Детальніше

Індопрес 0,0025 г таблетки/гіпертонія/ №30

Обліковий номер: 327693

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Борщаговский ХФЗ ЗАО НПЦ (Украина, Киев)

Виробник: Борщаговский ХФЗ ЗАО НПЦ (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2153/01/01

Назва російською: Индопрес таблетки, п/плен. обол., по 2,5 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Індапамід

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Индапамид

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ІНДОПРЕС

(Indopres)

Склад:

діюча речовина: індапамід

1 таблетка містить 2 5 мг індапаміду у перерахуванні на безводну 100 % речовину

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки вкриті плівковою оболонкою білого кольору з двоопуклою поверхнею. На поперечному розрізі видні два шари різної структури.

Фармакотерапевтична група.

Засоби що впливають на серцево-судинну систему. Нетіазидні діуретики з помірно вираженою активністю. Сульфонаміди прості. Індапамід. С03В А11.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Антигіпертензивна дія індапаміду проявляється при дозах при яких діуретичний ефект незначний. Більш того його антигіпертензивна дія зберігається навіть у пацієнтів з артеріальною гіпертензією які перебувають на гемодіалізі.

Індапамід діє на рівні судин шляхом:

стимуляції синтезу простагландину PGE2 та простацикліну PGI2 (вазодилататор та інгібітор агрегації тромбоцитів).

Індапамід зменшує гіпертрофію лівого шлуночка.

Як було показано у дослідженнях різної тривалості (короткої середньої та довгої) за участю пацієнтів із артеріальною гіпертензією індапамід не впливає:

на метаболізм лiпiдiв (тригліцериди холестерин ліпопротеїдів низької щільності та холестерин ліпопротеїдів високої щільності)

на метаболізм вуглеводів навіть у хворих на цукровий діабет та з артеріальною гіпертензією.

При перевищенні рекомендованої дози терапевтичний ефект тіазидів та тіазидоподібних діуретиків не збільшується в той час як ризик небажаних ефектів зростає. Якщо лікування є недостатньо ефективним збільшувати дозу не рекомендується.

Фармакокінетика.

Абсорбцiя

Максимальна концентрація у плазмі крові (Tmax

Розподiл

Перiод напiввиведення становить вiд 14 до 24 годин (у середньому 18 годин).

Виведення

Індапамід виводиться переважно у вигляді метаболітів частка препарату що виводиться нирками у незміненому вигляді становить 5 %.

Пацієнти з нирковою недостатністю: фармакокінетичні параметри не змінюються.

Клінічні характеристики.

Показання.

Есенціальна гіпертензія.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до індапаміду до будь-якого компонента препарату інших сульфонамідів або їх похідних

печінкова енцефалопатія тяжкі порушення функції печінки

тяжка ниркова недостатність

гіпокаліємія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Препарат може застосовуватись як при монотерапії так і в комбінації з іншими антигіпертензивними лікарськими засобами.

Нерекомендовані комбінації.

Літій: підвищення рівня літію у плазмі крові (внаслідок зменшення його виведення) та поява симптомів передозування. За необхідності призначення такої комбінації слід контролювати рівень літію в плазмі крові та коригувати його дозу.

Комбінації що потребують обережності.

ІА клас антиаритмічних препаратів (хінідин гідрохінідин дизопірамід)

ІІІ клас антиаритмічних препаратів (аміодарон бретилій соталол дофетилід ібутилід)

деякі антипсихотичні препарати:

можливе зниження гіпотензивної дії індапаміду. У пацієнтів із зневодненням може виникнути гостра ниркова недостатність (знижується гломерулярна фільтрація). Слід контролювати функцію нирок до початку/протягом лікування і компенсувати водний дисбаланс.

Інгібітори АПФ антагоністи рецепторів ангіотензину-II: ризик раптової артеріальної гіпотензії та/або гострої ниркової недостатності на початку лікування інгібіторами АПФ або антагоністами рецепторів ангіотензину-II при наявності вже існуючої гіпонатріємії (особливо у пацієнтів зі стенозом ниркової артерії).

При артеріальній гіпертензії коли попереднє лікування діуретиком спричинило розвиток гіпонатріємії рекомендовано:

-

-або починати лікування з низьких доз інгібіторів АПФ/антагоністів рецепторів ангіотензину-II з поступовим підвищенням дози.

При застійній серцевій недостатності лікування необхідно розпочинати з дуже низьких доз інгібіторів АПФ/антагоністів рецепторів ангіотензину-II на фоні зниження дози супутнього діуретика.

Альфа-адреноблокатори: посилення гіпотензивної дії підвищений ризик артеріальної гіпотензії першої дози з постсинаптичними альфа-блокаторами такими як празозин.

Діуретики що можуть спричинити гіпокаліємію (наприклад буметанід фуросемід піретанід тіазиди ксипамід ацетазоламід): підвищений ризик гіпокаліємії. Плазмові рівні калію слід ретельно контролювати і при необхідності коригувати.

Інші препарати що можуть спричинити гіпокаліємію (амфотерицин В (внутрішньовенно) високі дози бета2-симпатоміметиків системні глюко- та мінералокортикоїди тетракозактид теофілін проносні препарати що стимулюють перистальтику ребокситин): підвищується ризик гіпокаліємії (адитивний ефект). Слід контролювати рівень калію плазми крові що особливо важливо при супутній терапії серцевими глікозидами та коригувати його при потребі. Застосовувати проносні що не стимулюють перистальтику кишечнику.

Баклофен: підвищується антигіпертензивний ефект. Необхідно провести регідратацію пацієнта контролювати функцію нирок на початку лікування.

Серцеві глікозиди: існує ризик посилення токсичної дії серцевих глікозидів (за рахунок можливої діуретик-індукованої гіпокаліємії). Слід проводити моніторинг рівня калію плазми крові та контроль ЕКГ при необхідності переглянути лікування.

Флекаїнід: діуретик-індукована гіпокаліємія посилює кардіотоксичність флекаїніду.

Лідокаїн мексилетин: діуретик-індукована гіпокаліємія протидіє ефектам лідокаїну та мексилетину.

Комбінації які потребують уваги.

Калійзберігаючі діуретики (амілорид спіронолактон тріамтерен): хоча така комбінація може бути корисною у деяких пацієнтів існує ризик розвитку гіпокаліємії (особливо у хворих на цукровий діабет ниркову недостатність) або гіперкаліємії. Слід контролювати рівень калію в плазмі крові ЕКГ та при необхідності переглянути лікування.

Метформін: підвищується ризик метформін-індукованого молочнокислого ацидозу внаслідок розвитку функціональної ниркової недостатності асоційованої з діуретиками особливо з петльовими діуретиками. Не застосовувати метформін

Йодконтрастні засоби: у випадку дегідратації спричиненої прийомом діуретика збільшується ризик розвитку гострої ниркової недостатності особливо при застосуванні високих доз йодконтрастних засобів. Слід провести регідратацію до їх призначення.

Солі кальцію витамін D тореміфен: підвищення ризику гіперкальціємії в результаті зниження елімінації кальцію з сечею.

Окскарбазепін карбамазепін: збільшується ризик гіпонатріємії при застосуванні з індапамідом.

Іміпраміноподібні антидепресанти нейролептики анксиолітики та снодійні інгібітори МАО алпростаділ алдеслейкін леводопа загальні анестетики: посилення гіпотензивної дії індапаміду збільшення ризику ортостатичної гіпотензії.

Інші антигіпертензивні препарати (в т.ч. бета-блокатори блокатори кальцієвих каналів нітрати вазодилататори метилдопа моксонідин клонідин): посилення гіпотензивного ефекту та підвищення ризику розвитку ортостатичної гіпотензії (адитивний ефект).

Циклоспорини такролімус: ризик підвищення плазмового рівня креатиніну без будь-яких змін рівнів циркулюючого циклоспорину навіть при відсутності водно/натрієвого дефіциту.

Кортикостероїди тетракозактид (системної дії): зменшення гіпотензивної дії індапаміду за рахунок затримки води та іонів натрію під впливом глюкокортикостероїдів.

Естрогени: можливе зменшення антигіпертензивної дії препарату за рахунок затримки рідини в організмі.

Холестирамін колестипол: зменшення абсорбції діуретиків. Інтервал між прийомом індапаміду та цих препаратів має становити не менше 2 годин.

Непрямі антикоагулянти (похідні кумарину або індандіону):

Недеполяризуючі міорелаксанти:

Дає позитивну реакцію при допінг-контролі.

Особливості застосування.

Були повідомлення про невелике зниження ваги тіла у деяких пацієнтів що приймали індапамід.

Пацієнти з рідкісними спадковими захворюваннями такими як непереносимість галактози лактазна недостатність або глюкозо-галактозна мальабсорбція не повинні приймати цей препарат.

Фотосенсибілізація. При розвитку в процесі лікування реакцій фотосенсибілізації рекомендується негайно припинити прийом препарату. Якщо необхідність у застосуванні препарату залишається рекомендується захищати відкриті ділянки тіла від прямого сонячного світла та штучного ультрафіолетового опромінення.

Водний та електролітний баланс.

Натрій крові. Перед початком лікування Індопресом необхідно визначити рівень натрію плазми крові в подальшому перевіряти його через регулярні проміжки часу. Лікування будь-якими діуретиками може призвести до гіпонатріємії іноді з дуже серйозними наслідками. Зниження рівня натрію в плазмі крові може бути спочатку безсимптомним тому регулярний моніторинг у цьому контексті вкрай важливий і повинен проводитися частіше у пацієнтів літнього віку та у пацієнтів з цирозом печінки. Повідомлялося про випадки серйозної гіпонатріємії у поєднанні з гіпокаліємією при лікуванні рекомендованими дозами частіше спостерігалися у жінок літнього віку.

Калій крові.

В усіх вищезазначених випадках необхідно частіше контролювати рівень калію в крові. Перші вимірювання мають бути здійснені протягом першого тижня лікування. У разі виявлення гіпокаліємії слід провести її корекцію.

Кальцій крові. Діуретики можуть знижувати екскрецію кальцію з сечею і як наслідок спричиняти незначне транзиторне підвищення його рівня в плазмі крові. Виражена гіперкальціємія можлива при наявності попередньо недіагностованого гіперпаратиреоїдизму. Індапамід може знизити плазмовий рівень паратиреоїдного гормону. Лікування індапамідом слід припинити перед перевіркою функції паращитоподібних залоз.

Оскільки в процесі лікування індапамідом можливе підвищення рівня глюкози крові моніторинг цього показника має важливе значення для хворих на цукровий діабет особливо при наявності гіпокаліємії.

За рахунок можливого підвищення рівня сечової кислоти в крові в процесі лікування у пацієнтів із гіперурикемією можливо збільшення кількості нападів подагри.

Функція нирок та діуретики.

Гіповолемія в результаті втрати води та натрію спровокована діуретиком призводить до зниження гломерулярної фільтрації що може спричиняти підвищення в крові рівнів сечовини та креатиніну. Ця транзиторна функціональна ниркова недостатність не має наслідків у пацієнтів з нормальною функцією нирок але може погіршити перебіг вже існуючої ниркової недостатності. Слід застосовувати з обережністю у пацієнтів з нефротичним синдромом.

Під час застосування індапаміду можливий позитивний результат при проведенні допінг-контролю у спортсменів.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат протипоказаний у період вагітності. Слід уникати призначення діуретиків вагітним жінкам та ніколи не застосовувати їх для лікування фізіологічних набряків вагітних. Діуретики можуть викликати фетоплацентарну ішемію з ризиком затримки росту плода.

При необхідності застосування препарату жінкам що годують груддю на період лікування годування груддю слід припинити (індапамід проникає у грудне молоко).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Препарат не порушує психомоторні функції але за рахунок раптового зниження артеріального тиску в окремих випадках особливо на початку лікування або у комбінації з іншими антигіпертензивними засобами може впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Для перорального застосування. Індопрес призначати у дозі 2 5 мг (1 таблетка) 1 раз на добу (вранці) до прийому їжі.

Дія препарату проявляється поступово. Збільшення дози препарату недоцільне оскільки у вищих дозах антигіпертензивна дія суттєво не збільшується але діуретичний ефект підвищується. У випадку недостатнього ефекту рекомендується комбінована терапія з іншими антигіпертензивними засобами. Комбінована терапія з діуретиками які можуть спричиняти гіпокаліємію не рекомендується.

Тривалість лікування визначається перебігом захворювання та ефективністю терапії.

Немає доказів розвитку рикошетної артеріальної гіпертензії після припинення лікування індапамідом.

Ниркова недостатність.

Пацієнти літнього віку.

Порушення функції печінки.

Діти.

Передозування.

Лікування. Необхідно промити шлунок застосувати активоване вугілля та відновити водно-електролітний баланс в умовах стаціонару. Симптоматична терапія.

Побічні реакції.

Зазвичай лiкування препаратом Індопрес переноситься добре. Більшість клінічних і лабораторних небажаних проявів є дозозалежними і ризик їх розвитку може бути значно зменшений при застосуванні мінімальної ефективної дози.

Метаболічні розлади:

- гіперкальціємія

Гематологічні порушення: тромбоцитопенія лейкопенія агранулоцитоз гемолітична анемія апластична анемія.

Неврологічні порушення:

Серцево-судинні порушення:

Гастроінтестинальні порушення: блювання нудота запор/діарея сухість у роті абдомінальний біль/спазми диспепсія анорексія панкреатит.

Гепатобіліарні порушення: порушення функції печінки в тому числі підвищення активності печінкових трансаміназ жовтяниця гепатит. У пацієнтів з вже існуючою печінковою недостатністю можливий розвиток печінкової енцефалопатії.

Порушення сечовидільної системи: порушення функції нирок включаючи часте сечовиділення ніктурію поліурію ниркову недостатність. Повідомлялося про аномальні результати показників функції нирок (підвищення рівня сечовини креатиніну в плазмі крові) асоційованих із гіповолемією.

Респіраторні порушення: можливі ринорея кашель синусит фарингіт пневмоніт респіраторний дистрес-синдром.

Зміни шкіри та її похідних:

Можливі реакції фотосенсибілізації загострення вже існуючого системного червоного вовчака.

Органи зору:

Інше: васкуліти в тому числі некротизуючі ангіїти імпотенція/зниження лібідо зниження маси тіла сіаладеніт цукровий діабет.

Термін придатності. 4 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності вказаного на упаковці!

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 10 таблеток у блістері по 3 блістери у пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 03134 м. Київ вул. Миру 17.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Індопрес 0,0025 г таблетки/гіпертонія/ №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Індопрес 0,0025 г таблетки/гіпертонія/ №30

Обліковий номер : 327693

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Борщаговский ХФЗ ЗАО НПЦ (Украина, Киев)

Виробник : Борщаговский ХФЗ ЗАО НПЦ (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2153/01/01

Назва російською : Индопрес таблетки, п/плен. обол., по 2,5 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Індапамід

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Индапамид

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО