в тому числі немовлята)

Новонароджені

Гонорея

Менінгіт

Препарат Кімацеф застосовується як монотерапія при бактеріальному менінгіті якщо він спричинений чутливими штамами.

Дорослі

3 г внутрішньовенно кожні 8 годин.

Діти (в тому числі немовлята)

200-240 мг/кг на добу внутрішньовенно розподілені на 3 або 4 дози. Таке дозування можна зменшити до 100 мг/кг на добу внутрішньовенно після 3 днів застосування або при клінічному покращанні.

Новонароджені

Початкова доза повинна становити 100 мг/кг на добу внутрішньовенно. Можливе зменшення дози до 50 мг/кг на добу у разі клінічного покращання.

Профілактика

При повній заміні суглоба 1 5 г порошку цефуроксиму змішують з одним пакетом метилметакрилатного цементу-полімеру перед додаванням рідкого мономеру.

Послідовна терапія

Пневмонія

1 5 г препарату Кімацеф

500 мг 2 рази на добу протягом 7-10 днів.

Загострення хронічного бронхіту

750 мг препарату Кімацеф

500 мг 2 рази на добу протягом 7 днів.

Тривалість як парентеральної так і пероральної терапії визначається тяжкістю інфекції та клінічним станом пацієнта.

Порушення функції нирок

Цефуроксим виводиться нирками. Тому як і при застосуванні інших подібних антибіотиків пацієнтам із порушеною функцією нирок рекомендується зменшувати дозу Кімацефу

Особливості введення препарату

. Обережно струсити до утворення непрозорої суспензії.

Для внутрішньовенного введення розчинити 750 мг препарату Кімацеф

Діти.

Застосовують дітям з перших днів життя.

Передозування.

Передозування цефалоспоринових антибіотиків може призвести до розвитку симптомів подразнення головного мозку внаслідок чого можуть виникнути судоми. Рівень цефуроксиму можна зменшити шляхом проведення гемодіалізу або перитонеального діалізу.

Побічні реакції.

Побічні реакції переважно поодинокі (менше 1/10 000) і загалом легкі та оборотні за своїм характером. Частота виникнення наведена нижче є приблизною оскільки для більшості реакцій немає достатніх даних для такого підрахунку. Крім того частота випадків побічних реакцій варіює залежно від показань.

Критерії оцінки частоти побічних ефектів: дуже часто 1/10 часто 1/100 та 1/10 нечасто 1/1000 та 1/100 рідко 1/10 000 та 1/1000 дуже рідко 1/10 000.

Інфекції та інвазії.

ріст нечутливих мікроорганізмів наприклад Candida.

З боку системи крові та лімфатичної системи.

З боку імунної системи.

Реакції гіперчутливості:

Шлунково-кишкові розлади.

Гепатобіліарні реакції.

З боку шкіри та підшкірної клітковини.

Загальні розлади та реакції в місці введення.

Термін придатності.

2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі не вище

С) та 5 годин при температурі до + 25 С.

Несумісність.

С.

С.

Препарат цефуроксим (5 мг/мл) можна зберігати протягом 24 годин при температурі 25 С у

Цефуроксим сумісний з розчинами що містять до 1 % лідокаїну гідрохлориду.

Цефуроксим також сумісний протягом 24 годин при кімнатній температурі при розведенні у розчині для інфузій:

Упаковка.

По 0 75 г або 1 5 г у флаконах 1 флакон у пачці.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 01032 м. Київ вул. Саксаганського 139.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Кімацеф 0,75 г №1

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Кімацеф 0,75 г №1

Обліковий номер : 328136

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

Виробник : Київмедпрепарат ПАТ (Украина, Київ)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0501/01/02

Назва російською : Кимацеф® порошок для р-ра д/ин. по 0,75 г во флак. №1

Мiжнародна назва : Цефуроксим

Форма выпуску : Флакон

Дiюча речовина : Цефуроксим

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Порошок для ін'єкцій

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО