Детальніше

Гевіран 800 мг таблетки №30

Обліковий номер: 329679

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Polpharma (Польша)

Виробник: Polpharma (Польша)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7565/01/03

Назва російською: Гевиран таблетки, п/плен. обол., по 800 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Ацикловір

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Ацикловир

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ГЕВІРАН

(HEVIRAN)

Склад:

діюча речовина: ацикловір

1 таблетка вкрита плівковою оболонкою містить 200 мг 400 мг або 800 мг ацикловіру

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна повідон натрію крохмальгліколят (тип А) магнію стеарат

оболонка: гіпромелоза макрогол 6000 титану діоксид (Е 171) триетилцитрат тальк.

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Противірусні засоби для системного застосування.

Код АТС J05А В01.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування вірусних інфекцій шкіри та слизових оболонок спричинених вірусом простого герпесу включаючи первинний та рецидивний генітальний герпес.

Супресія (профілактика рецидивів) інфекцій спричинених вірусом простого герпесу у хворих з нормальним імунітетом.

Профілактика інфекцій спричинених вірусом простого герпесу у хворих з імунодефіцитом.

Лікування інфекцій спричинених вірусом Varicella zoster (вітряна віспа та оперізувальний герпес).

Протипоказання.

Гевіран не можна призначати хворим з підвищеною чутливістю до ацикловіру валацикловіру або інших складових препарату

Спосіб застосування та дози.

Таблетку слід приймати цілою запиваючи водою. При застосуванні високих доз ацикловіру слід підтримувати адекватний рівень гідратації організму.

Дорослі

Лікування інфекцій спричинених вірусом простого герпесу

Для лікування інфекцій спричинених вірусом простого герпесу необхідно приймати таблетки Гевірану в дозі 200 мг 5 разів на день із приблизно 4-годинним інтервалом за винятком нічного періоду.

Лікування повинно тривати 5 днів але у разі тяжкої первинної інфекції воно може бути продовжено.

Для хворих з тяжким імунодефіцитом (наприклад після трансплантації кісткового мозку) чи для хворих зі зниженою абсорбцією у кишечнику дозу можна подвоїти до 400 мг або застосувати відповідну дозу препарату для внутрішньовенного введення.

Лікування потрібно починати якомога раніше після початку розвитку інфекції. У випадку рецидивного герпесу найкраще починати лікування у продромальний період або після появи перших ознак ураження шкіри.

Профілактика рецидивів (супресивна терапія) інфекцій спричинених вірусом простого герпесу

Хворим з нормальним імунітетом для запобігання рецидивам інфекцій спричинених вірусом простого герпесу таблетки Гевірану в дозі 200 мг призначають 4 рази на день з 6-годинним інтервалом.

Для зручності пацієнти можуть приймати 400 мг Гевірану 2 рази на добу з 12-годинним інтервалом.

Лікування буде ефективним навіть після зменшення дози таблетованого Гевірану до 200 мг які приймають 3 рази на добу з 8-годинним інтервалом або навіть 2 рази на добу з 12-годинним інтервалом.

У деяких хворих радикальне поліпшення спостерігається після прийому добової дози Гевірану 800 мг.

Для спостереження за можливими змінами природного перебігу захворювання терапію Гевіраном потрібно періодично переривати з інтервалом 6-12 місяців.

Профілактика інфекцій спричинених вірусом простого герпесу

Для профілактики інфекцій спричинених вірусом простого герпесу хворим з імунодефіцитом таблетки Гевірану в дозі 200 мг потрібно приймати 4 рази на добу з 6-годинним інтервалом. Для хворих зі значним імунодефіцитом (наприклад після трансплантації кісткового мозку) або для хворих зі зниженою абсорбцією у кишечнику дозу можна подвоїти до 400 мг або застосувати відповідну дозу препарату для внутрішньовенного введення.

Тривалість профілактики залежить від тривалості періоду ризику.

Лікування вітряної віспи та оперізувального герпесу

Для лікування інфекцій спричинених вірусами вітряної віспи тa оперізувального герпесу потрібно приймати таблетки Гевірану у дозі 800 мг 5 разів на день з 4-годинним інтервалом за винятком нічного періоду. Лікування повинно тривати 7 діб.

Хворим з тяжким імунодефіцитом (наприклад після трансплантації кісткового мозку) або хворим зі зниженою абсорбцією у кишечнику краще застосовувати відповідний препарат для внутрішньовенного введення.

Лікування потрібно починати якомога раніше після початку захворювання результат буде кращий якщо лікування почати відразу ж після появи висипів.

Діти

Для лікування та профілактики інфекцій спричинених вірусом простого герпесу дітям з імунодефіцитом віком від 2 років можна застосовувати дози як для дорослих.

Для лікування вітряної віспи у дітей віком від 6 років призначають 800 мг Гевірану 4 рази на день дітям віком від 2 до 6 років призначають 400 мг Гевірану 4 рази на день. Тривалість лікування становить 5 днів.

Спеціальних даних щодо застосування Гевірану для профілактики (запобігання рецидивам) інфекцій спричинених вірусом простого герпесу або для лікування інфекцій спричинених вірусом оперізувального герпесу у дітей з нормальним імунітетом немає.

Дітям віком до 2 років цю лікарську форму препарату не застосовують.

Пацієнти літнього віку

). Необхідно підтримувати адекватний рівень гідратації організму.

Пацієнти з нирковою недостатністю

Гевіран слід з обережністю призначати хворим з нирковою недостатністю. Необхідно підтримувати адекватний рівень гідратації організму.

При профілактиці та лікуванні інфекцій спричинених вірусом простого герпесу у хворих з нирковою недостатністю рекомендовані пероральні дози не призводять до накопичення ацикловіру рівень якого перевищував би безпечний рівень встановлений для внурішньовенного введення. Проте для хворих з тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну менше 10 мл/хв) рекомендується встановити дозу 200 мг 2 рази на день з інтервалом приблизно 12 год.

При лікуванні інфекцій спричинених вірусом Varicella zoster

Побічні реакції.

Кров і лімфатична система: анемія зменшення кількості лейкоцитів тромбоцитопенія.

Розлади імунної системи: анафілактичні реакції.

Психічні розлади та порушення нервової системи: головний біль запаморочення збудженість сплутаність свідомості тремор атаксія дизартрія галюцинації психотичні симптоми конвульсії сонливість енцефалопатія кома.

Ці симптоми зазвичай є скороминущими і виникають переважно у хворих з порушенням функції нирок або іншими сприятливими факторами.

Розлади дихальної системи торакальні та загруднинні порушення: задуха.

Гастроентерологічна система: нудота блювання діарея біль у животі.

Гепатобіліарна система: тимчасове зростання рівня білірубіну та підвищення активності печінкових трансаміназ у крові гепатит жовтяниця.

Дерматологічні розлади:

Розлади роботи нирок та сечовиділення: підвищення рівня креатиніну та сечовини в сироватці крові гостра ниркова недостатність біль у нирках.

Загальні розлади: втома підвищення температури тіла.

Передозування.

Симптоми: ацикловір частково всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. Одноразовий прийом до 20 г ацикловіру зазвичай не викликає появи симптомів отруєння. В окремих випадках передозування ацикловіру для перорального прийому протягом 7 днів спостерігалися симптоми з боку шлунково-кишкового тракту (нудота блювання) і нервової системи (головний біль сплутаність свідомості).

Лікування: слід спостерігати за пацієнтом щодо появи симптомів отруєння. Лікування симптоматичне. Гемодіаліз прискорює виведення ацикловіру з крові і його можна застосовувати у разі появи симптомів передозування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Призначати ацикловір вагітним жінкам слід лише тоді коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Призначати препарат жінкам у період годування груддю слід з особливою обережністю з урахуванням ризику для дитини.

Діти. Дітям віком до 2 років цю форму препарату не застосовувати.

Особливості застосування.

Ацикловір виводиться з організму із сечею тому хворим з нирковою недостатністю дозу препарату слід зменшити. Слід враховувати в осіб літнього віку можливе порушення функції нирок для таких пацієнтів може потребуватися зниження дози лікарського засобу. Особи літнього віку та хворі з нирковою недостатністю належать до групи підвищеного ризику появи побічної дії з боку нервової системи тому за пацієнтами цієї категорії слід ретельно спостерігати. Симптоми з боку нервової системи зазвичай зникали після припинення прийому препарату.

Слід звертати особливу увагу на підтримку адекватного рівня гідратації хворих які отримують високі дози ацикловіру.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дослідження щодо впливу лікарського засобу Гевіран на здатність керувати транспортними засобами та управляти механізмами не проводилися. Враховуючи можливе виникнення побічних дій слід бути обережним при керуванні транспортними засобами та роботі з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Клінічно значуща лікарська взаємодія не спостерігалася.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Ацикловір є синтетичним аналогом пуринового нуклеозиду який in vitro та in vivo пригнічує реплікацію патогенних для людини вірусів групи Herpes: Herpes simplex (HSV) I і II типу та вірус Varicella-Zoster (VZV).

Дія ацикловіру з гальмування реплікації зазначених вірусів є дуже вибірковою. У незаражених клітинах ацикловір не використовується субстрат ендогенної тимідинкінази (ТК) тому токсична дія на клітини ссавців є незначною. Проте ТК вірусного походження кодована вірусами HSV і VZV фосфорилює ацикловір до похідного монофосфату (аналог нуклеозиду) який потім фосфорилюється за участю клітинних ферментів до ди- і трифосфатацикловіру. Трифосфатацикловір є субстратом для вірусної ДНК-полімерази яка вбудовує його у вірусну ДНК завершуючи таким чином синтез ланцюга вірусної ДНК і пригнічує його реплікацію.

Тривале застосування ацикловіру або повторні курси лікування хворих з вираженим імунодефіцитом можуть спричинити появу штамів вірусу резистентних до ацикловіру. У більшості виділених штамів зі зниженою чутливістю виявляється певний дефіцит ТК але також описані штами зі зміненою вірусною ТК або ДНК-полімеразою. У дослідженнях in vitro також виявлена здатність до утворення штамів HSV зі зниженою чутливістю. Залежність між чутливістю вірусу герпесу до ацикловіру визначеною in vitro та клінічною відповіддю на лікування є невідомою.

Фармакокінетика.

Ацикловір частково всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. У рівноважному стані середня максимальна концентрація (Cssmax) після прийому препарату у дозі 200 мг кожні 4 години складає 3 1 мкмоль/л (0 7 мкг/мл) а відповідна мінімальна концентрація (Cssmin) складає 1 8 мкмоль/л (0 4 мкг/мл). Після прийому препарату у дозах 400 мг і 800 мг кожні 4 години Cssmax відповідно складає 5 3 мкмоль/л (1 2 мкг/мл) і 8 мкмоль/л (1 8 мкг/мл) а Cssmin

Прийом 1 г пробенициду за 60 хвилин до введення ацикловіру подовжує період напіввиведення ацикловіру на 18 % а площа поверхні під кривою концентрація/час у плазмі крові збільшується на 40 %.

У дорослих середня максимальна концентрація (CssmaxSSmin через 7 годин складала 2 2 мкмоль (0 5 мкг/мл) 3 1 мкмоль (0 7 мкг/мл) і 10 2 мкмоль (2 3 мкг/мл). Коли дітям віком від 1 року замість дози з розрахунку 5 мг/кг м.т. ввели дозу 250 мг/м2 поверхні тіла а замість дози 10 мг/кг м.т. призначили дозу 500 мг/м2 поверхні тіла значення концентрації Cssmax і CSSmin були подібними до тих що спостерігалися у дорослих. У новонароджених і немовлят віком до 3 місяців яким вводили ацикловір у дозах 10 мг/кг м.т. кожні 8 годин шляхом одногодинної внутрішньовенної інфузії Cssmax складала 61 2 мкмоль (13 8 мкг/мл) а CSSmin

Період напіввиведення лікарського засобу з плазми складає 3 8 години.

У пацієнтів літнього віку загальний кліренс ацикловіру зменшується з кліренсом креатиніну хоча зміни періоду напіввиведення препарату з плазми є незначними.

У хворих із хронічною нирковою недостатністю середній період напіввиведення ацикловіру складає 19 5 години. Середній період напіввиведення ацикловіру під час гемодіалізу складає 5 7 години. Концентрація препарату у плазмі крові під час діалізу зменшується на 60 %.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки по 200 мг і 400 мг: білого кольору круглі двоопуклі.

таблетки по 800 мг: білого кольору довгасті двоопуклі з лінією поділу.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 10 таблеток у блістері по 3 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження. вул. Пельплиньска 19 83-200 Старогард Гданьски Польща /

19 Pelplinska Str. 83-200 Starogard Gdanski Poland.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Гевіран 800 мг таблетки №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Гевіран 800 мг таблетки №30

Обліковий номер : 329679

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Polpharma (Польша)

Виробник : Polpharma (Польша)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7565/01/03

Назва російською : Гевиран таблетки, п/плен. обол., по 800 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Ацикловір

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Ацикловир

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО