Детальніше

Зовіракс порошок для інфузій 250 мг №5

Обліковий номер: 329505

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

Виробник: GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/8281/01/01

Назва російською: Зовиракс™ лиофилизат для р-ра д/инф. по 250 мг во флак. №5

Мiжнародна назва : Ацикловір

Форма выпуску: Порошок

Дiюча речовина : Ацикловир

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Порошок ліофілізований для інфузій

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЗОВІРАКС&Ocirc

(ZOVIRAX)

Склад:

діюча речовина: ацикловір

1 флакон містить ацикловіру 250 мг

допоміжна речовина: натрію гідроксид.

Лікарська форма. Ліофілізат для розчину для інфузій.

Фармакотерапевтична група. Противірусні засоби для системного застосування. Код АТС J05А B01.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування інфекцій спричинених вірусом простого герпесу у хворих з імунодефіцитом та тяжкого генітального герпесу у хворих без імунодефіциту.

Профілактика інфекцій спричинених вірусом простого герпесу у хворих з імунодефіцитом.

Лікування інфекцій спричинених вірусом Varicella zoster.

Лікування герпетичного енцефаліту

Лікування інфекцій спричинених вірусом простого герпесу у новонароджених.

Протипоказання.

Гіперчутливість до ацикловіру валацикловіру або до інших компонентів препарату в анамнезі.

Спосіб застосування та дози.

Застосовують шляхом повільної внутрішньовенної інфузії протягом не менше 1 години.

Тривалість профілактичного застосування Зовіраксу для внутрішньовенного введення визначається тривалістю періоду ризику інфікування.

Для лікування інфекцій спричинених вірусом простого герпесу (за винятком герпетичного енцефаліту) або вірусом Varicella zoster Зовіракс для внутрішньовенного введення потрібно призначати в дозі 5 мг/кг маси тіла кожні 8 годин за умови нормальної функції нирок.

Для лікування інфекцій спричинених вірусом Varicella zoster

Пацієнтам хворим на ожиріння слід призначати дозу з розрахунку на ідеальну а не на реальну масу тіла.

Діти

Для лікування інфекцій спричинених вірусом простого герпесу (за винятком герпетичного енцефаліту) або вірусом Varicella zoster Зовіракс для внутрішньовенного введення слід призначати в дозі 250 мг/м2

Для лікування інфекцій спричинених вірусом Varicella zoster у дітей з імунодефіцитом або з герпетичним енцефалітом Зовіракс для внутрішньовенного введення призначають у дозі 500 мг/м2 поверхні тіла кожні 8 годин за умови нормальної функції нирок.

Дози Зовіраксу для внутрішньовенного введення новонародженим та немовлям віком до 3 місяців підраховуються на основі маси тіла дитини.

Дітям та немовлятам з порушенням функції нирок дозу слід модифікувати відповідно до ступеню порушення цієї функції (див. Хворі на ниркову недостатність).

Хворі літнього віку

Слід мати на увазі можливість порушення функції нирок у хворих літнього віку і дозу препарату потрібно відповідно змінити (див. Хворі на ниркову недостатність). Слід підтримувати адекватний рівень гідратації організму.

Хворі на ниркову недостатність

Внутрішньовенно Зовіракс потрібно з обережністю застосовувати для лікування хворих на ниркову недостатність. Слід підтримувати адекватний рівень гідратації організму.

Дорослі:

Кліренс креатиніну

Рекомендоване дозування

5-10 мг/кг маси тіла кожні 12 годин

5-10 мг/кг маси тіла кожні 24 години

Діти:

Кліренс креатиніну

Рекомендоване дозування

2

250-500 мг/кг/м2

2

250-500 мг/кг/м2

2

Для хворих які перебувають на тривалому амбулаторному перитонеальному діалізі або гемодіалізі 125-250 мг/кг/м2 поверхні тіла або 10 мг/кг маси тіла кожні 24 години.

Спосіб введення

Необхідну дозу Зовіраксу вводять шляхом повільної внутрішньовенної інфузії протягом не менше 1 години незалежно від дози що вводиться.

Після додавання рідини слід злегка струснути флакон поки його вміст повністю не розчиниться.

Після розчинення як рекомендовано вище Зовіракс для внутрішньовенного введення сумісний з нижчезазначеними рідинами для приготування інфузійних розчинів та зберігає стабільність протягом 12 годин при кімнатній температурі (15 С-25 С):

-0 45 % або 0 9 % розчин натрію хлориду

-0 18 % розчин натрію хлориду та 4 % розчин глюкози

-0 45 % розчин натрію хлориду та 2 5 % розчин глюкози

-розчин Хартмана.

При приготуванні розчинів для внутрішньовенних інфузій як зазначено вище утворюється концентрація ацикловіру не більше як 0 5 %.

Побічні реакції.

Кров і лімфатична система

Не часто: зниження гематологічних показників (анемія тромбоцитопенія лейкопенія).

Імунна система

Дуже рідко: анафілаксія.

Психічні розлади та розлади з боку нервової системи

Дуже рідко: головний біль запаморочення збудженість сплутаність свідомості тремор атаксія дизартрія галюцинації психотичні симптоми судоми сонливість енцефалопатія кома.

Серцево-судинна система

Часто: флебіт.

Респіраторна система та органи грудної клітки

Дуже рідко: задишка.

Гастроентерологічна система

Часто: нудота блювання.

Дуже рідко: діарея біль у животі.

Гепатобіліарна система

Часто: оборотне підвищення рівня печінкових ферментів.

Дуже рідко: оборотне підвищення рівня білірубіну жовтяниця гепатит.

Шкіра та підшкірні тканини

Дуже рідко: ангіоневротичний набряк.

Нирки та сечовидільна система

Часто: збільшення рівня сечовини та креатиніну в крові.

Дуже рідко: порушення функції нирок гостра ниркова недостатність біль у нирках.

Біль у нирках може бути асоційований з нирковою недостатністю та кристалурією.

Загальні розлади

Дуже рідко: стомлюваність гарячка місцеві запальні реакції.

Тяжкі місцеві запальні реакції спостерігаються при внутрішньовенному введенні Зовіраксу коли він через необережність потрапляє в навколосудинні тканини.

Передозування.

Ацикловір дуже добре елімінується з крові за допомогою гемодіалізу тому цей метод можна успішно застосовувати при лікуванні передозування препарату.

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Призначати ацикловір жінкам які годують груддю потрібно з урахуванням співвідношення ризик/користь для дитини.

Діти. Застосовують з народження.

Особливості застосування.

У хворих які отримують високі дози препарату внутрішньовенно наприклад для лікування герпетичного енцефаліту слід брати до уваги показники функції нирок особливо у випадках дегідратації або наявності ниркової недостатності.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Зовіракс для внутрішньовенного введення головним чином застосовується для лікування хворих які перебувають на стаціонарному лікуванні тому звичайно інформація про вплив на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами не завжди є необхідною. Досліджень з вивчення впливу Зовіраксу на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами не проводилось.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Клінічно важливої взаємодії ацикловіру з іншими лікарськими засобами не було виявлено.

Ацикловір головним чином виділяється в незміненому вигляді нирками шляхом канальцевої секреції тому будь-які ліки що мають аналогічний механізм виділення можуть збільшувати концентрацію ацикловіру в плазмі.

Пробеніцид та циметидин подовжують період напіввиведення ацикловіру та збільшують площу під кривою концентрація/час але з огляду на широкий терапевтичний індекс ацикловіру коригувати дозу не потрібно.

У пацієнтів які одночасно лікуються Зовіраксом для внутрішньовенного введення та іншими препаратами що мають аналогічний механізм виділення можливе потенційне збільшення в плазмі концентрації одного або обох препаратів чи їх метаболітів. При одночасному застосуванні з імуносупресантами при лікуванні хворих після трансплантації органів також підвищується в плазмі рівень ацикловіру та неактивного метаболіту імуносупресивного препарату.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Ацикловір є синтетичним аналогом пуринового нуклеозиду з високою активністю in vitro та in vivo проти вірусів герпесу що включають вірус простого герпесу І та ІІ типів вірус Varicella zoster Varicella zoster вірусу Епштейна-Барра та цитомегаловірусу.

Інгібіторна активність ацикловіру відносно вірусу простого герпесу І типу вірусу простого герпесу ІІ типу вірусу Varicella zoster та вірусу Епштейна-Барра високоселективна. Фермент тимідинкіназа в нормальній неінфікованій клітині не використовує ацикловір як субстрат тому він має дуже низьку токсичність відносно клітин людини. Проте закодована у вищезазначених вірусах тимідинкіназа перетворює ацикловір на монофосфат ацикловіру аналог нуклеозиду що далі перетворюється на дифосфат потім на трифосфат. Ацикловіру трифосфат взаємодіє з вірусною ДНК-полімеразою та затримує реплікацію вірусної ДНК.

In vitro взаємодія окремих вірусів простого герпесу з ацикловіром може також призводити до формування менш чутливих штамів. Взаємозалежність між чутливістю окремих вірусів простого герпесу in vitro

Фармакокінетика. У дорослих кінцевий період напіввиведення при внутрішньовенному введенні ацикловіру становить приблизно 2 9 год. Більшість препарату виводиться у незміненому вигляді нирками. Нирковий кліренс ацикловіру істотно вищий за кліренс креатиніну який вказує на те що виведення препарату здійснюється нирками не лише шляхом гломерулярної фільтрації а і тубулярної секреції.

9-карбоксиметоксиметилгуанін є єдиним важливим метаболітом ацикловіру і становить приблизно 10-15% кількості що виводиться з сечею. Якщо ацикловір застосовують через годину після прийняття 1 грама пробеніциду кінцевий період напіввиведення та площа під кривою концентрація/час збільшуються на 18 % та 40 % відповідно.

У дорослих середні рівні максимальної концентрації у плазмі при стаціонарному стані ацикловіру (Сssmaxssminssmax та Cssmin спостерігалися коли дозу 250 мг/м22 замінено на 10 мг/кг.

ssmaxss min

У хворих на хронічну ниркову недостатність середній кінцевий рівень напіввиведення становить 19 5 год. Середній рівень напіввиведення ацикловіру під час гемодіалізу становить 5 7 год. Рівень ацикловіру в плазмі під час діалізу знижується приблизно на 60 %.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості:

Несумісність. Даних немає.

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання.

Упаковка. Ліофілізат у скляних флаконах. По 5 флаконів у контурній картонній упаковці в картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. ГлаксоСмітКляйн Мануфактуринг С.п.А. (Італія).

Адреса.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Зовіракс порошок для інфузій 250 мг №5

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Зовіракс порошок для інфузій 250 мг №5

Обліковий номер : 329505

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

Виробник : GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/8281/01/01

Назва російською : Зовиракс™ лиофилизат для р-ра д/инф. по 250 мг во флак. №5

Мiжнародна назва : Ацикловір

Форма выпуску : Порошок

Дiюча речовина : Ацикловир

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Порошок ліофілізований для інфузій

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО